Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 18:01

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 500 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 31 Май 2009 23:59 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
За какво си говорим. Вече станаха стотици фактите и опитите на "АТАКА" да пооправят нещо, но "мнозинството" си казва думата... а то е корумпирано и заплашено от такива хора, които всеки ден им вадят кирливите ризи на яве. ИСТИНАТА Е САМО ЕДНА !! АТАКА Е СПАСЕНИЕТО !! ГЛАСУВАЙТЕ БЪЛГАРИ !!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2009 11:41 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 14:32
Мнения: 603
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Националистите с успех на евровота в Холандия



Ултра дясната Партия на свободата на Герт Вилдерс най-вероятно ще бъде втората най-голяма холандска партия в европейския парламент. На първо място във вота на холандците са християндемократите на премиера Белкененде.

Това сочат първоначалните данни на Екзитпул след първия ден, в който Холандия и Великобритания, гласуваха за евродепутати.

Така партията на премиера се очаква да вземе пет от 25-те места, които Холандия има в европарламента. Партията на Вилдерс, която е спечелил около 15,3 % от подкрепата на избирателите, ще разполага с четири места.

Основните цели на партията на свободата са спиране на потока от емигранти в страната, както и противопоставяне на членството на Турция в Европейския съюз. Агенциите коментират силния успех на Вилдерс, чиито основно послание е „да върнем Европа на европейците".

Припомняме, Герт Вилдерс е автор на антислямския филм „Фитна", който провокира остри реакции в ислямския свят.

Лентата критикува Корана и представя исляма като религия, подтикваща към насилие и представляваща заплаха за целия свят. Валдерс е и депутатът, който неведнъж е настоявал за изгонването на България и Румъния от европейския съюз.

Либерално-центристката партия D66 също ще увеличи местата си в европарламента от 1 на три, сочат още данните на Екзитпул.

_________________
„Животът придобива смисъл посредством Любовта.“
/Без революция сме загубени во веки веков/


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2009 21:37 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Освен Германия и Франция, Холандия е следващата страна, която не иска Турция в ЕС. Имаше още доста партии и държави, които не ги искат. Така че ако и вие не искате Турция в ЕС, гласувайте с номер 5

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2009 21:49 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Дек 2007 12:18
Мнения: 410
Местоположение: СССР
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Яворе, ти само дето не си почнал да звъниш по домашните телефони, за да агитираш за АТАКА!!
Всеки от многобройните ти постове съдържа едно и също нещо, как АТАКА ще оправи всичко, че АТАКА са най-добри, че другите са маскари. Втръсва, бе човек, поне малко се поспри....

_________________
Ако ще падаш,падай прав,но не и на колене!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2009 21:53 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Те БСП звънят по домашните телефони, дори има доста оплаквания от тях. Не съм казал, че Атака са най - добри, просто казвам нещата такива, каквито са.
Купуват се гласове в Добрич по 60лв. но не съм разбрал кои са партиите само от слухове знам, че са ГЕРТ.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2009 21:55 
Offline
RIP
RIP
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2006 22:45
Мнения: 724
Години: 32

Местоположение: У нас бе!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Боян написа:
Яворе, ти само дето не си почнал да звъниш по домашните телефони, за да агитираш за АТАКА!!
Всеки от многобройните ти постове съдържа едно и също нещо, как АТАКА ще оправи всичко, че АТАКА са най-добри, че другите са маскари. Втръсва, бе човек, поне малко се поспри....

Какъв ти е проблема на тебе ? Човека си пише в темата за АТАКА, която е в подфорум ПОЛИТИКА , като не ти харесва ПОЛИТИКАТА недей влиза в подфорумът , също и още нещо като не ти харесват мненията на доста подребители или ги прескачай или си го добави като враг ... хората са го измислили.

_________________
ИзображениеИзображение
Изображение

In God we trust


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2009 22:17 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Дек 2007 12:18
Мнения: 410
Местоположение: СССР
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Виж какво, аз проблем нямам, и да имам, няма да го споделям в нищо и никакъв квартален форум. Просто казвам на човека да спре с тази агитация, има хора с различно мнение от неговото!

_________________
Ако ще падаш,падай прав,но не и на колене!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2009 22:31 
Offline
RIP
RIP
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2006 22:45
Мнения: 724
Години: 32

Местоположение: У нас бе!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Живеем в свободна държава.Всеки може да агитира за когото си иска.

_________________
ИзображениеИзображение
Изображение

In God we trust


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2009 23:37 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
На мене да ми дадът 60 лева , а пък аз пак ще си гласувам за когото си искам :D

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 14:20 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
kurtika89 написа:
На мене да ми дадът 60 лева , а пък аз пак ще си гласувам за когото си искам :D

така и аз не попаднах на един такъв който дава пари да пипна мангите пак нека си мисли че съм гласувал за този който е казал апак ако са от ГЕРБ даже ще си оправдаят 60 лв
ама Яворе именно че си чул ама не си сигурен то всичките неща на атака са такива ако намериш човек който да купува гласове на ГЕРБ аз ти обещавам че ще гласувам за атака

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 14:50 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Aca написа:
ама Яворе именно че си чул ама не си сигурен то всичките неща на атака са такива ако намериш човек който да купува гласове на ГЕРБ аз ти обещавам че ще гласувам за атака

Това е на предните избори, така че и сега очаквам да купуват. ГЕРТ не са купили само в Добрич тогава изборите, но и в още градове. Преди около 2 месеца имаше избори в Раковски и също ги купиха. Бях писал в предните си постове, но си ги пропуснал.
Цитат:
През юли 2008 г. Добричкият районен съд призна за виновни 45-годишният Северин Стефанов и Славчо Иванов, на 39 години в купуване на гласове в полза на кандидата на ГЕРБ за кмет на Добрич Детелина Николова. Двамата предлагали хранителни продукти и между 20 и 50 лв. срещу глас за Детелина Николова. Магистратите освободиха Северин Стефанов и Славчо Иванов от наказателна отговорност и им наложиха административно наказание – глоба. Санкцията за Славчо Иванов е 2 000 лв., а за съучастника му – 1 800 лв.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 15:15 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 18 Май 2007 16:01
Мнения: 554
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тея комуняги преди малко звъняха по телефона да ме навиват да гласувам за тях, но пари не дават (wait)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 16:23 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
sinhron написа:
Тея комуняги преди малко звъняха по телефона да ме навиват да гласувам за тях, но пари не дават (wait)

те и у нас званяха ама преди 4-5 дена

относно поста на Явор пак ми говориш за местни избори тук става въпрос за интереси на местно ниво
аз ти казах намери ми човека който дава 60 лв за да гласувам за ГЕРБ моментално пускам глас за атака ако наистина искаш да спечелиш глас за атака поразмърдай се малко а не да пишеш едно и също нещо по 100 пъти

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 19:58 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Aca написа:
sinhron написа:
Тея комуняги преди малко звъняха по телефона да ме навиват да гласувам за тях, но пари не дават (wait)

те и у нас званяха ама преди 4-5 дена

относно поста на Явор пак ми говориш за местни избори тук става въпрос за интереси на местно ниво
аз ти казах намери ми човека който дава 60 лв за да гласувам за ГЕРБ моментално пускам глас за атака ако наистина искаш да спечелиш глас за атака поразмърдай се малко а не да пишеш едно и също нещо по 100 пъти

имали значение, за какви избори става въпрос? Лошото, е че се купува без значение какви са изборите, а това говори много лошо за такава партия, която мисли да ни управлява.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 23:09 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
добре щеше да е да гледаш и други телевизии освен скат ако си гелдал новините по би тв там красноречиво каза Борисов така че утре са изборите дали няко ти се е вързал на безсмислиците които дрънка толкова време аа и да не забравите границата ама аз разбрах че са минали автобусите малко закасняхте с блокирането (giggle)

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2009 02:03 
Offline
Оня Луд
Оня Луд
Аватар

Регистриран на: 01 Апр 2005 08:00
Мнения: 351
Години: 43

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
ЗАКОН ЗА ИЗБИРАНЕ НА ЧЛЕНОВЕ НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ПАРЛАМЕНТ ОТ
РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Всеки избирател има право на един глас.
Чл. 4. (1) Право да избират имат българските граждани, които са навършили 18 години към изборния ден включително, живели са постоянно най-малко през последните три месеца в Република България или в друга държава - членка на Европейския съюз, и не са поставени под запрещение, нито изтърпяват наказание лишаване от свобода. (2) Всеки гражданин на държава - членка на Европейския съюз, който не е български гражданин, има право да избира членове на Европейския парламент от Република България, ако е навършил 18 години към изборния ден включително, има статут на продължително или постоянно пребиваващ в Република България, живял е постоянно най-малко през последните три месеца в Република България или в друга държава - членка на Европейския съюз, не е лишен от правото да избира в държавата членка, на която е гражданин, и предварително с писмена декларация е заявил желанието си да упражни правото си на глас на територията на Република България.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2009 06:35 
Offline
RIP
RIP
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2006 22:45
Мнения: 724
Години: 32

Местоположение: У нас бе!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Пожелавам на всички успешен изборен ден!Гласувайте разумно, няма значение дали е за АТАКА или ГЕРБ важното е да е за БЪЛГАРИЯ, а не за друг!Успех!

_________________
ИзображениеИзображение
Изображение

In God we trust


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2009 09:44 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Вече гласувах ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2009 13:30 
Offline
RIP
RIP
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2006 22:45
Мнения: 724
Години: 32

Местоположение: У нас бе!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Ахахаха мургавцити как чакат да им се плати отвън нямам думи .... наредили се на опашка на 25 метра от зградата да си получат паричките :) УСПЯХТЕ И ТЕЗИ ИЗБОРИ ДА ИЗМЕКЕРИТЕ !!!!!

_________________
ИзображениеИзображение
Изображение

In God we trust


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2009 14:33 
Offline
Оня Луд
Оня Луд
Аватар

Регистриран на: 01 Апр 2005 08:00
Мнения: 351
Години: 43

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Цитат:
Без изборен туризъм тази година?

Изборите днес са първите в най- новата история на България без добре познатият ни изборен туризъм. Законът не допусна до урните десетки хиляди изселници от Турция, както и много други българи, които през последните три месеца не са живели на територията на Европейския съюз.

Забраната съкрати наполовина избирателните списъци в общините със смесено население и очакванията са там избирателната активност да бъде в пъти по- ниска от предишни избори.

Евроизборите са първите избори, на които хасковската автогара изглежда толкова празна. Автобусите и маршрутките, които в деня на гласуването изсипваха тук хиляди изселници днес ги няма. На ГКПП Капитан Андреево трафикът е дори под нормалния за неделния ден. Причината е, че Законът забрани изборния туризъм, което удари финансово транспортните фирми.
Забраната съкрати наполовина избирателните списъци в общините със смесено население. Само в Хасковска област законът не допусна до урните около 20 хиляди избиратели с двойно гражданство, което е 10 % от имащите право на глас в региона.

Без гласа на изселниците, избирателната активност в общините със смесено население се очаква да падне драстично. Широка поляна е едно от селата, в които до сега вотът е достигал рекордните 95 %. Днес обаче хората, които се връщат , за да гласуват ги няма, а другите дори и да стигнат до урната не могат да компенсират липсващите гласове.

"Това е много лошо сега - имаме много изселници, които не могат да стоят постоянно три месеца тука. Отиват и се връщат. Например- към 20 - 25 къщи имаме които са пълни с изселници, обаче не могат да гласуват", коментира Юрии Борисов - кмет на с. Широка поляна.

Все пак законът позволява на някой от изселниците да гласуват и за Европарламент. Въпреки че ги няма в избирателните списъци, ако те попълнят декларация, че през последните три месеца са живели в България, комисията е длъжна да ги впише в списъка и те могат да гласуват.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2009 14:47 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
значи закона пак е фиктивен попълвам декларация че съм живял в българия 3 месеца пак после нека ме търсят смотана история

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2009 14:48 
Offline
Оня Луд
Оня Луд
Аватар

Регистриран на: 01 Апр 2005 08:00
Мнения: 351
Години: 43

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Ето линк от новината http://www.izbori.btv.bg/bg/news/view/408


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2009 19:05 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 14:32
Мнения: 603
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Честито на МУТРИТЕ МАФИЯТА ТУРЦИТЕ КОМУНИСТИТЕ ! :@

_________________
„Животът придобива смисъл посредством Любовта.“
/Без революция сме загубени во веки веков/


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2009 20:08 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2004 13:07
Мнения: 1287
Години: 40

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PRODIGY написа:
Ето линк от новината http://www.izbori.btv.bg/bg/news/view/408

А това добре звучи :)

_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!


Interview with Dali :)
Change the way you see disability...!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2009 00:40 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 14:32
Мнения: 603
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
08 юни 2009 | 00:17 |
5 мандата за ГЕРБ, четири за БСП, 3 или 4 за ДПС, 2 за „Атака”, 1 или 2 за Синята коалиция, 1 мандат за НДСВ и евентуално 1 за ЛИДЕР след евровота сочат данните от паралелното преброяване на социолозите.
ЦИКЕП обяви първите междинни резултати от проведените евроизбори. Данните са на базата на 22,82% обработени изборни протоколи. Резултатите са следните:
ГЕРБ - 26,99% от гласовете, Коалиция за България - 18,59%, "Атака" - 11,69%, ДПС - 10,30%, НДСВ - 8,83%, Синята коалиция - 8,31%, Лидер - 5,89%, РЗС - 4,86%.

_________________
„Животът придобива смисъл посредством Любовта.“
/Без революция сме загубени во веки веков/


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2009 01:30 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Сер-гей пак сцепи мрака с изказванията си ... бил си спазел обещанията отпреди 4 години ... незнаех , че в тях влиза тоталното разсипване на държавата

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2009 08:29 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
cMoTaH` написа:
Сер-гей пак сцепи мрака с изказванията си ... бил си спазел обещанията отпреди 4 години ... незнаех , че в тях влиза тоталното разсипване на държавата

дам и аз му се смях на тъпотиите, апък какви глупости пише в брошурката им с евродепутатите им (giggle)

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2009 22:22 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Политическия съвет на „Ред, законност и справедливост” и националните ръководства на ВМРО, ЗНС, БЗНС-Пинчев, ССД, ЕНП и НИЕ изпрати ОТКРИТО ПИСМО до Президента на Република България, Министерския съвет, Министъра на външните работи, Председателя на ДАНС и Директора на Националната разузнавателна служба по повод отриките секции за гласуване в Република Турция на изборите за народни представители.

"В ход е чудовищен сценарий за тотална подмяна на вота от страна на Ахмед Доган чрез купуване на гласове на „двойни граждани”, вътрешно екскурзионно гласуване и подготовка за купуване на цели секционни избирателни комисии. Паралелно с това турските специални служби провеждат целенасочена акция сред населението в Турция, с която оказват натиск то да гласува на предстоящите избори за български парламент.

Поради това поставяме следните искания към властите в България:

1. Намаляване на броя на избирателните секции в Турция наполовина.

2. Изпращане на български членове на секционни избирателни комисии в Турция, като те трябва да бъдат задължително от български демократични партии. Цинично е Министерството на външните работи да предлага българските граждани на свои разноски да пътуват в чужбина, за да защитят националните интереси, което е задължение на държавата.

3. Министерският съвет да вземе мерки за сигурността и защитата на членовете на СИК в Турция;

4. ЦИК да разпореди пълна проверка на валидността на документите на всички турски граждани, които искат да гласуват в Турция на изборите за български парламент.

5. Незабавно свикване от президента на Консултативния съвет по национална сигурност, защото българската конституция е суспендирана чрез пряката намеса на чужда държава, в лицето на Турция, във вътрешните работи наБългария.

6. МВнР да оповести списъка на всички чиновници и дипломатически представители, които с действието или бездействието си попречиха да бъдат разкрити секции в държавите от ЕС, САЩ и Канада.

7. Незабавно разкриване на поне двойно повече избирателни секции за българи в Западна Европа и САЩ.

Ако тези 7 искания не бъдат удовлетворени, всички гранични пунктове, откъдето могат да дойдат хора от Турция да гласуват у нас, ще бъдат блокирани, а всеки ден делегации на РЗС ще дават пресконференции в Брюксел, за да информират за случващото се у нас.", се казва в откритото писмо.

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2009 08:29 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
На предните избори за Парламент в Турция е имало 70 секции, но тогава Атака не съществуваше и Доганчо не го беше страх, но сега е точно обратното и затова правят толкова секции. В Испания е имало 35 секции, а сега са 15. В САЩ също са намалени на половина секции, за да ракрият в Турция.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2009 23:14 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2006 22:59
Мнения: 1089
Местоположение: Някъде в мечтите си...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
НЕ ГЛЕДАЙ,ТОКУ ВИЖ СИ ПРОГЛЕДНАЛ

_________________
Истинското приятелство идва, когато мълчанието между двама души е приятно...





Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 500 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов