Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 21:45

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4421 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 148  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: АвтоМотоЧат
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 03:35 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Чатайте на воля тук за който и каквото ви дойде на ум ама недейте из другите теми, че мноо бавно става триенето пък нали всички чатъри сме и модератори - да не си усложняваме животеца. :)

П.С: eiNkel съжалявам ама се заблях на някъде и забърсах барабар с чата и оня въпрос за Реното 19, заедно и с последвалия го отговор на ///М3. Та напиши го на ново ама сякаш да е в нова тема. Примерно "Проблеми" ли, "Повреди" ли, де да знам как да се казва и там да се обсъждат такива неща.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 03:49 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
хаха много малко си забърсал 2 страници браоо :clap: Дани един въпрос-значи едно приятелче си взе преди месец рено 19 шамад 1.8 инжекция с новата маска на 170 000 км и преди няколко дена погледнахме колко е нивотто на маслото и зябелязахме че харчи масло. От какво може да е проблема и за кви пари става решението му (сегменти ли е ,клапани ли какво е) пита аверчето :giggle:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 10:35 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
eiNkel написа:
хаха много малко си забърсал 2 страници браоо :clap: Дани един въпрос-значи едно приятелче си взе преди месец рено 19 шамад 1.8 инжекция с новата маска на 170 000 км и преди няколко дена погледнахме колко е нивотто на маслото и зябелязахме че харчи масло. От какво може да е проблема и за кви пари става решението му (сегменти ли е ,клапани ли какво е) пита аверчето :giggle:

Изгорели гумички на клапаните или износени сегменти. Гумичките са около 30лв. а сегментите около 70лв.

_________________
Мощността никога не е достатъчна!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 13:13 
YEPPAA приготвяйте 100 кинта! Темата много яка Браво!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 14:00 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
хехе 70 лева на бутало ли (280 лева добре ще му влезнат) :confused2: Ще му кажа добрата новина след малко :kill minx:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 14:15 
А не бе!!! Сякъш се съмнявам да е толкоз пари! По-ефтино ще е май!
Ебали го! Да отиде да пита в някой сервиз! АААА Неска ко ше праими ще пием ли кафета! Ари се набираме!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 15:16 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Иииииииххххааааааа :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 15:58 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Те чаркалаците за Реното са ефтини ама труда ще е бая парички сякаш. Мдаа

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 16:04 
Абе зависи все пак! Като за начало трябва да отиде при някой майстор който Разбира :) понеже в града много ама резултата след това неми се говори! :writers_block:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 16:43 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
///M3 написа:
АААА Неска ко ше праими ще пием ли кафета! Ари се набираме!
еми да ама колко часа кажи Лазо :confused2: може ако някой иска да идва с нас да се обажда приемаме гости :drunk: Да като говорих с него той каза че много му се виждат и ще отива до Митакови да види колко кинти ще му искат :kill minx: Аве да се спасява.Аз след малко бащата ще взима колата от комшото да видим кво е направил по накладките и кв сменил :pelvic_thrust:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 18:24 
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХА СКИИИИИ СКИИИИИ АААААХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХА!!!

Добре бе посрах се: http://www.forum.bg-tuning.net/viewtopic.php?t=87

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХХА! ХАХАХАХАХАХАХАХАХХАААА!

Добре бе малък самохвалко! Скиииии тоя Ivooooom какъв е бесен!
Добре бе пишъо всеки копира от някъде дори тия работи които аз ги поствам тука са 90% copy/paste ама не мислиш ли че си ебаси смешния!
И как му се кефят луди луди!!!

Копирал мизерната тема от форума на Bergon която е копирана от 1000 други такива теми само че събрана в едно и я Paste в един доста по-голям форум пълен с много лайненца и големия биач!!! ХАХАХАХАХХХАХАХАХАХАХАХАХА Много се смях лудо лудо!!!

И това: Луд ли ве.От де да го препиша.Баща ми е професионален шофиьор и от него ги зная тия работи.Доста време ми отне към 2-3 дена да го оформя като цяло

ХАХАХАХАХАХАХА Ivooooom семчице k наскоро постна и той нещо за тунинга не забравяй да го копираш да да го paste-еш в тоя форум! Ще те издигнат в култ вервай ми!

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХХААХАХАХХААХАХ!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 18:24 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
eiNkel написа:
хехе 70 лева на бутало ли (280 лева добре ще му влезнат) :confused2: Ще му кажа добрата новина след малко :kill minx:

70 лв. е комплекта за 4 бутала.

_________________
Мощността никога не е достатъчна!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 18:27 
А и Данчо се появи бе! Де ходиш в тез жеги бе нашия!
С тъз черната кола ще получиш некой инфаркТ!!! Ама ти караш бързо, че слънцето не те фаща много много! Ама аз кат са кача у тъз чернилка и от нас до вас свалям 2 кила и 300 грама сланина!

PURE BLACK POWER!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 18:33 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
danny написа:
eiNkel написа:
хехе 70 лева на бутало ли (280 лева добре ще му влезнат) :confused2: Ще му кажа добрата новина след малко :kill minx:

70 лв. е комплекта за 4 бутала.
ее така по-добре звучиспоред мен :clap: а от там нататък да се оправя авера При сервиза на Митакови щял да ги прави и да видим колко ще му искат :confused2:
///M3 написа:
лудо!!!

И това: Луд ли ве.От де да го препиша.Баща ми е професионален шофиьор и от него ги зная тия работи.Доста време ми отне към 2-3 дена да го оформя като цяло

ХАХАХАХАХАХАХА Ivooooom семчице k наскоро постна и той нещо за тунинга не забравяй да го копираш да да го paste-еш в тоя форум! Ще те издигнат в култ вервай ми!

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХХААХАХАХХААХАХ!!!
Хеххеех тоя го знам пубер гаден не да измисли нещо от себе си а присвоява правата.Е поне има награда-Бан :oleole: а Лазо ти ли си тоя Ахl

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 18:37 
А не бе аз не съм регистриран там! Мене tuning.bg-ту ми стига! Там има по-свестни хорица! Току що се ровеех нещо и ко да гледам ебаси ситния балък!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 18:42 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
е щом казваш :chew: и на мен по ми харесва на тунинг.бг-то форума има доста важни клечки и доста разбират ама и много се надуват (е поне има защо) ама много се джавкат е поне ти знаеш

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 18:47 
eiNkel написа:
е щом казваш :chew: и на мен по ми харесва на тунинг.бг-то форума има доста важни клечки и доста разбират ама и много се надуват (е поне има защо) ама много се джавкат е поне ти знаеш


Да Да мене и там ме мразят :evil_laugh: !!! Ама има мноооого точни пичове с които се запознах там! Просто не съм си и мислел че ще се случи! Готини хора с маниашки коли!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 18:48 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
е как то и аз връзки се създават много лестно така :kill minx: ама аз доста отдавна не съм влизал там и съм загубил връзка с някой от тях :anger:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 18:53 
Това е лошо! И на мене ми предстои такова нещо ама няма шроблеми ше се оправа!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 18:57 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
то винаги има решение на всеки проблем но е въпрос на време и пари -конкретно че нямам много време да зе забучвам в тия форуми и като влизам във тунинг.бг ми отчита трафик който е парии :anger:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 19:22 
17:00 на Жълтото! Данчо и той ми се обади!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 19:53 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
аз таман се прибирам ай 18:00 идвам при вас ай до скиф :evil_laugh:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 20:03 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
IvOoooom , ти си голям лъжец бре. ///М3 той сигурно си е мислил, че тва си го писал ти в нашия форум и отвън никой не може да влиза и ...... никой няма да разбере :) от къде го е копнал. Ама ...... не баш. И онез от форума гадини, за една лъжа 1 месец бан. Освен да кажа честито.
Хах. Сега се сетих нещо друго. Преди време на тоя младеж Ивооом му обяснявах 2 дена докато схване, къде да си сложи сайвовете на NFSU2. Накрая някак си ме разбра де и ......... 1 месеца по-късно някой задава същия въпрос и той се набира да обяснява ама започва с: Ама че сте прости или некадърни ли или нещо от сорта. Детска работа :)

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 21:03 
k написа:
IvOoooom , ти си голям лъжец бре. ///М3 той сигурно си е мислил, че тва си го писал ти в нашия форум и отвън никой не може да влиза и ...... никой няма да разбере :) от къде го е копнал. Ама ...... не баш. И онез от форума гадини, за една лъжа 1 месец бан. Освен да кажа честито.
Хах. Сега се сетих нещо друго. Преди време на тоя младеж Ивооом му обяснявах 2 дена докато схване, къде да си сложи сайвовете на NFSU2. Накрая някак си ме разбра де и ......... 1 месеца по-късно някой задава същия въпрос и той се набира да обяснява ама започва с: Ама че сте прости или некадърни ли или нещо от сорта. Детска работа :)


ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ! Абе незнам ама аз паднах да се хиля!!! Баща му бил състезател!!! Много ме кефи кат земе да разправя за ония хлебарки от Американско Знаме как се возел в Хондата ко бил праел! 12 годишно пишлеме! Супер много се смях!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 21:08 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
С лапешки раоти ко се занимавате то туй сигурно незнае къде се намира делкото на Дизелов двигател пък ще ми разправя колко разбирал от коли - врели некипели :crazy: Аве тоя часовник на форума нещо не е верен закъснява с 20 мин свирете го :drunk: пратено в 18:28

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 21:10 
eiNkel написа:
С лапешки раоти ко се занимавате то туй сигурно незнае къде се намира делкото на Дизелов двигател пък ще ми разправя колко разбирал от коли - врели некипели :crazy:


ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА мани мани! Голем смях! Абе ти много бързо се прибра май! От Дружбите до Добротица ;) ;) :) :) :)!!!
Сори, че те разкарахме ще има реванш скоро! ААААА Между другото кви бяха ония колежки :) :) :) :) :) :) :) :) :)!!! :eyebrow:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 21:14 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Хехеххехе веднага за колежките питаш ах куче :hug: Еми в Албена бачкахме заедно много са пекани :oleole: може те запозная ? А пък за разкарването не се тревожи.Утре след обед данито ако е в Дч може да излезем :confused2: А пък за бързото прибиране не съм виновен аз питай Данито -той е виновен :chew: (все пак Рено 5 Турбо кара)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 21:18 
eiNkel написа:
Хехеххехе веднага за колежките питаш ах куче :hug: Еми в Албена бачкахме заедно много са пекани :oleole: може те запозная ? А пък за разкарването не се тревожи.Утре след обед данито ако е в Дч може да излезем :confused2: А пък за бързото прибиране не съм виновен аз питай Данито -той е виновен :chew: (все пак Рено 5 Турбо кара)


ХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХХЕХЕ!!! Абе тряяаааа да ме запознаеш затъ!!!!
ХАХАХАХАХАХ яки мадами бяха! Але аз ставам ще ходя на кино или тятър ли ко беше с майка ми! АИИИТ Ари! До по-късно!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 21:23 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Хехех е как ще те оредим и тебе :clap: знам едни кино под небето се казва или нещо подобно наскоро го открихав София отиваш с колата си и зяпаш кино има даже екстри може звука от филма да се прихваща от радиоприемника-много яко трябва се пробва (само на 500 км от Добрич)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2005 22:57 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тая тема да я напраавим ли важна, че да стой най-горе? Кво ще кажете?

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4421 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 148  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов