Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 19 Мар 2024 07:00

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 79  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2006 10:33 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 21:27
Мнения: 2302
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Opel Kadett написа:
Вчера на митинга на АТАКА чух Волен Сидеров да казва, че ако дойде той на власт ще проведе някакви антиприватизационни акции и приватизираните фабрики и предприятия след 92 година ще се върнат в ръцете на Българи и ще работят главно за нас а не за износ на продукция извън граници... Честно казано много ме надъха тоя :) Ако има предсрочни отивам и гласувам за него...

nacionalizaciq...HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2006 17:49 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2004 20:00
Мнения: 545
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Opel Kadett написа:
Вчера на митинга на АТАКА чух Волен Сидеров да казва, че ако дойде той на власт ще проведе някакви антиприватизационни акции и приватизираните фабрики и предприятия след 92 година ще се върнат в ръцете на Българи и ще работят главно за нас а не за износ на продукция извън граници... Честно казано много ме надъха тоя :) Ако има предсрочни отивам и гласувам за него...

еми тва леко не може да стане....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2006 18:35 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2004 14:44
Мнения: 861
Местоположение: hypercube
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Дам. И аз се кефя на АТАКА обаче реално нямат никакви смислени планове за бъдещето на България. Сега поне имаме за цел Европейския съюз. Дали ще е добре или не е друга тема. Обаче вземат ли власта АТАКА ще стане голяма каша. Ще сложат край на всичко и ще поемат по съвсем различен път. И айде пак отначало и отиде пак 10 години в блатото.
Ам Волен Сидеров като върне предприятията в ръцете на държавата от къде мисли да намери пари че да ги подкара. Много интересно. Стратегията му за циганите по ми харесва ;]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2006 19:01 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Дек 2005 02:39
Мнения: 134
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ComickalyTroll написа:
Opel Kadett написа:
Вчера на митинга на АТАКА чух Волен Сидеров да казва, че ако дойде той на власт ще проведе някакви антиприватизационни акции и приватизираните фабрики и предприятия след 92 година ще се върнат в ръцете на Българи и ще работят главно за нас а не за износ на продукция извън граници... Честно казано много ме надъха тоя :) Ако има предсрочни отивам и гласувам за него...

еми тва леко не може да стане....


дам
Тоя Волен съвсем вече незнае кво говори.Ама като има хора които си мислят че е възможно.
\/ :O


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2006 20:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 04 Мар 2006 16:03
Мнения: 1190
Местоположение: Under the rain
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
samo ATAKA 6te ni opravi bulgarite.ama nikoi nqma da gi izbere 6toto tyrcite sa pove4e ot bg.i te 6te si glasuvat za dogan


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2006 20:29 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
aneela написа:
samo ATAKA 6te ni opravi bulgarite.ama nikoi nqma da gi izbere 6toto tyrcite sa pove4e ot bg.i te 6te si glasuvat za dogan


Ще намалеят. Споко :haha:

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2006 20:32 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 04 Мар 2006 16:03
Мнения: 1190
Местоположение: Under the rain
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
dano da e taka 6toto te sa na vsqka kra4ka.v preslav nito edin 4ovek ne govori na bg.tam se 4uva samo turski


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2006 20:37 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Мм да там района е такъв. На митинга на Атака представителя от Шумен каза, че в някой райони ако не знаеш български не можеш да си купиш хляб.

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2006 20:41 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 04 Мар 2006 16:03
Мнения: 1190
Местоположение: Under the rain
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
а това трябва да е България.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 18:13 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
АТАКА - Добрич събират документи за членове на младежката организация. Желателно е да са навършили 18год. и да имат желание да работят за промени и тн.
От всички документи ще се отсеят няколко човека.
След 20.04 тука ще има митинг против американските бази.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 22:30 
Offline
Търсач
Аватар

Регистриран на: 03 Апр 2006 09:05
Мнения: 60
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Явно има доста привърженици на Атака във форума!Знаете ли, когато слушам изказванията на Сидеров в мен се пробужда желанието да хвърля нещо по телевизора.Може би това се дължи на начина по който пропагандира своите идеи?! Казвам пропагандира, защото той звучи като Тодор Живков от преди 30 години.А да не говорим, че по маниерите си прилича и на Хитлер! С риск да засегна някои от важните особи във форума, ще кажа, че хората които се поддават на неговата пропаганда с нищо не се различават от стадото овце, което тръгва подир водача си подгонвано отзад от верните кучета!Вярно е, че той казва неща за които всеки си мисли, но не смее да изрече на глас.Но фанатизмът, който блика от почти всяка негова дума си мисля че не е уместен.Правилно някой беше написал по напред, че ние все пак живеем не в 20 век, а в 21 век. Но навсякъде има бедни душици, които чакат да се появи някой, който да им покаже "верният път", да ги хване за ръка и да ги въведе в рая. И понеже неговите изказвания действат на едно по-първично равнище на психиката, то нормално е по-неуките и по-простоватите и обикновени хора да видят в Сидеров месията, който ще ги избави от мизерията. Но за съжаление, никога решението на толкова сложни проблеми не е толкова просто.Поне това трябва да е научил българина от своята история. А ако не е така, то тежко ни и горко ни.Ще се въдят все повече такива националистическо - шовиниски партии, които ако вземат властта ще върнат държавата във времената от преди 30-40 години. Само идеологията ще бъде с друго име и партията ще бъде друга!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 23:08 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
АТАКА ПОБЕДА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 23:32 
Offline
Търсач

Регистриран на: 16 Юни 2005 02:28
Мнения: 57
Местоположение: у нас
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
zoso написа:
Явно има доста привърженици на Атака във форума!Знаете ли, когато слушам изказванията на Сидеров в мен се пробужда желанието да хвърля нещо по телевизора.Може би това се дължи на начина по който пропагандира своите идеи?! Казвам пропагандира, защото той звучи като Тодор Живков от преди 30 години.А да не говорим, че по маниерите си прилича и на Хитлер! С риск да засегна някои от важните особи във форума, ще кажа, че хората които се поддават на неговата пропаганда с нищо не се различават от стадото овце, което тръгва подир водача си подгонвано отзад от верните кучета!Вярно е, че той казва неща за които всеки си мисли, но не смее да изрече на глас.Но фанатизмът, който блика от почти всяка негова дума си мисля че не е уместен.Правилно някой беше написал по напред, че ние все пак живеем не в 20 век, а в 21 век. Но навсякъде има бедни душици, които чакат да се появи някой, който да им покаже "верният път", да ги хване за ръка и да ги въведе в рая. И понеже неговите изказвания действат на едно по-първично равнище на психиката, то нормално е по-неуките и по-простоватите и обикновени хора да видят в Сидеров месията, който ще ги избави от мизерията. Но за съжаление, никога решението на толкова сложни проблеми не е толкова просто.Поне това трябва да е научил българина от своята история. А ако не е така, то тежко ни и горко ни.Ще се въдят все повече такива националистическо - шовиниски партии, които ако вземат властта ще върнат държавата във времената от преди 30-40 години. Само идеологията ще бъде с друго име и партията ще бъде друга!


:clap: :ok:

_________________
При наличието на ракийка и шопска салата не отговарям за поведението си ;Р


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 23:38 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
nokia1985 написа:
zoso написа:
Явно има доста привърженици на Атака във форума!Знаете ли, когато слушам изказванията на Сидеров в мен се пробужда желанието да хвърля нещо по телевизора.Може би това се дължи на начина по който пропагандира своите идеи?! Казвам пропагандира, защото той звучи като Тодор Живков от преди 30 години.А да не говорим, че по маниерите си прилича и на Хитлер! С риск да засегна някои от важните особи във форума, ще кажа, че хората които се поддават на неговата пропаганда с нищо не се различават от стадото овце, което тръгва подир водача си подгонвано отзад от верните кучета!Вярно е, че той казва неща за които всеки си мисли, но не смее да изрече на глас.Но фанатизмът, който блика от почти всяка негова дума си мисля че не е уместен.Правилно някой беше написал по напред, че ние все пак живеем не в 20 век, а в 21 век. Но навсякъде има бедни душици, които чакат да се появи някой, който да им покаже "верният път", да ги хване за ръка и да ги въведе в рая. И понеже неговите изказвания действат на едно по-първично равнище на психиката, то нормално е по-неуките и по-простоватите и обикновени хора да видят в Сидеров месията, който ще ги избави от мизерията. Но за съжаление, никога решението на толкова сложни проблеми не е толкова просто.Поне това трябва да е научил българина от своята история. А ако не е така, то тежко ни и горко ни.Ще се въдят все повече такива националистическо - шовиниски партии, които ако вземат властта ще върнат държавата във времената от преди 30-40 години. Само идеологията ще бъде с друго име и партията ще бъде друга!


:clap: :ok:
И аз като цяло съм съгласен с мнението на "zoso". Вече взеха да преиграват, преди време им се кефех защото изпъкнаха пред другите с цели които ми се искаше да чуя, но вече почнаха да се престарават и да използват властта си за глупави "тестчета" и да се правят на велики. Тоя Чернев пък като го видях - типичен мутряга, такъв ли ще ни управлява ? Ще се чуди кой да сбара да пребие и ние ще му се кефим и ще му подражаваме...айде стига...до тук с Атаката.... вече са обикновенна шайка малоумници дето пълнят главите на хората с глупостите си. Но все пак за тях ще гласувам, просто и с тези си косури са по-добре от останалите боклуци - управляващи. От тея хора ми се повръща вече, не се наядоха, не се напиха ! Само сензации се чудят как да правят и да ни хвърлят пясък в очите, а си въртят мръсните далаверки на фона на всичко това. Един дол дренки...убедих се вече... и да не са виновни, не трябваше да се правят на ритнати от кон и да казват лъжи като обяснения за случката а да си признаят като отговорни хора, но нали това им е тактиката - да са честни пред народа :hahaha:

_________________
Изображение


Последна промяна PaKo на 13 Апр 2006 00:46, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 00:37 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
static написа:
АТАКА ПОБЕДА !!!



:clap: :clap: :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 13:47 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
PaKo написа:
И аз като цяло съм съгласен с мнението на "zoso". Вече взеха да преиграват, преди време им се кефех защото изпъкнаха пред другите с цели които ми се искаше да чуя, но вече почнаха да се престарават и да използват властта си за глупави "тестчета" и да се правят на велики. Тоя Чернев пък като го видях - типичен мутряга, такъв ли ще ни управлява ? Ще се чуди кой да сбара да пребие и ние ще му се кефим и ще му подражаваме...айде стига...до тук с Атаката.... вече са обикновенна шайка малоумници дето пълнят главите на хората с глупостите си. Но все пак за тях ще гласувам, просто и с тези си косури са по-добре от останалите боклуци - управляващи. От тея хора ми се повръща вече, не се наядоха, не се напиха ! Само сензации се чудят как да правят и да ни хвърлят пясък в очите, а си въртят мръсните далаверки на фона на всичко това. Един дол дренки...убедих се вече... и да не са виновни, не трябваше да се правят на ритнати от кон и да казват лъжи като обяснения за случката а да си признаят като отговорни хора, но нали това им е тактиката - да са честни пред народа :hahaha:

Pako, мислих че си човек със собствено мнение, а много лесно се поддаде на медиини провукации. Ако Бойко се кандидатира за президент или направи партия, за него ще гласувам. Но като цяло и тои подкрепя АТАКА, не в 1 изявление до сега а дори и митингите на атака. А не може да отречеш, че Бойко е политик с доста висок рейтинг и щом вижда вижда перспективи в атака, значи не е напразно, най-малкото че е бил в политиката и ги е разбрал кой какъв е. :) Така де... става въпрос че на България и трябват едни строги хора в парламента, с бой да оправят тия попадналите и провалилите се политици, а защо не и това просто население дето постоянно за 1 и същи хора гласува или изобщо не гласува, а после се оплаква :baseball:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 13:50 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Сеп 2004 07:41
Мнения: 234
Години: 34

Местоположение: Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Za tiq - wse mi e taq...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 13:51 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
static написа:
PaKo написа:
И аз като цяло съм съгласен с мнението на "zoso". Вече взеха да преиграват, преди време им се кефех защото изпъкнаха пред другите с цели които ми се искаше да чуя, но вече почнаха да се престарават и да използват властта си за глупави "тестчета" и да се правят на велики. Тоя Чернев пък като го видях - типичен мутряга, такъв ли ще ни управлява ? Ще се чуди кой да сбара да пребие и ние ще му се кефим и ще му подражаваме...айде стига...до тук с Атаката.... вече са обикновенна шайка малоумници дето пълнят главите на хората с глупостите си. Но все пак за тях ще гласувам, просто и с тези си косури са по-добре от останалите боклуци - управляващи. От тея хора ми се повръща вече, не се наядоха, не се напиха ! Само сензации се чудят как да правят и да ни хвърлят пясък в очите, а си въртят мръсните далаверки на фона на всичко това. Един дол дренки...убедих се вече... и да не са виновни, не трябваше да се правят на ритнати от кон и да казват лъжи като обяснения за случката а да си признаят като отговорни хора, но нали това им е тактиката - да са честни пред народа :hahaha:

Pako, мислих че си човек със собствено мнение, а много лесно се поддаде на медиини провукации. Ако Бойко се кандидатира за президент или направи партия, за него ще гласувам. Но като цяло и тои подкрепя АТАКА, не в 1 изявление до сега а дори и митингите на атака. А не може да отречеш, че Бойко е политик с доста висок рейтинг и щом вижда вижда перспективи в атака, значи не е напразно, най-малкото че е бил в политиката и ги е разбрал кой какъв е. :) Така де... става въпрос че на България и трябват едни строги хора в парламента, с бой да оправят тия попадналите и провалилите се политици, а защо не и това просто население дето постоянно за 1 и същи хора гласува или изобщо не гласува, а после се оплаква :baseball:
Добре за Бойко, и аз му се възхищавам за някои неща...и на Сидеров за някои...нека се пробват, аз написах, че ще ги подкрепя с гласа си. Въпроса е, че само ще разбутат жарта и почти нищо няма да направят..но това са само прогнози, нито аз, нито ти..почти никой не може да е сигурен какво точно ще стане. Като дойде времето ще направя това което зависи от мен - да си пусна гласа а после ще ги видим какво ще направят те...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 13:56 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 21 Яну 2005 23:36
Мнения: 378
Години: 36

Местоположение: Остров-Ibiza
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вий знаете ли че оня ден по новините се говорило че Турция искала Българая за тяхна територия? И ще го направят наще политици квит са дървари ... ще стане. С исключение на Волен Сидеров-АТАКА само той може да направи нещу по въпроса !!!

Затова само АТАКА

_________________
Bartenders are gods trust us !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 14:38 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
-=ShArKy=- написа:
Вий знаете ли че оня ден по новините се говорило че Турция искала Българая за тяхна територия? И ще го направят наще политици квит са дървари ... ще стане. С исключение на Волен Сидеров-АТАКА само той може да направи нещу по въпроса !!!

Затова само АТАКА

хахаха мислиш ли наистина, че ще стане?

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 14:40 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 102

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Goddess написа:
-=ShArKy=- написа:
Вий знаете ли че оня ден по новините се говорило че Турция искала Българая за тяхна територия? И ще го направят наще политици квит са дървари ... ще стане. С исключение на Волен Сидеров-АТАКА само той може да направи нещу по въпроса !!!

Затова само АТАКА

хахаха мислиш ли наистина, че ще стане?

Ний В нашия клас сме така напред с политиката ...
Сашо то не е да направиш Аксаково Град или Д.Ковачев Квартал :]
Шчупен ви е телевизора

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 15:14 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 13 Апр 2006 15:12
Мнения: 117
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
-=ShArKy=-
с коя глава си глава мислисх :ok:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 15:36 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
-=ShArKy=- написа:
Вий знаете ли че оня ден по новините се говорило че Турция искала Българая за тяхна територия? И ще го направят наще политици квит са дървари ... ще стане. С исключение на Волен Сидеров-АТАКА само той може да направи нещу по въпроса !!!

Затова само АТАКА

Това е вярно, ама като не гледате ТВ не пишете, че сте смешни. Отдавна се говори да ставаме нещо като част от Турция.

Всички партии ги видях какво представляват, затова ще гласувам за АТАКА. Достатъчно сме изстратадали, така че не ми прече сега и АТАКА да видим как ще се справят.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2006 16:40 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Д-р Петър Берон: Ще предприема действия, с които да се преобразува парламентарната група на “Атака”

17 април 2006 | 08:13 | Агенция "Фокус"


София. Още днес ще предприема действия, с които да се преобразува парламентарната група на “Атака”, защото в този вид тя не може да съществува повече. Това заяви д-р Петър Берон, депутат от ПГ на коалиция “Атака”, в предаването “Преди всички” по БНР.
“Аз лично не мога повече да бъдат свързан с една практика, политическа, която просто е недопустима”, допълни Берон. “Аз дълго издържах, правих компромиси в името на единството, в името на волята на избирателите да подкрепят една проформа, която се видя, че се правят опити да се приватизира, смятам че стига толкова”, категоричен бе д-р Петър Берон. “Аз съм против партиите от този тип, по системата “Партия – това съм аз”, казвал съм го много пъти и това е несъвместимо с моите убеждения на демократ”, каза още депутатът от ПГ на коалиция “Атака”.

Цитат:
Петър Берон: С подобна личност като Волен Сидеров трудно бих останал в една организация
17 април 2006 | 10:34 | Агенция "Фокус"

София. Отдавна вече се разбра, че Волен Сидеров иска да приватизира идеята и да "яхне вълната" по един доста нереден начин. Аз с подобна личност по-нататък трудно бих останал в една организация. Това каза за Агенция “Фокус” депутатът от парламентарната група на “Атака” Петър Берон в отговор на въпрос дали се е променило отношението му към лидерите на партията.
Д-р Петър Берон подчерта, че той не е член на партията, а само на парламентарната група на “Атака”. “Не само, че не съм от лидерите на “Атака”, а и нямам нищо общо с тази партия”, посочи още той.
Според Берон идеята, с която “Атака” е влязла в парламента, ще се запази, защото народът има нужда от нея. В каква организационна форма обаче ще бъде партия “Атака”, Петър Берон отказа да коментира с мотива, че не е член на партията.
“Изцяло оставам съпричастен към идеите, но не и към самата партия в този вид, който е в момента”, посочи депутатът.
Заставам на страната на истината. Това каза Петър Берон по повод разминаването на думите на лидера на националистическата партия Волен Сидеров и зам.-председателя на партията Павел Чернев за инцидента на автомагистрала “Тракия”. И добави: “Личностите да си понесат последствията от постъпките си”.
Според Берон трябва да се изчака следствието да си свърши работата. Това, че Народното събрание е приело декларация с която посочва, че извършител е Павел Чернев, не е било редно, смята заместник-председателят на парламента Петър Берон.
“Продължавам да изповядвам същите идеи за национално достойнство на страната, за национална независимост, за борба срещу яхването на страната от ДПС и компания и за съпротива срещу бедността, причинена от шепа грабители”, беше категоричен Петър Берон.

И аз започвам вече да се нервирам на Волен и го разбирам д-р Берон.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2006 16:46 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Верно се изложи Волен Сидеров, изобщо не им е ясна работата там... кой лъже.. кой кого прикрива... мноу Х. Но въпреки всичко за момента е най-добрата партиина алтернатива, понеже останалите партии са по-тихички такива... слушкат си, но нали знаете... "тихите води са най-дълбоки" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2006 20:42 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
YAVOR написа:
-=ShArKy=- написа:
Вий знаете ли че оня ден по новините се говорило че Турция искала Българая за тяхна територия? И ще го направят наще политици квит са дървари ... ще стане. С исключение на Волен Сидеров-АТАКА само той може да направи нещу по въпроса !!!

Затова само АТАКА

Това е вярно, ама като не гледате ТВ не пишете, че сте смешни. Отдавна се говори да ставаме нещо като част от Турция.

Всички партии ги видях какво представляват, затова ще гласувам за АТАКА. Достатъчно сме изстратадали, така че не ми прече сега и АТАКА да видим как ще се справят.

кви са тия глупости бе в кой век живеете посочете ми една държава
в наши дни която да си е приватизирала чужда територия то така ставало


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2006 20:48 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
особено територия ,която вече се води ЕС


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2006 21:14 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
В България няма невъзможни неща. Посочете ми друга държава в която има новини на турски по националната телевизия :looser:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2006 21:20 
Offline
Търсач

Регистриран на: 16 Юни 2005 02:28
Мнения: 57
Местоположение: у нас
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аре заключвайте тая тема , до няколко месеца и помен няма да има от атака...


Плюс това са изчерпахте вече...

_________________
При наличието на ракийка и шопска салата не отговарям за поведението си ;Р


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2006 21:30 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
nokia1985 написа:
Аре заключвайте тая тема , до няколко месеца и помен няма да има от атака...


Плюс това са изчерпахте вече...

Ти си последния човек предисмъртно, който ще слушаме какво да правим и ще контролира делата на модери и админи, за напред си мълчи pls.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 79  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов