Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 11:43

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2020 22:39 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 31 Дек 2004 19:45
Мнения: 536
Години: 34

Местоположение: http://0.0.0.0/
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Sunbaby написа:
Дам, аз останах изненадана, че успях да се логна. Само като си помисля наистина .. как всеки ден ставах с мисълта д прочета новите коментари


Вярно така беше. Аз от 2010 много рядко съм се логвал тук. Между 2010 - 2020 цели 2 пъти!
Днес случайно влязох и ето, че направих 2те мнения за следващите 2 месеца.
Погледнах секцията "кой е онлайн" - ебаси само аз! :D Последния път, когато си спомням, че съм поглеждал там имаше по няколко стотин човека едновременно.

Вярно на форумите им отмина времето. За мен днес беше много интересно изживяване да си прегледам стари мнения от преди повече от 10 години, да видя какво съм писал и как съм мислил. Като машина на времето! :) Да сте живи и здрави хора, Бергонци от форума!

_________________
Типично българската простотия е несъразмерима с времето и пространството...



За това мнение авторът Badganaka е получил благодарност от -HeMa_ucTuHa- (04 Фев 2021 03:12)
  Рейтинг: 9.09%
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2020 21:59 
Offline
VIP
VIP

Регистриран на: 02 Сеп 2005 04:28
Мнения: 876
Години: 37

Местоположение: Добрич/Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
ivo написа:
Чесно казано, аз фейса взех да го посещавам по-рядко. Не обичам тази негова платформа, жадна за повече ресурси. Все те следят, къде си с телефона, все някой е видял нещо дето не тряба да види. Според мен - времето на социалните мрежи, взе да свършва. Тези които останаха там, са като зомбита. Цял ден в телефона или в компа. Върви, пресича и пак там гледа. Пише нещо и си мисли, че на някой му пука или целия свят ще го види. Преди време нашата болест - беше този и други форуми. Карахме се, банвахме се, гонихме се и накрая се събрахме по кръчмите и станахме приятели. Сега така е и с фейса, но в по-глобален мащаб. Заразата на интернет и социалните мрежи, обхвана и старите. Те станаха по-големи зомбита и от по-младите от нас. Все пак има още форуми, в които определени професии и общества се събираме и си общуваме. Без това няма да мине. А как е положението при вас? Гледам заглавната страница, е хванала паяджина от години. Има ли Бергон - няма ли? Драго ли се грижи още за всичко? От 3-4ри годиини и в Добрич не съм стъпвал. Въртележката на живота, така ме завъртя, че нямам време в къщи да се прибера. Все работа и така.


Привет, Иво. Така е и по-дъртите от нас си спомнят с носталция и ясни спомени какво е било и се чумерим, че е минало, но и ние сами си изоставихме форума така или иначе. Най-хубавото беше, че бяхме малки/млади, че правихме някакви глупости и се карахме, малко се филмирахме понякога, споделяхме знания и си катализирахме част от огромната енергия тук. Ако има някакво място, без знчение какво е то, с толкова енергия и млади хора бих се включил, дори и да е форума на БВМ :D Радвам се, че ти си добре, жалко, че така и не се видяхме на живо с теб.


Badganaka написа:
Sunbaby написа:
Дам, аз останах изненадана, че успях да се логна. Само като си помисля наистина .. как всеки ден ставах с мисълта д прочета новите коментари


Вярно така беше. Аз от 2010 много рядко съм се логвал тук. Между 2010 - 2020 цели 2 пъти!
Днес случайно влязох и ето, че направих 2те мнения за следващите 2 месеца.
Погледнах секцията "кой е онлайн" - ебаси само аз! :D Последния път, когато си спомням, че съм поглеждал там имаше по няколко стотин човека едновременно.

Вярно на форумите им отмина времето. За мен днес беше много интересно изживяване да си прегледам стари мнения от преди повече от 10 години, да видя какво съм писал и как съм мислил. Като машина на времето! :) Да сте живи и здрави хора, Бергонци от форума!


Яко е, нали? Разни хора на които дори и не сме им знаели имената, някои от тях никога не съм ги виждал даже, но като се сетя и ми става приятно. wer, Явор, Надя, Радо, Виктория и още един тон хора още са ми на сърце и не бих ги забравил какво забравихме форума.

Аз предлагам, ако някой е навит, да си правим месечна сбирка тук в някакъв определен час и да завъртим един разговор в Дъра-Бъра? It would be awesome.

_________________
Лигльо, а? Лигльо ама прави разлика м/у рутер и котка, нали?
Историята на един Недко



За това мнение авторът someone е получил благодарности: 3 -HeMa_ucTuHa- (04 Фев 2021 03:13), DiABLO (06 Сеп 2021 00:40), ivo (18 Ное 2020 23:28)
  Рейтинг: 27.27%
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2021 03:19 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 26 Окт 2004 16:28
Мнения: 381
Местоположение: 0utsidE
Благодарил: 3 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Привет и от мен!
Наистина е много тъжно точно разцъфтяваше форума...сякаш изведнъж изведнъж спря времето тук.. Много странно
Пуснах няколко сълзи ;( и си наливам бира за хубавите стари дни
Надявам всички стари бергончета да са здрави, преуспели и щастливи@

_________________
Too young t0 Die...0r t0 fEEl alivE



За това мнение авторът -HeMa_ucTuHa- е получил благодарност от DiABLO (06 Сеп 2021 00:39)
  Рейтинг: 9.09%
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Май 2021 02:02 
Offline

Регистриран на: 11 Май 2004 18:35
Мнения: 6
Местоположение: p1rvo repey
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ivo написа:
Много искам да се съберем пак всички на банкет, купон, пенсионерска сбирка или кой както иска да го нарече. 300 километра ще мина, но ще дойда да ви видя муцуни и муцунки такива. (h)

За съжаление повечето от старите кадри вече не са в България от години Karamelkata,tenko,hitman,mihaela,devil from hell,shadow, и други да не изброявам всички че може да пропусна някои

_________________
s 3.1 v rakata i s granata v joba :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2021 00:43 
Offline

Регистриран на: 11 Май 2004 18:35
Мнения: 6
Местоположение: p1rvo repey
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Недко къде се изгубихте с брат ти не съм ви виждал вече толкова години

_________________
s 3.1 v rakata i s granata v joba :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2021 22:33 
Offline
VIP
VIP

Регистриран на: 02 Сеп 2005 04:28
Мнения: 876
Години: 37

Местоположение: Добрич/Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
DiABLO написа:
Недко къде се изгубихте с брат ти не съм ви виждал вече толкова години


Аз съм във Варна от 10-11 години вече, брат ми си е в Добрич. А ти кой си? Не помня вече никовете (blame me).

Cheers.

_________________
Лигльо, а? Лигльо ама прави разлика м/у рутер и котка, нали?
Историята на един Недко


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов