Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 13:26

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 79  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2009 23:44 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Нещото наречено "български народ" - сбирщина от получовеци, мазохисти и господари!
Получовеците си дават вота за 10 лева и не ги ебе кво става с държавата щото имат за 1 ден пари. Мазохистите са всички останали които 4 по 4 години си мрънкат колко са недоволни от управлението и гласуват за същите капути и пак си мрънкат до следващите избори и така кръговрат. Господарите са педалите като доган, бойко комунистите и така...все едни и същи лайна облечени в различни партийни цветове и разполагащи с пари спестявани от закуски.
Но все пак нали знаеш - в България всички разбираме от две неща - футбол и политика.

Та така мерят си пишките тука някои хора и само на приказки са силни ... на Българие и е нужно ОБЕДИНЕНИЕ! Трябва да сме единни, единодушни и категорични ... това за пореден път няма да се случи затова ще ни мачкат и така колелото за пореден път се завърта в една и съща посока от която победители излизат текущите ни "държавници". Те добре си изиграват картите ... вие продължавайте в същия дух форумни тигри!

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2009 23:58 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
checho_58 написа:
iwanow написа:
Aca ти защо продължаваш да пишеш в тази тема ? Тук не искаме мега-гига превзети и компетентни ГЕРТ-ери. Има си точно и ясно обособена тема за вашето политическо съсловие. Ако си неграмотен мога и да ти я покажа, въпреки, че недоумявам защо е написана "ГЕРБ". Аз там един ред не съм си позволил да напиша, вие тук с чечо_58 се скъсахте да плюете

(Нямаше да се намеся ако не ме беше споменал.)
Да ти имам компетенцията! Кога узря, че още малко и ... ще вържеш!
Аз също недоумявам, че другата тема се казва "АТАКА", но така са решили...??!!
И като искате някой да не си изказва мнението и да не се "скъсва да плюе", направете темата с достъп с парола, че съвсем да заприлича на сектантска!
Колкото до последното, което си написал (удебеленият шрифт) ... и тук грешка:
viewtopic.php?f=39&t=46699&start=80


checho_58 коментирал съм дадените снимки - ок. Но не пиша там всеки ден колко са смешни, как програмата им ( която я разбрахме няколко дена преди изборите ) е нереална и невъзможна и всеки ден да изкарвам лидера им фанатик и ненормалник и какъв ли не...

nedicha написа:
Нещото наречено "български народ" - сбирщина от получовеци, мазохисти и господари!
Получовеците си дават вота за 10 лева и не ги ебе кво става с държавата щото имат за 1 ден пари. Мазохистите са всички останали които 4 по 4 години си мрънкат колко са недоволни от управлението и гласуват за същите капути и пак си мрънкат до следващите избори и така кръговрат. Господарите са педалите като доган, бойко комунистите и така...все едни и същи лайна облечени в различни партийни цветове и разполагащи с пари спестявани от закуски.
Но все пак нали знаеш - в България всички разбираме от две неща - футбол и политика.

Та така мерят си пишките тука някои хора и само на приказки са силни ... на Българие и е нужно ОБЕДИНЕНИЕ! Трябва да сме единни, единодушни и категорични ... това за пореден път няма да се случи затова ще ни мачкат и така колелото за пореден път се завърта в една и съща посока от която победители излизат текущите ни "държавници". Те добре си изиграват картите ... вие продължавайте в същия дух форумни тигри!


:good post:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2009 00:11 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Aca написа:
HaPkoTrafiKanT написа:
Aca написа:
HaPkoTrafiKanT написа:
YAVOR написа:
Те и повечето застъпници на ГЕРТ бяха турци.

е кво говориш човека ги разбира .. обира бюлетини и се мисли за голям аз сам от вчера сигорно там и не знам кой обира и кой не щото тои като гласува примерно някой кат стои 2 дена вътре ми е ясно кво прави и като почне да шумули вътре друг е и въпроса че при нас с чанти не ги пускахме вътре ма пак зимаха .... а за застъпниците на лидер... бяха много кухи едната ми идеше да я набия .. една дебела флиорца много тъпа жена мали...

това колко разбирам си е лично мой проблем обаче това колко е компетентна комисията е проблем на всички а за жалост ако всички членове са от твоята висока класа а ти си човек от младото поколение навярно не само едно поколение трябва да се изниже от страната ни за да тръгнат на добре работите

iwanow написа:
Aca ти защо продължаваш да пишеш в тази тема ? Тук не искаме мега-гига превзети и компетентни ГЕРТ-ери. Има си точно и ясно обособена тема за вашето политическо съсловие. Ако си неграмотен мога и да ти я покажа, въпреки, че недоумявам защо е написана "ГЕРБ". Аз там един ред не съм си позволил да напиша, вие тук с чечо_58 се скъсахте да плюете
първо че нямаш представа от света разбрах а и човека след теб ти го каза... 2ро като незнаеш за колко пари не ми говори... и 3то като нямаш хабер защо говориш бе ?

защото това е тема която се обсъжда от потребителите на форума ако искате да е само тема за привърженици на атака направете си една група с потребители и я направете само за тях
но не съм останал с впечатление че Явор иска това иначе би го направил
май ти се не особено компетентен .. а аз дори и последния простак да съм и всички от комисията кво значение има колко е компетентна една комисия да не промяна вота в полза на една или друга партия с това колко е интилигетна ... иди се прегледай и тогава продалжадай да бръщолевиш щото изглеждаш жалък..

ами важно е да са интелигентни за да могат да сигнализират за подобни групови гласувания жалак си ти че като си взел 20 лв да кибичиш цял ден в някое село си мислиш че си направил голямо нещо
ама то като се има предвид какви са комисиите как няма да има каквито и да било маниполации с гласуването

_________________
FORZA MAGICO MILAN!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2009 00:12 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
nedicha написа:
Нещото наречено "български народ" - сбирщина от получовеци, мазохисти и господари!
Получовеците си дават вота за 10 лева и не ги ебе кво става с държавата щото имат за 1 ден пари. Мазохистите са всички останали които 4 по 4 години си мрънкат колко са недоволни от управлението и гласуват за същите капути и пак си мрънкат до следващите избори и така кръговрат. Господарите са педалите като доган, бойко комунистите и така...все едни и същи лайна облечени в различни партийни цветове и разполагащи с пари спестявани от закуски.
Но все пак нали знаеш - в България всички разбираме от две неща - футбол и политика.

Та така мерят си пишките тука някои хора и само на приказки са силни ... на Българие и е нужно ОБЕДИНЕНИЕ! Трябва да сме единни, единодушни и категорични ... това за пореден път няма да се случи затова ще ни мачкат и така колелото за пореден път се завърта в една и съща посока от която победители излизат текущите ни "държавници". Те добре си изиграват картите ... вие продължавайте в същия дух форумни тигри!

тва не е гаранция мен ми дават пари да гласувам за една партия аз ги зимам и гласувам за друга... така че вече зависи от човека :)

_________________
FORZA MAGICO MILAN!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2009 00:14 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Aca написа:
HaPkoTrafiKanT написа:
Aca написа:
HaPkoTrafiKanT написа:
YAVOR написа:
Те и повечето застъпници на ГЕРТ бяха турци.

е кво говориш човека ги разбира .. обира бюлетини и се мисли за голям аз сам от вчера сигорно там и не знам кой обира и кой не щото тои като гласува примерно някой кат стои 2 дена вътре ми е ясно кво прави и като почне да шумули вътре друг е и въпроса че при нас с чанти не ги пускахме вътре ма пак зимаха .... а за застъпниците на лидер... бяха много кухи едната ми идеше да я набия .. една дебела флиорца много тъпа жена мали...

това колко разбирам си е лично мой проблем обаче това колко е компетентна комисията е проблем на всички а за жалост ако всички членове са от твоята висока класа а ти си човек от младото поколение навярно не само едно поколение трябва да се изниже от страната ни за да тръгнат на добре работите

iwanow написа:
Aca ти защо продължаваш да пишеш в тази тема ? Тук не искаме мега-гига превзети и компетентни ГЕРТ-ери. Има си точно и ясно обособена тема за вашето политическо съсловие. Ако си неграмотен мога и да ти я покажа, въпреки, че недоумявам защо е написана "ГЕРБ". Аз там един ред не съм си позволил да напиша, вие тук с чечо_58 се скъсахте да плюете


защото това е тема която се обсъжда от потребителите на форума ако искате да е само тема за привърженици на атака направете си една група с потребители и я направете само за тях
но не съм останал с впечатление че Явор иска това иначе би го направил
май ти се не особено компетентен .. а аз дори и последния простак да съм и всички от комисията кво значение има колко е компетентна една комисия да не промяна вота в полза на една или друга партия с това колко е интилигетна ... иди се прегледай и тогава продалжадай да бръщолевиш щото изглеждаш жалък..

ами важно е да са интелигентни за да могат да сигнализират за подобни групови гласувания жалак си ти че като си взел 20 лв да кибичиш цял ден в някое село си мислиш че си направил голямо нещо
ама то като се има предвид какви са комисиите как няма да има каквито и да било маниполации с гласуването

и впрочем.. в село като си бил ти аз бях вав каравелов там има 14 секции мойто дете.. и там има наи много секции ваобще в целия район не само в Добрич така че... лай си колкото искаш ама нямаш представа от света ако ще и на 50 години да си... и тва че си зел ти 20 лв.. неговори аз колко зимам... без да знаеш... шебек

_________________
FORZA MAGICO MILAN!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2009 09:57 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
олигофрен вобще не ме интерисува в каква секция си бил и колко си взел така че да спре да лае кажи на някой от семейството ти смотльо

съжалявам че успя да ме принизиш до твото нищожествено ниво ама до колкото разбирам си привърженик на атака а те това го правят добре

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2009 10:54 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Не им обръщайте внимание на ГЕРТ-аджии. Те не искат да приемат истината, че основните им гласоподаватели са турци и цигани. Застъпниците им са турци със списъци с имена. Дори знам няколко магазина на турци, в които има плакати на ГЕРТ.
Интерисуваме как мога да взема от ГЕРТ пари, но пак да си гласувам за номер 5.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2009 11:00 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Яворе и мен това ме интерисува ако разбереш нещо сподели нали знаеш че намериш ли куповач моментално гласувам за атака

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2009 11:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
"АТАКА би БСП в Добрич, патриотите втора сила.

АТАКА би БСП в Добрич на евровота в неделя. Това стана факт, след като РИК в Добрич поправи техническа грешка при вписване на резултатите от вота за ЕП. Жалбата е подадена от областния координатор на патриотите в града Валентин Николов. При въвеждане на изборните резултати в "Информационно обслужване" от протоколите на СИК с номера 100 и 117 в Добрич вотът за АТАКА и ДПС е бил разменен. РИК е установила, че от протокола на едната секция за ДПС са записани 35 гласа вместо реално получените и отразени в документа 10 гласа. За АТАКА съответно неправилно са записани 10 вместо реално получените 35 бюлетини. От протокола на другата секция за ДПС неправилно са записани 48 вместо реално получените 16 гласа. За АТАКА съответно неправилно са записани 16 вместо 48 вота. РИК изпраща решението си в Централната избирателна комисия за Европейски парламент за сведение и нанасяне на корекции в резултатите на двете политически сили. След въвеждането на верните резултати патриотите изпреварват БСП и са втора политическа сила в Добрич, след ГЕРБ, става ясно от данните на РИК."

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2009 11:10 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
това е добре за Добрич само ми е малко съмнително как се допускат толкова много едни и същи грешки

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2009 11:12 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
грешки ощетяващи Атака странно а :)

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2009 11:49 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
е не забравяйте коя е Д. Пеловска. Д. Пеловска в момента е член на РИК от ДПС. Гласовете поне за мен не са разменени заради техническа грешка, а нарочно. Ако не ги беше страх от нас нямаше да правят така.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2009 17:33 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Aca написа:
олигофрен вобще не ме интерисува в каква секция си бил и колко си взел така че да спре да лае кажи на някой от семейството ти смотльо

съжалявам че успя да ме принизиш до твото нищожествено ниво ама до колкото разбирам си привърженик на атака а те това го правят добре
като не ти дреме кво лаеш бе келеш... иди обиждай на село.... невеж селянин 8)

_________________
FORZA MAGICO MILAN!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2009 18:41 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
HaPkoTrafiKanT написа:
Aca написа:
олигофрен вобще не ме интерисува в каква секция си бил и колко си взел така че да спре да лае кажи на някой от семейството ти смотльо

съжалявам че успя да ме принизиш до твото нищожествено ниво ама до колкото разбирам си привърженик на атака а те това го правят добре
като не ти дреме кво лаеш бе келеш... иди обиждай на село.... невеж селянин 8)

лаят такива като тебе аз изказвам мнения аиде (finger)

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2009 18:46 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Aca написа:
HaPkoTrafiKanT написа:
Aca написа:
олигофрен вобще не ме интерисува в каква секция си бил и колко си взел така че да спре да лае кажи на някой от семейството ти смотльо

съжалявам че успя да ме принизиш до твото нищожествено ниво ама до колкото разбирам си привърженик на атака а те това го правят добре
като не ти дреме кво лаеш бе келеш... иди обиждай на село.... невеж селянин 8)

лаят такива като тебе аз изказвам мнения аиде (finger)

поточно си показваш селската простотия пожелавам ти точно пред вас да ти направи една джамия вашия мафиот да ходиш да се кланяш вътре и да та ебат черните у газа докато пееш за алах :-D

_________________
FORZA MAGICO MILAN!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2009 23:03 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
и аз от кога се надявам дано ти е златна устата

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2009 23:47 
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2009 23:44
Мнения: 1
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
В Нова Загора осъдиха селски кмет за купуване на гласове на Евроизборите

12/06/2009г. | Държавна администрация | радио "Фокус"-Сливен
Нова Загора вече има първия осъден за купуване на гласове. С присъда е кметът на село Баня - Мурад Ибрям, за когото е доказано, че е дал по 10 лева на седем души за да гласуват с бюлетина № 5 на изборите за Европейски парламент. Това каза за радио "Фокус"- Сливен прокурорът по делото в Районна прокуратура Нова Загора Даниела Славкова. Мурад Ибрям е осъден на десет месеца „пробация”. Той трябва да заплати и глоба от 1 300 лв. Присъдата е след поискано от адвоката на обвиняемия споразумение с прокуратурата. Даниела Славкова обясни, че е приела споразумението, защото по действащия Наказателно-процесуален кодекс извършителят разполага и с друга възможност - да получи наказание при условията на чл. 55 от Наказателния кодекс, т.е. при изключителни и многобройни смекчаващи вината обстоятелства, без да са налице такива, и това е института на съкратеното съдебно следствие. Прокурор Даниела Славкова каза още, че има достатъчно доказателства за вината на подсъдимия. Одобреното от съда споразумение влиза в сила веднага и кметът на село Баня - Мурад Ибрям няма право да обжалва. Прокурор Даниела Славкова допълни, че е имало още един сигнал за купуване на гласове на 7 юни, но той не е бил потвърден.
Стела ЙОВЧЕВА


Кой беше с бюлетина №5? Кой спечели в село с преобладаващо население от турски цигани и настоящ кмет от дпс?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2009 02:55 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
dobrudja1919 написа:
В Нова Загора осъдиха селски кмет за купуване на гласове на Евроизборите

12/06/2009г. | Държавна администрация | радио "Фокус"-Сливен
Нова Загора вече има първия осъден за купуване на гласове. С присъда е кметът на село Баня - Мурад Ибрям, за когото е доказано, че е дал по 10 лева на седем души за да гласуват с бюлетина № 5 на изборите за Европейски парламент. Това каза за радио "Фокус"- Сливен прокурорът по делото в Районна прокуратура Нова Загора Даниела Славкова. Мурад Ибрям е осъден на десет месеца „пробация”. Той трябва да заплати и глоба от 1 300 лв. Присъдата е след поискано от адвоката на обвиняемия споразумение с прокуратурата. Даниела Славкова обясни, че е приела споразумението, защото по действащия Наказателно-процесуален кодекс извършителят разполага и с друга възможност - да получи наказание при условията на чл. 55 от Наказателния кодекс, т.е. при изключителни и многобройни смекчаващи вината обстоятелства, без да са налице такива, и това е института на съкратеното съдебно следствие. Прокурор Даниела Славкова каза още, че има достатъчно доказателства за вината на подсъдимия. Одобреното от съда споразумение влиза в сила веднага и кметът на село Баня - Мурад Ибрям няма право да обжалва. Прокурор Даниела Славкова допълни, че е имало още един сигнал за купуване на гласове на 7 юни, но той не е бил потвърден.
Стела ЙОВЧЕВА


Кой беше с бюлетина №5? Кой спечели в село с преобладаващо население от турски цигани и настоящ кмет от дпс?

Това си е чиста проба провокация спрямо АТАКА ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2009 03:24 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 16 Юни 2004 19:23
Мнения: 184
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobrudja1919 написа:

Кой беше с бюлетина №5? Кой спечели в село с преобладаващо население от турски цигани и настоящ кмет от дпс?


Колко си наивен само ;)

Я кажи ми защо днес по новините при обявяването на мажоритарни кандидати за депутати по БТВ не споменаха тия от АТАКА, а споменаха ДПС БСП И РЗС :D

Иначе АТАКА може да ги искарат всякакви ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2009 08:48 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Wallach написа:
dobrudja1919 написа:

Кой беше с бюлетина №5? Кой спечели в село с преобладаващо население от турски цигани и настоящ кмет от дпс?


Колко си наивен само ;)

Я кажи ми защо днес по новините при обявяването на мажоритарни кандидати за депутати по БТВ не споменаха тия от АТАКА, а споменаха ДПС БСП И РЗС :D

Иначе АТАКА може да ги искарат всякакви ;)

защото всички ги е страх от нас. Аз затова избягвам да гледам такива долнопробни медии, те всичко манипулират и дават, каквото си искат, те обслужват чужди интереси. Дават ми кандидатите на ЛИДЕР ама нали са хора на агент Гоце нормално е тях да покажат. Дават ми ГЕРТ, защото също са хора на агент Гоце, Божидар Димитров е силно негов човек. Доста от комунистите отидоха в ГЕРТ и после нека ми кажат, че не били социалистическа партия.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2009 08:59 
Offline
Оня Луд
Оня Луд
Аватар

Регистриран на: 01 Апр 2005 08:00
Мнения: 351
Години: 43

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Много интересно найстина защо нищо не казват за АТАКА като са 4 политическа сила след изборите а ми говорят за лидер синя коалиция и тем подобни партийки с мижави проценти след вота.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2009 09:20 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Нужно ли ви е да ви казват ? Ето че се справяте с набавянето на гласове и без много шум ...

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2009 12:31 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
YAVOR написа:
защото всички ги е страх от нас. Аз затова избягвам да гледам такива долнопробни медии, те всичко манипулират и дават, каквото си искат, те обслужват чужди интереси. Дават ми кандидатите на ЛИДЕР ама нали са хора на агент Гоце нормално е тях да покажат. Дават ми ГЕРТ, защото също са хора на агент Гоце, Божидар Димитров е силно негов човек. Доста от комунистите отидоха в ГЕРТ и после нека ми кажат, че не били социалистическа партия.

Ех, че си забавен амааа.... Посмях се за пореден път, пък викам "я да драсна някой ред"!
Кои са тези дето: "всички ги е страх от нас"? Брррр .... малейййй ....СТРАХ !!!
Че те и децата знаят, че се ходи на цирк да се забавляват, а не да се страхуват от смешниците!
И това за "долнопробните медии", "ГЕРТ", "агент Гоце", "Божидар Димитров е силно негов човек" ... се поизтърка!
Теорията за "Световната конспирациа" срещу бАТАКА си я измислихте сами за оправдание пред избирателите!
Защо ли? Ами защото с нея (теорията) по никой начин няма как да сте в управлението на Държавата!
А това е най-доброто за вас - да сте в опозиция (на всички)!
Защо ли? Ами защото да си в опозиция е много по-добре - митинги, декларации, палаткови лагери, оплюване на всички и всичко ... а бе "пей сърце" ...
Виж това да си в управлението на Държавта е друго нещо!
Там (в управлението) си проличават национално-отговорните личности, но някои се провалят и тогава идва "страшният съд"!
Именно поради тази причина се водите от поговорката "Страх - лозе пази!", а от там и начина на изразяване и действие!
Ако искахте наистина да покажете колко сте национално отговорни можехте да направите така, че да сте в управлението на Държавата (няма да повтарям как)!
Да, ама не! Защо ли? Ами ... СТРАХ ... от "страшният съд"!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2009 12:54 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
checho_58 написа:
YAVOR написа:
защото всички ги е страх от нас. Аз затова избягвам да гледам такива долнопробни медии, те всичко манипулират и дават, каквото си искат, те обслужват чужди интереси. Дават ми кандидатите на ЛИДЕР ама нали са хора на агент Гоце нормално е тях да покажат. Дават ми ГЕРТ, защото също са хора на агент Гоце, Божидар Димитров е силно негов човек. Доста от комунистите отидоха в ГЕРТ и после нека ми кажат, че не били социалистическа партия.

Ех, че си забавен амааа.... Посмях се за пореден път, пък викам "я да драсна някой ред"!
Кои са тези дето: "всички ги е страх от нас"? Брррр .... малейййй ....СТРАХ !!!
Че те и децата знаят, че се ходи на цирк да се забавляват, а не да се страхуват от смешниците!
И това за "долнопробните медии", "ГЕРТ", "агент Гоце", "Божидар Димитров е силно негов човек" ... се поизтърка!
Теорията за "Световната конспирациа" срещу бАТАКА си я измислихте сами за оправдание пред избирателите!
Защо ли? Ами защото с нея (теорията) по никой начин няма как да сте в управлението на Държавата!
А това е най-доброто за вас - да сте в опозиция (на всички)!
Защо ли? Ами защото да си в опозиция е много по-добре - митинги, декларации, палаткови лагери, оплюване на всички и всичко ... а бе "пей сърце" ...
Виж това да си в управлението на Държавта е друго нещо!
Там (в управлението) си проличават национално-отговорните личности, но някои се провалят и тогава идва "страшният съд"!
Именно поради тази причина се водите от поговорката "Страх - лозе пази!", а от там и начина на изразяване и действие!
Ако искахте наистина да покажете колко сте национално отговорни можехте да направите така, че да сте в управлението на Държавата (няма да повтарям как)!
Да, ама не! Защо ли? Ами ... СТРАХ ... от "страшният съд"!


Искам да ми изброиш такива личности, които както каза като са в управлението и си проличава дали са национално отговорни. Единия пример с баце мафиозо - Б.Борисов (спасителят на света) можеш да ми го спестиш.Той с абсолютно честен труд има по ОФИЦИАЛНИ данни скромното имущество от 28млн. лева.Както се надявам да се досещате написах официални с капс лок, за да се досетите, как всъщност само той си знае колко пари има, които естествено са малко повече от горе посочената цифра (rofl)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2009 13:46 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
iwanow написа:
Искам да ми изброиш такива личности, които както каза като са в управлението и си проличава дали са национално отговорни. Единия пример с баце мафиозо - Б.Борисов (спасителят на света) можеш да ми го спестиш.Той с абсолютно честен труд има по ОФИЦИАЛНИ данни скромното имущество от 28млн. лева.Както се надявам да се досещате написах официални с капс лок, за да се досетите, как всъщност само той си знае колко пари има, които естествено са малко повече от горе посочената цифра (rofl)

Нещо пак не схвана за какво иде реч!
Разбирам те макар, че нищо сложно няма в написаното по-горе!
То разсъждаването не е присъщо за всички индивиди!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2009 13:58 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Да, прав си.Като стоя и те гледам теб, колко си "гениален" разбирам, колко добре съм си аз. Исках да ми кажеш, кои са тези хора, които като дойдат в управлението и ще проявят национална отговорност или пък вече е имало такива в политическата ни история.И недей много да говориш за чуждите разсъждения, че пак не си много наясно с нещата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2009 14:41 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
САМО АТАКА ще ОПРАВИ БЪЛГАРИЯ !
ПОБЕДА на 5.07.2009г

_________________
FORZA MAGICO MILAN!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2009 15:51 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
iwanow написа:
Да, прав си.Като стоя и те гледам теб, колко си "гениален" разбирам, колко добре съм си аз. Исках да ми кажеш, кои са тези хора, които като дойдат в управлението и ще проявят национална отговорност или пък вече е имало такива в политическата ни история.И недей много да говориш за чуждите разсъждения, че пак не си много наясно с нещата.

За първото, което съм подчертал ще ти препоръчма да прочетеш "Параграф 22" на Джоузеф Хелър!
За второто - ми нали и аз това те питах бе ... "гениален" !
За третото ще ти кажа: "Пази Боже сляпо да прогледне"!
Не, че ще ти стане нещо ясно ... ама хайде ...!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2009 15:58 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
С теб явно няма да се разберем никога. Както и да е повече няма да се занимавам с теб, понеже си по-възвишен от нас.Въпреки, че парадираш навсякаде колко си компетентен и интилигентен и пишеш всеки твой пост на висок стил (rofl) , аз продължавам да си мисля, че IQ-то ти е колкото годините ти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2009 16:19 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
iwanow написа:
С теб явно няма да се разберем никога. Както и да е повече няма да се занимавам с теб, понеже си по-възвишен от нас.Въпреки, че парадираш навсякаде колко си компетентен и интилигентен и пишеш всеки твой пост на висок стил (rofl) , аз продължавам да си мисля, че IQ-то ти е колкото годините ти.

Той "високият стил" не е природна даденост!
А това, че "повече няма да се занимаваш с мен" ... постът ми не беше към теб, но ти сам се намести между шамарите!
Виж за IQ-то може и да си прав ... погледнато от "висотата" на твоето, но простено да ти е!
Той човек се учи докато е жив!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 79  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов