Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 16:28

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2009 23:41 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2004 23:20
Мнения: 267
Години: 40

Местоположение: навсякъде
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Взех много да се притеснявам напоследък, в началото не ми правеше впечатление, но вече някак си ... От година някъде се събуждам по едно и също време горе долу (4, 5 сутринта) и изпитвам остра, ама остра нужда от сладко, много сладко и ако не ям сладко не мога да заспя ... Изяждал съм например по една тава крем карамел, в която има 500г. захар, торта цяла, 2 пакета бисквити мираж, 1 кг. балкава и редица други. Няколко пъти даже като е нямало сладко съм ял захар с лъжицата или съм ходил на денонощен магазин за нещо сладко и това в ранните сутрешни часове. Пробвах като се събудя и ми се яде сладко да не ям и да се опитам пак да заспя, но за съжаление всички опити бяха неуспешни... Офффффф ...

_________________
http://mrloverlover.aha.bg/


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2009 00:47 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 28 Май 2004 14:31
Мнения: 145
Години: 39

Местоположение: Babyland
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Имах сходен проблем преди години. Ставах посред нощ да си правя разни кремове, торти и кексове и докато не стане не си лягах.
Възможна по-лека причина - на нервна почва несъзнателно тъпчене.
Възможна по-тежка причина - някаква жестока липса на витамини или (не дай боже) диабет. Не отговарям кой знае колко компетентно, но се опитвам да помогна.
Задължително отиди да ти назначат изследвания или просто провери към кои болести си обременен.
Дано да е само на нервна почва и да си добре.
пс: поздрави вашите и сестра ти :friends:

_________________
Тамагочи-МАМАгочи :)
-Мамоооо!
-Кажи.
-Имам си зъбченца. (tooth)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2009 01:00 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2004 23:20
Мнения: 267
Години: 40

Местоположение: навсякъде
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
^^DANGER^^-desi написа:
Имах сходен проблем преди години. Ставах посред нощ да си правя разни кремове, торти и кексове и докато не стане не си лягах.
Възможна по-лека причина - на нервна почва несъзнателно тъпчене.
Възможна по-тежка причина - някаква жестока липса на витамини или (не дай боже) диабет. Не отговарям кой знае колко компетентно, но се опитвам да помогна.
Задължително отиди да ти назначат изследвания или просто провери към кои болести си обременен.
Дано да е само на нервна почва и да си добре.
пс: поздрави вашите и сестра ти :friends:


Деси няма някой, който да ме познава и да не ми е казал, че по-спокоен човек от мен няма. Така че нервите отпадат. Приемам всичко свръх нормално и се опитвам да разреша проблем, ако има такъв, вместо да се ядосвам. Витамини....едва ли, не се лишавам от абсолютно нищо и ям доста разнообразна храна и приемам допълнително витаминни комплекси. Диабет... наистина да не дава Господ. Права си и аз си знам за изследвания, но все отлагам и отлагам, пфффф...

Ще предам поздравите, за които благодаря !

_________________
http://mrloverlover.aha.bg/


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2009 01:07 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 15 Фев 2008 00:25
Мнения: 420
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
za diabet ima redica drugi priznaci taka che ako e samo tova ne mislq ......,po vazmojno e da ti pada zaharta po nqkakva prichina i organizma da si tarsi svoeto....no ne e losho da si pusnesh edni isledvaniq :)

_________________
.......................


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2009 11:26 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 24 Фев 2009 19:01
Мнения: 122
Години: 35

Местоположение: Dbrich nqkade tam
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
imam podoben problem i to ot davna ne e vsqka vecer no kogato se sabudq prez nosta trqbva da qm nesto zastoto ne moga da zaspq sega ne moga da qm tolkova sladki nesta i qdki zastoto imam alergiq kam tqh no kato se sabudq si hapvam nesticko zadaljitelno i ne znam zasto e taka no ne mie cak takav problem zastoto samata natura mi e takava ce az ne moga da napalnqvam

МОДЕРАТОР:КИЛИРИЦА!

_________________
mnogo mraziq nqkakvi si parcali da mi se pravqt na havlieni karpi!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2009 22:55 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 16 Фев 2008 18:55
Мнения: 78
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Mr_Lover_Lover написа:
Взех много да се притеснявам напоследък, в началото не ми правеше впечатление, но вече някак си ... От година някъде се събуждам по едно и също време горе долу (4, 5 сутринта) и изпитвам остра, ама остра нужда от сладко, много сладко и ако не ям сладко не мога да заспя ... Изяждал съм например по една тава крем карамел, в която има 500г. захар, торта цяла, 2 пакета бисквити мираж, 1 кг. балкава и редица други. Няколко пъти даже като е нямало сладко съм ял захар с лъжицата или съм ходил на денонощен магазин за нещо сладко и това в ранните сутрешни часове. Пробвах като се събудя и ми се яде сладко да не ям и да се опитам пак да заспя, но за съжаление всички опити бяха неуспешни... Офффффф ...

80% sum siguren 4e si se razdelil s nqkoe momi4e koeto si obi4al i ... Nz za6to no i s mene se polu4ava taka :( Sigurno zvu4i tupo,no ... Vse pak napravi si izsledvaniq


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2009 18:58 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 03 Апр 2005 23:52
Мнения: 955
Местоположение: .......... I'll Take you straight to the ValueTown
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
pushi po-malko marihuana ;)

_________________
Аз-Черпя :)


Я сега всеки да си признае, колко пъти подред ми гледа аватара :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Май 2009 22:39 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
^^DANGER^^-desi написа:
Имах сходен проблем преди години. Ставах посред нощ да си правя разни кремове, торти и кексове и докато не стане не си лягах.
Възможна по-лека причина - на нервна почва несъзнателно тъпчене.
Възможна по-тежка причина - някаква жестока липса на витамини или (не дай боже) диабет. Не отговарям кой знае колко компетентно, но се опитвам да помогна.
Задължително отиди да ти назначат изследвания или просто провери към кои болести си обременен.
Дано да е само на нервна почва и да си добре.
пс: поздрави вашите и сестра ти :friends:

ako си диабетик и изядеш половин килограм захар едва ли ще се събудиш добре е да си намериш от тези машинки които измерват захарта и когато се събудиш тогава да си измериш захарта наистина може да е от спадане на глюкозата в кръвта ако е в норма си се сдобил с гаден навик
ако е ниско нивото наистина се насочи към лекар възможни са редица причини по принцип дори и да не ядеш грам сладко организма си има механизми и по точно черния дроб да синтезира глюкоза и нивото в кръвта винаги е в рамките на нормалното тоест проблем с черен дроб другото нещо свръх секреция на инсулин някакъв проблем с задстомашната жлеза или ендокринната система надбъбречни жлези и така нататака
не казвам че си болен просто ти давам някакви възможности дано да е гаден навик

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Май 2009 23:55 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2004 23:20
Мнения: 267
Години: 40

Местоположение: навсякъде
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
На няколко изследвания ходих през последните 3,4 месеца, но резултат никакъв, както се и очакваше. А аз колкото и да се опитвам да променя нещо, не мога. Тая сутрин в 5 часа изядох 2 кутии х 12 броя вътре сухи пасти с лимонов и ягодов пълнеж.

_________________
http://mrloverlover.aha.bg/


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2009 14:23 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2006 01:13
Мнения: 353
Години: 35

Местоположение: Кипър-България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Az sushto misdlq che moje da imash problem s nervite. Maika mi e nai-spokoiniqt chovek, kogoto poznavam, no kogato i se poluchi problem i kazaha che e ot nervi. Taka che...moje da e tova.

_________________
....русалката ухапала принца и той умрял.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2009 10:39 
Offline

Регистриран на: 11 Юни 2009 10:21
Мнения: 1
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Една моя колежка има подобен проблем, не знам какви количества изяжда, но всичко друго е същото. Тя също се притесняваше и каза, че в ИСУЛ се правело някакво изследване, при което нощуваш там, слагат ти разни работи по клавата и ти изследват съня в крайна сметка и вероятно става ясно какво предизвиква такъв тип ставане. Говорим ако не е налице настина нещо друго - като липса на витамини, диабет (за което се съмнявам, най-малкото нямаше да ти се яде само вечер, а и ако прекалиш със сладкото щеше да ти става лошо). но нямам повече информация за самото изследване.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 08:58 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2004 14:44
Мнения: 861
Местоположение: hypercube
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Какъв е проблема здрав прав млад мъж да изяде две кутии пастички или бисквити ? (think)

_________________
Wing Tsun concepts


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2009 16:48 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2006 01:13
Мнения: 353
Години: 35

Местоположение: Кипър-България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Като единиен слуай едва ли е проблем, но ако се повтаря всяка нощ...не е много нормално.
Пък и цяла торта...

_________________
....русалката ухапала принца и той умрял.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов