Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 23:17

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: въпросно eSKY
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2012 22:34 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 03 Юли 2005 23:10
Мнения: 216
Местоположение: http://prizebg.net/crazyd4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Добър вечер ,
Налага ми се да летя със самолет следващата седмица и понеже съм виждал много реклами на тази фирма eSKY ( сайта изглежда много добре , изглежда ми популярен , работи с чужди компании при търсенето на линии ), някой да знае информация за нея - дали е достоверна , дали е евтина , дали таксата за облсужване ( 25 евро ) е скъпа , дали ако си резервирам билета на място от летището , а не онлайн , ще излезе по-евтино ?
Благодаря Ви много ако може ми помогнете до утре , защото утре слетобед може би ще резервирам билет от тази фирма .
Благодаря !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: въпросно eSKY
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2012 23:08 
Offline

Регистриран на: 04 Фев 2010 10:46
Мнения: 4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
http://www.sunny.bg/ - аз ползвах тази компания и съм доволна. Сравни си цените.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: въпросно eSKY
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2012 00:24 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 03 Юли 2005 23:10
Мнения: 216
Местоположение: http://prizebg.net/crazyd4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
kpk65 написа:
http://www.sunny.bg/ - аз ползвах тази компания и съм доволна. Сравни си цените.

сравних ги, но не дават точно обяснение какви са тея такси 95 евро ... Докато в eSKY излиза с 20 евро по-скъпо , но всичко е обяснено - 137 евро билета, 25 такса обслужване , 9 за осигуровка ... Доволна ли си иначе от твоята, онлайн през сайта ли си купи билета и веднага ти пратиха цялата информация, достатъчна ли беше , защото за 1-ви път ще летя ... Достоверна ли е фирмата ?

Моля ако още някой има опит и съвети пишете , моля Ви
Благодаря !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: въпросно eSKY
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2012 09:45 
Offline

Регистриран на: 04 Фев 2010 10:46
Мнения: 4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Може би със закъснение ти отговарям/ не стоя непрекъснато пред компа и във форумите /, но съм много доволна.Аз летях с двупосочен билет с тях, съпругът ми също летя няколко пъти - да определено сме доволни. Online през сайта си резервираме билетите/ честно казано не съм се замисляла точно какви са таксите - пише си летищни и това ми стига защото навсякъде има такива такси - ако влезеш в условията им там ще прочетеш за какво са/. Плащането е с дебитна карта- обаждат ти се по телефона за потвърждение на резервацията . Пращат ти на e-mail първо резервацията, после самия билет / аз лично си го разпечатах за всеки случай - аз съм Тома неверни и все не вярвам - но просто се оказа излишно защото всичко си беше наред при чекирането на летището/. Не знам до къде ще летиш / аз летях до Кипър / защото когато на отиване летях с BG авиолинии билета е с 20 - 30 евро по - скъп от кипърските авиолинии / с тях се прибирах/.
Ако вече не си излятал / а/ лек полет.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: въпросно eSKY
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2012 09:50 
Offline

Регистриран на: 04 Фев 2010 10:46
Мнения: 4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Пропуснах - информацията / за багаж, чекиране и т.н./ ги прочетох в сайта им и по - точно влязах в Bulgaria Air и Cyprus Airways / защото щях да летя с тях/ за да видя какви са им условията. След резервацията на билета до 20 мин. ми я изпратиха / резервацията / на e-maila и на другия ден пратиха билета.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: въпросно eSKY
МнениеПубликувано на: 09 Май 2014 18:17 
Offline

Регистриран на: 09 Май 2014 17:15
Мнения: 1
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Здравейте, попаднах на тази тема и бих искала да споделя искрените си впечатления от фирма esky,bg.

Четох противоречиви мнения преди да взема решение дали да ползвам техните услуги, защото ми се сториха надеждни. В крайна сметка избрах да пътувам с още четирима души до Португалия като резервирах през техния сайт полет и хотелско настаняване. Не само, че не съжалявам, но съм изключително доволна и впечатлена!!! В България никога в никоя фирма (да не говорим за институция) не съм срещала такова отношение и професионализъм. За първи път отвътре ми идва да изразя мнението си публично. Просто защото такива примери са малко и заслужава да бъдат поощрени! Таксата им е по-висока, но за мен определено си струва. Пътувала съм и с други туристически агенции и не искам изобщо да коментирам за каква наглост и некомпетентност става дума. Нещата са несравними!

Благодаря в частност на Любомира Дончева за отзивчивостта, любезността и бързите реакции. Със сигурност ще продължа да ползвам услугите ви. Браво esky, млади и кадърни момичета и момчета, продължавайте все в същия дух!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов