Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 20:50

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 79  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2011 21:40 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
Ясно се вижда кой е агресора на запистие пред джамията! Кой вади нож и налита с ритници!

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2011 17:05 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Aca написа:
не че искам да паля фитил ама ми е много интересен коментар на Явор по отношение на боя пред джамията и случките които продължиха след това

Какво точно те интерисува??
Както каза "ТНТ" много добре се вижда на всички клипове кой започва пръв. Не знаех, че на молитва в джамията или в църквата се ходи с нож. Това също се вижда на всички снимки. АТАКА протестират срещу високоговорителите от 2006-та година. В момента нещата малко се преувеличиха. Как може в редица европейски страни дори и в някой градове в България да няма такова озвучаване?? Защо се взеха мерки чак сега, а отговорните хора не го направиха по рано?? Защо се молят на тротоара?? Значи аз трябва да им отстъпвам и да се преместя на другия тротоар така ли?? Всеки един човек отива на църква или в джамията за да остане сам със себе си и да се помоли и това не е начина на тротоара.

Атака Добрич и във фейсбук
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2011 18:50 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
за килимите и мегафоните мога да кажа браво но моят въпрос е какво правят атака на молитвата на мюсюлманите и защо трябваше да правят тази селска проява
и другият ми въпрос е защо трябва да си гарант на заем от 150000 евро за да си от партията-това го считам за истина понеже никой от партията не доказа обратното а само оня палячо хвъря там някакви фалшиви пари
и трето как ще коментираш постъпката на Валентин Николов

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2011 20:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Ное 2008 22:48
Мнения: 5
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Истината е че бате Бойко им напълни гушката на 3-мата от атака,
за да си осигури мнозинство. И да може да си прокарва лобистките закони.
Направи го преди време и с РЗС. Не виждате ли на Яне как не му се чува гласчето
след обиколката на "Джипове" пред дома на майка му.
Ами Мишо Бирата как ритна камбаната...
Ами записите с Вальо Танов...
Една седмица и тихооооо...
Който и експерт да ми се кунди и да ми говори, че записите са манипулирани
няма да му повярвам.
Истината е че Бате Бойко не ходи по водата както всички мислехме
и Той Лайна сере!

_________________
Исках да го направя добре, а то стана като всеки път!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2011 23:29 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
"Аса" защо ме караш да се повтарям. Казах ти, че ние протестираме срещу озвучаването от 2006год. но в момента стана инцидент и затова отново почнаха да ни плюят и тн.... защо преди това не ни даваха корумпираните медии? Тази селска проява се започна от мангала, който започна да рита тонколоните, а другия дето беше с нож, какво ще кажеш?? Защо не го арестуваха и него? В момента водят дела само срещу наши хора, това не е ли двоен стандарт?
аз нищо не съм подписвал, а пък и никакви гаранти не са ставали, защото Валентин Николов не показа един документ, където ясно е записано, че не е ставал поръчител. А това, че е напуснал той сам си решава, всеки има глава на раменете си.
http://www.vestnikataka.bg/show_news.ph ... 189&cat=3#

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2011 01:03 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Яворе, гледам че яростно защитаваш нещо което и ти не знаеш дали е толкова "чисто" колкото ти се иска. Мислиш ли че има честен политик, достигнал до тоя си пост по честен начин, с пари "дарени" от почтени бизнесмени. Е аз не вярвам, защото такова "животно" НЕМА. Още Алеко Константинов го е казал чрез героят си Бай Ганьо " И едните и другите са маскари". Докажи че Волен е чист като сълза и съм станал най верния ви подръжник. Щото до сега не съм срещнал още такъв политик и за това стоя мноого далеч от политиката.

_________________
Всяко малко гущерче желае да стане голям крокодил, но не всяко умее добре да плува ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2011 11:09 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2007 14:34
Мнения: 229
Години: 33

Местоположение: Гетото на Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
НИКОГА НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧЕ СМЕ БИЛИ 5 ВЕКА ПОД ТУРСКО РОБСТВО и Турция ние е спирала развитието и е ограбвала държавата ни златото ни ако бяхме свободни щяхме да сме силни поне колкото Германия дефакто ние сме държава откакто сме свободни знаете кога е това а циганите са подражатели на турците но те всъщност са пълно нищо само използват другите и по мн тънък начин пак ни завземат турци и цигани но това мн хора не го разбират да Живее АТАКА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2011 15:45 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
само да допълня, че в джамията в Добрич няма никакви високоговорители навън. Всички, които ходят на молитва влизат в джамията, а не са навън. Тези неща, които станаха в София са скалъпени от ДПС и после да приказват, че има етническа омраза и тн.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2011 18:42 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
а аз ще ти кажа че Валентин Николов показа документа с който е станал гаран и той беше нотариално заверен предаването беше сутрешния блок на бтв

за това хората са казали когато фактите говорят и боговете мълчат само Явор не признава угнилата част на партия атака

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.



За това мнение авторът Aca е получил благодарност от Falco (14 Юни 2011 22:51)
  Рейтинг: 9.09%
Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2011 19:28 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
но е липсвал подпис на другата страна, така че документа е нелегитимен.
Според мен има други причини, защото до сега трябваше да са се отказали многократно

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2011 22:58 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Aca написа:
а аз ще ти кажа че Валентин Николов показа документа с който е станал гаран и той беше нотариално заверен предаването беше сутрешния блок на бтв

за това хората са казали когато фактите говорят и боговете мълчат само Явор не признава угнилата част на партия атака

Аз се питам (така за себе си), аджаба някой пука ли му че тука 10 души са дърлят по разни форуми на кой му е по честен депутата? Мисля че са сещат за нас само като дойдат избори. Имам в предвид всички партии. Аз пък ви приканвам, ние да се сещаме за тях, ама след изборите и да искаме отчет за тва какво и как са го свършили. Ако властта не се грижи за народа, то народа трябва да се "погрижи" за властта.

_________________
Всяко малко гущерче желае да стане голям крокодил, но не всяко умее добре да плува ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 15 Юни 2011 01:12 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
незнам гласувах за боко тои ми каза като са ви скапи картофите сеите си .... като ви е скъп хляба месете си .... като ви е скъп тока купете си свещи да видим атака какво ще кажат като доидат на власт защото съм сигорен че след 2 години те че спечелят


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2011 08:44 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Falco написа:
Аз се питам (така за себе си), аджаба някой пука ли му че тука 10 души са дърлят по разни форуми на кой му е по честен депутата? Мисля че са сещат за нас само като дойдат избори. Имам в предвид всички партии. Аз пък ви приканвам, ние да се сещаме за тях, ама след изборите и да искаме отчет за тва какво и как са го свършили. Ако властта не се грижи за народа, то народа трябва да се "погрижи" за властта.

съветниците на АТАКА многократно са правили отчети, какво са свършили. Ако не се лъжа мисля, че и тук съм помествал, но хората които се интересуват го четат в сайта ни. Нашите съветници имат всяка седмица приемни дни, така че има доста хора, които идват в офиса и дават дори предложения за промени. Има доста хора, които се интересуват и ни намират и във Фейсбук.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 17 Юни 2011 00:27 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
До сега гласувах за Атака, откак се появи на хоризонта. Но виждайки, какво става в момента и с Герб и с Атака на изборите едва ли ще се помръдна да гласувам. Всички доказаха, че са един дол дренки. Най-много да гласувам с празна бюлетина или с бюлетина изпълнена с "благопожелания" за нечия първа роднина. Парата прави борбата. Всичко останало е пълна заблуда. Ще си стоя в къщи, ще си пия ракийката и винцето, без да ме е*е за нищо. Това управление негласно подкрепяно и от Атака, посегнаха на парите за най-свидното ни - нашите деца. Това не са политици. Това са изруди. Жалко за Волен. От Бойко го очаквах, но от Волен не.

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1



За това мнение авторът ivo е получил благодарност от -OpTix (19 Юни 2011 02:17)
  Рейтинг: 9.09%
Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2011 18:33 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Falco написа:
Яворе, гледам че яростно защитаваш нещо което и ти не знаеш дали е толкова "чисто" колкото ти се иска. Мислиш ли че има честен политик, достигнал до тоя си пост по честен начин, с пари "дарени" от почтени бизнесмени. Е аз не вярвам, защото такова "животно" НЕМА. Още Алеко Константинов го е казал чрез героят си Бай Ганьо " И едните и другите са маскари". Докажи че Волен е чист като сълза и съм станал най верния ви подръжник. Щото до сега не съм срещнал още такъв политик и за това стоя мноого далеч от политиката.

Яворе, Аз на тея ми въпроси исках ТИ да ми отговориш, а не да чета разни сайтове.

_________________
Всяко малко гущерче желае да стане голям крокодил, но не всяко умее добре да плува ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2011 02:18 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
Лa*нa!

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2011 08:33 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Falco написа:
Falco написа:
Яворе, гледам че яростно защитаваш нещо което и ти не знаеш дали е толкова "чисто" колкото ти се иска. Мислиш ли че има честен политик, достигнал до тоя си пост по честен начин, с пари "дарени" от почтени бизнесмени. Е аз не вярвам, защото такова "животно" НЕМА. Още Алеко Константинов го е казал чрез героят си Бай Ганьо " И едните и другите са маскари". Докажи че Волен е чист като сълза и съм станал най верния ви подръжник. Щото до сега не съм срещнал още такъв политик и за това стоя мноого далеч от политиката.

Яворе, Аз на тея ми въпроси исках ТИ да ми отговориш, а не да чета разни сайтове.

Познавам поне няколко такива човека, защото съм по запознат от теб и знам как се правят избори. Не съм човек, който да не го интересува нищо. Ако ти се интересуваше, щеше да търсиш информация и да научаваш и нямаше да си играя да ти казвам, че нашите съветници имат приемни дни всяка седмица, че имаме и отчет и тн.
Това се прави благодарение на Атака, защото будни граждани ни потърсиха, ходихме на място правихме снимки и проблема с тези улици се реши. Ние искахме още улици в този район да се ремонтират, но и това е нещо като знам, какво е мнозинството в ОС.
Цитат:
Община гр.Добрич уведомява гражданите от ЖК „Север 2 и 3“, че във връзка с планираното присъединяване на новоизградената водопроводна мрежа към съществуващата по ул.“Оборище“ и ул “Загоре“ и поетапното превключване на отделните абонати, се очакват временни спирания и смущения във водоподаването в района , в периода от 20 юни до 5 юли 2011г. Нарушеното водоподаване в останалите части на града не е свързано с ремонта на водопровода в цитирания участък.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 20 Юни 2011 22:46 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Разбирам защо каза няколко, ама аз така си и знаех де. Начи си оставам НЕзависим. Ше завися само от кафето и цигарите от тука на татъка, обещавам :) Айде приятно ви чесане на "езиците" и дано някой у Софето му пука за нашия град. Ама не от търгшката му страна ами наистина да му пука че тука живеят хора. Ако съм обидил някой да ме извинява, не е било нарочно. (bow)

_________________
Всяко малко гущерче желае да стане голям крокодил, но не всяко умее добре да плува ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2011 08:16 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Атанас Атанасов иска отстраняването на управителя на общински пазари

Кметът на Добрич Детелина Николова е разпоредила проверка за незаконосъобразни действия на директора на общинското предприятие “Общински пазари”. Това стана ясно вчера на заседанието на местния парламент на Добрич. Проверката е по сигнал, подаден в Постоянната комисия по бюджет и финанси в Общински съвет Добрич, от трима наематели на щандове в Градски хали и Централен кооперативен пазар, че Георги Кирилов е извършил нарушения, довели до неравнопоставено третиране на търговците, уточни тя. Обвинението срещу Кирилов е, че без да има право на това, е обявил нови търгове за отдаване под наем, преди крайните срокове на договорите на сегашните наематели да са изтекли. Съветникът Атанас Атанасов от Атака припомни на кмета предложение от преди 2 години, да се назначат контрольори в общинските дружества, за да не се стигне до това управителите да прекратяват договори и да правят търгове без администрацията да е уведомена за това. Той каза, че същите нарушения е правил и Пламен Папазов - управител на “Спортни имоти”.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2011 22:11 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Яворе ти още ли си атакист?

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2011 08:15 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
да, защо?

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2011 13:02 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
YAVOR написа:
да, защо?


Питам просто, не съм влизал в тоя форум от години. Забелязах,че още поддържаш тая тема.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2011 16:14 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Нужни са спешни мерки в сферата на здравеопазването

Според Ат. Атанасов, кандидат за кмет от Атака са нужни са спешни мерки в сферата на здравеопазването

Трябва да се предприемат спешни мерки в сферата на здравеопазването в общината, заяви пред Дарик кандидатът за кмет на Добрич от партия “Атака” Атанас Атанасов. Той се обявява за решаване на проблема с дефицита на кадри и за създаване на необходимия потенциал от медицински специалисти. Изключително тревожен е фактът, че в област Добрич от 540 лекари само 7 са на възраст до 30 години, а над 75% от всички са на възраст над 55 години, алармира Атанасов.

Проблемът с кадровата обезпеченост е от много време и ако незабавно не се вземат необходимите управленски решения, има реална опасност от закриване на цели отделения в Многопрофилната болница в града, смята кандидатът. Застрашено е бъдещото функциониране на отделенията - очно, уши-нос-гърло, кожно, инфекциозно, детско и неврологично.

От “Атака” предлагат въпросът с подсигуряването на медицински специалисти да се реши чрез създаване на фонд “Здраве”. Неговите задачи са: осигуряване на жилища от общинския жилищен фонд на млади лекари, медицински сестри, рехабилитатори; и финансово подпомагане чрез месечни стипендии на двугодишните квалификации за специалност на лекарите. От медицинските специалисти ще се иска да поемат ангажимент чрез договор за срок от 5 години работа в Многопрофилната болница за активно лечение в Добрич. Финансирането на фонд “Здраве” ще става със средства от общинския бюджет, проекти по европейски програми, публично-частни партньорства и дарения, отбелязва Атанасов.

Друг важен въпрос, който трябва да се реши в здравеопазването, според “Атака”, е предприемането на мерки по превенция за здравето на децата. Те са готови да осъществят ежегоден скрининг сред училищната възраст. Целта е навременно откриване и лечение на социално значими заболявания като хипертония, диабет, затлъстяване и гръбначни изкривявания. Профилактичните прегледи ще се извършват веднъж годишно от екип от лекари с различни специалности в пряко взаимодействие с медицинските сестри в учебните заведения. Финансирането ще става със средства от общинския бюджет.

От “Атака” искат още кметът на Добрич да има градивен диалог и непрекъсната комуникация с главния лекар на болницата. Те предлагат да се организират активно ежемесечни прегледи от утвърдени национални специалисти и посочват, че понастоящем пациентите от областта се лутат в избор на клиника и консултация в Плевен, Варна, София и Русе, но не и в Добрич. Най-спешна нужда от наличие на такива прегледи има в специалности онкология, детска, гръдна и коремна хирургия, акушер гинеколог-онколог и гастроентерология, посочи Атанас Атанасов. Общината трябва да поема пътните и командировачни разходи на специалистите от предварително заложените средства във фонд “Здраве”, уточни той, а разходите по прегледа са от Здравната каса. Лекарските гостувания ще формират приходи за добричката болница, каза още кандидат-кметът и добави, че специалистите могат да осъществяват и операции в болницата, която разполага с достатъчно оборудвани зали.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2011 08:16 
Offline
Объркал се
Аватар

Регистриран на: 29 Ное 2010 08:46
Мнения: 23
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Кандидатски листи за кмет на кметство Алцек

9.Нурай Асан Амза
ПП "АТАКА"



http://results.cik.bg/tur1/listi/0815_00429.html

лооооолл :O

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2011 23:14 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 13 Апр 2006 15:12
Мнения: 117
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Много интересно до колкото съм чувал в Алцек май само брачеди и кой казваше брачедите на сапун :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2011 23:33 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
за жалост съм решил да гласувам пак за герб защото просто атака нямат шанс да спечелят за президент изборите но да попитам за кмет на добрич как стоят нещата имат ли някаф шанс да спечелят атака


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2011 10:22 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 12 Юни 2008 09:22
Мнения: 580
Години: 43

Местоположение: надолу по улицата,в дясно
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Аз гласувах вече!Понеже съм аполитичен,не съм много запознат с кандидатите за местни избори.Видях обаче познато име четвърти в тяхната бюлетина.Познат от тук от форума.Нямам идея общинския съвет,колко местен е,ти на избираемо място ли си,но дано да влезеш.

_________________
След тебе злото диша като хрътка
(Доброто е обществено понятие.)
Разтвориш ли ръцете за прегръдка,
ти вече си удобен за разпятие.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2011 11:41 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
за съжаление малко не ми достигна да вляза. Много си напазаруваха Герб. Яд ме е за това, че всички не я харесваха, а накрая пак я избраха. Далаверите им ще продължават с пълна сила. Много малко хора знаят за далаверата с центъра, Кауфланд, прословутите седалки за стадиона "уж" дарени от Герб, а то не е така и редица други неизгодни сделки.
lakers с това показваме, че не сме срещу турци и цигани. Ние искаме еднакви правила за всички.
viper хора от Атака не са казвали "циганите на сапун" дори единия от осъдените за тази клевета беше самия Слави Трифонов.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 18:21 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
На днешния ден преди 134г. се правят първите стъпки към утвърждаването на България за суверенна държава.На 3-ти Март 1878г е подписан Сан Стефанският мирен договор, чрез който се Освобождаваме от 5 вековното турско робство.
България на българите!
България над всичко!
Честит празник братя и сестри българи!

Атака Добрич почете 134 години от Освобождението си от турско робство с автошествие по централните улици на града и с поднасяне на цветя и венци на паметниците на Стефан Караджа, Васил Левски и Захари Стоянов.
http://ataka.dobrich.com/new/?p=970

Автопоход на Атака Добрич по случай 134 години от Освобождението на България от турско робство.
http://www.youtube.com/watch?v=hzodvdr1 ... e=youtu.be

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2012 22:00 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Явор написа:
На днешния ден преди 134г. се правят първите стъпки към утвърждаването на България за суверенна държава.На 3-ти Март 1878г е подписан Сан Стефанският мирен договор, чрез който се Освобождаваме от 5 вековното турско робство.
България на българите!
България над всичко!
Честит празник братя и сестри българи!

Атака Добрич почете 134 години от Освобождението си от турско робство с автошествие по централните улици на града и с поднасяне на цветя и венци на паметниците на Стефан Караджа, Васил Левски и Захари Стоянов.
http://ataka.dobrich.com/new/?p=970

Автопоход на Атака Добрич по случай 134 години от Освобождението на България от турско робство.
http://www.youtube.com/watch?v=hzodvdr1 ... e=youtu.be

Яворе всичко хубаво вчера ама политическо :( , ЗАЩО НЕ БЯХТЕ СЕ ОБЕДИНИЛИ С ВМРО ЗА АВТОШЕСТВИЕТО ? А целта е една ДА ОТБЕЛЕЖЕМ ПРАЗНИКЪТ НА БЪЛГАРИЯ ;) Така щяхме да бъдем много по-голяма колона и да бъдем обединени от една кауза ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 79  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов