Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 13:13

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2011 12:51 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Днес получавам смс със сметката ми за януари 17.42 лв , при което аз се учудвам тъй като преди датата на нулиране сметката ми беше доста малка и по груби сметки около 12 , 13 лева . И решавам да проверя в интернет фактурата си и какво да гледам смятам си от всеки разговор колко струва и излиза 6 лева и нещо и като добавя 4 и 50 такса + ДДС ми излиза сметка от порядъка на почти 14 лева но не и 17,50 лева . Днес ще ходя в М-тел и ще подавам жалба или каквото и да е и ще ходя и в комисията за защита на потребителите също да подам жалба , не веднъж съм имал проблеми с тея кожодери и винаги съм бил ощетен от тях и след като се обърна към комисията винаги получавам извинения и ми възстановяват надвзетите пари за сметката .
СЪВЕТВАМ ВСИЧКИ КОИТО СА НА М-ТЕЛ НА СМЕТКА ВСЕКИ ПЪТ ДА СИ СМЯТАТ ТОВА КОЕТО СА ГОВОРИЛИ , А НЕ ДА СЕ ДОВЕРЯВАТ НА СМС И ХАРТИЕНИТЕ ФАКТУРИ .

Имал съм и приятели които изгоряха с по 50 и нагоре лева заради начислен интернет без да са го ползвали , безплатни разговори които във фактурите са начислени като сметка ...... ХОРА МНОГО ВНИМАВАЙТЕ И ПРИ НАЙ-МАЛКО СЪМНЕНИЕ ОТИВАЙТЕ В ОФИСА И В КОМИСИЯТА , АКО ВИЕ ГРЕШИТЕ НИКОЙ НЯМА ДА ВИ СЕ КАРА ЧЕ СТЕ СИ ТЪРСИЛИ ПРАВАТА, АМА АКО Е ТЯХНА ГРЕШКАТА ВИЕ ВЕЧЕ СТЕ ОЩЕТЕНИ И ТРЯБВА ДА СИ ТЪРСИТЕ ПРАВАТА .

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]



За това мнение авторът kurtika89 е получил благодарности: 2 BiG q6 (02 Мар 2011 14:55), Явор (02 Мар 2011 14:30)
  Рейтинг: 18.18%
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2011 14:32 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
така трябва да е. Ако се беше оставил да им платиш сметката си ще продължават да ни лъжат, нека покажем, че можем да си търсим правата и да не се мислят за недосегаеми.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2011 14:51 
Offline
Търсач

Регистриран на: 11 Окт 2010 18:13
Мнения: 63
Години: 42

Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Не мисля, че са само Мтел, и другите два мобилни оператора Глобул и виваком са същите. Както и всички монполисти в държавата, а и тя самат като цяло...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2011 14:55 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2009 15:07
Мнения: 580
Години: 34

Благодарил: 167 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Къде се намира комисията в Дч ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2011 15:01 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
BiG q6 написа:
Къде се намира комисията в Дч ?

бул."Добруджа" №28, ет. 4
това е на спирка Строител има една сграда на 4-5 етажа.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение



За това мнение авторът Явор е получил благодарности: 2 BiG q6 (02 Мар 2011 18:05), cooliovato (02 Мар 2011 15:15)
  Рейтинг: 18.18%
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2011 16:16 
Offline
The Ultimate Driving Machine-BMW
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2006 17:19
Мнения: 1761
Години: 31

Местоположение: пустинята Сахара във един оазис
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 5 пъти
Тея са ужасни кожодери.При мен е по-фрапантен случая но няма как да се оплача защото няма с какво да докажа.Получавам си сметката-26 лева някъде беше.Но обикновено всеки месец до 15тина лева ми е сметката.Разпечатах си фактурата от интернет и при изчисление толкова излиза пак НО от тея номера на които съм звънял има доста глобулски които дори не са ми във списъка с контакти и няма как да съм им звънял.Също така и има на един и същ номер пред 2 минути някъде по 3 разговора и като се изчисли времетраенето на разговора имам време да затворя и да набера пак толкова излиза времето.Това вече е върха. Аз като се обаждам на някого ще проведа 1 разговор колкото и продължителен да е а няма да звъня през минута-2 отново и пак да приказваме и така няколко разговора...Но как да ида в офиса и да кажа не ги познавам тея абонати на които съм звънял...И няма как да ми е ползвал някой друг телефона да е говорил дори и да съм услужил на някого то ще е 1-2 пъти макс не кажи-речи всеки ден на непознати номера...

_________________
WINDOWS - а е като Тамагочи.Храниш го, чистиш му, грижиш се за него, сън не те хваща и накрая пак ..... умира.

Bergon rulz all round the world!!!

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2011 16:57 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Да наистина в повечето случаи изключително трудно се доказва че ти не си звънял на тези номера ама когато в разпечатката ти фигурират номера които немогат да се наберът от теб защото не съществуват или пък говориш и едновременно с това пращаш 2 смса към същият номер при това несъществуващ ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2011 17:15 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
Ей сега преди минути и аз с едно приятелче имахме разправия в един от офисите на Мтел. Системите им явно са супер кадърни, и ако правят нещо от единия им офис, в другия идея си нямат, че това нещо се е случило... Просто нямам думи, прекратявайте си договотите при тия докато е време, че аман от тапаци!

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2011 17:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2009 16:34
Мнения: 13
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
[quote="svetlin81"]Не мисля, че са само Мтел, и другите два мобилни оператора Глобул и виваком са същите. Както и всички монполисти в държавата, а и тя самат като цяло..


От около 18 месеца имам Мтел-ска карта на сметка,а от поне 5-6 на Глобул,е то с тоя Мтел нямаха край проблемите,необясними сметки,неясноти по безплатните минути от групата......,а с Глобул до сега не съм имал сериозни проблеИма ли някой който да е наясно как става прекратяването на договор с при Мтел,да се подготвя,че да не ме баламосват.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2011 18:09 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2009 15:07
Мнения: 580
Години: 34

Благодарил: 167 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
batenencho написа:
svetlin81 написа:
Не мисля, че са само Мтел, и другите два мобилни оператора Глобул и виваком са същите. Както и всички монполисти в държавата, а и тя самат като цяло..


От около 18 месеца имам Мтел-ска карта на сметка,а от поне 5-6 на Глобул,е то с тоя Мтел нямаха край проблемите,необясними сметки,неясноти по безплатните минути от групата......,а с Глобул до сега не съм имал сериозни проблеИма ли някой който да е наясно как става прекратяването на договор с при Мтел,да се подготвя,че да не ме баламосват.

Аз съм работил в магазин на глобул като продавач-консултант.
Няма да ти разправям колко проблеми имаше с клиентите.
Но доста често излиза, че проблема е в клиентите.
Как ви звучат 240 лв за смс-и на Кънчев ? Кой е виновен глобул или клиента, че ги е пратил ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2011 18:52 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
BiG q6 написа:
batenencho написа:
svetlin81 написа:
Не мисля, че са само Мтел, и другите два мобилни оператора Глобул и виваком са същите. Както и всички монполисти в държавата, а и тя самат като цяло..


От около 18 месеца имам Мтел-ска карта на сметка,а от поне 5-6 на Глобул,е то с тоя Мтел нямаха край проблемите,необясними сметки,неясноти по безплатните минути от групата......,а с Глобул до сега не съм имал сериозни проблеИма ли някой който да е наясно как става прекратяването на договор с при Мтел,да се подготвя,че да не ме баламосват.

Аз съм работил в магазин на глобул като продавач-консултант.
Няма да ти разправям колко проблеми имаше с клиентите.
Но доста често излиза, че проблема е в клиентите.
Как ви звучат 240 лв за смс-и на Кънчев ? Кой е виновен глобул или клиента, че ги е пратил ?

Прав си доста често се случват и грешки в клиентите ама има и доста които са и грешки на системите им ;) и от това страдаме ние виждал съм и сметка на глобул 60 лева от разговори при положение че безплатните минути са на половина изхабени ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2011 20:48 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2009 15:07
Мнения: 580
Години: 34

Благодарил: 167 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
kurtika89 написа:
BiG q6 написа:
batenencho написа:
svetlin81 написа:
Не мисля, че са само Мтел, и другите два мобилни оператора Глобул и виваком са същите. Както и всички монполисти в държавата, а и тя самат като цяло..


От около 18 месеца имам Мтел-ска карта на сметка,а от поне 5-6 на Глобул,е то с тоя Мтел нямаха край проблемите,необясними сметки,неясноти по безплатните минути от групата......,а с Глобул до сега не съм имал сериозни проблеИма ли някой който да е наясно как става прекратяването на договор с при Мтел,да се подготвя,че да не ме баламосват.

Аз съм работил в магазин на глобул като продавач-консултант.
Няма да ти разправям колко проблеми имаше с клиентите.
Но доста често излиза, че проблема е в клиентите.
Как ви звучат 240 лв за смс-и на Кънчев ? Кой е виновен глобул или клиента, че ги е пратил ?

Прав си доста често се случват и грешки в клиентите ама има и доста които са и грешки на системите им ;) и от това страдаме ние виждал съм и сметка на глобул 60 лева от разговори при положение че безплатните минути са на половина изхабени ;)

Така става, защото минутите са разпределени за цял месец, а не за един ден.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2011 21:13 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
не е така ;) минутите са си минути няма значение кога се ползват в края или в началото на отчетният период ;) грешката беше в системата и сумата която беше надвзета беше върната ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2011 22:46 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2009 15:07
Мнения: 580
Години: 34

Благодарил: 167 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
kurtika89 написа:
не е така ;) минутите са си минути няма значение кога се ползват в края или в началото на отчетният период ;) грешката беше в системата и сумата която беше надвзета беше върната ;)

Щом, така си мислиш ти, не означава, че и системата така е направена.

То по твоята логика разговора ти е 10 сек., но плащаш цяла минута
или както е на лооп тарафирането е на 5 мин.,а не на 1 мин.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2011 22:52 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
BiG q6 написа:
kurtika89 написа:
не е така ;) минутите са си минути няма значение кога се ползват в края или в началото на отчетният период ;) грешката беше в системата и сумата която беше надвзета беше върната ;)

Щом, така си мислиш ти, не означава, че и системата така е направена.

То по твоята логика разговора ти е 10 сек., но плащаш цяла минута
или както е на лооп тарафирането е на 5 мин.,а не на 1 мин.

Брат я вземи се съвземи явно толкова разбираш и ти ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2011 23:07 
Offline
Caught Up
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2007 23:20
Мнения: 915
Местоположение: България,Добрич
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
BiG q6 написа:
kurtika89 написа:
не е така ;) минутите са си минути няма значение кога се ползват в края или в началото на отчетният период ;) грешката беше в системата и сумата която беше надвзета беше върната ;)

Щом, така си мислиш ти, не означава, че и системата така е направена.

То по твоята логика разговора ти е 10 сек., но плащаш цяла минута
или както е на лооп тарафирането е на 5 мин.,а не на 1 мин.

че то си е така, може и само да ти вдигнат за 1сек., но те таксува като 1мин. говорил-неговорил :)

_________________
за лека нощ ще ви разкажа една приказка… Имало едно време една далечна страна. В нея имали такъв обичай – колкото по-дълга била оная работа на мъжа, толкова по-къси ръкави носел той. Всъщност… това е дълга приказка и няма
да ви я разказвам сега, СЛАГАМ СИ ПОТНИКА И СИ ЛЯГАМ
:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2011 23:22 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Да но това е до 60 секунда , после вече отчита на всяка секунда . Това за лупа си е за един тарифен план , не за всички ;) Повечето планове си се отчитат нормално както другите разговори само дето струват 1 стотинка или вече в някой планове са безплатни ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2011 15:22 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2009 15:07
Мнения: 580
Години: 34

Благодарил: 167 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
kurtika89 дали ?
Ти работил ли си за някой оператор ?
Аз да за 2.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2011 15:44 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
2 ама по нищо не личи че знаеш как се извършва отчитането на разговорите ;) Я разясни на нас незнаещите и нечетящите договорите си как се отчитат разговорите според теб ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2011 16:02 
Offline
electrician
Аватар

Регистриран на: 19 Окт 2007 21:07
Мнения: 368
Години: 32

Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
kurtika89 написа:
Да но това е до 60 секунда , после вече отчита на всяка секунда . Това за лупа си е за един тарифен план , не за всички ;) Повечето планове си се отчитат нормално както другите разговори само дето струват 1 стотинка или вече в някой планове са безплатни ;)

Тц, бъркаш се :)
Поне на Глобул с мойте безплатни съм забелязал, че ако говоря минута и половина (ми ги таксува за 2) но след това ако звънна на някого друг и говоря с него пак минута и половина, остатъкът от всички минути ще ми бъде намалял само с 3 минути :)
>> Просто самата система е така направена, да отчита цели минути :)
Иначе, че правят пишици операторите - ПРАВЯТ ! В ТОВА СПОР - НЯМАААА !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2011 16:04 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
,,Минималното първоначално време на тарифиране е 60 секунди, след което отчитането е на всяка секунда''
копирано от сайта на глобул - общи условия !!!

4) Тарифирането е на секунда. Минималната продължителност на разговор е 60 секунди, след това разговорът се тарифира на секунда.
копирано от сайта на виваком - общи условия !!!

,,•Първоначалният период на таксуване е 60 секунди, след което отчитането е на всяка секунда''
копирано от сайта на м-тел - общи условия !!!

Вече има планове в които тези условия са изменени , но те като цяло са много малко ;)
А за безплатните минути всеки оператор си има собствени начини за отчитането , както и всеки абонаментен план ;)
На Глобул съм забелязал че безплатните минутки ги отчитат така : вдигнат ли ти ти взема 60 секунди от разговора и после си отчита нали и другите секнди . Аз съм на лууп и ми отчита безплатните минути всяка секунда не на вдигане и да заминават 60 секунди ;) . А за тези извън безплатните важи горното копирано от сайта на м-тел ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2011 19:28 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2009 15:07
Мнения: 580
Години: 34

Благодарил: 167 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Ти знаеш най-добре.
Няма смисъл да приказваме нещо, което вече знаеш.
Но дали ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2011 20:09 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 29 Авг 2006 11:52
Мнения: 800
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Моя случай е с глобул. Преди година решавам да си погледна сметката на номер 123 и какво да гледам 56 лева :x При положение че съм на 5 лева такса и съм говорил най-много за около още 5 лева, защото имам друг телефон на виваком, както и да е. Проскочих до офиса и останових, че съм имал натрупани някви MB интернет нещо от порядъка на 15-20MB. И ги питам.. Добре как става, при положение че телеофна ми няма настройки на GPRS Услугата ви и си има WIfi, не ми е нужен вашия интернет, няма от къде да се наварти, ако освен аз не реша да го включа. Започнаха да се мъчат да ме убеждават че аз все пак съм си ги използвал тия 20 МБ трафик, това не е никак малък трафик между другото за телефон, с който може би съм теглил 3-4 песни според тях, знам ли :D ... Както и да е, аз като един мълчелив (както и още много други граждани) си платих сметката и си останах с глобул. Но следващия път ако ме издънят ще е друго отношението ми! Така че направете си изводи и внимавайте как ще ви избъзикат (и извинявам се за грешките в правописа и пунктуацията, но го пиша набързо че ще ми заврът макароните (tmi) )

_________________
Изображение

Цитат:
Американски форум: Задаваш въпрос, после ти отговарят.
Израелски форум: Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
Български форум: Задаваш въпрос, после дълго ти разказват какъв си тъпак.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2011 21:44 
Offline

Регистриран на: 03 Мар 2011 21:32
Мнения: 1
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Трябва да се сезира Комисията за регулиране на съобщенията, а не Комисията за защита на потребителите. Аз лично пращах жалби до къде ли не и накрая ми отг,(отвсякъде), че тази (първата)комисия се занимавала с това. И аз честно да ви кажа побеснях, ама се отказах. Може би точно това целят - да ти писне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2011 21:47 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
sunnypoup написа:
Трябва да се сезира Комисията за регулиране на съобщенията, а не Комисията за защита на потребителите. Аз лично пращах жалби до къде ли не и накрая ми отг,(отвсякъде), че тази (първата)комисия се занимавала с това. И аз честно да ви кажа побеснях, ама се отказах. Може би точно това целят - да ти писне.

Може и в двете ;) , при мен нямаше проблеми подадох си жалбата ;) и ми казаха че ако при тях няма ефект вече тази комисия за регулиране на съобщенията ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2011 22:03 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
значи с виваком съм нямал зимане даване и не знам каква е ситуацията с тях но мтел и глобул са големи измамници няколко пъти са опитвали да ми вземат пари отгоре но за мое щастие винаги съм успявал да ги убедя и да ми ги връщат но истината е ИЗМАМНИЦИ

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов