Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 16 Апр 2024 10:15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 556 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Следваща

За коя партия ще гласувате на Парламентарните избори
АТАКА 40%  40%  [ 111 ]
ГЕРБ 29%  29%  [ 80 ]
БСП 2%  2%  [ 5 ]
ДПС 2%  2%  [ 6 ]
НДСВ 1%  1%  [ 2 ]
СДС 2%  2%  [ 6 ]
ДСБ 2%  2%  [ 5 ]
Движение Напред 0%  0%  [ 1 ]
Ред Законност Сигурност 1%  1%  [ 3 ]
Друга партия 1%  1%  [ 2 ]
Не съм решил/а 7%  7%  [ 18 ]
Няма да гласувам 13%  13%  [ 36 ]
Общо гласове : 275
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2009 23:07 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
Слаба организация, малко гласували.Много слаба организация.

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2009 13:13 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
ЦИКЕП обяви предварителни резултати на база 100% обработени протоколи за район Добрич

08 юни 2009 | 12:14 | Агенция "Фокус"

Добрич. Централната избирателна комисия за европейските избори (ЦИКЕП) обяви предварителни резултати от проведените евроизбори за Добрич, сочи проверка на интернет страницата на комисията. Данните са на базата на 100% обработени протоколи към 9 часа днес.

Резултатите са следните:
ГЕРБ – 21.96%; 15778 гласа;
Коалиция за България – 20.21%; 14522 гласа;
"Атака" – 16.69%; 11991гласа;
ДПС – 14.08%; 10114 гласа;
НДСВ – 8.07%; 5796 гласа;
Синята коалиция – 4.23%; 3039 гласа
ЛИДЕР – 6.07%; 4361 гласа;
РЗС – 4.28%; 3072 гласа;
Коалиция Напред – 2.36%; 1699 гласа


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2009 21:49 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
ДПС в Добрич губят около 3000 гласа в сравнение с предни избори. Част от тези гласове бяха пренасочени към ГЕРТ. Във Волов почти всички застъпници на ГЕРТ бяха цигани, едната имаше и списък с имена. Имаше един Мерцедес, който 1-2 пъти го засякох да води циганите да гласуват. Спираше в уличките в квартала и после пак ги връщаше в гетото. На това ако не му се викаше купуване на гласове от страна ГЕРТ здраве му кажи.
Ама и комунистите не лъжат..... правят каквото си искат ама се скарах с някой секции......
До кога ще ми казват, какво да правя? трябва твърда ръка и да не отстъпваме иначе ще ни тъпчат винаги.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2009 21:57 
Offline
RIP
RIP
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2006 22:45
Мнения: 724
Години: 33

Местоположение: У нас бе!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
YAVOR написа:
ДПС в Добрич губят около 3000 гласа в сравнение с предни избори. Част от тези гласове бяха пренасочени към ГЕРТ. Във Волов почти всички застъпници на ГЕРТ бяха цигани, едната имаше и списък с имена. Имаше един Мерцедес, който 1-2 пъти го засякох да води циганите да гласуват. Спираше в уличките в квартала и после пак ги връщаше в гетото. На това ако не му се викаше купуване на гласове от страна ГЕРТ здраве му кажи.
Ама и комунистите не лъжат..... правят каквото си искат ама се скарах с някой секции......
До кога ще ми казват, какво да правя? трябва твърда ръка и да не отстъпваме иначе ще ни тъпчат винаги.

Какво имаш предвид, че си се скарал ?Я, рязасни малко.

_________________
ИзображениеИзображение
Изображение

In God we trust


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2009 22:13 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Sha'Nar написа:
YAVOR написа:
ДПС в Добрич губят около 3000 гласа в сравнение с предни избори. Част от тези гласове бяха пренасочени към ГЕРТ. Във Волов почти всички застъпници на ГЕРТ бяха цигани, едната имаше и списък с имена. Имаше един Мерцедес, който 1-2 пъти го засякох да води циганите да гласуват. Спираше в уличките в квартала и после пак ги връщаше в гетото. На това ако не му се викаше купуване на гласове от страна ГЕРТ здраве му кажи.
Ама и комунистите не лъжат..... правят каквото си искат ама се скарах с някой секции......
До кога ще ми казват, какво да правя? трябва твърда ръка и да не отстъпваме иначе ще ни тъпчат винаги.

Какво имаш предвид, че си се скарал ?Я, рязасни малко.

В едната от секциите имахме 3 бюлетини и комунистката не иска да ми слага 20-30 бюлетини, а само 10. Решили са да слагат само по толкова, а такива правила няма. Правилата ги решава ЦИК.
Накрая им се скарах и сложиха всички наши бюлетини. В друга секция гадния комунист не искаше да взимат наш член в РИК и го караше да си ходи. И аз му викам ти не си човека, който да казва кой да ходи в РИК или не. И накрая се наложи ние да закараме нашия член до РИК. Трябва да ги режим винаги и да не ни казват, какво да правим иначе ще ни тъпчат цял живот.
Едната комунистка говореше на другия комунист, че имало един който приличал на сина на В. Сидеров и им се скарал, но тя не ме видя, че съм до нея :) Как няма да им се карам, трябваше да ги набия.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2009 22:19 
Offline
RIP
RIP
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2006 22:45
Мнения: 724
Години: 33

Местоположение: У нас бе!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Добре си направил.Трябва да си отстояваме правата... Ако ни стъпят веднъж, цял живот ще ни тъпчат.

_________________
ИзображениеИзображение
Изображение

In God we trust


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2009 22:39 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 30

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Кими Райкконен написа:
BLACK OUT написа:
Кими Райкконен написа:
И на кого да връча властта като всичките са едни и същи и мислят само как да се нагушат.България е толкова разсипана,че не виждам кой е в състояние да я "оправи".Бъдещето за момента е на запад от Калотина - там където законите се спазват.Тук бих идвал единствено за месец два в годината заради природата,близките и приятелите.

продажник (devil)

Ей пу*ьо недорасъл живеем в демокрация и за момента аз решавам дали ще гласувам или не и ако гласувам за кого.Когато ти според конституцията на Република България станеш пълнолетен и получиш правото да гласуваш тогава прави каквото искаш.Само,че за момента не си т.е. си затваряш устата.

И от къде знаеш,че не съм пълнолетен :D
иначе те гледам пак почна да ревеш в една друга тема каква била държавата и законите
пу*ьо в случая си ти


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2009 23:54 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
да не гласуваш означава да си срещу Бълария особенно на следващите избори неможете да направите много за българия но направете малко отидете и си пуснете гласа

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2009 07:14 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Aca написа:
да не гласуваш означава да си срещу Бълария особенно на следващите избори неможете да направите много за българия но направете малко отидете и си пуснете гласа

Точно и ясно ;) . От там нататъка имате голям избор за кого да гласувате или да пуснете невалидна бюлетина ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 15:02 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
В един друг форум четох за една акция.
АКЦИЯ - Скрийте личната карта на баба си и дядо си.
По този начин да се ограничи гласуването за БСП. :)
След като Татяна Дончева се оттегли от политиката, Божидар Димитров и Евгения Живкова също напускат БСП. Професорът по история веднага отиде в ГЕРТ и щял да бъде мажоритарен кандидат в Бургас. Но то се знае, че Б. Димитров е подлога на агент Гоце, който го праща в ГЕРТ за да намали настъплението ни там.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 15:23 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Да, гласувах за АТАКА. Причините са десетки даже стотици, мързи ме да уточнявам. Искам да ви кажа, че великия "спасител на България" Бойко Борисов, хич не му е чиста работата. Незнам как може една бивша охрана, секретар, полицай и незнам още какъв да има състояние от 28млн. лв.Да не говорим, че това е по ОФИЦИАЛНИ данни. Правете си сметката всъщност колко са (think) Сигурно около 50


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 15:42 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Ха, откога Добрич е станал атакистки.Както и да е.Незнам кви милиони ми говориш за Бойко ама и няма значение за мен.Аз гласувам за ГЕРБ,защото вярвам,че могат да направят някаква промяна в БГ.Ако ли не, шут в гъза на Бойко и ГЕРБ и на следващите избори за някой друг.Аз съм на този принцип.А някой който гласува за АТАКА,все едно попълва празен глас,защото първо,че никой няма да ги вземе в коалиция за управлението и ще си останат опозиция, и второ АТАКА са хора,които с нищо не могат да помогнат на България.По-скоро могат да и навредят повече с техните прокламации.Да и аз не обичам мангалите и турците,но това не е начина.За мен от АТАКА са пълни олигофрени.Но разбирам,че ще ги има, всъщност е добре да ги има само като присъствие,но те никога няма да учавстват в управлението на България.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 15:50 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
SsPawn написа:
Ха, откога Добрич е станал атакистки.Както и да е.Незнам кви милиони ми говориш за Бойко ама и няма значение за мен.Аз гласувам за ГЕРБ,защото вярвам,че могат да направят някаква промяна в БГ.Ако ли не, шут в гъза на Бойко и ГЕРБ и на следващите избори за някой друг.Аз съм на този принцип.А някой който гласува за АТАКА,все едно попълва празен глас,защото първо,че никой няма да ги вземе в коалиция за управлението и ще си останат опозиция, и второ АТАКА са хора,които с нищо не могат да помогнат на България.По-скоро могат да и навредят повече с техните прокламации.Да и аз не обичам мангалите и турците,но това не е начина.За мен от АТАКА са пълни олигофрени.Но разбирам,че ще ги има, всъщност е добре да ги има само като присъствие,но те никога няма да учавстват в управлението на България.

Иска ми се да съм даже на половина българин по самосъзнание, колкото си ти, но.... Прекланям се пред теб велики българино (rofl) (rofl) (rofl) (rofl)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 15:59 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
SsPawn написа:
Ха, откога Добрич е станал атакистки.Както и да е.Незнам кви милиони ми говориш за Бойко ама и няма значение за мен.Аз гласувам за ГЕРБ,защото вярвам,че могат да направят някаква промяна в БГ.Ако ли не, шут в гъза на Бойко и ГЕРБ и на следващите избори за някой друг.Аз съм на този принцип.А някой който гласува за АТАКА,все едно попълва празен глас,защото първо,че никой няма да ги вземе в коалиция за управлението и ще си останат опозиция, и второ АТАКА са хора,които с нищо не могат да помогнат на България.По-скоро могат да и навредят повече с техните прокламации.Да и аз не обичам мангалите и турците,но това не е начина.За мен от АТАКА са пълни олигофрени.Но разбирам,че ще ги има, всъщност е добре да ги има само като присъствие,но те никога няма да учавстват в управлението на България.

От както е създадена Атака, в Добрич винаги са били на второ място. Като не те интерисуват милионите на Бойко значи не те интерисува и управлението на България. Как може да вярваш да направят промяна не ми е ясно след като правят джамии? Били ми казал, какво са направили ГЕРТ на местно ниво?? Мога да ти припомня злините им в Добрич. Никой няма да ни вземе в коалиция, защото ние не мълчим като риби и заставаме срещу всичко, което се върши срещу България. Ако малко или много се интерисуваше от бъдещето си, можеше да прочетеш какво е направила всяка партия за последните 4 години. Многократно съм заявявал тук, че Атака не е против цигани и турци. Просто всички гледат само казионните медии и там се пълни с лъжи. Коя медия дава В. Сидеров и Атака, нито една. А иначе вчера веднага дадоха Бат Бойко след операцията, кой знае какво..... правят му ПР акцията. Ние сме за равноправие и сме против турцизацията, която се извършва от Ахмед Доган и ДПС. Не може всички мангали да взимат помощи и да карат лъскави коли, а българите да не могат да се уредят.
Някой неща въобще не са ви ясни. Аз така и не разбрах причините, за които да гласувам за ГЕРТ??
Никой не ни харесва понеже казваме истината и всички ги е яд. Затова ни орязаха членовете в СИК, затова ни размениха гласовете с тези на ДПС, затова на 2-ри Юни полицията ни открадна генератора, а имахме разрешение от организаторите и тн. Има много неща, които се вършат в наш ущърб и всичко се прави за да се намали доверието към нас.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 16:03 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 18 Яну 2008 18:15
Мнения: 21
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Естествено, че ще гласувам. За ГЕРБ разбира се!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 16:04 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
SsPawn написа:
Ха, откога Добрич е станал атакистки.Както и да е.Незнам кви милиони ми говориш за Бойко ама и няма значение за мен.Аз гласувам за ГЕРБ,защото вярвам,че могат да направят някаква промяна в БГ.Ако ли не, шут в гъза на Бойко и ГЕРБ и на следващите избори за някой друг.Аз съм на този принцип.А някой който гласува за АТАКА,все едно попълва празен глас,защото първо,че никой няма да ги вземе в коалиция за управлението и ще си останат опозиция, и второ АТАКА са хора,които с нищо не могат да помогнат на България.По-скоро могат да и навредят повече с техните прокламации.Да и аз не обичам мангалите и турците,но това не е начина.За мен от АТАКА са пълни олигофрени.Но разбирам,че ще ги има, всъщност е добре да ги има само като присъствие,но те никога няма да учавстват в управлението на България.

От както е създадена Атака, в Добрич винаги са били на второ място. Като не те интерисуват милионите на Бойко значи не те интерисува и управлението на България. Как може да вярваш да направят промяна не ми е ясно след като правят джамии? Били ми казал, какво са направили ГЕРТ на местно ниво?? Мога да ти припомня злините им в Добрич. Никой няма да ни вземе в коалиция, защото ние не мълчим като риби и заставаме срещу всичко, което се върши срещу България. Ако малко или много се интерисуваше от бъдещето си, можеше да прочетеш какво е направила всяка партия за последните 4 години. Многократно съм заявявал тук, че Атака не е против цигани и турци. Просто всички гледат само казионните медии и там се пълни с лъжи. Коя медия дава В. Сидеров и Атака, нито една. А иначе вчера веднага дадоха Бат Бойко след операцията, кой знае какво..... правят му ПР акцията. Ние сме за равноправие и сме против турцизацията, която се извършва от Ахмед Доган и ДПС. Не може всички мангали да взимат помощи и да карат лъскави коли, а българите да не могат да се уредят.
Някой неща въобще не са ви ясни. Аз така и не разбрах причините, за които да гласувам за ГЕРТ??
Никой не ни харесва понеже казваме истината и всички ги е яд. Затова ни орязаха членовете в СИК, затова ни размениха гласовете с тези на ДПС, затова на 2-ри Юни полицията ни открадна генератора, а имахме разрешение от организаторите и тн. Има много неща, които се вършат в наш ущърб и всичко се прави за да се намали доверието към нас.

Поредният смислен и добре уточнен пост на Явор. Предлагам ви сериозно да се замисляте над тях.. (fubar) :good post:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 16:12 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
YAVOR написа:
SsPawn написа:
Ха, откога Добрич е станал атакистки.Както и да е.Незнам кви милиони ми говориш за Бойко ама и няма значение за мен.Аз гласувам за ГЕРБ,защото вярвам,че могат да направят някаква промяна в БГ.Ако ли не, шут в гъза на Бойко и ГЕРБ и на следващите избори за някой друг.Аз съм на този принцип.А някой който гласува за АТАКА,все едно попълва празен глас,защото първо,че никой няма да ги вземе в коалиция за управлението и ще си останат опозиция, и второ АТАКА са хора,които с нищо не могат да помогнат на България.По-скоро могат да и навредят повече с техните прокламации.Да и аз не обичам мангалите и турците,но това не е начина.За мен от АТАКА са пълни олигофрени.Но разбирам,че ще ги има, всъщност е добре да ги има само като присъствие,но те никога няма да учавстват в управлението на България.

От както е създадена Атака, в Добрич винаги са били на второ място. Като не те интерисуват милионите на Бойко значи не те интерисува и управлението на България. Как може да вярваш да направят промяна не ми е ясно след като правят джамии? Били ми казал, какво са направили ГЕРТ на местно ниво?? Мога да ти припомня злините им в Добрич. Никой няма да ни вземе в коалиция, защото ние не мълчим като риби и заставаме срещу всичко, което се върши срещу България. Ако малко или много се интерисуваше от бъдещето си, можеше да прочетеш какво е направила всяка партия за последните 4 години. Многократно съм заявявал тук, че Атака не е против цигани и турци. Просто всички гледат само казионните медии и там се пълни с лъжи. Коя медия дава В. Сидеров и Атака, нито една. А иначе вчера веднага дадоха Бат Бойко след операцията, кой знае какво..... правят му ПР акцията. Ние сме за равноправие и сме против турцизацията, която се извършва от Ахмед Доган и ДПС. Не може всички мангали да взимат помощи и да карат лъскави коли, а българите да не могат да се уредят.
Някой неща въобще не са ви ясни. Аз така и не разбрах причините, за които да гласувам за ГЕРТ??
Никой не ни харесва понеже казваме истината и всички ги е яд. Затова ни орязаха членовете в СИК, затова ни размениха гласовете с тези на ДПС, затова на 2-ри Юни полицията ни открадна генератора, а имахме разрешение от организаторите и тн. Има много неща, които се вършат в наш ущърб и всичко се прави за да се намали доверието към нас.


Яворе знаем те,че си големия патриот,обаче ако обичаш това не е футболен мач и тва детското поведение може да го махнеш.ГЕРТ каза, какво е това ГЕРТ.

Тея милиони на Бойко не знам откъде ги изкарахте.Аз сега чувам.Пратете ми линк поне, или по-слухове пак ще я карате.Какви злини са направили ГЕРБ в Добрич.

Бойко е доказал,че може да направи нещо за България,когато беше главен секретар на МВР.Естествено,това не означава,че ще се представи по-същия начин в политиката, но точно за това гласувам за него,защото е показал нещо. А какво са направили нацистите от АТАКА?Изкарват пистолети по хора на магистралите.Отиват в ТВ предаванията и ругаят като свине.Ако АТАКА отиде във властта,това ще създаде много повече проблеми за България. Но това си е ваше мнение.

Аз няма да гласувам за хора за които патриотизмът се е превърнал в болестно състояние.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 16:35 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Цитат:
Патриот

Патриот е - душа дава
за наука, за свобода;
но не свойта душа, братя,
а душата на народа!
И секиму добро струва,
само, знайте, за парата,
като човек - що да прави?
продава си и душата.


И е добър християнин:
не пропуща литургия;
но и в черква за туй ходи,
че черквата й търговия!
И секиму добро струва,
само, знайте, за парата,
като човек - що да прави?
залага си и жената.


И е човек с добро сърце:
не оставя сиромаси;
но не той вас, братя, храни,
а вий него със трудът си!
И секиму добро струва,
само, знайте, за парата,
като човек - що да прави?
изяда си и месата.

Хр.Ботев

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 16:36 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
SsPawn написа:
YAVOR написа:
SsPawn написа:
Ха, откога Добрич е станал атакистки.Както и да е.Незнам кви милиони ми говориш за Бойко ама и няма значение за мен.Аз гласувам за ГЕРБ,защото вярвам,че могат да направят някаква промяна в БГ.Ако ли не, шут в гъза на Бойко и ГЕРБ и на следващите избори за някой друг.Аз съм на този принцип.А някой който гласува за АТАКА,все едно попълва празен глас,защото първо,че никой няма да ги вземе в коалиция за управлението и ще си останат опозиция, и второ АТАКА са хора,които с нищо не могат да помогнат на България.По-скоро могат да и навредят повече с техните прокламации.Да и аз не обичам мангалите и турците,но това не е начина.За мен от АТАКА са пълни олигофрени.Но разбирам,че ще ги има, всъщност е добре да ги има само като присъствие,но те никога няма да учавстват в управлението на България.

От както е създадена Атака, в Добрич винаги са били на второ място. Като не те интерисуват милионите на Бойко значи не те интерисува и управлението на България. Как може да вярваш да направят промяна не ми е ясно след като правят джамии? Били ми казал, какво са направили ГЕРТ на местно ниво?? Мога да ти припомня злините им в Добрич. Никой няма да ни вземе в коалиция, защото ние не мълчим като риби и заставаме срещу всичко, което се върши срещу България. Ако малко или много се интерисуваше от бъдещето си, можеше да прочетеш какво е направила всяка партия за последните 4 години. Многократно съм заявявал тук, че Атака не е против цигани и турци. Просто всички гледат само казионните медии и там се пълни с лъжи. Коя медия дава В. Сидеров и Атака, нито една. А иначе вчера веднага дадоха Бат Бойко след операцията, кой знае какво..... правят му ПР акцията. Ние сме за равноправие и сме против турцизацията, която се извършва от Ахмед Доган и ДПС. Не може всички мангали да взимат помощи и да карат лъскави коли, а българите да не могат да се уредят.
Някой неща въобще не са ви ясни. Аз така и не разбрах причините, за които да гласувам за ГЕРТ??
Никой не ни харесва понеже казваме истината и всички ги е яд. Затова ни орязаха членовете в СИК, затова ни размениха гласовете с тези на ДПС, затова на 2-ри Юни полицията ни открадна генератора, а имахме разрешение от организаторите и тн. Има много неща, които се вършат в наш ущърб и всичко се прави за да се намали доверието към нас.


Яворе знаем те,че си големия патриот,обаче ако обичаш това не е футболен мач и тва детското поведение може да го махнеш.ГЕРТ каза, какво е това ГЕРТ.

Тея милиони на Бойко не знам откъде ги изкарахте.Аз сега чувам.Пратете ми линк поне, или по-слухове пак ще я карате.Какви злини са направили ГЕРБ в Добрич.

Бойко е доказал,че може да направи нещо за България,когато беше главен секретар на МВР.Естествено,това не означава,че ще се представи по-същия начин в политиката, но точно за това гласувам за него,защото е показал нещо. А какво са направили нацистите от АТАКА?Изкарват пистолети по хора на магистралите.Отиват в ТВ предаванията и ругаят като свине.Ако АТАКА отиде във властта,това ще създаде много повече проблеми за България. Но това си е ваше мнение.

Аз няма да гласувам за хора за които патриотизмът се е превърнал в болестно състояние.

напълно подкрепям мнението ти и на 100% съвпада с моето и си много прав ако не свършат нищо шута и други
но аз искрено се надявам че ако някой може да направи нещо за страната ни това е ГЕРБ дано да е така иначе ще караме пак по старо му

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 17:38 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
SsPawn написа:

Яворе знаем те,че си големия патриот,обаче ако обичаш това не е футболен мач и тва детското поведение може да го махнеш.ГЕРТ каза, какво е това ГЕРТ.

Тея милиони на Бойко не знам откъде ги изкарахте.Аз сега чувам.Пратете ми линк поне, или по-слухове пак ще я карате.Какви злини са направили ГЕРБ в Добрич.

Бойко е доказал,че може да направи нещо за България,когато беше главен секретар на МВР.Естествено,това не означава,че ще се представи по-същия начин в политиката, но точно за това гласувам за него,защото е показал нещо. А какво са направили нацистите от АТАКА?Изкарват пистолети по хора на магистралите.Отиват в ТВ предаванията и ругаят като свине.Ако АТАКА отиде във властта,това ще създаде много повече проблеми за България. Но това си е ваше мнение.

Аз няма да гласувам за хора за които патриотизмът се е превърнал в болестно състояние.

И на теб ли трябва обяснявам, защо го пиша ГЕРТ? Явно толкова се интерисуваш от тази партия и политика.
ГЕРБ - Граждани за Европейско Развитие на България
след като разрешиха строежа на няколко джамии в Бургас, София .... сега са отпуснали пари и за строеж на ритуален дом. Преди 2 месеца строежа на джамиите бе спрян предизборно. Единственно ние направихме подписка срещу строежите на джамиите. Ходихте няколко пъти на посещение в Турция, някой обекти в София, където управлявате се строят от турци, няма ли български фирми, не могат ли те да направят ремонтите??
И така вие трябва да се казвате ГЕРТ
Граждани за Европейско Развитие на Турция.
По - късно ще ти пиша и за злините им в Добрич.
За милионите на Бойко проговори Минчо Минчев лидер на Нова Зора. Интервюто го имаше в доста интернет издания, но ако се интерисуваше щеше да си чул.
Цитат:
Минчо Минчев: Да разследват милионите на Бойко
Аз не питам Цветан Цветанов от къде е личното богатство от над 28 млн. лева на Бойко Борисов извън парите на неговата приятелка. Това заяви за Марица лидерът на Нова Зора Минчо Минчев и пожела ДАНС да направи проверка
Българския народ ще сгреши, ако се подведе от налаганата през последните седем години фаворизация на Бойко Борисов.Бойко Борисов е новата въдица за голи, гладни и осверипери от немотия шарани. Чудо няма да се случи!, категоричен е Минчев.
[/quote]
Ако не беше вярно, Бойко можеше да съди М. Минчев, защото това не е малка сума. В. Сидеров съди всички, които го клеветят и е спечелил доста дела. Аз съм писал в доста постове назад, какво са свършили Атака, но и това ще ти припомня по - късно. Писал преди 2 години и за магистрала Тракия, делото там знаем как завърши. Дай клип в предаване където псуват наши депутати?? Атака ако е във властта ще създаде проблеми на Доган и обръчите му от фирми.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 18:33 
Offline
RIP
RIP
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2006 22:45
Мнения: 724
Години: 33

Местоположение: У нас бе!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
И какво е направил Бойко?Заловил 3-4 престъпници като е бил шеф на МВР .... те полицайте ги залавят шефовете си седят пред бюрото и подписват декларацийки ...Това дето го виждате е ПР.
А АТАКА?По всички обвинения Волен беше оневинен в съда.Каквото и да измислят Доган и компания Върховния Съд го оправда, тейче с безпочвените обвинения другаде.Какво и къде прави АТАКА не ти ще говориш АТАКА строи храмове помага на българският народ и на българските интереси и го прави сама...а не като другите ''български политици'', който гледат собствените интереси пред тези на БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД.

_________________
ИзображениеИзображение
Изображение

In God we trust


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 19:08 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
YAVOR написа:
SsPawn написа:

Яворе знаем те,че си големия патриот,обаче ако обичаш това не е футболен мач и тва детското поведение може да го махнеш.ГЕРТ каза, какво е това ГЕРТ.

Тея милиони на Бойко не знам откъде ги изкарахте.Аз сега чувам.Пратете ми линк поне, или по-слухове пак ще я карате.Какви злини са направили ГЕРБ в Добрич.

Бойко е доказал,че може да направи нещо за България,когато беше главен секретар на МВР.Естествено,това не означава,че ще се представи по-същия начин в политиката, но точно за това гласувам за него,защото е показал нещо. А какво са направили нацистите от АТАКА?Изкарват пистолети по хора на магистралите.Отиват в ТВ предаванията и ругаят като свине.Ако АТАКА отиде във властта,това ще създаде много повече проблеми за България. Но това си е ваше мнение.

Аз няма да гласувам за хора за които патриотизмът се е превърнал в болестно състояние.

И на теб ли трябва обяснявам, защо го пиша ГЕРТ? Явно толкова се интерисуваш от тази партия и политика.
ГЕРБ - Граждани за Европейско Развитие на България
след като разрешиха строежа на няколко джамии в Бургас, София .... сега са отпуснали пари и за строеж на ритуален дом. Преди 2 месеца строежа на джамиите бе спрян предизборно. Единственно ние направихме подписка срещу строежите на джамиите. Ходихте няколко пъти на посещение в Турция, някой обекти в София, където управлявате се строят от турци, няма ли български фирми, не могат ли те да направят ремонтите??
И така вие трябва да се казвате ГЕРТ
Граждани за Европейско Развитие на Турция.
По - късно ще ти пиша и за злините им в Добрич.
За милионите на Бойко проговори Минчо Минчев лидер на Нова Зора. Интервюто го имаше в доста интернет издания, но ако се интерисуваше щеше да си чул.
Цитат:
Минчо Минчев: Да разследват милионите на Бойко
Аз не питам Цветан Цветанов от къде е личното богатство от над 28 млн. лева на Бойко Борисов извън парите на неговата приятелка. Това заяви за Марица лидерът на Нова Зора Минчо Минчев и пожела ДАНС да направи проверка
Българския народ ще сгреши, ако се подведе от налаганата през последните седем години фаворизация на Бойко Борисов.Бойко Борисов е новата въдица за голи, гладни и осверипери от немотия шарани. Чудо няма да се случи!, категоричен е Минчев.

Ако не беше вярно, Бойко можеше да съди М. Минчев, защото това не е малка сума. В. Сидеров съди всички, които го клеветят и е спечелил доста дела. Аз съм писал в доста постове назад, какво са свършили Атака, но и това ще ти припомня по - късно. Писал преди 2 години и за магистрала Тракия, делото там знаем как завърши. Дай клип в предаване където псуват наши депутати?? Атака ако е във властта ще създаде проблеми на Доган и обръчите му от фирми.[/quote]

Причината да не съм запознат е защото на 15 май се върнах в България.Бях в чужбина.

Освен това, Бойко Борисов е такъв какъвто го е направил народа.Има подкрепа от народа и това си личи.Свършил е много когато беше в МВР и тея евтини приказви в горния пост може да бъдат спестени.Точно,за това има подкрепата на хората.Защото е направил нещо.

А какво е направил Волен ми обясни.Освен да говори и да ходи по съдилища,защото постоянно го съдят за какво ли не какво друго е направил.В някво мизерно вестниче бил редактор незнам си колко години и изведнъж от някъде се пръкна да спасява България.Той и сина му са болни хора.Заради такива хора, България само санкции от евро съюза може да получи,нищо друго.И ако дойде на управление какво мислиш,че ще направи Волен?

Да не мислиш,че ще тръгне да унищожава джамиите и да прекръства мюсюлманите. :D Как ще спаси България.

Пак казвам,ако Бойко нищо не направи шут в задника и следващия.Това е демокрацията.Ние решаваме.

Ти изобщо можеш ли да си представиш България под управлението на Волен Сидеров.Ти можеш ли да си го представиш това?България ще загине.

Бойко е доказал,че му пука.Доказал го е с действия,не само с приказки като Волен.За това гласувам за него.Ако нищо не направи за 230230 път-ще го изритаме със сила от парламента.

Просто какво друго да кажа.Отчайват ме хора,които така яростно поддържат един ненормален.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 21:12 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
SsPawn написа:
Просто какво друго да кажа.Отчайват ме хора,които така яростно поддържат един ненормален.

мен не ме отчайват мен направо ме дразнят как може едини толкова луди (като заболяване)хора да могат по този начин с простотии да маниполират толкова много хора
много пъти съм казал трябва да има парития като атака но без ненормалниците в нея

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 21:21 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Народа го е направил такъв Б. Борисов, много интересно как? :^)
Ако наистина се интерисуваше какво става в България и от политика нямаше да ми ходиш в чужбина. Заради тебе ще повторя многократно злините на ГЕРТ на местно ниво и това какво е направила Атака на национално дори и на местно ако искаш. Ако Волен и сина му бяха болни щяха да има жълти книжки, не си чел програмата им и не знаеш какви са целите им, за това приказваш така. Какви санкции повече ще ни наложат от ЕС като спряха почти всички пари? Ако АЕЦ работеше можеше да се компенсира от там. Ние сме отново да се пусне АЕЦ. Няма да унищожава изградените джамии, но няма да продължи да ги прави както Бат ви Бойко.
Вие от ГЕРТ сте трагични. Никой не отговаря на въпросите ми.

1.Единствено АТАКА защити граничния полицай Цонев
2.Единствено АТАКА защити полицая от село Бояджик защитил българкото знаме
3.Единствено АТАКА се противопостави с/у строежа на джамия в София
4.Единствено АТАКА се противопостави с/у строежа на джамия в Бургас
5.Единствено АТАКА и по нейна инициатива се призна турския геноцид с/у Арменския народ в някой градове, в парламента не мина по ясно какви причини
6. Единствено АТАКА реагира за поруганите християнски гробища
7.По питане от представител на АТАКА в европарламента се разбра ,че не е искано от нас затварянето на АЕЦ''Козлодуй'.' Битката за спасяване на централата продължава
8.АТАКА единствена има изработена национална доктрина !!!
9.АТАКА първа алармира за ислямизирането и потурчването на цели райони във България!!!
10.АТАКА единствена се противопостави и не гласува плоския данък, убиеца на средния и малкия бизнес
11.АТАКА е единствената партия която иска почасово заплащане на труда!!
12.АТАКА е единствената партия която когато доиде на власт ще ревизира криминалната приватизация,и ще конфискува и обяви за нищожи онези зделки които са ощетили България
13.АТАКА когато доиде на власт ще развали всички криминални заменки и ще ги обяви за нищожни
14.АТАКА Е ЗА;България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен. Различието по произход или вяра не може да се поставя над националната принадлежност. Който прави това, се самоотделя от българската нация и държава и не може да има никакви претенции към тях.
15.АТАКА е единствената партия обявила се официално ПРОТИВ кандидатурата на Турция в ЕС
16.И не на последно място да кажа нещо и за местния парламент , макар и само с 5 съветника АТАКА Добрич ,изпълни 9 от обещаните 12 точки от предизборната си програма
Мога да пиша и още много зазалугите на АТАКА
п.п.СИЛАТА НА АТАКА НЕ СА ПАРИТЕ А ДУХА НА БЪЛГАРИНА

Злините на Детелина и ГЕРТ Последна актуализация 25.04. Не забравяй, че Детелина беше избрана от листата на ГЕРТ и най - вече от купените ви гласове, дори имаше осъдени за това, но не искате да повярвате. Вие не искате да ви се казва истината в очите.
Всичко това е истина и може да се провери във всички добрички вестници.

Детелина Николова закри УСШ, ЦРД и ЦУТНТ

Детелина Николова закри у-щето в кв. Рилци.

Детелина Николова и ГЕРБ решиха да вдигнат двойно данъците за автомобили и с 50% за недвижимо имущество. Обещано беше, че с увеличените налози ще се подобри пътната инфраструктура.

Детелина Николова отказа да развали договора с Шелe заради бедственото положение миналата зима.

Детелина Николова и ГЕРБ отказаха да се отпуснат 15000лв. за безплатна храна на бездомници в определени дни от месеца

Детелина Николова и ГЕРБ не приеха да се увеличат с 20% средствата за изграждането и реконструирането на детски площадки в града

Местният парламент задължи кмета да предприеме действия за отмяна на заповедта си за отстъпване правото на строеж на банката срещу сладкарница Фея. Това решение не бе изпълнено от Детелина Николова. Цената на която бе продадено мястото е 120лв. кв/м

Общинският съвет задължи кмета да прекрати договора й за управление. Кметът Детелина Николова не изпълни решението.

ПО предложение на Атака беше гласувано да се създаде общинска полиция, една година след това - НИЩО. Аз също ще разпитам защо се бавят.

Прокуратурата доказала 17 случая с подкупване на избиратели в полза на Детелина Николова. Брашно, олио, пилета, както и от 20 до 50 лева са раздавани от името на ГЕРБ в изминалите местни избори за кмет и общински съветници м.г. в Добрич – стана ясно в заседание на Районния съд. БСП тогава поиска оставката на Детелина Николова и беше приканена да се извини на добруджанци.

Детелина Николова (първата вдясно) и депутатката д-р Антония Първанова поддържат ритъма в танца на булката
Изображение

Детелина Николова обеща, ако спечели джакпота на тотото, да изпрати нашенци в Индия, за да видят какво е бедност

Детелина Николова още нищо не е направила по закупуването на акциите на В.Н

С заповед на Детелина Николова беше закрит рентгена в Стоматологията.

На 1-ви август 2008г. беше спрян форума на Общината и отново по нейно нареждане.

Детелина Николова направи велоалея :)

ГЕРБ искаха да вдигнат местните данъци и такси с 50%, но в крайна сметка бе прието предложението на Атака да е само с 25%.

При гласуването на бюджета за тази година Д.Н. бе попитана от съветник на Атака дали са предвидени пари за закупуването на акциите на В.Н и тя отговори, че няма предвидени средства.

Съветниците на ГЕРБ не приеха 400-те хиляди лева да се насочат за реконструкция на улиците в Добрич

Съветниците на ГЕРБ гласуваха да отпаднат 76 400 лв., заложени за реконструкция на Мемориален комплекс “Хан Аспарух”

Съветниците на ГЕРБ отказаха да отстранят директорката на ДКЦ 1 д-р Комарева заради сигнали за източване на здравната каса. Сигналите бяха подадени от общинския съветник на АТАКА Ивелин пейчев.
Детелина Николова на конференция в Йерусалим 9-12 март 2008г.
Кметът на Добрич Детелина Николова в Брюксел - 18,19 юни 2008г.
Детелина Николова на посещение в Бавария - 27 януари 2009г.
Кметът на Добрич Детелина Николова е на работно посещение в Италия - март 2009г.
Детелина Николова в Прага - 5 март 2009г.
Детелина Николова в Москва - Януари 2009
Цитат:
„ПРОЗРАЧНО” УПРАВЛЕНИЕ В ДОБРИЧ
Автор : Пенчо ПЕНЧЕВ
2 ПРИМЕРА ОТ УПРАВЛЕНИЕТО НА ГЕРБ В ГРАД ДОБРИЧ

Целта на задачата е да се разбере дали наистина има разлика от хората, които ни управляват сега и евентуално от хората, които евентуално ще ни управляват след няколко месеца. Защото съм повече от сигурен, че част от общинските съветници на ГЕРБ в Добрич ще участват в листите за народни представители. Та за какво иде реч? През изтеклата седмица се проведе поредното събрание на Общинския съвет в града ни. Една от точките бе докладна записка за избор на управител на ДКЦ – I за срок от 3 години. Комисията определи за победител д-р Веселина Комарева, която изпълнява тая длъжност до момента на конкурса. До тук добре. От мотивите на комисията разбираме, че тя е представила най-добър план за развитие на лечебното заведение. Само, че има няколко смущаващи факта от доскорошното и управление.
1.Нагласен конкурс с условия, които противоречат на нормативните изисквания за отдаване на помещение на съпруга й за оптичен магазин. Тук се стига до поредица от решения на предходния общински съвет за нови процедури, които д-р Комарева не изпълнява.
2.Започнат нецелесъобразен ремонт на сградата за чиито финансови параметри дори не знаят от общината.
3.И не на последно място за источване на Здравната каса чрез отчитане на фиктивно пролежали болни в Диагностично-консултативен център –І, за което болничното заведение е наказано с 5000 лв.
Въпреки всички тия неща д-р.В.Комарева е преизбрана за управител с гласовете на съветниците от ГЕРБ.
Следващата докладна записка е за сключване на споразумение за изплащане на обезщетение за причинена имуществена вреда на Община град Добрич. На 14.01.2009 г. се срутва залата по вдигане на тежести. Причината да се стигне до фаталния край се дължи на обстоятелството, че в опасна близост до спортния обект от месец се извършват строителни дейности. Според проекта въпросният терен, чийто концесионер е фирма “Изида”, в която дялово участие има председателят на Постоянната комисия “Спорт и младежки дейности” към Общинския съвет – Добрич Младен Матеев, е предвидено изграждането на възстановителен комплекс с хотелска част. Независим лицензиран оценител, нает от община Добрич, е изготвил пазарна оценка на имота в размер на 45 490 лева. В същото време управителят на “Изида” ООД Младен Матеев приема да заплати обезщетението, но според него пазарната оценка е завишена и предлага сумата от 29 500 лева. Да не говорим, че тази оценка е само за сградата. По думите на треньора в клуба Божидар Божилов под руините на сградата са били затрупани 6 комплекта щанги, чиято стойност е над 30 хил. евро. Освен това вътре е имало допълнително оборудване, уреди, пособия и екипировка. Така се стига до докладната и се дава право на общинските съветници да решат в коя полза да отсъдят. Но по решение на Общинския съвет докладната на кметът на Добрич Детелина Николова за обезщетението, което “Изида” трябва да заплати на общината за нанесените имуществени вреди, за срутването на спортната зала на клуба по вдигане на тежести, отпада. Причината е, че това е административно нарушение, общинския съвет не е страна, а кметът трябва да вземе решение за размера на обезщетението. Как не са се съобразили с това тия, които подготвят споразумението остава загадка или се е знаело, но са искали да мине в нечия полза, но разбира се това са само догадки. Така сега топката е в полето на кмета. Кой интерес ще защити на своя съпартиец или общината?
Това са само 2 щриха от управлението на ГЕРБ в гр.Добрич. Разлика от предишни управления е трудно да се намери. Разбитите и разкопани улици си остават емблема на града. Глутниците с кучета в централната градска са заплаха за много наши съграждани. Ако това ще е новото управление на България - мерси. Защото както управляваш общината така ще управляваш и страната.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2009 01:57 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
boje XAXA Angliiski bukmeikyr pysnal koeficienti za izborite v BG:D Da zalagat xorata koi she specheli AXHHAXH

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2009 12:40 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
това е от спортингбет

В разгара на лятото предстои „гореща” политическа битка в България. Кой ще спечели изборите на 5 юли? ГЕРБ или БСП ще поведе парада в следващия парламент? Коя политическа сила ще има повече депутати от своите конкуренти?


За пръв път в историята букмейкър предлага на своите клиенти залози за изхода от политически избори в България.

Възползвайте се от предоставената възможност и спечелете с разнообразието от специални залози за Българските Парламентарни Избори!

Коя партия ще спечели повече места?
ГЕРБ 1.25
БСП 3.30
Коя партия ще спечели повече места?
ДПС 1.40
Атака 2.60


Коя Група ще спечели повече места?
ГЕРБ + Синята Коалиция 1.80
БСП + ДПС 1.85
Вот в проценти за РЗС
4% или повече 1.95
По-малко от 4% 1.70

това е реклама която са ми пратили на имейла

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2009 09:25 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Aca написа:
много пъти съм казал трябва да има парития като атака но без ненормалниците в нея


То има ама народа е глупав :)

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2009 10:22 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 31 Дек 2004 19:45
Мнения: 536
Години: 34

Местоположение: http://0.0.0.0/
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Не съм решил/а 7% [ 17 ]
Няма да гласувам 17% [ 42 ]
Ей, тези проценти ме стряскат мен...Хората си казват: "Няма смисъл да гласувам..."
Да, ама не!Като за начало, който не гласува, след това автоматично губи правото си
да се оплаква от управляващите...
Но по-важното, ние ако не сме организирани и не гласуваме, а турците и циганите в България
отидат да гласуват в редичка, мисля че е ясно че пак ще имат добро парламентарно представяне...
Затова братя и сестри, Българи, ГЛАСУВАЙТЕ!Не ви пропагандирам за някоя партия, изборът си е
личен, но въпросът е да се гласува...

_________________
Типично българската простотия е несъразмерима с времето и пространството...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2009 22:42 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Забелязвам, че единственно на Атака и ГЕРТ листите са от Добричлии.
Не са някой парушутисти пуснати от София.
на НДСВ - Меглена Тачева, ДПС без мажоритарен кандидат, СДС - Венцислав Върбанов, БСП - Петър Димитров, РЗС - Димитър Корназов. Нито един не е от Добрич кога тези хора ще мислят за Добрич и ще дойдат тук след това?? На нас ни трябват добричлии, които да отстояват нашите интереси, а не софиянци.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 15 Юни 2009 00:19 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Писна ми да живея в криза. Или , да не забравим миналото , защото ще се повтори ……!!!

След прехода от социализъм към демокрация от 1989г , ние сме в постоянна криза . В началото всичко започна с хаос , стачки и озлобление към ‘ мръсните комунисти ‘ , тероризирали обществото 45 години . Тъкмо малко се стабилизирахме и влезе в действие купонната система и кризата за храна. Политиците ни предложиха изход от положението с крилатата фраза „ За Бога , братя не купувайте ! „ Докато ние не купувахме храна и дрехи , защото липсваха в магазините , обкръжението на правителството изкупи важните заводи в страната с боновите книжки и менаджерската приватизация „ законно” и от социалистическа собственост , благата на народа станаха лична собственост на шепа хора приближени на правителствата под гръмките имена ‘Приватизационни фондове’. И в тази надпревара как да се открадне повече , правителството на БСП с управлението на Жан Виденов допусна ‘ пирамидите ‘ да се развият в България и да откраднат парите на народа с обещанието за големи лихви. В тази кампания участва и Слави Трифонов чрез реклама за инвестиция в Пловдивска пирамида…….. с което се засилваше убеждението , че всичко е законно . Каквито и реклами да са правили по телевизията , правителството на БСП е виновно за разорението на средната класа в България и за капак на всичко в края на мандата си през 1996г докара България до хипер инфлация с цена на 1$=3000лв . Естествения резултат в тази ситуация бе ‘ демократите ‘ да вземат властта отново след провала на правителството на Филип Димитров от преди 4-5 години. За целта , отново започнаха стачки и бунтове , подклаждани от СДС , чрез манипулация на студенти и ученици . Каквито и да са били методите им , крайният резултат бе – ‘пълна победа на демократичните сили’ . След изборите , мнозинството на СДС получи :
- президент от СДС – Петър Стоянов
- правителство на СДС с министър председател Иван Костов
- мнозинство в парламента с над 51% гласове
- подкрепа на народа на 80%
Този резултат е мечтата на всяка управляваща партия при встъпване във властта . Те можеха да направят всички за което е мечтал народа и да направят живота ни нормален , но не . Кражбите и разрухата на държавата продължи . Хора на правителството изнасяха влакови композиции с гориво към Сърбия в нарушение на ембаргото , оръжие в Ирак под формата на ‘ хуманитарни доставки , скандали кой на коя мафиотска яхта се е возил , внос на стоки без обмитяване и т.н . На сцената се появи и нарицателното ‘ Господин 10% ‘ за Александър Божков – министър отговарящ за апетитният бизнес ‘ приватизация ‘ . И тук трябва да спомена , как се приватизира по български . В тези години бяхме под наем в склад строен преди 30 години и оценен за приватизация за 35 000 лева . Подадохме документи за закупуване , но в София ни споменаха ‘ небрежно ‘ , че ако искаме да го закупим , трябва да платим 80 000 лева. В този смисъл , за мен , господин 10 % се оказа господин 200% . Естествено сделка нямаше . Склада беше продаден на друг а ние бяхме ‘ помолени ‘ да се премести в склад на друго място……
В същото време от запознати хора научих как се е приватизирал завода за макарони в гр.Добрич . Завод с машини за над 10 000 000 лева , сгради и земя за 5 000 000 и стока в склада за 1 000 000 лева , се приватизира за 1 000 000 лева . Както се казва – коментара е излишен ! И за капак на всичко се указа , че Майкъл Чорни превел по сметката на г-жа Костова 200 000 $ за благотворителност. Тук искам да попитам . Защо след като Чорни има пари за раздаване не е внесъл и 200 000$ по моята или вашата сметка а само по сметката на хората на министър председателя Иван Костов? Парадокса от всичко това е че тези хора са толкова нагли и тъпи , че още не могат да разберат защо се разпадна СДС , защо никой не ги подкрепя на изборите и защо не могат да вземат властта . Е , аз нямам думи . Трябва да си пълен олигофрен или да смяташ избирателите за такива , за да се надяваш да ти дадат управлението на страната за втори мандат. Това се оказа момента , хитрата лисица Цар Симеон да вземе властта и на ни оправи за ‘ 800 дни’ . За 800 дни не можа да ни оправи , но си оправи имотите а тези около него си оправиха живота със сделки с Топлофикация ,Булгартабак , Софийски имоти , Държавен резерв и т.н . Така и не разбрах , кога и как баща му и дядо му на Симеон са внесли в хазната на държавата милионите златни лева за откупуването на имотите му и дали въобще са внесли нещо или държавата с Указ му ги преотстъпва за благодарност за разрухата на държавата след Първата Световна Война или като нациски съюзници по времето на Втората Световна Война. Ако аз разруша държавен имот и нямам пари да си платя щетите , държавата ще ми разпродаде имотите и имуществото , за да покрие държавните вземания . Ако цар Борис разори държавата с нескопосано управление то синът му получава бонус - Рила планина. Както се казва , честито на печелившите. Е , аз не съм гласувал за НДСВ и никога няма да гласувам . Нагли типове като Симеон ме отвращават . За съжаление проблемите са почти същите и в Герб . Въпреки че Бойко Борисов е добре запознат с миналото на кмета на Бургас - Димитър Николов , той го издигна на най-високия пост. По информация от пресата (и не само) , Николов е изгонен от работа , като директор на захарен завод ‘ Победа ‘ за крупни финансови измами . При положение , че това не тревожи Б.Борисов и се заобикаля с престъпници , как да му вярваш на този човек и да гласуваш за него ? Не ни чака розово бъдеще . Но докато настоящи и бъдещи правителства не спират да разоряват държавата , моя живот свършва . Колко още да чакам някой да ни оправи ? В момента влизаме в поредната финансова и икономическа криза и ако се обърнем към историята , не ни чака нищо хубаво. От последната подобна криза света е излязъл след 15 години агония завършила с Втората Световна Война. Тъй като не искам да чакам още 20 години и да живея в мизерна държава , настоявам :

От форума на политика 1 ,колко хубаво го е казал човека

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 556 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов