Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 20:04

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1140 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2006 16:50 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Понеже темата някой я изтрил, аз я правя на ново.

Не купувайте от цигани, защото:
1. Предлаганото от тях е крадено. Ако купим нещо, стимулираме кражбите. Освен това е незаконно!
2. Предлаганото е фалшификат (менте).
3. Предлаганото е нискокачествено, най-често турско "производство".
4. При покупка никога не се издава касов бон. Това е незаконно!
5. Ужасно мръсно е. Педставете си къде е държано и кой го е пипал.
6. Не се стимулират регистрирани български производители и търговци, които плащат данък, а хитреци.
7. Обидно е.


Последна промяна Явор на 02 Дек 2006 00:41, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2006 18:01 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Единственото полезно нещо което мангалите правят за държавата е да чистят боклуците.Друго не можах да измисля,а доста съм мислил за тва.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2006 19:21 
dobdob написа:
Единственото полезно нещо което мангалите правят за държавата е да чистят боклуците.Друго не можах да измисля,а доста съм мислил за тва.
...а те колко боклуци правят ;)

Яшка, ще ме извиниш но темата е повече от изчерпана - всички сме против това е ясно и не ги харесваме като цяло. Единственото новo, което би могло да се коментира някой новина от страната за бой кражба убийство и т.н от джънгър.. като цяло така единствено се стимулира расизма във форума [ било то умишлено или не ].


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2006 19:35 
Яворе нз за тебе ама за мен турските кожени якета за номер 1 по качество :) --така че с тва турско п-во не е точно така :)

а за другото си прав--не бих купил нищо от циганин.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2006 20:27 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ахаха. За всичката мизерия на този свят ли са виновни циганите? Работата избива на расизъм, че и на Освиецим. : )
В общи линии ... на кривата ракета, космоса и е крив. Мдаа. Пък на кривия х#@, космите му пречат.
:brose:

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2006 20:35 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
k написа:
Ахаха. За всичката мизерия на този свят ли са виновни циганите? Работата избива на расизъм, че и на Освиецим. : )
В общи линии ... на кривата ракета, космоса и е крив. Мдаа. Пък на кривия х#@, космите му пречат.
:brose:

...съгласен
Тука вече ни манипулираш YAVOR-е :} ,ама аз няма да се хвана.Не става толкова лесно при мене.Какво си мислиш,че всички сме на твоето мнение ли?Ми аз не съм и не ми пука от кого си купувам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2006 22:43 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 12 Юли 2005 19:04
Мнения: 70
Местоположение: In my PC!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
awe ciganite sa vinovni za si4ko i za ozonovata dupka :hahaha: :hahaha: !

_________________
(\__/) Това е Зайо.
(='.'=) Ибе наред,безчет...
('')_('') ... и за късмет - Пазете се!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: romite
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2006 22:49 
Offline

Регистриран на: 10 Фев 2006 16:02
Мнения: 5
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
abe 6tom e ciganin ne go hvali!ne 4e imam ne6to protiv tqh ama pone da se darjat normalno.ne moje postoqno da se oplakvat a v sa6nost da sa s pove4e privilegii ot balgarite dosta tapo mi se vijda!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2006 22:56 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 05 Авг 2005 21:19
Мнения: 103
Местоположение: Irgendwо In Der DunkelHeit...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ciganite -----------> na SAPUN ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2006 08:29 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 21 Яну 2005 23:36
Мнения: 378
Години: 36

Местоположение: Остров-Ibiza
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KaMeH4o написа:
ciganite -----------> na SAPUN ! ! !



Брава е фъстък :) намери ко да кажеш и те са хора ве.
Ама ефенди дай ми един патлак да гръмна комшията че ми зе кабела :)

_________________
Bartenders are gods trust us !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2006 10:35 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 22 Юни 2005 21:01
Мнения: 1049
Години: 32

Местоположение: falling from nowhere to nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
сякаш няма и българи дето продават гадни ментета :hot:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2006 16:36 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2005 22:33
Мнения: 115
Местоположение: Безмер
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Jem написа:
сякаш няма и българи дето продават гадни ментета :hot:

от де мислиш зимат тез боклуци?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2006 00:09 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 22 Юни 2005 21:01
Мнения: 1049
Години: 32

Местоположение: falling from nowhere to nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
откъдето и циганите :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2006 00:45 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Юли 2005 13:55
Мнения: 130
Местоположение: I'm on a walkabout
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Някой да знае точния адрес на офиса на АТАКА в Добрич


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2006 00:57 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
BiLLyRubin написа:
Някой да знае точния адрес на офиса на АТАКА в Добрич

Ако искаш да ставаш член ме подсещай, аз ще ходя да се записвам, казаха ми, че ще ми кажат кога да отида.... иначе трябвало снимка.... те ще кажат на място, ама като ми кажат на мене ще взема и тебе, иначе го знам офиса къде е, до Линкбг, ама немога ти го обясня :)
баткууу ви ще става член на АТАКА!!!

а "Билирубин" аз влизам в форума, който ми даде, без да чакам никакво писмо.

БЪЛГАРИЯ НАДВСИЧКО

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2006 01:14 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Юли 2005 13:55
Мнения: 130
Местоположение: I'm on a walkabout
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ами то и аз влизам , ама не мога да пиша
иначе се обади като ще ходиш

_________________
хахах


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2006 01:30 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
YAVOR написа:
BiLLyRubin написа:
Някой да знае точния адрес на офиса на АТАКА в Добрич

Ако искаш да ставаш член ме подсещай, аз ще ходя да се записвам, казаха ми, че ще ми кажат кога да отида.... иначе трябвало снимка.... те ще кажат на място, ама като ми кажат на мене ще взема и тебе, иначе го знам офиса къде е, до Линкбг, ама немога ти го обясня :)
баткууу ви ще става член на АТАКА!!!

а "Билирубин" аз влизам в форума, който ми даде, без да чакам никакво писмо.

БЪЛГАРИЯ НАДВСИЧКО



Преди да идеш ми се обади какво трябва или да идем заедно.
Ставаме членове и започваме на сериозно. След като станем ще идем да се почерпим някъде. Мисля, че и static ще е с нас. :)

Крайно време е да станем членове.
БЪЛГАРИЯ НА БЪЛГАРИТЕ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2006 01:34 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И като станете "членове" ... к'во ще стане ? Ще освободите Добрич от ромското иго? Или не се знае кво ще стане, но като стане първо Дч ще "оправите"?
:brose:

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2006 01:41 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
tedo_boy написа:
k написа:
Ахаха. За всичката мизерия на този свят ли са виновни циганите? Работата избива на расизъм, че и на Освиецим. : )
В общи линии ... на кривата ракета, космоса и е крив. Мдаа. Пък на кривия х#@, космите му пречат.
:brose:

...съгласен
Тука вече ни манипулираш YAVOR-е :} ,ама аз няма да се хвана.Не става толкова лесно при мене.Какво си мислиш,че всички сме на твоето мнение ли?Ми аз не съм и не ми пука от кого си купувам.


... Съгласен. Расизъм не ами ултранационализъм, Хитлер имал такова отношение( няма да конкретизирам) и таз тема ми я пуска някой дето има права да коментира и коригира мненията на другите. :looser: Жалките комплексарски изказвания нямат тежест. Не ги харесвате щото ви е страх ми се струва. Не че циганите са цвете за мирисане ама подобни изказвания описват по скоро авторите отколкото " потърпевшите"


Последна промяна messershmit на 15 Фев 2006 01:46, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2006 01:46 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
k написа:
И като станете "членове" ... к'во ще стане ? Ще освободите Добрич от ромското иго? Или не се знае кво ще стане, но като стане първо Дч ще "оправите"?
:brose:


... Съгласен. Най-много да ми оправят настроението. " членове" :hahaha: :hahaha:
Порастни първо и тогава почвай да съдиш, дотогава си стой в черупката и си подхранвай комплексарското съзнание с подобни мисли!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2006 02:13 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KaMeH4o написа:
ciganite -----------> na SAPUN ! ! !


Що бе ти откъде знаеш Камен4о ,ти на колко години си?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2006 08:32 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 25 Яну 2005 19:25
Мнения: 317
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мисля, че тази тема трябва поне да се заключва от време на време, защото в предната последните няколко страници бяха с постове от рода 'много мразя циганите', 'пък ако знайте аз като се напих как набих един' и т.н. от някакви палячовчета, който се правят на велики тук.

По темата: Циганите никой не ги обича, мястото им не е в България според мене, а за това какви били - мисля, че има българи, които са много по-лоши от циганите, тука зависи от човека, не трябва да се слгат под един знаменател.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2006 16:20 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
АЕ СМЕШНИ,ВМЕСТО ДА МИ ДЪВЧИТЕ ЕДНИ И СЪЩИ ЛАЙНА САМО,СЕ ХВАНЕТЕ И НАПРАВЕТЕ НАИСТИНА НЕЩО ,ПЪК АКО УМЕЕТЕ САМО НА ПРИКАЗКИ (не се и съмнявам)СЕ НАУЧЕТЕ ДА МЪЛЧИТЕ ! АКО СИ МИСЛИТЕ ЧЕ ПРАВИТЕ НЕЩО КАТО ГИ РУГАЕТЕ ПО РАЗНИ ФОРУМИ И ГЛУПОСТИ И ДОПРИНАСЯТЕ ЗА НЕЩО,ЗНАЧИ СТЕ ЕБАХТИ ЗАБЛУДЕНИТЕ ПУТКИ.РАЗБРАХМЕ ЧЕ НИКОЙ НЕ ГИ ХАРЕСВА И ЧЕ НА ВСИЧКИ ИМ Е ПИСНАЛО ОТ ТЯХ,НО ТВА Е РЕАЛНОСТТА И НЕЩАТА НЯМА ДА СЕ ПОДОБРЯТ С ПРАЗНИТЕ ВИ ПРИКАЗКИ.
ЯВНО ТРЯБВА ДА ИЗПИШИТЕ ОЩЕ 70 СТРАНИЦИ ЗА ДА РАЗБЕРЕТЕ КАКВИ СТЕ ЖАЛКАРИ
АЕ ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ДА НИЖИТЕ ЖАЛКИТЕ СИ ПОСТОВЕ,И СИ МИСЛИТЕ ЧЕ ПРАВИТЕ НЕЩО
Явор: недей да пишеш със главни букви, това е като предтекст, че се караш на някой и повишаваш тон, това също го пише в правилата на всички форуми.


Последна промяна cMoTaH` на 04 Мар 2006 01:57, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2006 21:52 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ето ви една статистика от вестник АТАКА от 2-ри Ноември 2005г.

Цитат:
СТАТИСТИКА

"Роми искат да палЯт болница"
в."Труд", 18.10.2004 г.:

"Заради смъртта на родилка, стотици роми и турци от пловдивския квартал Столипиново викаха: "Ще запалим болницата, смърт на докторите." Мария е починала от сърдечно заболяване, заяви д-р Никола Дренски, завеждащ АГ отделението на болница "Св. Мина"."

"Цигански барони от Върбица пребиха магазинер с вериги"
в."Борба", 2.10.2000 г.:

"Митко Николов, 36-годишен магазинер от Горски Долен Тръмбеш лежи в болница с 11 шева на главата, счупена ръка и множество синини и отоци, защото защитил честта на съпругата си от циганско нашествие от съседното село Върбица. Съпругата му също е в болница за изследване, защото мургавият наказателен отряд я е инжектирал с неустановен до момента серум."

"Цигани тероризират квартал в Бургас"
в."Монитор", 3.06.2004 г.:

"Граждани, живеещи в кв."Меден рудник" в Бургас разказаха как циганите абсолютно безнаказано ги пребиват и ограбват в домовете им, докато полицията и общинските власти в Бургас нехаят за престъпността. "Нямаме вече на кого да се оплачем, живеем зазидани зад четири стени, снимайте къщите ни да видите как сме се оградили като в концлагер с кльонове."

"Цигани гнусно изнасилиха младеж"
в. "Нощен труд", 19-20. 06.2003 г.:

"Нечуваната гавра потресе пазарджишкото село Церово. Пострадалият е настанен в психиатрия с тежка депресия."

"ЦЯло село трепери от убийство за 3 овце"
в."Новинар", 6.02.2002 г.:

"Дядо Нико се е борил за животните, затова са го заклали, казват в Горица. Тука скоро няма да е българско, а циганско, нареждат и залостват още по-яко портите си неколцината българи в Горица. Биха ни много, много ни биха. Крещяха: давайте парите и златото. Молим ги - ей там в оня халат на закачалката има някой лев, вземайте и ни оставете живи. Единствено това успяла да промълви баба Руса, когато дошла в съзнание."

"Цигани изнасилиха зверски млада жена"
в. "Нощен труд", 30.04.2004 г.:

"Извергите й се изреждали в храстите, ритали я в главата и ребрата. Двамата мургави бандити я млатили жестоко в столичния кв.Западен парк."


"Превръщат циганите в преЧка за интергрирането ни в ЕС"
в."Монитор", 12.02.2004 г.:

"На всяко лице от цигански произход у нас се предоставят над 200 лева, отделно от социалните помощи и загубите за страната от извършваните от тях престъпления. В годишния доклад на ЕК се внушава наличие на "ромско малцинство" и нарушаване на колективните му права. И то в противоречие на чл.1 на Маастрихския договор от 1992 г. и чл.6, пар.1 на консолидирания договор за ЕС от 1997 г., които постановяват зачитане на индивидуалните права на човек, без да уреждат статут на никакви "малцинсттва" в държавите-членки. Такива уредби няма нито в приетата през декември 2000 г. в Ница Харта, нито в Европейската конституция от 2003 г."

"Българи: Къде да се запишем за роми?"
в. "Труд", 1.06.2005г.:

"Къде да се запишем за роми, за да не си плащаме и ние тока", се питаха вчера българите в Пловдив, след като Доган пусна "етнически" ток в Столипиново."

"След 45 г. българите малцинство"
в. "24 часа", 4.06.2005 г.:

"През 2050 г. българският етнос остава в малцинство, а роми и турци ще наброяват 3,5 млн.Това съобщи проф.Иво Димитров от Медицинския университет в Пловдив. На този фон вместо стимулираща, у нас се провежда рестриктивна политика, заяви ученият."

"BG изнасилваЧът - осми в света"
в. "24 часа", 15.12.1995 г.:

"България е на осмо място в света по брой на изнасилени жени според доклад на ООН. Най-често насилниците са цигани - 88 на 100 000 са посягали на жена. Следват ги турците. "


"Азис се Чука с мъж в църква"
в. "Шок", 8-14.09.2004 г.:

"Азис стигна дъното на извращенията си, като засне хомосексуален клип в църква! Гейсимволът на фолка извърши полов акт с бодигарда си Ачо пред олтара на манастирска черква. Според експертите от СEМ клипът е кощунствено светотатство."

"Роми от Камено: Продажбата на бебета? Това ни е бизнесът!"
в."Морски труд", 10.08.2004 г.:

"Поне 10 жени тази година тръгнаха да раждат за пари, твърдят в циганската махала. В Гърция "ценоразписът" се движел между 10 000 и 15 000 евро. Запознати твърдят, че каналът за износ на бебета действал още от 1992 година."

"Село въстана срещу цигани"
в. "24 часа", 9.04.2000 г.:

"Дано се събудим живи, кръстят се в плевенското село Мечка.За ден и половина 550 от всичките 700 българи са се подписали за принудителното изселване на 300 роми. Сутрин децата ни се залисват със странна игра - броят колко крави и пиленца са откраднати от дворовете ни, разказват потресени родители. От 400-те къщи всяка е разбивана поне четири пъти."

"Село трепери от циганска вендета"
в. "Новинар", 24.07.2003 г.:

"Роми нападат с метални трупи и дървени сопи в шуменското село Новосел. Те твърдят, че спрели в селото да си купят бира, а местните ги нападнали. Секачите пък са вдигнали ръце от крадците на дърва. В началото на месеца били задигнати 200 кубика за около 6000 лева."

"Цигани грабЯт пЯсъка от дигите"
в. "Нощен труд", 8-9.08.2005 г.:

"Група цигани са задигнали чували с пясък от дигата на язовир Джаком мост край Ихтиман. Местното кметство е засипано с жалби за кражби. Мургавите влачат капаци на шахти, железа, кабели и строителни материали от къщите на евакуираните."

"Цигани линЧуват горски в Самоков"
в. "Труд", 4.12.2004 г.:

"Цигани-крадци на дървесина от Самоков, пребиха двама горски служители, сигнализира шефът на регионалното управление по горите Милко Христов. От началото на годината четири побоя са извършени в Самоков над горски от цигански банди. Според лесничеи местните роми изсичат незаконно между 500 и 1 000 кубика седмично."

"СелЯни плашат крадци със саморазправа"
в. "Труд", 9.04.2000г.:

В плевенското село Мечка се чувства огромно напрежение. Местните около 600 българи са убедени, че съселянинът им е убит при поредния цигански набег към стоката в двора му."Не ми казвайте нищо. Да вдигат циганите и в Странджа Сакар! Ако щат, и в Турция да ги пратят, но тук няма да ги оставим", крещи Петраки Цветков, чийто дом е обиран 36 пъти за последните 3 години."

"СелЯнин сложи хомот на крадец"
в. "Новинар", 24.10.2002г.:

"20-годишният Слави Благоев затворил циганин в обора си и му сложил хомота на кравата си в дупнишкото с.Крайници. Благоев приклещил в кошарата си 16-годишния ром Пламен Шолев за да признае, че е откраднал кравата и колелото му."

"Страшно е като в Аспарухово време"
в. "Сега", 17.03.2004г.:

"В с-Радиево има 25 окрадени къщи. Крадат гардероби, одеала, чаршафи, всичко наред, обяснява Димка Латинова. На Венче Христов пък му задигнаха всичките 20 кокошки. Селяните са пропищели от кражби и решили сами да се бранят."

"Роми грабят храмове във Варна"
в. "Стандарт", 14.03.2002 г.:

"Цигани откраднаха двете камбани на храм "Свети пророк Илия" във Варна. Вандалите разбили с камъни на парчета 100-килограмовата камбана, по-малката отнесли цяла, разказа потресен отец Петко Минчев."

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2006 22:00 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ае сега извади всички криминални статии от вестници от 18.10.2004 насам, в които са замесени българи и да видим, кои ще са повече.
Пък за вестника АТАКА - семеен вестник. Волен след няколко неуспешни опита да се интегрира сред пишещите медии, накрая си направи сам вестник и т.н.

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2006 22:29 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Коментара на тези снимки го оставам на вас!!!

Изображение
Изображение
Изображение
после ми кажете, че мангалите не искат да ни превземат, те са вода не напита.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2006 22:39 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR, ще ме прощаваш ама си супер мега заблуден.
Ханука е еврейски празник, бре. Или и еврейте ти пречат и затова си и против тях?
Ахаха. СмеХхХхХ. Или както е актуално да се казва сега:
И аз бях там. И аз се смях.
:pray:

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2006 22:44 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
k написа:
YAVOR, ще ме прощаваш ама си супер мега заблуден.
Ханука е еврейски празник, бре. Или и еврейте ти пречат и затова си и против тях?
Ахаха. СмеХхХхХ. Или както е актуално да се казва сега:
И аз бях там. И аз се смях.
:pray:

а Курбан Байрам какъв празник е?
това е учебник по литература за 3-4ти клас. това е БЪЛГАРСКИ УЧЕБНИК.
Какви са тези простотии там?

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2006 22:48 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
k написа:
YAVOR, ще ме прощаваш ама си супер мега заблуден.
Ханука е еврейски празник, бре. Или и еврейте ти пречат и затова си и против тях?
Ахаха. СмеХхХхХ. Или както е актуално да се казва сега:
И аз бях там. И аз се смях.
:pray:

а Курбан Байрам какъв празник е?
това е учебник по литература за 3-4ти клас. това е БЪЛГАРСКИ УЧЕБНИК.
Какви са тези простотии там?

Темата не беше ли специално за Циганския терор?
А и какво лошо има малките деца да опознаят различните хора в тяхната държава? друго си е да запо4нем да у4им турски Задължително т'фа ако стане... вече е ... но в този учебник не е такъв случая


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2006 22:52 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
tedo_boy написа:
Темата не беше ли специално за Циганския терор?
А и какво лошо има малките деца да опознаят различните хора в тяхната държава? друго си е да запо4нем да у4им турски Задължително т'фа ако стане... вече е ... но в този учебник не е такъв случая

12-годишния това според тебе не е ли цигански терор? то снимките си личи, че искат да ни превземат. Искат да махат, "аз съм българче" от учебниците, сега преглеждат учебниците да няма дескриминационни думи, "Турско робство" щяло да бъде "османско присъствие". Накрая може да неможем да си празнуваме празника 3-март, заради толкова умни хора, а знаеш ли кой е председател на комисията по образование в народното събрание? председателят е МАНГАЛ

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1140 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов