Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 16 Апр 2024 08:08

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 462 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Следваща

Харесва ли ви Добрич
Да 45%  45%  [ 282 ]
Не 16%  16%  [ 97 ]
Средна работа 39%  39%  [ 243 ]
Общо гласове : 622
Автор Съобщение
 Заглавие: Добрич
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 22:20 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Какво мислите за нашият град? Какво искате да се промени? Бихте ли се върнали в Добрич след време, ако замините другаде?
Може да пишете всичко относно Добрич, може да поствате и снимки :)

По късно ще пусна и малко инфо за града ни. :)


Последна промяна Явор на 14 Яну 2006 22:45, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 22:23 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
КрасиВ граД на койтО му трЯбва Мащабен реМонТ ; ) накратко казаНо


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 22:24 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 01 Фев 2004 19:59
Мнения: 43
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
тъп град пълно с комплексари + тва е малък неможеш да пръднеш без да разбере целия град, при първа възможност изчезвам от тука


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 22:26 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
нЕ е ли по-ДобрЕ едНА аНкеТа ХАресвате или не д4


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 22:27 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:41
Мнения: 478
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Добрич умира малко по малко... все повече се намаля броят на българите и се увеличава този на ромите. Всичко започва да се купува от чужденци. Много предприятия, с които е бил известен Добрич преди 30-40 години, вече не функционират. Младото население търси работа извън града, а дори и в чужбина... Случайно чух, че населението на Бълагрия до средата на XXI век ще намалее с 36%. Добре е, че се развива градът ни, но много слабо. Един градкси парк и не повече от 20 км асфалтиран път не значи нищо... Общината хвърля пясък в очите ни.

Положението на кратко е :(

_________________
Soft lips often hide sharp teeth...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 22:31 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 24 Мар 2005 08:25
Мнения: 256
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тук сяка6 е паднала мЪгла..ПустиНя...рахоЖда6 се по центъРА и на всяка 2 кра4ка някой мангал ,койт0 да ти подсвирне нещ0 ...МръсотиЯ до 6иЯ ..Пълен краХ...Изнервящ0 е .Подтискащ0... ..Мрак...Нищ0 не ме задърЖа в този грАд...
...
:bubble:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 22:32 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Добрич си е хубав град, прекрасна градска градина, булевардите ги преасфалтираха, ако не се лъжа имаме и 4-5 колежа, кафенета, механи, целия град е осветен вече...... Добрич храни цяла България, ако не сме ние ще измрът гладни. Лошото е че в града ни няма много работни места :( а пък и заплащането е някакво мизерно, около 150лв. Само в супермаркет Макро дават 120лв. и работиш с две думи всеки ден :( Ако има фирми където дават повече от 200лв. то те са малко или не търсят хора. В момента разчитам само на сезонната работа в Албена :(
Варна няма кво да ги коментирам, там са само надути пуяци, никога няма да отида да живея там.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 22:38 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:09
Мнения: 318
Години: 39

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Добрич си е хубав град, прекрасна градска градина, булевардите ги преасфалтираха, ако не се лъжа имаме и 4-5 колежа, кафенета, механи, целия град е осветен вече...... Добрич храни цяла България, ако не сме ние ще измрът гладни. Лошото е че в града ни няма много работни места :( а пък и заплащането е някакво мизерно, около 150лв. Само в супермаркет Макро дават 120лв. и работиш с две думи всеки ден :( Ако има фирми където дават повече от 200лв. то те са малко или не търсят хора. В момента разчитам само на сезонната работа в Албена :(
Варна няма кво да ги коментирам, там са само надути пуяци, никога няма да отида живея там.


то хубаво преасфалтирани ама не много както трябва в смисъл че трябва под асфалта да има чакълена настилка около 8 санта а тука доколкото видях не беше повече от 4 но и това е добре че са направили. връщам се все по рядко тука шото за мене Варна е градът има си всичко даже и в излишък :) Верно е че има варненци които са надути но ... не всички са такива. за мене като цяло Добрич е град със затихващи функции както казва баща ми

_________________
Изображение Изображение
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 22:41 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
вие май само отрицателните черти споменавате, ама не поглеждате и от положителен ъгъл. Никога не бих останал в друг град, освен ако не работя, но пак ще се върна тука. Във Варна има повече работни места, защото е по голям града, но там за едно място ако кандидатстват примерно 100 човека, тука ще е сигорно 20-30 човека, така че вероятността там да си намериш работа също е малка.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 22:45 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
в БълГария има и мНоГО такИВа каТо неГо наЛи съС сЪщите си пЛюсове и минУси,Та вСе оЩе нЕ моГа да нАмеРя УникаЛносТта...аЗ по приНциП ДърЖа на тоВа


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 22:52 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 20:34
Мнения: 578
Години: 33

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
добрич пропада и искам да се махам оттука.насякъде пълно с мангали и тъпи комплексари.изляза с някой фр и няма къде да отидем,няколко свестни кафенета има и толкос!след някоя друга година тука за нищо няма да става града според мене.всичко пропада.може да има нови строежи,ама не знам и аз.......


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 22:54 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
3aEk_HapKoMaH написа:
добрич пропада и искам да се махам оттука.насякъде пълно с мангали и тъпи комплексари.изляза с някой фр и няма къде да отидем,няколко свестни кафенета има и толкос!след някоя друга година тука за нищо няма да става града според мене.всичко пропада.може да има нови строежи,ама не знам и аз.......

На вСякЪде има "мангали" доРи в някоИ др.дЪржавици имА поДоБни расИ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 22:57 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Мангали навсякъде си има, и няма оттърване, ама тука се забелязват, защото е по - малък града ни.
А туй дали е чисто и всичко останало, ние всички жителите на града ни си го правим такъв, какъвто е в момента.
Вие май само мангали сънувате, не мисля че са толкова много, вярно, че ги има, ама остана да ми кажете, че са повече от нас.
Чакам мнения от по - големите хора и по трезво мислещите.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 23:18 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2004 13:07
Мнения: 1287
Години: 41

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
бахти, само аз ли съм гласувал в анкетата
kLo : току що я пуснах,кво очакваш :)

_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!


Interview with Dali :)
Change the way you see disability...!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 23:27 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
tedo_boy написа:
в БълГария има и мНоГО такИВа каТо неГо наЛи съС сЪщите си пЛюсове и минУси,Та вСе оЩе нЕ моГа да нАмеРя УникаЛносТта...аЗ по приНциП ДърЖа на тоВа


Офтопик : аЕ мАйКатИ дА *** сТиГа ПисА тАкА,ЛайНарчЕ тЪпо
kLo : тва на лс моеше да му го кажеш,въпреки че съм съгласен с тебе


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 23:28 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:09
Мнения: 318
Години: 39

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Мангали навсякъде си има, и няма оттърване, ама тука се забелязват, защото е по - малък града ни.
А туй дали е чисто и всичко останало, ние всички жителите на града ни си го правим такъв, какъвто е в момента.
Вие май само мангали сънувате, не мисля че са толкова много, вярно, че ги има, ама остана да ми кажете, че са повече от нас.
Чакам мнения от по - големите хора и по трезво мислещите.

тука съм абсолютно съгласен за мангалите и във Варна ги има макар да не се показват много по улиците шото почти винаги бягат и крещят като се появят.

оффтопик : Яворе незнаех че разликата от 1 година те прави МНОГО ПО ГОЛЯМ от мене аам ... по твойта математика може и да е така

_________________
Изображение Изображение
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 23:52 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Като цяло ми харесва.За стандартите на България е хубав град.Може да стане много по-добре.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 23:53 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Юли 2005 13:55
Мнения: 130
Местоположение: I'm on a walkabout
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
в един друг форум , един русенец , ни пита ( хората от Добрич ) , какво характерно има в града ни , какво интересно , с какво го свързваме ... ами 10-15 човека сме и никой не можа да му отговори ... няма нищо в тоя град ... то дори заводи не останаха ... преди можеше да кажеш , че правим там един хляб ... ама сега хлябът , който ядем , е от Каварна и от Варна ... не виждам , как някой , който иска да се развива , ще остане в тоя град

_________________
хахах


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 23:58 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 16 Сеп 2004 23:14
Мнения: 727
Местоположение: planet mary jane
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
BiLLyRubin написа:
в един друг форум , един русенец , ни пита ( хората от Добрич ) , какво характерно има в града ни , какво интересно , с какво го свързваме ... ами 10-15 човека сме и никой не можа да му отговори ... няма нищо в тоя град ... то дори заводи не останаха ... преди можеше да кажеш , че правим там един хляб ... ама сега хлябът , който ядем , е от Каварна и от Варна ... не виждам , как някой , който иска да се развива , ще остане в тоя град

до преди няколко дена бях в Карлово и като ме питаха откъде сам и кажех Добрич,ме гледаха с респект,честно :O


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 00:02 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Юли 2005 13:55
Мнения: 130
Местоположение: I'm on a walkabout
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ами ако си говорил с някой , който се кефи на DRS и тн - напълно възможно :D

_________________
хахах


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 00:06 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 16 Сеп 2004 23:14
Мнения: 727
Местоположение: planet mary jane
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
BiLLyRubin написа:
ами ако си говорил с някой , който се кефи на DRS и тн - напълно възможно :D

В Добрич са родени Йордан Йовков,Дора Габе,Адрияна Будевска(май),освен тва сме деветия по големина град в Бг :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 00:10 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Юли 2005 13:55
Мнения: 130
Местоположение: I'm on a walkabout
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
еее , прав си за Йордан Йовков , певецът на Добруджа , ама нито той , нито Дора Габе са роден в Добрич :D

_________________
хахах


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 00:10 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 14 Сеп 2004 09:40
Мнения: 177
Местоположение: Където си поискам :-}
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Понеже съм обикалял Б-я надлъж и шир и мога да кажа, че има мн по-зле от нас, и то не малки градове!

_________________
Какви са разликите във форумите по света и у нас?

Английски форум: Задаваш въпрос и ти отговарят.
Руски форум: Задаваш въпрос, отговарят ти и ти отвръщат с такъв.
Български форум: Задаваш въпрос и ти обесняват колко си тъп!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 00:15 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 16 Сеп 2004 23:14
Мнения: 727
Местоположение: planet mary jane
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
BiLLyRubin написа:
еее , прав си за Йордан Йовков , певецът на Добруджа , ама нито той , нито Дора Габе са роден в Добрич :D

Живял е в Добрич,а Дора Габе е от Добрич.Питаи Гугъл :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 00:29 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2005 17:18
Мнения: 1355
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Добрич е мой роден град, както и на повечето от вас, винаги ще го харесавм такъв какъвто е ! И винаги ще се завръщам тук, където и да отида !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 12:13 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
EOS написа:
Понеже съм обикалял Б-я надлъж и шир и мога да кажа, че има мн по-зле от нас, и то не малки градове!


Това е така ама не трябва да ни е успокоение...
Града ни наистина не е кой знае какво.Има много неща, които могат да се направят и да се доразвият...Аз лично харесвам Добрич и не съжалявам, че не отидох да уча в друг град...В момента имам колеги, които се кефят на Добрич и в същото време имат някои забележки
И това, че младите се изнасят от града не е проблем на Добрич, а на цяла България. При нас има две посоки- към София и към чужбината.И смятам, че точно тука ни е проблема.
Харесвам града...за мене има къде да се ходи и къде да се забавляваш.
А колкото до работните места...ми нормално е...малък град малко работни места...Ама да ви питам...Как точно искате младите хора да си намират добре платена работа при положение че нямат почти никаква квалификация...Как може да искаш да ти дават 500-800 лв при положение, че си завършил Автото или всяко друго подобно училище...Бе то и Езикова или ПМГ да си завършил никога не е достатъчно...Нали трябва да имаш нужната квалификация за да си добър в нещо и хората да те оценят, че да те повишат или нещо такова...И понеже според мен в Добрич има само 1 качествен колеж почти всички отиват на други места....
И не казвайте, че само града е виновен...Колко от вас не си хвърлят боклиците по улиците?!?


Последна промяна MuTHu4aP на 04 Яну 2006 12:20, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 12:19 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2005 20:09
Мнения: 949
Местоположение: Jamaica ;]
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
средно положение...взе да стаа малко ску4но тука..... :bubble:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 13:12 
Offline

Регистриран на: 29 Дек 2005 14:52
Мнения: 4
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз съм от по- възрастните потребители. Живяла съм и в други градове, имам спомени и града ни от "онова време". Така че мисля, че имам база са сравнение.
Аз си харесвам града като цяло. Имаше период на голямо западане (и не само в Добрич), много неща се разрушиха. Това е вярно!
НО, в последните година- две се забелязва определено напредък. Всичко става бавно, по малко, но е факт. Не става въпрос само за осветените улици, за преасфалтираните все едно как централни булеварди, за запълнените дупки по жълтите плочки, за коледната украса....
Не знам дали сте забелязали колко коли се движат вече. Аз живея на възлово кръстовище и повярвайте ми, до преди няколко години нямаше такова движение из града. А колко магазини с лъскави витрини се навъдиха и хората пазаруват. Всички са добре облечени, винаги с модните тенденции.
Има ръст и в икономиката. Много от предишните социалистически заводи се закриха, но се появиха и нови. В града ни се произвежда почти всичко, замислете се. Аз лично не се сещам дали има нещо от хранително- вкусовата промишленост, което да не се произвежда тук. Да не говорим, че така или иначе сме житницата на България.
Превърнахме се и в своеобразен център на шивашката промишленост (но не искам да говоря за условията на труд там).
Има нови заводи: ЕЛИА, ЕЛМАРК, КСЕЛА ...

Та, като цяло, определено мога да кажа, че харесвам Добрич.
Вие повечето сте много млади, но аз съм майка на 2 деца, като първото съм го отгледала в голям град. Има огромна разлика: в Добрич е просто прекрасно да си отглеждаш детето, поне за мен. Парка е красив, навсякъде стигам бързо и с количката. Това е също огромен плюс.

Хубав и е града, има "заложби" в него, както се казва, но от нас самите зависи да развием тези неща.
Не отричайте родния си град!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 13:16 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ani71 написа:
Аз съм от по- възрастните потребители. Живяла съм и в други градове, имам спомени и града ни от "онова време". Така че мисля, че имам база са сравнение.
Аз си харесвам града като цяло. Имаше период на голямо западане (и не само в Добрич), много неща се разрушиха. Това е вярно!
НО, в последните година- две се забелязва определено напредък. Всичко става бавно, по малко, но е факт. Не става въпрос само за осветените улици, за преасфалтираните все едно как централни булеварди, за запълнените дупки по жълтите плочки, за коледната украса....
Не знам дали сте забелязали колко коли се движат вече. Аз живея на възлово кръстовище и повярвайте ми, до преди няколко години нямаше такова движение из града. А колко магазини с лъскави витрини се навъдиха и хората пазаруват. Всички са добре облечени, винаги с модните тенденции.
Има ръст и в икономиката. Много от предишните социалистически заводи се закриха, но се появиха и нови. В града ни се произвежда почти всичко, замислете се. Аз лично не се сещам дали има нещо от хранително- вкусовата промишленост, което да не се произвежда тук. Да не говорим, че така или иначе сме житницата на България.
Превърнахме се и в своеобразен център на шивашката промишленост (но не искам да говоря за условията на труд там).
Има нови заводи: ЕЛИА, ЕЛМАРК, КСЕЛА ...

Та, като цяло, определено мога да кажа, че харесвам Добрич.
Вие повечето сте много млади, но аз съм майка на 2 деца, като първото съм го отгледала в голям град. Има огромна разлика: в Добрич е просто прекрасно да си отглеждаш детето, поне за мен. Парка е красив, навсякъде стигам бързо и с количката. Това е също огромен плюс.

Хубав и е града, има "заложби" в него, както се казва, но от нас самите зависи да развием тези неща.
Не отричайте родния си град!

:clap: :clap: :clap:

Те реват щот нямало къде да се забавляват...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 13:41 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 29 Ное 2004 07:52
Мнения: 963
Местоположение: който ми чете постовете е пич:D
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
в големите градове трафика е убииствен ,става ти лошо като гледаш толкова коли и хора на едно място ,лично предпочитам нещо по затънтено ,малко и спокойно

_________________
yea take it deep


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 462 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов