Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 19 Апр 2024 04:33

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 171 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2005 11:44 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2005 16:39
Мнения: 265
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Какво мнение имате по въпроса за компютъра и по точно как той повлиява примерно на едно 10-16 годишно момче или момиче? Аз лично съм на мнение че не трябва на ден повече от 3-4 часа да се прекарват пред него. И сега като гледам всички деца това правят- чатят, играят, сърфират и др. , а каде ве млади Господа останаха жоманката, гоненката, разни му там народни топки, федербали и други. Не знам дали сте забелязали ама аз поне още това лято не съм видял дете да играе на нещо такова. Виждам ги само как излизат от залите с подути очи и си говорят - "Ехеее ако беше видял как го гръмнах тоз и му се пръсна главата......" Ей тва вече е лошо дами и господа.

Другото е че на 14 години аз играех много лимки и си разменяхме картинки и такива неща. А СЕГА НЕЩАТА СТОЯТ ТАКА, МОМИЧЕНЦАТА СЕ ЗАНИМАВАТ С РАЗНИ 28-9 ГОДИШНИ ИЛИ С РАЗНИ ТАМ РОМИ, А МОМЧЕТАТА РАЗОЧАРОВАНИ ОТ ТЯХ ПО ЦЯЛ ДЕН ПУШАТ ТРЕВА И СЕ ЛИГАВЯТ. Лоша работа ви казвам.

Айде вие сте!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2005 12:14 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2005 14:41
Мнения: 130
Години: 31

Местоположение: New York, Manhattan
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Predi edna godina igrahme jomanka gonenki i takiva puk sea "golemite" sa sabirat da pu6at.Az ne pu6a i ko da praq s tqh?Sea navunka nai mnogo nekoi ma4 da izigraim.Predi igraeh po cql den i mi nema ni6to ;]

P.S. Preeba mi sa flextyp-a zatva ne pi6a na kirilica

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2005 12:30 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Много лошо влияние има.Айде там над 15-16 год в днешно време неможе да се играе на жоманка или стражари и апаши :).Но поне там децата под 15 мисля , че се отразява много зле , защото аз на тяхната възраст наистина съм играл по цял ден.С фишеци се целихме абе голяма лудница беше и то вечерта до късно даже доста често се налага родителите ни да ни търсят и после наказания :) Вече няма такова нещо - е то има ама до към 11 - 12 годишна възраст , после ставаш голям и почваш да пушиш , да си голям бияч , да разказваш как искаш да плющиш тъз , да шибаш оназ.Така , че като цяло много лошо им се отразява да се забият в тъпите компютърни зали или пред компютрите в тях - същата работа !

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2005 13:06 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
до 13 години жоманка и такива игри ...тогава почнах да пафкам сериозно докато о6те живеех на Балик..иначе винаги съм играел на игри - с жетоните на центъра, атари , нинтендо ,сега ,плейстей6ън и тн..мисълта ми е че докато бях малък обаче никога не съм преставал да си правя тн детски простотии ...после влязох в езикова и се развалих :)) за момичетата -не знам..бях пуснал една такава тема и се оказа че около 70 % се кефят на избора си за дч..то може само момичета да са гласували знам ли ...аз иначе съм супер изнервен от тях и затва приятелката ми не е оттук..отделно новите поколения си пробиват път ама тях не ги познавам особено и не тряя да коментирам..баси ако не бях толкоз пиян 6тях ли да го пи6а тва ?

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2005 16:07 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мисля си, че времената се менят и покрай тях и хората. Примерно аз, като бях на 12-13 нямаше, как да не играя пред блока по цял ден на лимки и футбол, при условие че нямаше какво друго да се прави. За компютри тогава незнам дали съм бил чувал ама си спомням, че по него време намяше кабелна и телевизията се състоеше само Канал1 и Ефир2. И те почваха с програмата след 17:30 или нещо подобно. Тъй че ...

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2005 16:28 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 16 Сеп 2004 23:14
Мнения: 727
Местоположение: planet mary jane
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
до 13 години жоманка и такива игри ...тогава почнах да пафкам сериозно докато о6те живеех на Балик..иначе винаги съм играел на игри - с жетоните на центъра, атари , нинтендо ,сега ,плейстей6ън и тн..мисълта ми е че докато бях малък обаче никога не съм преставал да си правя тн детски простотии ...после влязох в езикова и се развалих :)) за момичетата -не знам..бях пуснал една такава тема и се оказа че около 70 % се кефят на избора си за дч..то може само момичета да са гласували знам ли ...аз иначе съм супер изнервен от тях и затва приятелката ми не е оттук..отделно новите поколения си пробиват път ама тях не ги познавам особено и не тряя да коментирам..баси ако не бях толкоз пиян 6тях ли да го пи6а тва ?
И аз почнах на 13.(и все още живея тук:))Колкото до компа,той помага мн повече отколкото пречи,естествено,ако правите и нещо друго освен да играете :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2005 16:42 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ооо да се изфукам..ние на балик имахме кабелна от 94 или 95 ..всъщност аз бях на димитър ковачев точно до Волов и пощата и затва..бяхме един от първите блокове ..и тогава има6е май само 8 канала плюс една СОЛО ТВ
:)
иначе да времето оказва влияние...

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2005 16:52 
Offline
Showstopper
Аватар

Регистриран на: 29 Яну 2004 23:39
Мнения: 558
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Бе аз специално до към 12 си играехме редовно на жоманки и такива,че тъй до 8 клас лека полека спряхме :) .Пък иначе още от малък играя още от 3-ти клас съм почнал на игрите със жетоните и си бях доста редовен,после На Сегите съм играл на Playstation-ите и така доста бях зарибен по най-различните видове игри.Иначе с чата специално аз почнах много късно :) на 20 години като се уволних,че тъй вече 2-3 години си чатам,аз толкоз и чатам ама все пак не се оставам :mrhappy: .Иначе за поколението кво да кажа все повече се разлабва ама туй е,защото има много свобода,ако пипаше някой с по твърда ръка нямаше да е тъй,аз специално никога не съм бил за това да ти налагат нещо и твърдо съм бил против,но пък и забраненото е по сладко :)

_________________
"Doin' what I want to do, When I want to do it."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2005 18:11 
Offline
Оня Луд
Оня Луд
Аватар

Регистриран на: 01 Апр 2005 08:00
Мнения: 351
Години: 43

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Традициите не са това което бяха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2005 18:15 
Offline

Регистриран на: 19 Юли 2005 03:16
Мнения: 10
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
temata se iz4erpa..
iskam da dopylnq samo 4e pc-to ne vredi e stiga da znae6 kak da go polzva6
a ne da cyka6 kato nenormalen po cql den nqkakva si mizerna igra
tva go osyznah sled kato otkaza fun-a
smeq da tvyrdq 4e kompiotrite ni obrazovat


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2005 20:42 
и аз много играех преди пред блока. после "пораснахме" , тръгнахме по дискотеки, насам - натам. това до към 8 клас. после всеки от приятелите от "детството" си пое пътя нанякъде. комп имам от година и половина и...да отначало доста бях зарибена ( и сега съм сякаш, но не толкова) и все се оплакваха приятелките, че не им звъня. проми ми се мозъка тогава. компютрите влияят...определено. едно дете, зариби ли се няма отърване. цял ден седи в тях или в някой зала и пропуска мнооого.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2005 20:50 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вики написа:
и аз много играех преди пред блока. после "пораснахме" , тръгнахме по дискотеки, насам - натам. това до към 8 клас. после всеки от приятелите от "детството" си пое пътя нанякъде. комп имам от година и половина и...да отначало доста бях зарибена ( и сега съм сякаш, но не толкова) и все се оплакваха приятелките, че не им звъня. проми ми се мозъка тогава. компютрите влияят...определено. едно дете, зариби ли се няма отърване. цял ден седи в тях или в някой зала и пропуска мнооого.

на мен пък не ми влият така...имам комп от около 3/4 години....и винаги съм предпочитала да изляза сприятели отколкото да стоя и да цикля пред монитора....зависи от психиката на човека....има някой хора който просто немогат да си стоят в тях...

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2005 02:20 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 26 Дек 2004 18:54
Мнения: 338
Местоположение: 15 4oveka sme v kov4ega na myrtweca YOXOXO i botilka rom
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
asaka написа:
Какво мнение имате по въпроса за компютъра и по точно как той повлиява примерно на едно 10-16 годишно момче или момиче? Аз лично съм на мнение че не трябва на ден повече от 3-4 часа да се прекарват пред него. И сега като гледам всички деца това правят- чатят, играят, сърфират и др. , а каде ве млади Господа останаха жоманката, гоненката, разни му там народни топки, федербали и други. Не знам дали сте забелязали ама аз поне още това лято не съм видял дете да играе на нещо такова. Виждам ги само как излизат от залите с подути очи и си говорят - "Ехеее ако беше видял как го гръмнах тоз и му се пръсна главата......" Ей тва вече е лошо дами и господа.

Другото е че на 14 години аз играех много лимки и си разменяхме картинки и такива неща. А СЕГА НЕЩАТА СТОЯТ ТАКА, МОМИЧЕНЦАТА СЕ ЗАНИМАВАТ С РАЗНИ 28-9 ГОДИШНИ ИЛИ С РАЗНИ ТАМ РОМИ, А МОМЧЕТАТА РАЗОЧАРОВАНИ ОТ ТЯХ ПО ЦЯЛ ДЕН ПУШАТ ТРЕВА И СЕ ЛИГАВЯТ. Лоша работа ви казвам.

Айде вие сте!!!

та...не съм прочела останалите постове както обикновенно правя,НО...
Аз съм на почти 16 не седя повече от 3-4 часа на компютъра понеже нямам време...или излизам с приятели или на тренировка или СПА :)
...не се занимавам с 28-9 годишни понеже ми е писнало от всякви измети-момчета които се чудят как да вкарат някое лапенце в леглото...Жоманка играх до преди две години и ся пак съм навита да играя стига да се съберем една тълпа и да стане към 10-11(нз...просто детското в мен още се обажда...пък и шо пъкне АЗ СЪМ СИ ДЕТЕ)....Не пуша трева...пушела съм признавам...но като се замислиш то няма смисъл от трева след като мога да си направя кефа и без нея....
а за останалите незнам...мисля си че всеки си избира как да живее...все пак живота е един и си е негов и не някой друг,а именно той решава какво да прави по цял ден....може да звучи като клише но си е така....
замислете се...никой не може да се изправи пред едно дете и да му каже "ти няма да ходиш на компютри...."та тва дори и родителите му немогат да забранят,защото то винаги ще намери начин;пари и ще се промъкне в някоя зала където ще изживее това което на него му прави кеф....
А пък и замисли се в още нещо АСАК...днешно време всяко дете е подвластно на модата...Пие защото чува от другите деца че пият и тва е модата...пуши зашото вижда че другите го правят и тва е модата.....облича се по модата-независимо дали това значи изсухлени дънки и кецови или да тръгнеш по без пола(всимисъл че като се наведе малко и сичко светва)...АМА ТВА Е МОДАТА....а повечето сме малки и неразбираме и се водим по чуждото мнение(аз не съм такава но говоря така защото съм от възраста която се засяга в случая)....Та всичко е във това във МОДАТА...ако по телевизията вестниците и т.н. не раздухват че 14-годишни хлапета нпити като свуине са разбили витрина на магазин(примерно)...нямаше да има толкова деца които да го правят....но след като те чуят от някъде че еди кой си бил направил еди каква си ПАКОСТ (защото за тях е просто игра всичко това) те се мутивират и искат да са като него....и дори аз да седна и да си говоря с някакво момченце което е на 13(пак примерно)...и му обясня че всъщност в CS няма особенно голям смисъл...че тази игра развива в съзнанието ти само и единствено агресия че не те прави нито по бърз нито по издържителен...и аз да му говоря това като на приятелче най-спокойно(поне такъв е моя подход)...и то седи и се замисля над думите ми...и проумява смисъла и разбира че е много по-яко да излезе и да играе навън НА ЖИВО от колкото във тъпа опушена зала на неква си идиотска игра на компютър за което дава пари....обаче какво става няколко часа;дена или седмици след тва....идва некво хлапе и обяснява как ги е малатило на CS и как им пръскал тиквите както ти казваш и т.н.....и после го пита ми ти нали играеше кънтар и хлапето мноо ясно че няма да каже НЕ след като това е модата и на другия ден отива и пак се забива в тъпата зала....


оооооо хора незнам дали ме разбрахте...и аз вече не помня какво писах...надявам се да има смисъл и връзка ама тва е от мен

_________________
Разни друсалки...изобщо да не ме занимават!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2005 02:54 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аве незнам за жомънки и криеници ама напоследък ми прави впечатление (главно от форума), че младежта много използва думата "мразя" и почти няма неща, които да не ги мразят. Що така? Я кажете?
П.С: Малко offtopic се получи, но ....

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2005 03:04 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 16 Сеп 2004 23:14
Мнения: 727
Местоположение: planet mary jane
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вики написа:
до преди малко играх на жомънка :giggle:
като си хикс как няма да играеш:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2005 04:55 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 19 Фев 2005 23:45
Мнения: 345
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Децата се зарбяват да стоят на ПЦ - то до някое време после умръзва!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2005 02:22 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 09 Апр 2005 16:03
Мнения: 84
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ostaiti orata da si jiweqt kakto te si iskat....wii ni im sa meseti

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2005 14:41 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
абе ти порастни о6те малко , научи се да пи6е6 и тогава давай съвети
бахти неграмотността дето е ...не мога да повярвам че сте миналия първи клас честно

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2005 17:50 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Незнам аз като бях лапи играехме на сичките тея детски простотии и такива работи.Като цяло нормално беше.Първо от 2-3 клас играехме на plastation и чак в 5 клас запърви път играх на компютър.Пък сеа братчед ми почна да играе на копмпове още в първи клас да не кажа детската.Незнам сега е по зле дребните не играят на игри дето ние сме ги играли ами само в залите висят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2005 18:13 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Незнам аз като бях лапи играехме на сичките тея детски простотии и такива работи.Като цяло нормално беше.Първо от 2-3 клас играехме на plastation и чак в 5 клас запърви път играх на компютър.Пък сеа братчед ми почна да играе на копмпове още в първи клас да не кажа детската.Незнам сега е по зле дребните не играят на игри дето ние сме ги играли ами само в залите висят.

моя брат от 5 годишен играе на компа...това много ме нерви...не само защото аз немоа да седна...ами щото ше му се развалят очите....и ше си пропилей детството пред тъпия комп... :writers_block:

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2005 01:26 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
колкото и да го отричаме..повечето от нас стоят на PC-to по 5-6 часа на ден и по тоя начин определено се затъпява (имам предвид ако само чаташ играеш някакви малоумни игри)
но все пак има и доста неща, които можеш да научиш в нет-а и има някои хубави игрички :Р

_________________
wildcat.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2005 14:35 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
не знам кой е вкарал мухата ,че от игри се затъпява [ освен ако не са диабло 2 или ЦС де ] ...от тях английския доста се подобрява

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2005 04:31 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
t0xIc написа:
не знам кой е вкарал мухата ,че от игри се затъпява [ освен ако не са диабло 2 или ЦС де ] ...от тях английския доста се подобрява


ami ti go kaza CS i Diablo..
:]
opredeleno se zatypqwa ot tqh, no sa naistina dosta zaribqwashti..
spored men naistina dobri igri sa
Myst
riven
heroes
ili podobni stratigicheski igri :Р

_________________
wildcat.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2005 13:59 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
куестовете са много добри учители по английски

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2005 19:11 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2005 16:39
Мнения: 265
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ма моля ти се как да не са. Еййййй няма човещина в хората има само компютри нйй като тях станахме стига с тез куетове ли е кво е трябва да общуват хората в лице в лице а тва намалява.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2005 19:26 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ти май не чете6 каквото пи6а...казах че куестовете са полезни за по-бързото и ефективно научаване на език...не да седи6 по цял ден пред пц-то..а отделно аз бих го направи 6тото в добрич почти само селяци останаха и тъпи гъзари

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2005 19:32 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2005 16:39
Мнения: 265
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
За селяците и газарите си прав аверче ама не е тва решението да стоиш пред компа


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2005 19:35 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
а ти какво прави6 в момента че ми отговаря6 :)?
май стоиш пред компа и ти :П

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2005 19:38 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2005 16:39
Мнения: 265
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Работата ми е такава че няма как да не стоя разбираш ли:) Иначе предпочитам да не съм сега на работа а на разходка някъде или на барче.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2005 17:34 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
t0xIc написа:
куестовете са много добри учители по английски


tyka opredeleno si praw...
[:

_________________
wildcat.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 171 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов