Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 18:52

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 153 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2009 23:43 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2005 17:18
Мнения: 1355
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Важното е да сме здрави, другото ше го оправим :)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 00:44 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2009 15:07
Мнения: 580
Години: 34

Благодарил: 167 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
При положение, че харча по 10 лв само за ядене на ден... Правете си сам извода.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 12:35 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Mr_Lover_Lover написа:
Има и друг момент и той е , че много хора в последните месеци останаха и без 200-тата лева примерно (в смисъл без работа) и аз познавам много такива. Не двеста, а нула, не мизерия, а голяма мизерия. Айде сега лятото малко живна положението, но на есен предстои нова прогресивна вълна от мизерия и много хора ще търсят въпросните 200 лева.


Всичко ще отмине с времето си.Кризата иска неиска ще свърши.Но това си е бизнес цикъл-а.Така сме си създали системата и си изпитваме кризите и развитието постоянно.

Тоя песимизъм ще унищожи България.Но не се и учудвам като навсякъде се говори песимистично.Медии,политици-ние сме наййййй-злеееее в целия свят.Остей ги там Африка дето всеки ден умират по 35 000 деца от глад.Ние сме си най-бедните в Европа все пак.........

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 13:04 
Offline
electrician
Аватар

Регистриран на: 19 Окт 2007 21:07
Мнения: 368
Години: 32

Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Ами ако не трябва да плащам квартира може и да мога
да искарам ... понеже аз не съм капризен човек :)
Доста голяма мизерия и лишения ще бъде, но ако се
наложи и няма на къде ...
Надявам се на никой да не му се случва да стигне до там :(
Незнам какво да кажа тук ние нареждаме, че ще можем или, че
няма да можем, но има наистина хора които са в това положение
и не са с 200, а с 50 :( и на всичкото отгоре искарват :x
Aз за 50 лева вече много се съмнявам дали ще искарам ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 15:28 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
50% от населението на земята живее с по-малко от 2 долара на ден....

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 15:40 
Offline
electrician
Аватар

Регистриран на: 19 Окт 2007 21:07
Мнения: 368
Години: 32

Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
SsPawn написа:
50% от населението на земята живее с по-малко от 2 долара на ден....

Невъзможно ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 15:45 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
BiG q6 написа:
При положение, че харча по 10 лв само за ядене на ден... Правете си сам извода.


Ще ядеш ами и ще прахосваш нали мама и тате кихат всеки ден двайсетолевката

Volta написа:
SsPawn написа:
50% от населението на земята живее с по-малко от 2 долара на ден....

Невъзможно ;)


Повярвай. Възможно е.За тази статистика се визира главно Индия, а тя както знаете е втора по население в света.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2009 17:23 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
iwanow написа:
BiG q6 написа:
При положение, че харча по 10 лв само за ядене на ден... Правете си сам извода.


Ще ядеш ами и ще прахосваш нали мама и тате кихат всеки ден двайсетолевката

Volta написа:
SsPawn написа:
50% от населението на земята живее с по-малко от 2 долара на ден....

Невъзможно ;)


Повярвай. Възможно е.За тази статистика се визира главно Индия, а тя както знаете е втора по население в света.


Индия и Африка.Африка всъщност е много по-зле от Индия.Индия в последно време се оправя, обаче с такъв прираст на населението развитието на икономиката не може да смогне.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2009 19:22 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 23:33
Мнения: 278
Местоположение: София/Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Трябва да знаеш 2 и 200. Днешното време е толкова динамично, че един ден си на върха, а след това за секунда тънеш в лайната. Бих издържал, естествено. Както и всеки друг от вас, ако не дай си боже му дойде на главата. Адската мизерия ще е, но предпочитам да е така, отколкото да пия замърсена вода и да чакам други страни да ми носят храната. Кофти е, че такива хора наистина съществуват и не са мираж. Проблемът в България е, че прекалено богатите хора са много, а само малка част от тях помагат на по-бедните.

_________________
You can`t hurt me!
You can`t stop me!
You can`t beat me!
You can`t bring me down!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2009 21:58 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
Ma3x написа:
Проблемът в България е, че прекалено богатите хора са много, а само малка част от тях помагат на по-бедните.

Funny, very funny.Мога дори да споря с теб.

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2009 23:03 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 23:33
Мнения: 278
Местоположение: София/Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ми то затова са форумите. Хората да спорят по различни теми. ;) Според мен, наистина са много прекалено богатите хора в България, ако погледнеш, колко тънят в мизерия по селата. Страната ни не е една от най-големите по население, но разхищението на някой хора е невероятно.

_________________
You can`t hurt me!
You can`t stop me!
You can`t beat me!
You can`t bring me down!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2009 23:30 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Ma3x написа:
Ми то затова са форумите. Хората да спорят по различни теми. ;) Според мен, наистина са много прекалено богатите хора в България, ако погледнеш, колко тънят в мизерия по селата. Страната ни не е една от най-големите по население, но разхищението на някой хора е невероятно.



Абе да ти кажа, след като 1 процент от хората в света притежават 40% от всички пари май и по-целия свят са прекалено много богатите хора.Такава е установената система.Свиквайте.За това се появяват филми като Zeitgeist и така нататъка.Всеки се опитва да допринесе със своите идеи.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2009 23:33 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
Ma3x написа:
Ми то затова са форумите. Хората да спорят по различни теми. ;) Според мен, наистина са много прекалено богатите хора в България, ако погледнеш, колко тънят в мизерия по селата. Страната ни не е една от най-големите по население, но разхищението на някой хора е невероятно.

Повечето които тънят в мизерия са цигани, а въпросните цигани ми излизат 12ч. вечерта да купят на детето торта.А богатите така да ги кажем не са длъжни да даряват пари и тъи подобни.Има си държава за тая цел.
А иначе българите, като цяло сме богат народ в сравнение с другите държави.

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2009 23:45 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 23:33
Мнения: 278
Местоположение: София/Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
E to golqma chast ot horata, koito imam v predvid, sa i ot parlamenta. Naprotiv, ne sme bogat narod. Ne na prazno ni opredelqt kato nai-bednata chlenka v Evropa. Tova, che se karat skypi koli ot dadeni hora ne pravi Bylgarskiqt narod bogat. Bil sym v chujbina i vsichki karat chisto novi avtomobili, no ot 2005-ta nagore. I vse nqkakvi normalni marki, a ne mercedesi, lexusi i bmw-ta po 300 bona i nagore. A tova, che ne sa dlujni da pomagat na drugite e napylno vqrno. Iskarali sa si parite po nqkakyv nachin, vse pari. I na tqh ne im e bilo lesno. Prosto iskah da kaja, che standartyt e izkliuchitelno nisyk sravnenie s drugite darjavi v Evropa. I vqrvai mi, ne samo mangalite sa bedni v taq darjava..

PS. Sorry za latinicata, no se premestih na laptopa i nemam flex.

Utre kato stana pak shte go obsujdame! (talk)

_________________
You can`t hurt me!
You can`t stop me!
You can`t beat me!
You can`t bring me down!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2009 23:49 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
Определено не само циганите са бедни.А иначе българите сме богати, докато ти имаш собствен апартамен и кола, друг в америка също има кола и апартамен ама изплаща заем на банката.Мисля, че ме разбра.

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Юни 2009 04:01 
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2009 15:57
Мнения: 12
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
В Добрич с 200 лева неможеж нищо да направиш ток вода телефон и парите свършеха ами ако имаш интернет и трябва да си копуваш храна изобщо с 200 лева според мен неможе да се живее ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Юни 2009 15:09 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 30 Сеп 2006 20:40
Мнения: 151
Местоположение: около неБесниТе теЛа
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Super Mario написа:
Определено не само циганите са бедни.А иначе българите сме богати, докато ти имаш собствен апартамен и кола, друг в америка също има кола и апартамен ама изплаща заем на банката.Мисля, че ме разбра.

Лично твой ли е апартамента или на мама и тати?Щото преди сме били богат народ,но вече и народ не сме...
Малко са хората,които си купуват апартаменти без заеми.Освен,ако не се занимават със сводничество или наркотици..

_________________
Не съм дете,но още мога да мечтая...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2009 14:29 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Жестоката истина е че каквито са управниците такъв е и народа.Точка.

Те си крадат милионите и си живеят в разкош за разлика от милиони други,обаче много хора и мои познати казват:Еми много ясно,че ще крадат,ако и аз бях и аз щях да крада.Айде сега да се оправим.Въпросът не е колко сме зле икономически,всичко е до манталитет и отношение.Ние ако мислехме по-друг начин,сега изобщо нямаше да сме на това дередже. За всяко нещо си има причина и следствие.Аз уча в чужбина и повярвайте ниската заплата е на едно от последните неща,които ме накараха да изляза от страната.Просто моят начин на мислене е по-различен и в БГ само и едиствено се подтискам, както и сега......

За това България умира.Прекалено много гняв,омраза и песимизъм има тук.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2009 15:26 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
То българите винаги сме били елементарен и прост народ. Могат да се намерят хиляди примери в исторически план.

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2009 14:42 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 09 Авг 2006 22:46
Мнения: 329
Години: 37

Местоположение: не живея
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
200 лв за дискотека за събота и неделя може... и 200 лв за 1 месец да живееш пак може. Все пак сме българи - за кафенце, цигарки, уиски и редбул парички ще има винаги (clap) и за джантиии на голфаааа (emo)

_________________
He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2009 15:36 
Offline
Caught Up
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2007 23:20
Мнения: 915
Местоположение: България,Добрич
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
A za edin pensioner... pitate li gi na tqh kakwo im e? Sys 100lw. pensiq na mesec koe po napred? Tok, woda li da plati? Lekarstwata li da si wzeme? Ami chakaite malko toi nali trqbwa i da se hrani, a na hlqb i woda... edwa li e priqtno... Cql jiwot si se trudil, bachkal si za durjawata i nakraq kakwo... tq si prawi gargara s teb

_________________
за лека нощ ще ви разкажа една приказка… Имало едно време една далечна страна. В нея имали такъв обичай – колкото по-дълга била оная работа на мъжа, толкова по-къси ръкави носел той. Всъщност… това е дълга приказка и няма
да ви я разказвам сега, СЛАГАМ СИ ПОТНИКА И СИ ЛЯГАМ
:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2009 15:51 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2008 22:53
Мнения: 76
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Тъ държавата цял живот си прави гаргара с нас,а какво да кажат храта, които са били съкратени. Имам познат който взима 70 лв. от борсата,а кажете как се живее с това , а е работил в това предприятие 30г и преди 7 месеца са го съкратиха?

_________________
Solus populi,Suprema lex est- CICERONIS


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2009 16:39 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2008 12:39
Мнения: 328
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
suglasen sam s kosach


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 13:13 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 11 Фев 2005 17:51
Мнения: 71
Години: 43

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
200лв
три пъти на ден по един хамбургер с кебапче от центъра за по левче "гъзария" 30х3лв=90лв
ток+вода 25+5лв (все пак си сам рядко се къпеш ,зимата караш с по дебели дрехи)
наем 50–60лв (намираш едно таванче някъде за ефтинията може се съберете двама и да делите наема)
и ти оставят 30тина лв. за допълнителни разходи.

ако намалиш цената на хамбургерите с такива със салам само ще ти останат повече пари за др. разходи (tooth)


общо взето човек се пригодява при сякви условия... ест. колкото по добре си живял по трудно ще свикнеш ама това е положението вие трябва да сте радостни ако имате и 200лв на месец щото може и да е мн. по зле. |-(

_________________
Laptop Asus F3Ka
Turion64 x2 TL64 2,2Ghz
2x2GB Dual Chanel DDR2 800mhz /webcam 1,3 Mega Pixels
500GB DVD+RW/+Light Scribe.
ATI RADEON HD2600 512Mb.
OS Windows 7 Ultimate 64bit.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2009 17:53 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 09 Май 2005 01:37
Мнения: 45
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
UPсурд ти каам!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2009 11:26 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 17 Сеп 2004 22:17
Мнения: 1559
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KoSacH написа:
Cql jiwot si se trudil, bachkal si za durjawata i nakraq kakwo... tq si prawi gargara s teb

Не съм съгласен ..

_________________
О , хора! Бедни същества,
дошли от Ева на земята;
вас своето не ви влече,
вас все към тайното дръвче
ви мами ден и нощ змията;
плод забранен им само дай,
без него раят не е рай.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2009 12:01 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 10 Апр 2005 17:20
Мнения: 121
Години: 44

Местоположение: тук и там
Благодарил: 35 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
eMinEm написа:
KoSacH написа:
Cql jiwot si se trudil, bachkal si za durjawata i nakraq kakwo... tq si prawi gargara s teb

Не съм съгласен ..


Защо не си съгласен?Ти довоен ли си от това състояние в което се намираме?Но както се казва богатия не вярва на бедния.Цял живот бачкаш,плащаш един куп осигуровки и не дай-си боже се разболееш пак не ти обръщат внимание особено ако си на средна възраст,а на всичкото отгоре лекарите парадират за заплати и не само те.Сигурна съм ,че откакто БГ е в това положение се е увеличил броя на хората с психични проблеми.Е докога ще я караме така с по 200 лева?Някъде бях споменал във форума,че в България вземат 200лв. харчат 150 и 100 спестяват.Аз като гражданин мога да кажа,че на едно семйство са му необходими около 2000лв за да живее пълноценно,храна,дрехи,деца,сметки,празници,болести и още куп неща.За съжаление сме принудени да купуваме боклуци,като сирене 2.80 лв или кисело мляко от 0.40 лв.Няма да сме живи да видим,дано нашите деца не живеят живот назаем като нас.Мога да си пиша цял ден,но накрая бих искала да завърша така:Много сме добре в България един слон трува 6 лева ,но за какво ти е слон по-добре дай още 4 лева и си купи луканка.


С поздрав жената на шефа-доц.Колева

_________________
Устройвам ли ви или ви разтройвам?
Не се впрягай много в живота, и без т'ва няма да излезеш жив от него...
Лесно се задоволявам с най-доброто!т.е ЛУКСА

Точката G при жените се намира в последната буква на думата shoppinG

СПАМ=Само Пиша А не Мисля


Последна промяна rusata_sexy на 31 Юли 2009 09:16, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2009 01:36 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2004 20:45
Мнения: 1453
Местоположение: Dreamland
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Може.

_________________
...somewhere ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2009 16:56 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 17 Сеп 2004 22:17
Мнения: 1559
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
rusata_sexy написа:
eMinEm написа:
KoSacH написа:
Cql jiwot si se trudil, bachkal si za durjawata i nakraq kakwo... tq si prawi gargara s teb

Не съм съгласен ..


Защо не си съгласен?Ти довоен ли си от това състояние в което се намираме?Но както се казва богатия не вярва на бедния.Цял живот бачкаш,плащаш един куп осигуровки и не дай-си боже се разболееш пак не ти обръщат внимание особено ако си на средна възраст,а на всичкото отгоре лекарите парадират за заплати и не само те.Сигурна съм ,че откакто БГ е в това положение се е увеличил броя на хората с психични проблеми.Е докога ще я караме така с по 200 лева?Някъде бях споменал във форума,че в България вземат 200лв. харчат 150 и 100 спестяват.Аз като гражданин мога да кажа,че на едно семйство са му необходими около 2000лв за да живее пълноценно,храна,дрехи,деца,сметки,празници,болести и още куп неща.За съжаление сме принудени да купуваме боклуци,като сирене 2.80 лв или кисело мляко от 0.40 лв.Няма да сме живи да видим,дано нашите деца не живеят живот назаем като нас.Мога да си пиша цял ден,но накрая бих искала да завърша така:Много сме добре в България един слон трува 6 лева ,но за какво ти е слон по-добре дай още 4 лева и си купи луканка.


С поздрав жената на шефа-доц.Колева


-Последно в какъв род пишеш за себе си ?

-Като цяло имах в предвид , че не всички работят за държавата , но явно тръгнахме на друга тема ..

-Въпроса за парите е излишен ..

_________________
О , хора! Бедни същества,
дошли от Ева на земята;
вас своето не ви влече,
вас все към тайното дръвче
ви мами ден и нощ змията;
плод забранен им само дай,
без него раят не е рай.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Авг 2009 23:49 
Offline

Регистриран на: 13 Авг 2009 23:02
Мнения: 10
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
200лв на месец оо не,аз лично не съм свикнала на такъв начин на живот. Не че семейството ми е някакво богато,но 200лв.. аз не бих понесла това,няма да издържа. Та аз за 2 седмици ще съм ги свършила ,а какво остава за месец,но все пак сме България да не забравяме,тук всичко може да се случи и да чукам на дърво да не стигаме до тези 200лв....


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 153 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов