Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 23:43

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 609 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Следваща

Каква зодия сте?
Овен 9%  9%  [ 14 ]
Телец 11%  11%  [ 18 ]
Близнаци 9%  9%  [ 15 ]
Рак 9%  9%  [ 15 ]
Лъв 6%  6%  [ 9 ]
Дева 9%  9%  [ 14 ]
Везни 8%  8%  [ 12 ]
Скорпион 11%  11%  [ 17 ]
Стрелец 8%  8%  [ 13 ]
Козирог 8%  8%  [ 12 ]
Водолей 6%  6%  [ 9 ]
Риби 7%  7%  [ 11 ]
Общо гласове : 159
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 06 Май 2005 11:55 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 21 Апр 2005 14:15
Мнения: 34
Местоположение: Някаде в средата, кадето е и истината
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз съм Скорпион и ето характеристиката за тази зодия
Девиз : Аз търся
Ключова дума:Секс
Елемент:вода
цвят:черно
Хората от зодия Скорпион намират най-подходящите си партньори м/у родените под Риби. Добри и постоянни приятели с Везни и Дева. Привличат се от Телец. Женитба на Скорпион и Дева е щастлива.
+черти:оцеляване,възраждане
-черти:отмъстителност, вътрешни противоречия.
Умствено издигнат, с горд дух, консервативен, но понякога щедър или сдъжан, събиращ или разпиляващ......и т.н.
Аз лично се гордея, че съм скорпион, много добра зодия според мен...

_________________
АКО МОЖЕХ ДА ИЗБИРАМ КАК ДА ЖИВЕЯ,
БИХ ИСКАЛА ДА БЪДА ЕДНА ТВОЯ СЪЛЗА!
ДА СЕ РОДЯ В ОЧИТЕ ТИ И ДА УМРА НА УСТНИТЕ ТИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Май 2005 14:28 
Offline
Търсач

Регистриран на: 13 Мар 2005 20:30
Мнения: 63
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
тсеш


Последна промяна brutish на 24 Сеп 2007 01:54, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Май 2005 22:07 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2004 20:16
Мнения: 401
Години: 36

Местоположение: VELIKO TYRNOVO
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ск0рпи0н е най-д0брата з0дия
харесва ми...за съжаление съм везни

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RP2l_Y7pW5w
kontrol na radostta,zashtoto bez kontrol DO KYDE BIHME STIGNALI ??!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Май 2005 23:04 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 11 Дек 2004 20:25
Мнения: 562
Местоположение: ДР Конго
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
fidget написа:
ск0рпи0н е най-д0брата з0дия
харесва ми...за съжаление съм везни

фидж е права

_________________
LügerLuder


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2005 08:32 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
^mi6lence написа:
fidget написа:
ск0рпи0н е най-д0брата з0дия
харесва ми...за съжаление съм везни

фидж е права


За мене пък е една от възможно най-кофти зодиите :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2005 08:36 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз съм лъв и хабер си нямам к'ви са лъвовете и к'ви не са. :) През живота си досега съм прочел хороскопа си не повече от 5 пъти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2005 08:37 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 21 Апр 2005 14:15
Мнения: 34
Местоположение: Някаде в средата, кадето е и истината
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
fidget написа:
ск0рпи0н е най-д0брата з0дия
харесва ми...за съжаление съм везни

И везни си е хубава зодия...Майка е везни...от време на време се караме :crazy: ,ама се разбираме супер инъчи...
:hug:

_________________
АКО МОЖЕХ ДА ИЗБИРАМ КАК ДА ЖИВЕЯ,
БИХ ИСКАЛА ДА БЪДА ЕДНА ТВОЯ СЪЛЗА!
ДА СЕ РОДЯ В ОЧИТЕ ТИ И ДА УМРА НА УСТНИТЕ ТИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2005 10:08 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2004 20:16
Мнения: 401
Години: 36

Местоположение: VELIKO TYRNOVO
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
emy_lee написа:
fidget написа:
ск0рпи0н е най-д0брата з0дия
харесва ми...за съжаление съм везни

И везни си е хубава зодия...Майка е везни...от време на време се караме :crazy: ,ама се разбираме супер инъчи...
:hug:

м0ята пък е ск0рпион :))

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RP2l_Y7pW5w
kontrol na radostta,zashtoto bez kontrol DO KYDE BIHME STIGNALI ??!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2005 01:58 
Offline

Регистриран на: 10 Мар 2005 23:53
Мнения: 11
Местоположение: neam
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
моята зодия е наи кофти.
ДЕВА :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2005 16:00 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 02 Окт 2004 20:39
Мнения: 975
Години: 36

Местоположение: в гаража :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Ааааааааааааааа
Има 2 зодий
Едната която сам аз е Скорпион
а другата е Охапаните от Скорпиона
:DD

_________________
NOKIA E51 black steel + 2 Gb
RULES ARE MADE TO BE BROKEN
PaKo написа:
Направете ни духовна чекия


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2005 16:02 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2004 20:16
Мнения: 401
Години: 36

Местоположение: VELIKO TYRNOVO
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
The Transporter написа:
Ааааааааааааааа
Има 2 зодий
Едната която сам аз е Скорпион
а другата е Охапаните от Скорпиона
:DD

да! и аз съм го чувала
че и вярвам даже :))

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RP2l_Y7pW5w
kontrol na radostta,zashtoto bez kontrol DO KYDE BIHME STIGNALI ??!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: 12 Май 2005 14:29 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 21 Апр 2005 14:15
Мнения: 34
Местоположение: Някаде в средата, кадето е и истината
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
fidget написа:
emy_lee от къде го взе т0ва инфо за з0дията си ?



Явор: има една програмка Z-info от там го е взела.

Искаш ли още любопитни неща да знаеш за Скорпиона? :eyebrow:

_________________
АКО МОЖЕХ ДА ИЗБИРАМ КАК ДА ЖИВЕЯ,
БИХ ИСКАЛА ДА БЪДА ЕДНА ТВОЯ СЪЛЗА!
ДА СЕ РОДЯ В ОЧИТЕ ТИ И ДА УМРА НА УСТНИТЕ ТИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Май 2005 16:35 
аз искам за везните
преди имах програмката, ама съм я затрила..


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: зодиа
МнениеПубликувано на: 16 Май 2005 10:28 
Offline

Регистриран на: 14 Май 2005 13:28
Мнения: 1
Местоположение: in the World of Warcraft
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз съм дева. Не виарвам мноо на хороскопите щото зависи.Ако ми е хубав хороскопа,си викам 4е 6е имам късмет ма ко е скапан си викам 4е теиа лъжат и хи4 не виарвам.

тъи че си мениа мнението. Зависи от хороскопа.Обаче според мене наи верен е тоиа на ТЕЛЕТЕКСТ-а :giggle: :dance: :giggle:

_________________
Death to the enemies of the horde


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2005 01:22 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 30 Май 2005 17:40
Мнения: 163
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DevilRose написа:
аз съм на границата на риби и овен....взела съм най-лошото и от двете зодии... :)

И аз съм таи:) (нали сме родени на 1 и съшта дата :):):) )


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2005 01:23 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
телец


Последна промяна cMoTaH` на 18 Мар 2006 23:47, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2005 01:26 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 20:34
Мнения: 578
Години: 33

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
скорпион


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2005 13:41 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Фев 2005 14:30
Мнения: 319
Местоположение: neverland°
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Телец


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 12:44 
Offline
kittie
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2005 19:57
Мнения: 778
Години: 35

Местоположение: в играта на една Лейди;Babylon
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
аз пък съм овен по проклето и инато от тва животно нема :DD но слабост са ми скорпионите .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 13:02 
Питайте мене за скорпион. Такова инато същество нема никъде...
пфу
:chew:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 13:03 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 04 Юни 2005 17:15
Мнения: 20
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вики написа:
Питайте мене за скорпион. Такова инато същество нема никъде...
пфу
:chew:

аз съм скорпич :))

_________________
Where's Cinderella....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 13:08 
МириШка написа:
аз съм скорпич :))


и гаджИто и то... :chew:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 17:25 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 11 Мар 2005 17:59
Мнения: 24
Местоположение: FaR, FaR AwAY
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
za sum kozirog.mnogo sa inati,pravqt kakwoto si iskat,vlastni sa i ne priemat ne za otgovor:)Deviz-Az moga:):):)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 18:14 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
лъв :eyebrow:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 18:18 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 21 Мар 2005 18:53
Мнения: 33
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вики написа:
аз искам за везните
преди имах програмката, ама съм я затрила..


Характеристика на зодията
Слънцето във Везни определя хората, родени под този знак като симпатични, уравновесени и с меко изражение. В същото време те са и непостоянни в настроенията си.

Везните са мили, дружелюбни, готови да помогнат. Затова работят добре в екип. Това обаче далеч не означава, че са склонни да се обвържат лесно в брак. Искат да са сред хора, да усещат тяхната обич и топлота, но за тях е важно и емоционалното, и деловото привличане, а не само сексуалното. Те са щедри и всеотдайни, но ако не получат нищо в замяна на своята жертвоготовност, са силно засегнати и търсят отплата, като се дистанцират, стават язвителни и се цупят като малки деца.

В детството си често се е налагало да играят роля, наложена от семейството им, която не са харесвали. Били са обаче принудени да крият огорчението си. Предпочитали са да заемат отбранителна и примирителна позиция, за да бъде спокойно у дома им. Обидата им обаче е била силна. С примиренчеството си са си причинили излишна болка и са се поставили за дълго в неизгодна позиция. Това е попречило да изградят за себе си представата, която би им позволила да заемат полагащото им се място в живота.
Те не трябва да пренебрегват собствените си чувства и мнение. Трябва да ги показват открито, за да ги приемат другите такива, каквито са.Ако не преодолеят страха си, ще преживеят много горчиви мигове. Ще се затворят в себе си. А те не искат това. Така ще пропуснат шанса си да намерят подходящ партньор.

В личните си отношения са склонни към прибързано обвързване. Когато разберат, че не са реализирали мечтите си, може безкомпромисно да прекъснат връзката, но не и да преодолеят болката. Намерят ли своята съдбовна половинка, те са прекрасни съпрузи, предани и верни, уважават мнението й, и прощават грешките й. Попаднат ли на неподходящ партньор, съсипват и него, и брака си, с непрекъснато мърморене.

Те трябва да открият какво ги прави щастливи и да се превърнат в цялостни и пълноценни човешки същества. Трябва да раздават топлина и любов, за да ги получат и за себе си. Това им помага да видят реалността и да я свържат със своите представи.

Тяхното “аз” излиза на повърхността в момента, в който заемат мястото си в живота. Това им позволява да видят от колко неща са били лишени. Каквото и да им се случи, трябва да го посрещат сами, без да разчитат на съветите на другите, защото рискуват да загубят своята независимост. Нуждаят се от човек, на когото да се посветят. Това осмисля живота им. Затова и не трябва да се оплакват, когато този момент настъпи, още повече, че сами са си го избрали.

не е от з-инфо и все пак дано свърши работа

_________________
"И виждаш: цялата земя не стига едно сърце да погребеш.."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 18:44 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 04 Юни 2005 17:15
Мнения: 20
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
NqMa_LiuBoV_f , плийс дай инфо и за скорпиона,да видим какво ще излъжат за нас :P

_________________
Where's Cinderella....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 19:02 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 24 Мар 2005 08:25
Мнения: 256
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
23 октомври – 22 ноемри
Девиз – “Аз желая”

Елемент - вода

Планета - Плутон

Цветове – зелено, червено

Камъни – яспис, опал

Щастливо число - 8

Хармонични знаци – козирог, риби, рак, дева

Цвете - хризантема

Силни страни – медицина, психология, финанси, политика

Възможни проблеми с – гърло, нос, полова система



Жената СКОРПИОН



Тя може да напише книга за това как трябва да се върви, да се говори, да се поглежда, когато искаш да изкушиш един мъж. Тази разтапяща чувственост се носи в долината на нейните желания и е предназначена да задоволи нуждите на нейното тяло. Само мъж с ниска сексуална потентност не откликва на страстта в нейните очи и глас. Без да каже нито сричка, тя може да каже думата “секс” на всички възможни езици. Когато срещне привлекателен мъж, знае по какъв начин да го откъсне от всичко и не след дълго той е твърде заинтригуван, за да забележи която и да било друга жена. За него е добре да не се противопоставя. Няма смисъл – един случай, когато и най-подвижният субект не може да устои на силата на привличане. Даже ако тя не е хубава, нейните хипнотизиращи очи ще го задържат и той ще разбере как се чувства бедната сърна, когато е хипнотизирана от кобрата. Държи на бляскав ескорт. Където и да отиде, обича да пътува в първа класа и е по-добре да платите с усмивка. Ако сте ядосан от нейния невъзмутим начин да се разпорежда с парите ви, не го показвайте, в противен случай и вие, и вашите пари скоро ще потънете в забвение. Тя има енергия за няколко жени. Обича да работи и играе много. Във всеки вид дейност е склонна да влага повече от необходимото. Това може да бъде вълнуващо, но и изтощава. Никога няма да бъдете отегчен, но може да почнете да мечтаете за по-тих и спокоен живот.

Тя се отнася сериозно към любовта и е човек на страстите си. Но това не винаги се отнася само до секса, нейната страст към живота съществува независимо от какъвто и да било партньор. Така става непревзимаема за мъжете, които искат да я подчинят и да я направят зависима. Даже когато успеят, те не могат да проникнат в тайните дълбини на нейната скрита чувственост.

В спалнята е взискателна и нейните изисквания са твърде тежки за много мъже. Има малко търпение за тези, които не са съизмерими с нея или я оставят наполовина задоволена. От друга страна, е добра за онези, които страдат от психологични задръжки, и ще направи чудеса от евин импотентен мъж, ако причината е в мозъка му. Това не е алтруизъм от нейна страна. Начинът, по който гледа на нещата е, че тя просто прави точно това, което е необходимо, за да му помогне да я задоволи. Има остър ум и е надарена със забележителна интуиция. Твърде критична и точна, вижда мотивите на другите и същевременно остава непроницаема за техните опити да я доближат. Истинският й характер не се разкрива лесно и може завинаги да си остане нейна тайна.

Упорита е в преследването на целите си. Има търпението и възможностите да ги постигне, всичките й ходове са внимателно планирани. Необходима е сина воля, за да й се противоречи, тъй като знае какво иска и се опитва да го постигне с необикновена сила. Не може да бъде отклонена или накарана да промени решението си. Внимание: нейната изключително емоционална натура, веднъж разгневена, може да стане много опасна. Тя става разрушителна и унищожителна. Ако я предадете, става най-опасният ви враг. Няма скрупули, когато иска възмездие за някой, който не е оправдал доверието й. Иска не само да накаже този, който я е обидил, но и да го унижи и потисне.

Ревността е най-голямата й грешка. Очаква любовникът й да запази всичкото си обожание за нея. Открива изневери и там, където ги няма. На празненство, ако този, който я придружава, прекара няколко минути в частен разговор с привлекателна жена, тя решава, че той си урежда среща и съответно реагира. Не е типът жена, която стои тихо в ъгъла и се прави на лампион. Развихря се като буря. Презира слабостта и тези, които се поддават на натиск. Ако имате пропуски в защитата си, тя ще ги открие. Ако искате да стоите близо до нея, трябва да съумеете да получите това, защото няма да ви го поднесе. Ако е добре предразположена, тя се държи с любовника си като с крал. Но когато настроенията й се променят (а те често, много често се менят), сравнява го със земята. Нейните кавги са винаги на високи децибели. Ако не сте успели да изгладите отношенията си, преди да се разделите, не се отбивайте на другия ден у тях – все едно, че нищо не е имало. Ще се чувствате, като че ли приказвате на непозната жена при преплитане на телефонните линии.

Нещо, в което трябва да бъдете сигурни: тя е дълбоко емоционална, много чувствителна и безкрайно вярна на този, когото обича. Може да направи много жертви за човека, който е успял да я впечатли. Ако мъжът успее да я посрещне както трябва, ще бъде негова завинаги. Жената скорпион става вярна стопанка, която ще ви защитава на публично място, ще се бори при различни обстоятелства за вас и няма да слуша какво казват или какво мислят съседите. Но не си позволявайте слабости, защото тогава тя може да се обърне срещу вас. Бракът, както вече сте разбрали, може да бъде или рай, или ад. Няма среден път. Помнете, това е най-крайният знак от зодиака.

Тя е забележителна жена. Тези със слаби сърца трябва да стоят далече от нея!

Нейният сексуален живот

Имаме дълга нощ пред себе си, приятели, успокойте се!

Тя може да започне, като нашепва предизвикателни думи на ухото ви. Само разговорът за секса може да я доведе до оргазъм. Тя настоява да има голяма вана или едно от тези големи кръгли легла, които нямат определено място за главата и краката и дават възможност за всякаква поза. Активист в спалнята е и ще направи всичко, за да бъде нощта запомняща се. Тя е любопитна, търсеща и експериментираща. Независимо доколко сте информиран за сексуалните процедури, все някое нейно действие може да ви учуди. Иска сексът да ви носи толкова удоволствие, колкото и на нея, а тя се захласва в него толкова, че стига до екстаз. Това е най-сексуалният знак в зодиака.

Еротична и взискателна, тя търси партньор с равни възможности за пълното й задоволяване. Нейното поведение е изцяло подчинено на инстинктите. Нито една книга не може да я убеди, че сексът е просто система от йогийски упражнения. По-скоро би отишла в леглото с лош любовник, отколкото с хубава книга. Тя е прегръдка за всяко мъжко “аз”, когато е възбудена, го показва и това възпламенява неговите страсти. Обича да прави любов продължително и е в състояние да наложи собствените си желания на мъж, който при други обстоятелства е доста бърз и импулсивен, защото знае, че еротизмът представлява много повече от същинското правене на любов. Даже и най-малките детайли са важни и тя ще го накара да почувства това. Може да я видите с най-странните бикини. Жената скорпион навън може да изглежда съвършена дама, но в спалнята се увлича и се държи като изпусната проститутка. Когато един мъж я интересува, преследва го с решителност и настървение и за нея “не” никога не е отговор.

По време на акта за нея е много важно контролирането на оргазма и тя опитва всички начини, за да помогне на любовника си да го забави. По време на дългия си опит съм срещал жени, които употребяват изкуствени органи – единични, двойни и ректални. Тя не знае ограничения в постигането на целта си, а нейната цел винаги е пълното сексуално задоволяване. Веднъж започнала, за жената скорпион е много трудно да свърши. Тя иска повече, отколкото вие давате, и има начини да ви накара да дадете повече. Много е нещастна, ако й хрумне мисълта, че не искате да бъдете с нея. Винаги иска да доминира. Склонна е към тероризъм. Склонността за доминиране понякога взема лесбийска форма даже с партньор мъж. Тяхната нужда от по-пасивни, с комплекси партньори ги въвежда в лесбийски афери. По-голяма част от сексуалната игра е хетеросексуалност и жените скорпиони много често се държат като мъже не само в секса, но и в други отношения. Какъвто и да е методът, жената скорпион командва своя партньор и прави това, което тя иска, далече от общоприетите начини. За нея сексът е просто друга форма на отношенията господар-роб и скорпионът винаги е господар.



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 19:31 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 21 Мар 2005 18:53
Мнения: 33
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Характеристика на зодията
Слънцето в знака на Скорпион предполага много от качествата, заложени в тази зодия. Скорпионите развиват рано своя интелект и са склонни да експериментират с околните, за да придобият нови знания. Те съзряват рано и физически, което е изпитание за чувствата на противоположния пол. Страстта им е причина за безразборни интимни контакти, както и за ранния им брак, който може да е изключително щастлив или нещастен.

Когато преследват нещо или някого, никой не може да ги отклони от целта. Не оценяват дори добронамерените предупреждения. Приемат ги като драстичен опит да им се попречи и със сигурност ги пренебрегват, за да продължат по своя път. Не рискуват обаче себе си. В случай на опасност, бързат да се скрият, докато бурята отмине. Не губят времето си напразно. Напротив, възстановяват силите си за поредната битка. След бурята, се хвърлят отново в атака. Това важи за личния и професионалния им живот.

Скорпионите са дружелюбни, силни и смели. Затова в случай на проблем, другите разчитат изцяло на тях. Те са предани и няма да позволят на никого да се доближи до техния избраник, защото са ревниви и обичат да властват. Стават много опасни, ако някой посегне на партньора им или иска да ги използва. Това е една от причините да влизат в нежелани конфликти, чийто край е напълно непредвидим. А започне ли битка за надмощие, правят и невъзможното, за да победят и са безмилостно жестоки.

Иначе, те желаят пълноценен и спокоен живот. Работят и създадат семейство, за което се грижат и обичат. Могат да извличат от хората най-доброто, а от своята брачна половинка - всички житейски удоволствия, стриктно определени от тях самите. Изискват от партньора си да промени напълно своите навици, което не е лесно. Затова трябва да се опитат да не ограничават ничия лична свобода или индивидуалност. Компромисът е задължителен, за да не се окажат обречени.

Скорпионите са уверени, горди и благородни. Те са устремени към върха и го достигат, защото знаят как. Обичат да са център на внимание и уважавани. Изглеждат добре, отлични домакини са и много самостоятелни. Трябва обаче да се борят със себелюбието, за да не изсмучат енергията на околните и своята собствена. По-добре е да бъдат Скорпиони-орли, символ на благородство и представители на висшата същност на този знак. Така осъществяват мисията си да са полезни на другите и на себе си.

Те трябва да се променят по отношение на своята злопаметност и отмъстителност, защото никога не забравят злото и чакат своя миг, за да нанесат удара на отмъщението.

_________________
"И виждаш: цялата земя не стига едно сърце да погребеш.."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 19:53 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
МириШка написа:
NqMa_LiuBoV_f , плийс дай инфо и за скорпиона,да видим какво ще излъжат за нас :P
Аааа и ти ли си скорпич :hug: куул, много скорпиони се навъдихме тука...за мене най-добрата зодия е скорпион. Забелязал съм че скорпиони се разбират много добре, личен опит :eyebrow:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 20:08 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 04 Юни 2005 17:15
Мнения: 20
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PaKo написа:
МириШка написа:
NqMa_LiuBoV_f , плийс дай инфо и за скорпиона,да видим какво ще излъжат за нас :P
Аааа и ти ли си скорпич :hug: куул, много скорпиони се навъдихме тука...за мене най-добрата зодия е скорпион. Забелязал съм че скорпиони се разбират много добре, личен опит :eyebrow:

айдееее......Пако-секса е на линия.... :hug:
NqMa_LiuBoV_f,много ти благодаря за инфото,доста нови неща разбрах,а и повечето са наистина верни :))

_________________
Where's Cinderella....


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 609 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов