Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 15:29

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2012 22:16 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 18 Фев 2008 22:58
Мнения: 152
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Да ми препоръчате някаква марка кола с евтина поддръжка, какво бихте ме посъветвали. Да не е опел само :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2012 22:24 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 01 Фев 2012 01:12
Мнения: 33
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
До колко пари търсиш кола? Колко кубика? Предпочитание година.Страна на производство.До колко коня?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2012 23:37 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 18 Фев 2008 22:58
Мнения: 152
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
до 3000, за предпочитане малкия данък, но нямам притенций. за година сражнително добра за цената :) за страна производство незнам всеки казва, но и така знам че немската кола е най добре за нашата страна затова по принцип питам да ми дадете някакво мнение на каква кола да се спра

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2012 00:43 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
първо искам да те попитам защо не опел ? ? имал си опел ли си чул някои олигофрен които е чул негов приятел които е чул от негов познат че опела е боклук ? ? ? ? голф голф 4 съм карал в момента съм със опел вектра б 98 година 115 коня бензин мога да ти кажа че това е перфектната кола от към подръжка .. возене и каране ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2012 00:50 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 22 Яну 2011 19:11
Мнения: 23
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
И аз се чудя защо не искаш Опел... Аз карам Опел Вектра А в момента, е не знам дали има по-голямо куче от тая кола. Адски евтина поддръжка има, върви много добре за двигателя си, лесно се газифицира и е с много ниски данъци и такси. Ти си решаваш, де, само че, както и момчето над мен каза, много често някой чул от втори, че третия чул, че Опел били боклуци. При Астра Ф е същото положението както с Вектра А- всичко е евтино и колата почти не се разваля. Иначе за тези пари можеш да си вземеш както Вектра Б, така и Астра Ф или Астра Г, нямам наблюдения върху ФВ, предполагам са здрави. Рено също не е за пренебрегване! Успех в търсенето!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2012 00:57 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 18 Фев 2008 22:58
Мнения: 152
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Имам астра Ф с екотек двигателя и... не ме радва много, За вектра Б съм по съгласен и мен ме кефят, но затова исках да разбера долу горе към каква кола да се ориентирам. Харесал съм си и ауди а4 въпреки че поддръжката му е малко скъпинжос :Д До Нова Година има още малко време :S

Батиста за реното и аз мн се двуомя само че ако е рено да е рено 19 мисля че са доста здрави тия машини за други модели от тая марка незнам много

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2012 09:59 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
audi a 4 човек по голяма грешка няма как да направиш един познат още и плаче на гроба така да кажа :) подръжката е песен дано взимаш по голяма заплата :) това за разхода че не харчели голяма лъжа ... голф 3ка не е лош вариянт също по голямо куче от 3ката няма


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2012 10:44 
Offline
ИЗБЯГАЛ ОТ ПСИХОДИСПАНСЕР

Регистриран на: 20 Апр 2009 19:26
Мнения: 52
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
волво с40 или в40 няма да съжаляваш никога за този избор особено на дизелова версия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2012 12:27 
Offline

Регистриран на: 22 Ное 2010 17:29
Мнения: 2
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Honda civic 1.4i 90 коня :))


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2012 12:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Дек 2011 19:35
Мнения: 10
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=164tj9 е това е колата ще дадеш там някой още лев за газово и ще си караш :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2012 22:06 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 22 Яну 2011 19:11
Мнения: 23
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Ми Мегана е почти като 19-ката и също е здрав, проблем прави може би на 1,6 бензинките спуканите изпускателните колектори, дядо ми кара меган 1,6, адски доволен е откъм динамика на мотора и поддръжка. Сложи му газ преди 2 месеца някъде и вече си свирка! А и са евтинки. А бе като цяло каквато и кола да си избереш, гледай да е много запазена, щото това е най-важното все пак.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2012 00:27 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
гледаи подръжката на колата по важно няма няма значение марката ... само да не е ауди ... на година 2 пъти сменяме предница цялата амортисьори квото се сетищ пътищата в добрич не са за хубава кола ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Ное 2012 11:57 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 18 Фев 2008 22:58
Мнения: 152
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Smirnoff-d4 написа:
гледаи подръжката на колата по важно няма няма значение марката ... само да не е ауди ... на година 2 пъти сменяме предница цялата амортисьори квото се сетищ пътищата в добрич не са за хубава кола ...



Ами то по принцип за в България най удобното е каруцата :Д Всяка кола и се разбива предница, криви джанти, и всичко възможно за което се сетиш се разваля.. Иначе да съгласен съм за ауди-то , подръжката му е скъпа , но е хубава кола. Най евтина е на опела и фолксвагена то затова се напълни само с астри и голф 3-ки тоз Добрич :Д
Междодругото за Рено Лагуна как е подръжката скъпа ли е?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2012 11:55 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 24 Сеп 2004 00:17
Мнения: 331
Години: 36

Благодарил: 3 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Лагуната е с евтина поддръжка. Много хубаво возят дори. По едно време града се беше напълнил с лагуни. :) Между другото BMW е36 е със сравнително евтина поддръжка. Лошото е само че като чуят хората БМВ и я свързват с цигани и т.н. :) И ако си любител на задното е приятно :) Вече има малко по нови 36-ци със ASC системи, които малко или много помагат.

_________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.



За това мнение авторът Slip-X е получил благодарност от palawnika (15 Дек 2012 18:30)
  Рейтинг: 9.09%
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2012 18:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Юни 2012 19:55
Мнения: 4
Местоположение: Добрич
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Slip-X написа:
Лагуната е с евтина поддръжка. Много хубаво возят дори. По едно време града се беше напълнил с лагуни. :) Между другото BMW е36 е със сравнително евтина поддръжка. Лошото е само че като чуят хората БМВ и я свързват с цигани и т.н. :) И ако си любител на задното е приятно :) Вече има малко по нови 36-ци със ASC системи, които малко или много помагат.


(clap) Със сигурност няма да съжалява ако подкара една е36-ца (nod)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Дек 2012 02:38 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2007 14:34
Мнения: 229
Години: 33

Местоположение: Гетото на Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Вземи си ауди ако сте забелязали в добрич напоследък все повече се увеличава броят им и за мен това е една от най-масовите коли най-здрави естествено са Б4-ките след тях А4-ките имат доста доста по-скъпа подръжка отдолу окачване двигател е напълно различно но и по-комфортно возят ако се чупеха всяка година А4 нямаше толкова мн да ги карат хората просто в д4 няма добри майстори които да им разбират рядко ще случиш на такъв само VW Audi i Opel др марка не признавам аз сэм с Ауди купе 1.8Е газ и съм доволен Б4 ги знам добре а и А4 но ще взимаме опол корса С 1.7 DTI 75к.с


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Дек 2012 16:55 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 18 Фев 2008 22:58
Мнения: 152
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
BoRki4a написа:
Вземи си ауди ако сте забелязали в добрич напоследък все повече се увеличава броят им и за мен това е една от най-масовите коли най-здрави естествено са Б4-ките след тях А4-ките имат доста доста по-скъпа подръжка отдолу окачване двигател е напълно различно но и по-комфортно возят ако се чупеха всяка година А4 нямаше толкова мн да ги карат хората просто в д4 няма добри майстори които да им разбират рядко ще случиш на такъв само VW Audi i Opel др марка не признавам аз сэм с Ауди купе 1.8Е газ и съм доволен Б4 ги знам добре а и А4 но ще взимаме опол корса С 1.7 DTI 75к.с



B4 найстина са добри, но не ме радва чак толкова много, една аверка имаше и беше доволна, за А4 ми споменаха че на 6 месеца едни 800 лв се дават, другото което е за алуминиевите носачи не са мн за нашите пътищ, но найстина мн се напълни града с А4-ки и вече се зачудих дали да взема аудито да не да работя само за него :Д

п.с. за бмв-то категорично не, не съм почитател на задното (дрифтаджия) :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2012 00:27 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 24 Сеп 2004 00:17
Мнения: 331
Години: 36

Благодарил: 3 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Не е 800 лв. предницата на а4-ката. По евтина е вече около 500 излиза. И зависи къде ще караш. Вече, при избора на двигател е различно. Сигурно си чувал, че 1.9 тди мотора са здрави мотори. Преди 2 години сменях на предната кола а4-ка ремаци, ролки, водна помпа и фрайлайф на динамото и ми излезе цялата работа 700 лв. Това е преди 2 години, сега можеби ще излезе по малко. А относно бмв-тата не е казано, че трябва да си дрифтаджия за да имаш такава кола. Казвам ти, че наистина е36 са здрави машини. Аз лично карам е46 и е с алуминиеви носачи, но далеч по евтини от на Аудито. :) За сметка на това пък аудито вози доста по добре от бмв-то :)

_________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2012 00:36 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
значи искам да кажа за 1 майстор работи във рилци със мустаци не му знам името защото просто не съм се интересувал .... по голям некадърник няма на света .. уж работи по евтино но евтиното излиза по скъпо работи бавно и немърливо


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2012 00:40 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 24 Сеп 2004 00:17
Мнения: 331
Години: 36

Благодарил: 3 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
И какво направи?

_________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2012 08:17 
Offline
Модератор
Модератор

Регистриран на: 01 Юли 2008 15:13
Мнения: 67
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 5 пъти
vLd написа:
BoRki4a написа:
Вземи си ауди ако сте забелязали в добрич напоследък все повече се увеличава броят им и за мен това е една от най-масовите коли най-здрави естествено са Б4-ките след тях А4-ките имат доста доста по-скъпа подръжка отдолу окачване двигател е напълно различно но и по-комфортно возят ако се чупеха всяка година А4 нямаше толкова мн да ги карат хората просто в д4 няма добри майстори които да им разбират рядко ще случиш на такъв само VW Audi i Opel др марка не признавам аз сэм с Ауди купе 1.8Е газ и съм доволен Б4 ги знам добре а и А4 но ще взимаме опол корса С 1.7 DTI 75к.с



B4 найстина са добри, но не ме радва чак толкова много, една аверка имаше и беше доволна, за А4 ми споменаха че на 6 месеца едни 800 лв се дават, другото което е за алуминиевите носачи не са мн за нашите пътищ, но найстина мн се напълни града с А4-ки и вече се зачудих дали да взема аудито да не да работя само за него :Д

п.с. за бмв-то категорично не, не съм почитател на задното (дрифтаджия) :)

Че какво му е на задното :D , свиква се както с всяка кола, аз имам 320-ска и честно да ти кажа от 5 години нищо не съм пипал по нея само масло и филтри, двигателя е железен няма умора( а от време на време не е като да не го пържа :D ) с верига е, сега имам само едни шарнири и кормилни накрайници да сменям, цялата работа ще е към 100-150лв, и това ако е много за толко време здраве му кажи :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов