Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 13:37

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 102 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2009 13:08 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 23:35
Мнения: 92
Години: 33

Местоположение: Dobrich- The City Of Dreams :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Здравейте,
искам д си намеря работа на морето, но искам да чуя мнения от хора вече работели. При какви условия се работи според работата и имали възможност да се пътува до там всеки ден с осигурен транспорт. Какви са парите за съответна работа. Просто споделете впечетления и места за работа и условия.
Мерси предварително :) :) :friends:

_________________
The greatest thing you'll ever learn is just to love and to be loved in return !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2009 15:19 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 19 Фев 2005 23:45
Мнения: 345
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Да пътуваш всеки ден ? По-добре недей.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2009 15:48 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 24 Фев 2005 14:10
Мнения: 1207
Години: 34

Местоположение: ____________________________
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
По морето? По-добре недей...е по правилното:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2009 15:54 
Offline
ONE SICK BASTARD!
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2005 12:45
Мнения: 1019
Години: 32

Местоположение: оо не,не!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
зависи за какво отиваш да работиш... да си правиш купонЯ или да изкараш некой лев.Но от личен опит ти казвам,че по морето пари много трудно се спестяват :)

_________________
Пропаганджа хит!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2009 16:29 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
summer_devil написа:
Здравейте,
искам д си намеря работа на морето, но искам да чуя мнения от хора вече работели. При какви условия се работи според работата и имали възможност да се пътува до там всеки ден с осигурен транспорт. Какви са парите за съответна работа. Просто споделете впечетления и места за работа и условия.
Мерси предварително :) :) :friends:

Зависи какво бачкаш(избора не е много голям) и къде бачкаш, какъв шеф ще имаш и т.н.Но по принцип ти осигуряват, къде да спиш.

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2009 16:45 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 15 Фев 2008 00:25
Мнения: 420
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
търси си работа кадето ще можеш да скатаваш кинти от оборота или има бакшиши ,щот лятото шефчетата си праят кинтите а работниците им едно че спът в дупки ядът по 1-2 пъти на ден ако искат да излязат вечерта,бачкат по 12 часа,спът по 3-4 и накрая или се прибират без кинта или са на минус :) бачкане лятото=мизерия но ти остават и незабравими моменти...... (sun)

_________________
.......................


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2009 17:52 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2009 15:07
Мнения: 580
Години: 34

Благодарил: 167 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
starwalker написа:
търси си работа кадето ще можеш да скатаваш кинти от оборота или има бакшиши ,щот лятото шефчетата си праят кинтите а работниците им едно че спът в дупки ядът по 1-2 пъти на ден ако искат да излязат вечерта,бачкат по 12 часа,спът по 3-4 и накрая или се прибират без кинта или са на минус :) бачкане лятото=мизерия но ти остават и незабравими моменти...... (sun)

Аз бих казал, че пари няма, но има ядене и пиене.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2009 18:10 
Offline
Chef
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2006 23:22
Мнения: 87
Години: 35

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Аз бих казал, че ако си намериш добра работа и имаш мярка може и да си прекараш весело и да изкараш пари. Но като цяло на повечето места се бачка яко. Моя съвет е да си намериш работа в някой по-голям хотел (който есетествено да не е в Албена, защото парите са малко) , тъй като в тези хотели 1)Почти сигурно си осигурен, 2)Спазва се работното време, 3)Плаща се редовно. НО все пак ти решаваш. Пък и работата, с която се захванеш също е важна.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2009 18:24 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Това лято се прибрах с 4000 лв. от морето, така че много зависи какво ще работиш как ще харчиш и какви са ти шевовете.

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2009 18:49 
Offline
Търсач
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 19:58
Мнения: 57
Местоположение: в кошера
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
1. Бягай от Албена
2. Бягай от Кранево
3. Колкото по-надолу толкова по-добре :)

_________________
@@@@@@@@@@@@@@
## Козметика и грижи ##
====================
Качи и покажи своята снимка бързо и лесно!
@@@@@@@@@@@@@@


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2009 23:20 
Offline
motherfucker

Регистриран на: 19 Яну 2008 17:27
Мнения: 308
Години: 30

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Кими Райкконен написа:
Suicide (nod)
Горд съм със себе си,че не съм работил никога по морето!Това си е чисто губене на време а.к.а. пиянски истории.Мега злобна експлоатация на непълнолетни,адски дълъг работен ден,ниско заплащане и мизерия.Това съм чувал и това ме разубеди да се тикам да работя по морето и съм направил точния избор


напълно си прав..аз пробвах миналата година и беше спр шибания..

_________________
kolkoto poweche opoznawam horata tolkowa poweche obikwam PRASETATA


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2009 23:45 
Offline
The Ultimate Driving Machine-BMW
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2006 17:19
Мнения: 1761
Години: 31

Местоположение: пустинята Сахара във един оазис
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 5 пъти
Значи това лято и аз ще се ориентирам някъде да побачкам че да си изкарам пари за шофьорска книжка и се чудя още къде.В Албена и Кранево казвате че е смотано.А къде е по-добре в златните? как е там и какви пари се дават защото за 2 месеца ще искам поне 500 лева да изкарам че дори и да не стигнат да добавя още малко и да си изкарам книжката.А за Добрич има ли някакви алтернативни места примерно имам ли шанс да ме вземат в някоя компютърен магазин след като нямам 18 и следователно нямам и средно дори ... 10 клас-17 години правя май месец.

ПС:Може да ми се изсмеете за компютрите ама просто питам за да знам кво да търся.А ако случайно намеря у златните или в краен случай в Албена какви професии са за предпочитане?

_________________
WINDOWS - а е като Тамагочи.Храниш го, чистиш му, грижиш се за него, сън не те хваща и накрая пак ..... умира.

Bergon rulz all round the world!!!

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009 08:42 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
nedicha написа:
Това лято се прибрах с 4000 лв. от морето, така че много зависи какво ще работиш как ще харчиш и какви са ти шевовете.

не знам къде си работил, но аз съм се прибирал с почти толкова от Албена. Но аз съм ходил да работя, а не да ходя по кръчмите. Работих от 09;00 - 23;30 и се прибирах в Добрич. Бях доволен, но същите пари ги взимам в момента в Добрич за една година.
Така че ако решите да ходите на Албена трябва да знаете дали отивате за работа или за развлечение. Ако отивате за работа търсите нещо за повече пари. Примерно за продавач с това работно време, което съм имал аз под 700лв не трябва да се хващате.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009 11:41 
Offline
The Ultimate Driving Machine-BMW
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2006 17:19
Мнения: 1761
Години: 31

Местоположение: пустинята Сахара във един оазис
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 5 пъти
А по морето примерно Албена,Златни и тн. кои са най-доходоносните професии.Бачкането не ми прави проблем кото трябва ще правя ама ми трябват и пари.Става въпрос кои професии носят по поне 300-350 лева на месец щото целта ми е това лято да събера за шофьорска книжка пари ...

_________________
WINDOWS - а е като Тамагочи.Храниш го, чистиш му, грижиш се за него, сън не те хваща и накрая пак ..... умира.

Bergon rulz all round the world!!!

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009 13:59 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 23:35
Мнения: 92
Години: 33

Местоположение: Dobrich- The City Of Dreams :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз не искам да ходя за развлечение , искам да изкарам пари. Не ме е страх да работя по-дълго време, но не искам да ме прецакват и да ми взимат от заплатата. В мненията по-горе видях че някой е работил като продавач, осигуряват ли квартира или транспорт? И откаде мога да потърся самата работа, смисъл весник с обяви или направо по курортите?

_________________
The greatest thing you'll ever learn is just to love and to be loved in return !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009 14:10 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 14 Фев 2008 23:34
Мнения: 131
Години: 34

Местоположение: добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
kakto ste kazali vsichki po gore zavisi za kakvo otivash da rabotish i da izkarash nqkoi lev da spestish ili prosto da si dalech ot mama i tati i da si praish kefa v albena min lqto bachkah arnah se s pochti 2000 lv a bqh obiknoven servitior bachkah poveche ot rabotnoto vreme kato me vikat no se i plashta kato te vidqh che si sposoben horata davat pari a ako e za shouto si tam vseki gleda te preebe taka che sam reshavai

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009 15:12 
Offline
Lets suck it !
Аватар

Регистриран на: 07 Мар 2008 21:02
Мнения: 268
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ch1ld написа:
зависи за какво отиваш да работиш... да си правиш купонЯ или да изкараш некой лев.Но от личен опит ти казвам,че по морето пари много трудно се спестяват :)



(y) Много зависи за какво отиваш , дали да изкараш що годе добри пари или да си направиш незабравимо лято с приятели и да се върнеш с празен джоб . Миналото лято бачках за кинти , скъсва ти се гъза, но имаш нещо на лице ( не беше по морето ) . Това лято съм решил да бачкам колкото да отбия номера и да си правя кефа ( по морето ) . Ще видим как ще е ! Според мен докато не опиташ , не можеш да разбереш как е .

_________________
Кръвта от вените шурти , очите пълни със сълзи , ръцете не спират своята борба , сърцето яростно тупти .. отново на върха !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009 15:38 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
nedicha написа:
Това лято се прибрах с 4000 лв. от морето, така че много зависи какво ще работиш как ще харчиш и какви са ти шевовете.

не знам къде си работил, но аз съм се прибирал с почти толкова от Албена. Но аз съм ходил да работя, а не да ходя по кръчмите. Работих от 09;00 - 23;30 и се прибирах в Добрич. Бях доволен, но същите пари ги взимам в момента в Добрич за една година.
Така че ако решите да ходите на Албена трябва да знаете дали отивате за работа или за развлечение. Ако отивате за работа търсите нещо за повече пари. Примерно за продавач с това работно време, което съм имал аз под 700лв не трябва да се хващате.


На ретро фото бях, но просто и да исках не ми оставаше време да ходя по кръчми само бачкане и съм си доволен :) все пак затова съм отишъл. Живот и здраве това лято пак

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009 19:56 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 18:42
Мнения: 615
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
пък ако си момиче и ти се работи в кипър ми пиши щом искаш пари

_________________
Say goodbye to the bad guy
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009 20:24 
Offline
Chef
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2006 23:22
Мнения: 87
Години: 35

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Само да ви кажа, че тези от вас, които ще работят на морето за първо лято, да нямат големи очаквания за спестяване на пари. :) Освен ако не сте много пестеливи и да си правите добре сметката. За първо лято на всеки му се вижда много хубаво, всеки си мисли, че има достатъчно висока заплата за да може да спести и си позволява да харчи повечко :)
И накрая на лятото като си направиш сметка не си спестил почти нищо.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009 21:58 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 21 Апр 2008 02:15
Мнения: 89
Години: 35

Местоположение: Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
опита показва - Албена+кранево+златни=sux => наистина бягай от Бургас надолу

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009 22:58 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Dr@cula написа:
А по морето примерно Албена,Златни и тн. кои са най-доходоносните професии.Бачкането не ми прави проблем кото трябва ще правя ама ми трябват и пари.Става въпрос кои професии носят по поне 300-350 лева на месец щото целта ми е това лято да събера за шофьорска книжка пари ...

Аз съм бил продавач, но от 2год. не работя на Албена и не знам какви пари взимат. Аз иначе за под 1000лв. на Албена няма да се хвана. Дори и такива пари могат да се взимат, стига да имате опит и да знаете доста добре езиците. Средно около 600лв взимат и им осигуряват транспорт до Добрич с работно време от 9 до 23ч.
Gogolina написа:
опита показва - Албена+кранево+златни=sux => наистина бягай от Бургас надолу

защото не си работила където трябва ;)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2009 11:38 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 23:35
Мнения: 92
Години: 33

Местоположение: Dobrich- The City Of Dreams :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Аз съм бил продавач, но от 2год. не работя на Албена и не знам какви пари взимат. Аз иначе за под 1000лв. на Албена няма да се хвана. Дори и такива пари могат да се взимат, стига да имате опит и да знаете доста добре езиците. Средно около 600лв взимат и им осигуряват транспорт до Добрич с работно време от 9 до 23ч.


На мен ми трябва точно такава работа. Искам да се връщам в Добрич , знам много добре немски и перфектно английски. И това е в Албена мдоколкото разбрах , как да си намеря самата работа, направо на място или някакви обвяви... незнам. И какви документи ще ми трябват? Мерси много за мненията :)

_________________
The greatest thing you'll ever learn is just to love and to be loved in return !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2009 16:00 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 19 Фев 2005 23:45
Мнения: 345
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
С тая криза незнам дали това лято ще има хора по големите и скъпи курорти ... така ,че кранево може и да избие рибата понеже е евтино и всичко живо може би ще е там ... щом искате пари работете сервитьор поне знаеш ,че днеска 100 лв. от бакшиш не ти мърдат ... естествено ако знаете как да си ги искарате тея 100 лв. а й 1 % примерно от 1000 лв. оборот твой това прави 10 лв. на ден , 100 лв. на ден от бакшиш и 350 лв. основна заплата правете си сметка :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2009 22:20 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
summer_devil написа:

На мен ми трябва точно такава работа. Искам да се връщам в Добрич , знам много добре немски и перфектно английски. И това е в Албена мдоколкото разбрах , как да си намеря самата работа, направо на място или някакви обвяви... незнам. И какви документи ще ми трябват? Мерси много за мненията :)

на този магазин, на който съм бил и ако търсят хора, ще ви съобщя.
Най - добре е да идеш на място и да питаш от магазин на магазин. Сега е момента да търсиш и да избираш работа.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2009 10:56 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 23:35
Мнения: 92
Години: 33

Местоположение: Dobrich- The City Of Dreams :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мерси много за помоща :friends:

_________________
The greatest thing you'll ever learn is just to love and to be loved in return !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2009 21:13 
Offline
ONE SICK BASTARD!
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2005 12:45
Мнения: 1019
Години: 32

Местоположение: оо не,не!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Dr.Snoop написа:
И ако си някой дето му вадят думите с ченгел, забрави за бакшиш... Сервитиорството не е за всеки

True... true... Аз бях сервитьор,но на all inclusive в хотелски ресторант.Зимах бакшиши,10 левки на ден ми бяха минимума,по сватбите по 50 лева са отивали най-много.Но на ол инклузив тва ми се струва добре,пък и аз съм много лудо копеле и доста ме кастреха отезетата... някой път и на масата при гостите съм сядъл да си лафим,другите бачкаха кат луди :)).Ама някой път и на мен ми се късаше задника,особено както е голям ресторант и всичко изведнъж кат се изтупа и другите кат почнат да се катаят като мен и остана сам на бойното поле :).Праех са,че ми е много тежко и трудно и немците ми се сипеха,съжаляваха ме бабките.. вкарвах им големи филми (rofl)
Но лично моето мнение е,по морето освен за Златни и Слънчев бряг, другаде пари не дават хубави :)... или то адски рядко.В златните сабрах парички и ми остана едно страхотно,незабравимо лято.

_________________
Пропаганджа хит!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2009 10:06 
Offline
Stivie G
Аватар

Регистриран на: 29 Фев 2008 20:05
Мнения: 418
Местоположение: Liverpool
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ch1ld написа:
Dr.Snoop написа:
И ако си някой дето му вадят думите с ченгел, забрави за бакшиш... Сервитиорството не е за всеки

True... true... Аз бях сервитьор,но на all inclusive в хотелски ресторант.Зимах бакшиши,10 левки на ден ми бяха минимума,по сватбите по 50 лева са отивали най-много.Но на ол инклузив тва ми се струва добре,пък и аз съм много лудо копеле и доста ме кастреха отезетата... някой път и на масата при гостите съм сядъл да си лафим,другите бачкаха кат луди :)).Ама някой път и на мен ми се късаше задника,особено както е голям ресторант и всичко изведнъж кат се изтупа и другите кат почнат да се катаят като мен и остана сам на бойното поле :).Праех са,че ми е много тежко и трудно и немците ми се сипеха,съжаляваха ме бабките.. вкарвах им големи филми (rofl)
Но лично моето мнение е,по морето освен за Златни и Слънчев бряг, другаде пари не дават хубави :)... или то адски рядко.В златните сабрах парички и ми остана едно страхотно,незабравимо лято.

:suspected:

_________________
Za tezi, koito iskat malko elektronika - moga az da posvirq falshivo na harmonika...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2009 10:33 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2008 15:55
Мнения: 234
Години: 32

Местоположение: Everywhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
В курорти като Златни и Слънчев Бряг човек,който е под 18 трудничко ще си намери работа .. И аз искам там, ама съм на 17 и ме съмнява, че някой ще ме вземе. Както е тръгнало = още 1 пиянско лято на Албена :D

_________________
Не вярвай в чудесата, разчитай на тях!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2009 11:27 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 19 Фев 2005 23:45
Мнения: 345
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Dr.Snoop написа:
Mindzuhar написа:
С тая криза незнам дали това лято ще има хора по големите и скъпи курорти ... така ,че кранево може и да избие рибата понеже е евтино и всичко живо може би ще е там ... щом искате пари работете сервитьор поне знаеш ,че днеска 100 лв. от бакшиш не ти мърдат ... естествено ако знаете как да си ги искарате тея 100 лв. а й 1 % примерно от 1000 лв. оборот твой това прави 10 лв. на ден , 100 лв. на ден от бакшиш и 350 лв. основна заплата правете си сметка :)


Ахъ, и цял ден мъкнеш чинии кат прос :D
И ако си някой дето му вадят думите с ченгел, забрави за бакшиш... Сервитиорството не е за всеки...


А ти какво искаш не става така лесно зад стола в офиса да работиш .... стъпете малко на земята "цял ден да мъкнеш чинии".Лесна работа няма има като мама и тате дават ... Виж това за последното да ако неможеш да контактуваш с хора марш от бизнеса с хора ;-) ;-) ;-)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 102 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов