Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 20 Апр 2024 04:15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2010 10:29 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Интерисуваме до кога Общината и МОН Добрич ще позволяват този конфликт на интереси в детските градини. На всички им е ясно, че се назначават на работа само близки хора до директорите, а тези които не са им изгодни ги освобождават. Смятам, че отговрните длъжностни лица трябва да вземат мерки. Ако от Общината и МОН Добрич изявят желание могат да се свържат с мен /в профила има начините за контакти с мен/.
Ако и вие имате такива сигнали може да пишете на "лс". Аз ще се погрижа за това всичко да стигне там където им е мястото.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2011 13:22 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Директорката на ЦДГ 20 в кв. Балик да не се прави на интересна, какво е протокол с причината за освобождаване от работа. Да вземе да спазва законите, защото ги нарушава. Тя е длъжна да даде протокол на освободения от работа, но не го прави. Доколкото ми е известно след като се сключи трудовия договор трябва да върне трудовата книжка, а не го прави. Дори не се подписва декларация, че тя остава там. Мога още неща да ви пиша за въпросната градина. Директорката Господинова обижда персонала и се държи адски аругантно. Да не се мисли, че е незаменима. Тя няма право да се държи така аругантно с никой.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2011 16:52 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 30 Ное 2009 19:59
Мнения: 29
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Доколко има конфликт на интереси в детските градини не знам,но погледни в съда и прокуратурата какво става-цели семейства са се разпределили ,като прокурори, съдии,адвокати/майки,бащи,синове,дъщери/ - това е конфликт на интереси:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2011 17:56 
Offline

Регистриран на: 29 Яну 2008 15:17
Мнения: 1
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Явор, там конфликт на интереси няма. Там най-важен е интереса на директора. Много пъти съм кандидаствала за работа и съвсем открито са ми искали сериозна сума, за да започна работа, като не ти дават и гаранция, че след 6 месеца ще си там. За да си я избиеш поне! От друга ситуация съм била и свидетел, как директор изнудва и получава сериозни подаръци от учителките и персонала, за да не бъдат съкратени. А да не коментирам как фирми правят ремонти на къщата на директора, а всичко се пише на фактура за МОН, като ремонт за учебното заведение. Примери бол.
Винаги съм казвала, че пред директорите на уч. заведения, катаджиите и митничарите са пълни поплювковци на тема корупция!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2011 22:24 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Да, има конфликти на интереси! Торбатова и Нейчев, Герасимов и Герасимова, по селата сума ти директори държат в колектива си жени, дъщери, снахи.....Трябва да се уточни коя стуктура е излишна: инспектората или раздутата градска дирекция Просвета? Има делегирани бюджети - Аврамчето/Малкия Мук/ каква работа върши? Иначе си бута носа навсякъде? Нейчев се занимава само с детските градини, но чиновниците му стоят? Толкова години обира каймака - ремонти, комисионни от нафта...... Да се провери откъде е взел пари за парцела и вилата си в Прилеп, село, което се оприличава на Калифорния в нашия край....
Всички директори и управляващи образованието са доживотно назначени в Добрич,,,,,няма конкурси, няма смяна с по- млади и компетентни педагози, рибата се вмирисва от .......не стават за учители , а са вечни директори ..как след конкурс преди години , без да се е явявал А. Недялков унищожава Дора Габе", а за конфликт на интереси ..Герасимови, торбатова и мн. др. да не говорим. Необходимо е да се промени и обнови образованието в Добрич и то по- скоро

Това е от друг форум.
Аз вече имам информация, че след като са освободили служител от ЦДГ 20 предния понеделник, вече в четвъртък петък вече са назначили човек на около 40год. Кога успяха да обявят мястото в бюрото по труда и да съберат молбите на кандидатите?? Това също се казва конфликт на интереси, защото те са наели техен човек.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов