Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 10:56

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 75, 76, 77, 78, 79  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2013 22:20 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
моля до админа DELETE темата че умря като партия атака



За това мнение авторът Smirnoff-d4 е получил благодарност от BiG q6 (03 Юли 2013 22:40)
  Рейтинг: 9.09%
Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2013 12:11 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
http://freeallabc.wordpress.com/2013/06/24/важно-eвропейската-комисия-нанесе-нео/

дано да е истина ..... бизнеса ще живне доста


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2013 16:04 
Offline
Търсач

Регистриран на: 11 Окт 2010 18:13
Мнения: 63
Години: 42

Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Smirnoff-d4 написа:
http://freeallabc.wordpress.com/2013/06/24/важно-eвропейската-комисия-нанесе-нео/

дано да е истина ..... бизнеса ще живне доста




Твърде е хубаво, за да е истина... :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2013 16:34 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2009 20:08
Мнения: 120
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 10 пъти
Това е шега, оригиналния пост беше


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2013 20:31 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
АТАКА овтана само в болната глава на лидера им хахахахахах

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2013 22:39 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2009 15:07
Мнения: 580
Години: 34

Благодарил: 167 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Цитат:
Сидеров води с няколко точки пред останалите по умението си в харакирито – сега "Атака" е оторизирана да въвежда граждански ред, да върши „граждански арести” и да блокира Орлов мост от събралите се там „алкохолици и други", както самият лидер се изрази.


http://chuime.bg/126-chui-me/20108-pore ... akiri.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2013 10:33 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
явор каде се изгуби :) не съм виждал обяснения от 100000000000000000 реда


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2013 10:37 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
Smirnoff-d4 написа:
явор каде се изгуби :) не съм виждал обяснения от 1000000000 реда



http://news.data.bg/2/bulgaria/488381/осъден_за_наркотрафик_си_купил_кремик ето нещо интересно :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2013 13:35 
Offline
Търсач

Регистриран на: 28 Мар 2013 10:40
Мнения: 57
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Наистина къде е Явор ни вест ни кост до сега на сто думи да беше ме наругал сто пъти че съм неграмотен , малумен , ненормален , и други подобни бисери


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2013 22:01 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 05 Яну 2012 15:54
Мнения: 162
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
на великия лидер и президента му е крив сега.започвам да си мисля,че го прави нарочно.иска да заличи партията си може би.но има логика.взе някой лев от някъде си.сигурно такава е била сделката,има пари няма атака.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2013 23:44 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 13 Окт 2010 15:43
Мнения: 93
Години: 50

Местоположение: Dobrich
Благодарил: 8 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Smirnoff-d4 написа:
Smirnoff-d4 написа:
явор каде се изгуби :) не съм виждал обяснения от 1000000000 реда

Виждам често младежа с велосипед в посока с. Богдан, но ми се струва че медитира и търси отговори на Вашите въпроси от възрастен ментор, но не е Сидеров!
Те станаха толкова много...ще има работа...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2013 09:51 
Offline
Търсач

Регистриран на: 28 Мар 2013 10:40
Мнения: 57
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ако не знаете той работи в техномаркет от там си взехме плазмата миналата година и лично Явор ми обясняваше настройките за каналите незнам дали все още работи там


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2013 18:21 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 05 Яну 2012 15:54
Мнения: 162
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
ами да обяснява сега и държанието на лидера си.измамници.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2013 21:30 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
baival4o аз на последните избори не съм гласувал за Атака, защото аз мисля :) Относно искането за импийчмънт на президента ги подкрепям. Многократно съм писал как е избран този човек и че не е президент на народа, а пионка на Герб.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Последна промяна Явор на 02 Юни 2014 21:07, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2013 23:13 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Бе то да кажат, че сестра ти е кypва, пък ходи обяснявай после, че нямаш сестра :-D :-D :-D

Явор написа:
baival4o аз на последните избори не съм гласувал за Атака, защото аз мисля :) Относно искането за импийчмънт на президента ги подкрепям. Многократно съм писал как е избран този човек и че не е президент на народа, а пионка на Герб.
Blue колело не съм карал от няколко месеца.

Мога да ви кажа, че съм се разграничил от техните действия и не ги приемам за нормални. Скоро ще обявя и публично чрез медиите, че напускам Атака, но ще остана в политиката и няма да абдикирам.

Явор написа:
Публикувано на: Вто Фев 19, 2013 12:48 am
На днешното събрание на Атака Добрич беше избрано ново ръководство.
Атанас Атанасов - общински съветник, общински и областен координатор
Десислава Димитрова - общински съветник и секретар
Явор Георгиев - член
Ивелина Йорданова - член
Дияна Колева - член

Каузата на Атака за национализация на ЕРП-тата и разваляне на сделките, не е от вчера или от 1 седмица. Това е кауза от 8год.
15.01.2013г. няколко седмици преди тези протести АТАКА внесе сигнал до ДКЕВР за нарушения, с които могат да се развалят сделките с ЕРП-тата.
07.02.2013г. По искане на Атака Сметната палата започна одит на регулирането на цените и контрола за спазването им в енергетиката, природния газ, водоснабдителните и канализационните услуги, упражняван от ДКЕВР за периода 01.01.2011г. - 01.01.2013г.
11.02.2013г. Сидеров: От “Атака” искаме в едномесечен срок правителството трябва да прекрати договорите с ЕРП-тата, връщане на енергото в държавни ръце и трайно регулиране на цените. “Атака” подготвя колективни искове срещу ЕРП-тата.
13.02.2013г. За пореден път внасяме проекторешение с което могат да се развалят сделките с ЕРП-тата. Да видим дали този път ще ни послушат.
15.02.2013г. Волен Сидеров даде на премиера Бойко Борисов одитния доклад на ДКЕВР. „Тук има 23 нарушения на ЕРП-тата, които позволяват да се отнеме лицензът им веднага”. Премиерът взе доклада, излезе от пленарната зала и след 15-тина минути заяви, че вече го е изпратил на министър Делян Добрев с настояване фактите да се проверят от прокуратурата.

Преди 1год. Атака и ВМРО протестираха срещу ЕРП-тата.

Законопроект за одържавяване на приватизирани обекти от отрасъл 'Енергетика'
Сигнатура 654-01-146
Дата на постъпване 10/07/2007
Сесия Шеста сесия
Текст на законопроекта
Вносител
ВОЛЕН НИКОЛОВ СИДЕРОВ
http://parliament.bg/bg/bills/ID/8996/

Явор написа:
Публикувано на: Чет Фев 21, 2013 10:13 am
Няма да бъда независим, това за мен са глупости. За мен няма такова нещо независими политик.
baival4o този клип преди 1 седмица беше номер 1 в топ 40 на вбокс7.
http://vbox7.com/play:906d1f4b09

Явор написа:
Публикувано на: Вто Май 14, 2013 10:34 am
Само не разбрах, на кого сме сателит? Говорихте, че сме с ГЕРБ, после с ДПС, сега с БСП..... В крайна сметка ние сме сателит на всички тези партии според вас. Като не разбирате от политика си мълчете по - добре. Още преди 1м. го казахме ясно, че коалиции с никой не правим, дори вчера го повторихме. Бихме подкрепили само правителство от експертно правителство съставено от експерти, а не партийно.
Smirnoff-d4 преди да пишеш глупости и да плюеш първо мисли. Такава коалиция реално не може да стане, защото двете партии нямат 121 депутата. Може да видите, че в Добрич също не влизаме в никакви коалиции в Общинския съвет, но тези неща не ги знаете, защото от нищо не се интересувате, а само можете да плюете.

Явор написа:
Публикувано на: Сря Май 15, 2013 4:21 pm
Smirnoff-d4 ти май наистина не разбираш от политика и не знаеш, какви са нашите принципи. Преди да спориш и да говориш вземи се осведоми и научи нещо. Ние сме били срещу всички тези малцинства, които нищо не правят и източват държавата чрез помощи, ние не сме срещу турците, които работят като нас и плащат данъци. Няколко пъти съм ви казвал, че сме имали турчин член на Атака и кандидата ни за кмет в с. Алцек също е такъв. Ама вие не мислите, а само знаете да плюете. На такива хора като вас им се казва платени. Ако беше чел новините днес или преди няколко дни щеше да разбереш, че няма да правим никакви коалиции. Бихме подкрепили програмно правителство, което ще гарантира, че ще работи по някой наши точки, а именно: цените на тока, монополите, заплати, пенсии и тн.

Явор написа:
Сря Май 22, 2013 10:04 am
За пореден път Ви казвам, че преди да пишете глупости трябва да се информирате. Много сте жалки и затова България затъва заради това, че повечето хора не разсъждават като хората, а се делим. Независимо от регистрацията или нерегистрацията на 16-те депутата от "Атака", Михаил Миков пак щял да бъде избран. Седем депутати от "Атака" са се регистрирали. Двама от избраните с листите на БСП - евродепутатът Илияна Йотова и кметът на Калофер Румен Стоянов, не дойдоха в парламента. За заседанието закъсняха Антон Кутев и Мартин Захариев, а Стефан Данаилов беше пропуснал да се регистрира в електронната система. От ДПС не са присъствали в началото на заседанието Тунджай Наимов и Хамид Хамид.
Ако подкрепи БСП и ДПС значи е на тяхна страна, ако не ги подкрепи значи е на страната на ГЕРБ. Атака, както и в предния парламента са между чука и наковалнята. Ако са "за" - подкрепят ги - виновни; ако са "против" - бойкотират 42 НС - пак виновни; ако са "въздържал се" - тайно ги подкрепят - пак виновни; ако напуснат залата - пак виновни....
Как трябва да ви се угоди?
С такива провокации България няма да се оправи. Провокациите ги правят, които не знаят какво искат. Политика така не се прави и България няма да тръгне напред. Защо не коментирате това, което предложи заплатите на депутатите да са 310лв.? Самите те тогава щяха да намерят начин за да ги вдигнат. Защо не коментирате, че единствено той се обърна към дипломатите, че в България над 580 000 пенсионера получават 145лв? Никой друг депутат не го е правил. Защо не коментирате, че за пореден път ще внесат предложението за иницииране на референдум да става с 50 000 подписа? Защо не коментирате, че предложи субсидиите за партиите да бъдат намалени или премахнати? Занимавате се с глупости като всички медии.

Явор написа:
Публикувано на: Сря Май 22, 2013 3:39 pm
Blue вземи се интересувай малко. Регистрираните депутати са били 217 от тях 7 от Атака. 16 депутата на Атака не са се регистрирали. 217+16= 233 регистрирани депутата и за да се избере председател на НС е нужен кворум от 117 депутата. Председателя на НС е избран с 118 гласа, така че Атака дори и да са гласували "против" председател на НС е щял да бъде избран. Затова казвам, че преди да пишете трябва да се интересувате малко повече.
Стойко, под жалки не съм визирал изобщо теб, но както ти се обиждаш в момента и аз също се обиждам от действията на Скат, които казаха, "избирателите на Атака са лумпени и малоумници" затова Волен Сидеров искаше извинение от репортера на Скат. В момента ще бъде заведено дело от над 200 човека срещу Скат, защото те ни обиждат.

Явор написа:
Пон Юни 17, 2013 10:18 pm
Някой неща не искам да ги коментирам..... :( Обмислям и много варианти. Преди 10-тина дни имах предложение от една националистическа организация да бъда водач на листата за общински съветници в Добрич, аз го отхвърлих, но ще видим след време какво ще стане ......

И за да не се разводнят прекалено много нещата, само ще добавя както винаги до сега, че всички са измекяри, защото системата ни е сбъркана, и просто ще се самоцитирам:
checho_58 написа:
Публикувано на: Чет Фев 07, 2013 2:24 pm
Явор написа:
.... но такива глупости могат да сътворят ей такива като вас. Изказвате неподготвени и сте хора, които не се интересувате от политика.....

Добре, че беше ти да ни осветлиш, иначе щяхме да си ходим ей така .... непросветени?!
А бе младеж, лошо си тръгнал така през просото с този назидателен тон, и ако тебе те лъжат двадесетина години, то аз се пържа петдесет и кусур години, заради тези измамници и нещастни некадърници!
В България, когато от някой не става нищо, се захваща с политика, примери колкото искаш!
И запомни нещо от един от "непросветените", политиката е курвенска работа, а тези които я работят - курви!
Щом си решил да се занимаваш с най-древната професия, занимавай се, ама пак казвам, по-леко с назидателният тон, че все пак има и такива, дето упражняват по-достойни "занаяти"!
Бях решил да не се намесвам, ама търпението си има граници!
Айде, успех!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download





За това мнение авторът checho_58 е получил благодарност от vurbanov (07 Юли 2013 06:58)
  Рейтинг: 9.09%
Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2013 06:23 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 05 Яну 2012 15:54
Мнения: 162
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
яворе нещо не мога да те разбера.от 2 години насам агитира и със зъби и нокти защитаваше атака а сега говориш наобратно.сещам се само за една дума с която наричат някои жени.думата не е хубава ама ти отива.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2013 08:30 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
A

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Последна промяна Явор на 31 Авг 2014 18:01, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2013 09:00 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
Защо измекяри дето подкрепят бойко пидираса (той сам каза че ще става такъв) дават мнение и се правят на голямата работа? Атака поне не са управлявали, както вашия герб, който разби и почти унищожи България.

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2013 09:17 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Явор написа:
Ами като не разбирате от политика, какво да обяснявам повече? До онзи ден ме обвиняхте, че съм от Атака, а днес че ще напускам. На вас човек не може да ви угоди. Принципите, които съм защитавал с Атака са и моите принципи. Те в момента правят коренно различно нещо и затова напускам.

И понеже "само ти разбираш от политика", ще ти кажа, че от тук нататък всеки твой следващ ход ще е затъване все повече и повече в лайната, и пак ще си позволя да се самоцитирам:
checho_58 написа:
Публикувано на: Чет Фев 07, 2013 2:24 pm
Явор написа:
.... но такива глупости могат да сътворят ей такива като вас. Изказвате неподготвени и сте хора, които не се интересувате от политика.....

Добре, че беше ти да ни осветлиш, иначе щяхме да си ходим ей така .... непросветени?!
А бе младеж, лошо си тръгнал така през просото с този назидателен тон, и ако тебе те лъжат двадесетина години, то аз се пържа петдесет и кусур години, заради тези измамници и нещастни некадърници!
В България, когато от някой не става нищо, се захваща с политика, примери колкото искаш!
И запомни нещо от един от "непросветените", политиката е курвенска работа, а тези които я работят - курви!
Щом си решил да се занимаваш с най-древната професия, занимавай се, ама пак казвам, по-леко с назидателният тон, че все пак има и такива, дето упражняват по-достойни "занаяти"!
Бях решил да не се намесвам, ама търпението си има граници!
Айде, успех!

Чукча не читатель, чукча писатель ....

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2013 10:18 
Offline
Търсач

Регистриран на: 28 Мар 2013 10:40
Мнения: 57
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Яворе където и да отидеш няма да е за добро


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2013 10:41 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 05 Яну 2012 15:54
Мнения: 162
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
TNT написа:
Защо измекяри дето подкрепят бойко пидираса (той сам каза че ще става такъв) дават мнение и се правят на голямата работа? Атака поне не са управлявали, както вашия герб, който разби и почти унищожи България.




я виж ти кой се излюпил.къде беше бе приятелю?търсиш статистики по сайтовете ли?я говори малко за болен сидеров че ми е много любопитно.какво ти е турското име?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2013 12:01 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
TNT САМО Че попитам какво работиш ако не е тайна


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2013 12:14 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
Отдавна не подкрепям Волен!

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2013 12:35 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
TNT КАКво работиш ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2013 12:42 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Преди време Ви попитах, знаете ли 20-те принципа на Атака, но никой не ми отговори. Аз точно тях защитавах толкова години и ще продължавам да ги отстоявам, но няма да е с Атака.
Не се отричам от думите си, които толкова години съм писал тук и съм говорил по събрания и избори.
checho_58 затъващия е ход е за "мирните протестиращи" и за тези, които не гласуват. Аз ще продължавам да работя за доброто на Добрич, както съм го правил и преди. Понякога ми харесва да цитирам: "Когато не могат да достигнат нивото ти, хората започват да те плюят."
В предния си пост казах, че на Вас човек не може да ви угоди. Говорихте, че трябва да се махна от Атака, сега започвате да ме плюете за друго. Вие май сте от онези "мирни протестиращи", които нямат мнение и не знаят, какво искат.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение



За това мнение авторът Явор е получил благодарност от BiG q6 (12 Юли 2013 19:43)
  Рейтинг: 9.09%
Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2013 12:45 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 05 Яну 2012 15:54
Мнения: 162
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
май имаш счупен лагер ми се струва.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2013 14:35 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Явор написа:
Преди време Ви попитах, знаете ли 20-те принципа на Атака, но никой не ми отговори. Аз точно тях защитавах толкова години и ще продължавам да ги отстоявам, но няма да е с Атака.
Не се отричам от думите си, които толкова години съм писал тук и съм говорил по събрания и избори.
checho_58 затъващия е ход е за "мирните протестиращи" и за тези, които не гласуват. Аз ще продължавам да работя за доброто на Добрич, както съм го правил и преди. Понякога ми харесва да цитирам: "Когато не могат да достигнат нивото ти, хората започват да те плюят."
В предния си пост казах, че на Вас човек не може да ви угоди. Говорихте, че трябва да се махна от Атака, сега започвате да ме плюете за друго. Вие май сте от онези "мирни протестиращи", които нямат мнение и не знаят, какво искат.

С промит мозък трудно се дискутира, и за да не се самоцитирам за трети път, върни се на предният ми пост и ВНИМАТЕЛНО прочети какво съм ти писал, пък АКО ИМАШ "ДАННИ", може и да го осмислиш, и запомни ми думите: ОТ ТУК НАТАТЪК ВЕРЕН ХОД НЯМАШ, ВСЕКИ СЛЕДВАЩ ЩЕ Е ПРОБА/ГРЕШКА, такава е съдбата на политическите номади!!!!
Чукча не читатель, чукча писатель ....

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2013 15:53 
Offline
Търсач

Регистриран на: 28 Мар 2013 10:40
Мнения: 57
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Яворе откажи се от политиката за твое добро е стой си в техномаркета и продавай плазми отколкото всички от Добрич да те намразят заради Болен и всички твои приятели и роднини да ти обърнат гръб


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2013 19:20 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Явор написа:
Ами като не разбирате от политика, какво да обяснявам повече? До онзи ден ме обвиняхте, че съм от Атака, а днес че ще напускам. На вас човек не може да ви угоди. Принципите, които съм защитавал с Атака са и моите принципи. Те в момента правят коренно различно нещо и затова напускам.

за пръв път ще защитя Явор защото за пръв път той взе морално правилното решение и е правилно да стои зад мнението и принципите си, а за ТНТ няма да говорим щото имам чувството че отсреща стои човек с незавършено начално образование да излезеш с довода че те поне не са управлявали, та те без да управляват забъркаха егати кашата пази боже от психично болни управляващи

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2013 19:30 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 05 Яну 2012 15:54
Мнения: 162
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
би трябвало явор да уведоми хората,които четат темата,че вече не е поддръжник на тази измислена партия с ненормалния си лидер.точно от изборите насам явор не пишеше нищо защото беше гузен.ако беше казал така и така .............. щеше да избегне всичко това.а този TNT ли е какъв е не знам ама човека въобще не е в час.дори не си направи труда да защити явор.толкова го поддържаше а сега.........................


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 75, 76, 77, 78, 79  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов