Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 20:14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2013 20:38 
Offline
ИЗБЯГАЛ ОТ ПСИХОДИСПАНСЕР

Регистриран на: 20 Апр 2009 19:26
Мнения: 52
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
НЕМОГА ДАЖЕ ДА ВЛЯЗА В САЙТА НА БТВ ЗАРЕЖДА МИ И МИ КАЗВА СТРАНИЦАТА НЕ Е НАМЕРЕНА ИЛИ ЗАРЕЖДА ДО НЯКАДЕ И ДО ТАМ ДРУГИТЕ МОГАТ ДА ВЛИЗАТ САМО АЗ НЕМОГА ДА ВЛЯЗА В САЙТА НА БВТ НЕ СТИГА ЧЕ БАВЕН АМИ И ИЗОБЩО НЕ ОТВАРЯ ГАВРА ГОЛЯМА


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2013 21:13 
Offline
Be®gon™
Be®gon™
Аватар

Регистриран на: 31 Дек 2007 14:20
Мнения: 109
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 14 пъти
Не нет-а е виновен.Отваря всичко лесно.Почисти си КЕШ-а.Прегледай си компаза вируси.желая успех :razmisli:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2013 22:59 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 13 Окт 2010 15:43
Мнения: 93
Години: 50

Местоположение: Dobrich
Благодарил: 8 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Няма ли да му наложиш бан, че е недоволен? Там ти е силата...



За това мнение авторът Blue е получил благодарност от to6eto (12 Окт 2013 10:36)
  Рейтинг: 9.09%
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2013 00:24 
Offline
ИЗБЯГАЛ ОТ ПСИХОДИСПАНСЕР

Регистриран на: 20 Апр 2009 19:26
Мнения: 52
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
нито е вируси нито кеш зарежда ми 1 час и накрая Ами сега! Google Chrome не можа да се свърже с www.btv.bg някои път влиза и то даже не зарежда страницата напълно и немога да натисна никаде пълен батак относно бана нека се пробва щом иска


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2013 09:12 
Offline
Търсач

Регистриран на: 28 Мар 2013 10:40
Мнения: 57
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И аз съм недоволен тегли бавно едвам 1 мб дигам в замунда а международния е гола вода :D аиде тупа лупа ела да ми скапеш рутера та да си купувам пак нов но казвам ти скапеш ли ми рутера пак когато идваш като подам заявка в офиса ще купуваш ти от заплатати . Идвал си в нас или пращаш там някакви да ми скапват рутера . Добре си е нета купух си нов рутер. И първо не пиши сейно ще го убиеш първо напиши провери как е свързан рутера щом проблема не е в рутера провери връзките в компа и там ако няма проблем тогава накрая пеше ще ви запишем час за посещение толкова ли е трудно да го напишеш бе тиква работиш го ясно ми е как си влязал в бергона да не си ми пипнал повече рутера

ivo9302098742 по добре недей звъни на тоятупата че ще ти скапе рутера и тряя нов да си взимаш моя съвет е направи една преинсталация на машината и пак ако се появява проблема провери настройките на рутера ти ако имаш такъв

И тупа лупа стига с тези заплахи че ще ми спираш нетеца аз си го плащам ей сега на 15 ще го платя 30 кинта 2 ип не го плащаш ти мен аз накрая ще си запиша някой час с тебе да си поговорим очи в очи какво против имаш мене и защо ще ми спираш нетеца имаш власт да ми го спреш ако не съм го платил но като си имам касов бон действаш незаконно брат


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов