Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 14:06

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2011 11:39 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
Ша откриете вии топлата вода, ама повечето късно :)
Аз съм аботнат от 2002 и до сега съм имал може би само 2-3 пъти проблем, и той да е бил някой малък, щом даже не го помня. Кво си говорим а :)

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение



За това мнение авторът cooliovato е получил благодарност от Timbo (25 Фев 2011 17:05)
  Рейтинг: 9.09%
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2011 17:05 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
cooliovato написа:
Ша откриете вии топлата вода, ама повечето късно :)
Аз съм аботнат от 2002 и до сега съм имал може би само 2-3 пъти проблем, и той да е бил някой малък, щом даже не го помня. Кво си говорим а :)

(y) Пийс ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2011 12:07 
Offline
Наблюдател
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2010 17:50
Мнения: 44
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Бергон е номер 1 ве хора (y) аз много съм доволна..идваха ни сменяха кабелите...пускат силен интернет...онлине ТВ е със супер качество и доста канали.....Всичко е супер...Както знам тея от добруджа и кейбълтел са кофти...у познати съм им гледала нета и ми е причернявало......боб да ядат пред Бергон (tooth) Сега не мога да гледам ТВ щото съм в чужбина , но все още си влизам във форума (wasntme) Повелавам на Бергон да се разраства все повече и повече и да превземе не само Добрич ами и цяла северна България и най-важното (happy) Все такъв интернет и никога да се разочароват клиентите си (rock) (beer)

_________________
SSSSSSSSCHWEPSSSSSSSSSS[img]C:\Users\jenny\Pictures\блестящи\879652.gif[/img]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2011 11:55 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Яну 2005 09:41
Мнения: 404
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Относно Добруджа - от 2-3 месеца качеството на кабелната им е отвратително и съм звънял около 10 пъти по този въпрос. Дойдоха двама "техници" и след 10 минути работа по трасето стигнаха до заключението , че имало мокър кабел. Като пекнело хубаво слънцето , кабелът щял да изсъхне и кабелната да се оправи :x . Както и да е , все още си гледам смотаната кабелна и се моля да дойде по-скоро денят , когато от Бергон ще прекарат и на мене!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2011 09:13 
Offline
Don Savage
Аватар

Регистриран на: 07 Юни 2010 16:15
Мнения: 212
Години: 37

Местоположение: България
Благодарил: 34 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
iovkito написа:
Относно Добруджа - от 2-3 месеца качеството на кабелната им е отвратително и съм звънял около 10 пъти по този въпрос. Дойдоха двама "техници" и след 10 минути работа по трасето стигнаха до заключението , че имало мокър кабел. Като пекнело хубаво слънцето , кабелът щял да изсъхне и кабелната да се оправи :x . Както и да е , все още си гледам смотаната кабелна и се моля да дойде по-скоро денят , когато от Бергон ще прекарат и на мене!


Ми пускай се към Бергон и толкова, какво се наказваш ? :) По-горе казах, каквото трябваше за тях. Иначе съм абонат на Бергон от 2005-та година както каза по-горният приятел и аз съм така. Близу-млизу - в канала.

_________________
Не съм от кротките !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2011 20:35 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Като няма прекаран абел какво правим ? ядем им ...... ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2011 19:31 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Яну 2005 09:41
Мнения: 404
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
kurtika89 написа:
Като няма прекаран абел какво правим ? ядем им ...... ;)

Точно това щях да пиша и аз :D Галя ми беше обещала за 24 май да имам кабелна , но годината не беше 2011 , а 2009.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 04 Окт 2011 22:20 
Offline
Professional Hacker

Регистриран на: 19 Май 2011 15:03
Мнения: 35
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
dobrudja sa nai tapite ....
na selo imam intenet s tqh 6oto ne moga si prekaram drug verno bulsatkoma ne e zle TV to no neta (headbang) (headbang) (headbang) (headbang) (headbang) (headbang) (headbang) (headbang) da otide6 da nabie6 nekoi 1 klip ot 200 mega baita ne moje6 ka4i6 v youtube ....
5 download max prai i 1 upload mnogo rqdko ...
razbirate li te sa nekvi ludi ...
kak moje tuk kato se premestihme toest v drug apartament i nema6e bergon o6te ne beha go prekarali .. i 6oto ima6e dobrudja vednaga otidohme na tqh...
lele kvo ne6to be6e
pora4vame za nas
sled 1 SEDMICA idvat ot dobrudja slagat kabeli ...
sled o6te dni 4akam neta 6oto ne6to v bloka ko be6e to ne e bilo nared...
i 4ak sled cqla sedmica otnovo imah net... i nqkolko dni samo stoqh na tqh 6oto im vidqh neta i TV to ...
TV to be6e super razmazano...
neta super baven ni6to 4e e na kabel....
za ko da govorim ... pak ni sadqt...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 04 Окт 2011 23:09 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
iovkito написа:
Относно Добруджа - от 2-3 месеца качеството на кабелната им е отвратително и съм звънял около 10 пъти по този въпрос. Дойдоха двама "техници" и след 10 минути работа по трасето стигнаха до заключението , че имало мокър кабел. Като пекнело хубаво слънцето , кабелът щял да изсъхне и кабелната да се оправи :x . Както и да е , все още си гледам смотаната кабелна и се моля да дойде по-скоро денят , когато от Бергон ще прекарат и на мене!

Верно ли така ти казаха ? :D Ся да те светна една "фатка" Земаш го тоя кабел, напъхваш го в контакта и още на другия ден са ти го сменили. Ако нещо са запънат им казваш: Аве баба ми е объркала кабелите и вместо прахосмукачката е пъхнала тоя в контакта. Оставих го на вън от ТВ-то че течеше вода та реках да си напълня 2-3 туби на аванта. Ама вие лиценз за ВиК имате ли та и вода пускате по кабела? :D :D :D (tooth)

_________________
Всяко малко гущерче желае да стане голям крокодил, но не всяко умее добре да плува ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2011 22:14 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Яну 2005 09:41
Мнения: 404
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Е , вече мога да се похваля с кабелната си на Бергон. Макар и със закъснение от близо 3 години , вече е факт. Разбирам ги напълно ,защото работата е наистина много с прекарването на подземните кабели. Качеството е отлично и най-накрая се отървах от Добруджа. (party)



За това мнение авторът iovkito е получил благодарност от Timbo (05 Дек 2011 02:21)
  Рейтинг: 9.09%
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2012 19:38 
Offline

Регистриран на: 10 Фев 2012 00:51
Мнения: 1
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Линк-а бяха много добра компания. До преди около година бях при тях.
Супер промоции, супер скорости, никакви ядове и супер удобства. Винаги си проверявах онлайн до кога ми е платен нета, че все забравях (все пак не ми е това основното нещо за което да мисля). Винаги си плащах като кажа адреса си и името.
Тук при вас ги няма тези неща. Последно се сещам че предплатих за 6 месеца да хвана безплатния, и така и не знам сега докога е платен. (Ще чакам да го спрат явно)
Все трябва да помня някакъв глупав номер, преди да отида да платя. То всъчност не беше точно номер а дума с номера отзад.
Скоростта на нета докато бях в Линк беше колкото е сега в Бергон. Там плащах средно по 12,82лв на месец. Това след всички промоции 5% лоялен клиент, 25% предплащане за 3 месеца и 10% от точковата система. Иначе офертата беше 20лв.
Тук плащам 18 лева. С единствената промоция за предлащане става на 15 лева. Това е причината да сменя ISP-то. След като бяха закупени от Близу, изчезнаха всички промоции и намалиха скоростта. Е да ама 5лв са си 5лв.
Големият плюс на Бергон който също допринесе за решението ми освен тези 5 лева са ъплоуд скоростите. Тука избивате рибата :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2012 19:42 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
Явно си бил един от потребителите им без проблеми, които се брояха на пръсти и доволен от услугите им (tooth)

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2013 19:31 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 30 Юни 2006 10:20
Мнения: 283
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Интересна гледна точка за интернет бизнеса http://www.technews.bg/article-29721.html#.USzi54cygU8


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов