Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 12:06

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 07 Фев 2012 18:10 
Offline

Регистриран на: 07 Фев 2012 17:39
Мнения: 3
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
На 11.02.1012г. в събота ще се състоят протестни действия срещу ратифицирането на АСТА в много областни центрове, не намерих тема за организиране на такива тук, затова питам ще има ли такива б Добрич или ще се надяваме както всеки път другите да опекът хляба и ние да се наместим на масата ???


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2012 01:13 
Offline

Регистриран на: 07 Фев 2012 17:39
Мнения: 3
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Дааааааа, няма желаещи , няма мнения, има само стрнични наблюдатели за да видят какво ще стане. Има една много стара поговорка "Планината ражда воеводи а равнината тикви"и поради това добруджанско овцедущие има ремикс на една популярна добруджанска песен който гласи " В Добруджа да ида прост народ да видя..........." . Много пъти ме е било яд на моя дъртия / дядо / защо точно тук е трябвало да дойде и да си хвърли семето, не можа ли да си остане в Балкана !!!



За това мнение авторът Irokez е получил благодарност от Явор (10 Фев 2012 11:00)
  Рейтинг: 9.09%
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2012 12:25 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Irokez написа:
Дааааааа, няма желаещи , няма мнения, има само стрнични наблюдатели за да видят какво ще стане. Има една много стара поговорка "Планината ражда воеводи а равнината тикви"и поради това добруджанско овцедущие има ремикс на една популярна добруджанска песен който гласи " В Добруджа да ида прост народ да видя..........." . Много пъти ме е било яд на моя дъртия / дядо / защо точно тук е трябвало да дойде и да си хвърли семето, не можа ли да си остане в Балкана !!!

пич не виждам смисъла от тези протести след като се изразиха ясно , че няма да има промени в законодателството за интернет потребителите .... така , че тази АКТА нас и нашата държава няма да ни засегне , но това не означава , че няма да има ограничения и спиране на някой чуждестранни сайтове , но те не зависят от българското правителство и от нас потребителите в БЪЛГАРИЯ ;)
Като цяло забелязах някой промени в гугъл вече , като например като търсиш пиратския залив , вече не ти излиза отдолу като предложение , както и някой други сайтове ;)
мен лично ме дразни друго , че има цензура във Вбокс , неможеш да напишеш следните думи ( поне аз тези открих) : мангал , циганин , сапун (на сапун) .... дето не ги помня и си викам само емотикони могат да се пишат спокойно , ама сигурно вече ще има ограничение и за комбинациите , защото пак може да изглежда обидно ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2012 21:02 
Offline

Регистриран на: 07 Фев 2012 17:39
Мнения: 3
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Не , приятелю, на думи и обещания много отдавна не вярвам а и не само аз особенно на правителства и политици до сега а на сегашните още повече. Свидетели сме на едно изявление преди обяд, на обяд друго и опровержение и на двете за вечеря. Още повече че са разписали договора, дори и с резерви, но е разписан а това е вратичка особенно що се отнася за България , при нас течение става точно от такива вратички и прозорчета . Така че докато си направим разбора , това ще стане онова няма да стане , за това има смисъл за другото няма смисъл , в едим момент изненадата ще е пълна. Както и да е, ние сме Добруджанци и всяко недоволство ни е противопоказно , имаше на времето един министър/ той пукна / господин 10 % му казваха, та той заяви в прав текст " вие ще работите на полето и ще въртите мотиките, на вас заводи не ви трябват " и ние се съгласихме и знаеш ли защо ? Защото не сме Гърци и защото сме Добруджанци !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2012 23:59 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Irokez написа:
Не , приятелю, на думи и обещания много отдавна не вярвам а и не само аз особенно на правителства и политици до сега а на сегашните още повече. Свидетели сме на едно изявление преди обяд, на обяд друго и опровержение и на двете за вечеря. Още повече че са разписали договора, дори и с резерви, но е разписан а това е вратичка особенно що се отнася за България , при нас течение става точно от такива вратички и прозорчета . Така че докато си направим разбора , това ще стане онова няма да стане , за това има смисъл за другото няма смисъл , в едим момент изненадата ще е пълна. Както и да е, ние сме Добруджанци и всяко недоволство ни е противопоказно , имаше на времето един министър/ той пукна / господин 10 % му казваха, та той заяви в прав текст " вие ще работите на полето и ще въртите мотиките, на вас заводи не ви трябват " и ние се съгласихме и знаеш ли защо ? Защото не сме Гърци и защото сме Добруджанци !!!

Сори колега ама когато се види някакъв законопроект или нещо такова , тогава да се действа , а в момента няма нищо само някакъв слух какво може да стане и съвсем ясно е заявено , че нищо няма да се прави в тази насока . Това ,че се отказват от думите си и ... , но ако не си забелязал правят всичко при натиск от улицата и за шистовият газ стана така ... ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2012 00:05 
Offline

Регистриран на: 08 Дек 2010 10:11
Мнения: 2
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
До като има мастии като тоя 'къртика' сте загинали. Аз бях част от протестите за шистовия гас и утре ще сляза да видя дали ще се съберем, даже и 10 да сме.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2012 01:17 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
през оназ работа ми е за аста викам да се сабираме пак за горивата че се оляха пак


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2012 02:55 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
HardRoke написа:
До като има мастии като тоя 'къртика' сте загинали. Аз бях част от протестите за шистовия гас и утре ще сляза да видя дали ще се съберем, даже и 10 да сме.

ей надъхано пишлеме мери си приказките , че както се мислиш за мн голям така някой ще ти срита Д то . мн бързо пораснахме и се правим на големи мъже ;)
нямам намерение да протестирам срешу вроятности , когато са истина тогава ;) Участвал съм и съм бил в организацията за протестите срешу горивата , но смятам че тези протести за безсмислени след като много ясно се изразиха хората , интернет доставчиците и организаците на потребителите и се изясниха доста добре работите , че няма да има промени в закона и не виждам какво още може да се иска или нещо греша ?

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2012 11:44 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
Типичния Български край, на нещо... с обиди и псувни. Заключвам темата!

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов