Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 18 Апр 2024 18:38

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 167 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Black/Death Metal!
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2004 16:58 
Offline

Регистриран на: 02 Юни 2004 10:44
Мнения: 4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Tuka ima li hora koito slushat takava muzika i koi grupi po to4no. Iskate li da se ka4a takava muzika. Ako nqkoi tursi neshto da kazva. Ako iskate da se ka4a takava muzika na ftp: sushto kazvaite. Takava a ne bozishta kato Theater of... Nightwish, bla bla i t.n.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2004 23:32 
Offline
Търсач

Регистриран на: 01 Ное 2004 17:27
Мнения: 58
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
iskam na rammstein-bang bang mn me kefqt te sountrack e na xxx karti

_________________
ДОБРИТЕ МОМЧЕТА ОТИВАТ ВЪВ РАЯ,А ЛОШИТЕ КЪДЕТО СИ ПОИСКАТ !!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2004 23:42 
Offline

Регистриран на: 02 Юни 2004 10:44
Мнения: 4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
tq ne se kazva bang bang ami Rammstein - Feurei Frei ili neshto podobno beshe.
sujelqvam az ne slusham Rammstein vupreki 4e sa gotina grupa. Haresvam samo edna tqhna pesen 'Sone' ili pak neshto takova beshe. Az dori nqmam direktoriq v Bergona poneje sum nov potrebitel no misulta mi beshe ako ima mnogo jelaeshti za black i death metal mp3 albumi moga da po4na da ka4am. Samo kazvaite zaglaviq i az she kazvam dali imam. Po komersialnite grupi kato Dimmu Borgir i Cradle Of Filth i razni podobni im nqmam vsi4kite albumi zashtoto ne gi slusham i ne me interesuvat prosto imam po 3-4 album4eta ei tui...
No tui kato gledam nqma fenove na tazi muzika...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2004 12:40 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
амии аз си имам доста музичка вече :) Не се оплаквам ... напоследък съм се зарибила мн по Cold и търся някакви нови попълнения , който нямам ... така че ако ти се намира , ще е супер .. А бе , ако имаш нещо по така като за мене , което да ми препоръчаш ... Аз яка музика не отказвам :giggle:

_________________
:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2004 15:12 
Offline

Регистриран на: 02 Юни 2004 10:44
Мнения: 4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobre ako izrovq neshto kazvam ako ne sorry...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2004 21:48 
Offline
Търсач

Регистриран на: 02 Окт 2004 14:55
Мнения: 65
Местоположение: Dobrich, Ruse, Sofia, nakydeto me otvee...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
evala choweche!! az slusham death (oswen wsichko ostanalo:))

da imash na Riger neshto? ...az imam samo polowin album tehen (tolkowa uspqh da spasq ot edno nadraskano CD) i ne moga da otkriq ostanalite im albumi :(

i neshto drugo da pitam - na Testament da imash neshto? (ne e death ili black ama me mn kefi)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Дек 2004 21:16 
Offline

Регистриран на: 02 Юни 2004 10:44
Мнения: 4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ne sum ka4al nishto
pitah dali nqkoi iska da ka4a neshto i ako go imam da mu go ka4a
na Riger nqma za purvi put gi 4uvam
ako sa nqkakva svruh nova moderna drupa ne se i u4udvam
predimno underground muzika se slusha!!!!!!!!!!!!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2004 00:02 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 26 Авг 2004 16:29
Мнения: 39
Местоположение: Blatoto
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
mmmm az predpo4itam ....muzikata na slipknot,system of a down,korn,36 crazyfists,calm...takiva raboti =]]

_________________
Life's so shitty, but ain't it fuckin' great?Get this or die!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2005 22:42 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 13 Май 2004 16:02
Мнения: 49
Местоположение: the haunted basement
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
hentai4o написа:
nai typiq still :( UUUUUUU


ti za kuv se imash ?! tva che slushash malko newmetal boza ne ti dava pravoto da obijdash nikuv drug stil .. pri polojenie che ne si proslushal dostatuchno mnogo ot black-a nqmash pravo da se izkazvash nepodgotven
are kato vzemesh da slushash black togava mojesh da kajesh dali e tup ili ne e tup stila qsno?

_________________
Real eyes realize real lies.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Яну 2005 13:54 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 04 Юли 2004 11:16
Мнения: 19
Местоположение: София и Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Qwerty написа:
hentai4o написа:
nai typiq still :( UUUUUUU


ti za kuv se imash ?! tva che slushash malko newmetal boza ne ti dava pravoto da obijdash nikuv drug stil .. pri polojenie che ne si proslushal dostatuchno mnogo ot black-a nqmash pravo da se izkazvash nepodgotven
are kato vzemesh da slushash black togava mojesh da kajesh dali e tup ili ne e tup stila qsno?

Тай мойто момче аз съм слушал Black metal и мисля че е особено безмислен.Първо, тези "музиканчета" са толкова зле, ама толкова зле че за инструментал при тях не може да се говори. Не при вместо китари има трион в дъскорезница, вместо брутални рифове и силни сола има пълен хаос,което е супер безмозъчно. И кво затуй дай ся да се дерем да бъдем много тежки щото видиш ли сички останали са лекички и бози. ВИ ЕБА МАМАТА ТЪПИ ХОРА ТАКИВА, една песен не е тежка когато грухтиш като прасе, а баса ти е дървен и еднообразен. За разлика ot Black-a в Death-a има повече хляб, но и там стои проблема с грухтенето. Въпреки че и тука инструменталите са еднообразни, личи някакав талант и някаква мисъл. Извинявай че не мога да търпя еднообразен грохот и инструментална тресня, благодаря.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Яну 2005 14:16 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 13 Май 2004 16:02
Мнения: 49
Местоположение: the haunted basement
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
nqmam nishto protiv da smqtash za bezsmisleni trionite v daskoreznicata ili pulnia haos tva si e lichno mnenie .. kolkoto za profesionalizma im kato muzikanti nazovi koi tochno grupi vizirash?
otnosno ostanalite ti gluposti moga da kaja che TE sa si bezmozachni shtoto az ne sum se izkazal za celiq newmetal i dori ne sum upotrebil "citiranata" ot teb duma "lekichki" i dori ne sum kazval absoliutno nishto za "vsichki ostanali"
osven tva ne sum kazal che tezi koito sa lekichki ne stavat otkudeto ti ne mojesh izobshto da se izkazvash az dali SE PRAVQ ili NE SE PRAVQ na tam kakuvto si iskash me narechi
na vsichkoto otgore ot moeto izkazvane sledva edinstveno che samo tezi koito slushat black/death mogat da se izkazvat za nego a tova vse pak ne znachi dali az go HARESVAM [vse pak ti sushto si slushal a ne haresval black] puk i da go haresvam tva si e moi vkus da haresvam po tvurdi vokali kakto si e tvoi vkus da haresvash po leki vokali v koeto az ne sum trugnal da ti se burkam
mislq che ti e qsno zashto sum napisal predniq si post i mislq che e qsno za kogo e adresiran i zashto
ot vsichko napisano izliza che pravoto ti da psuvash e nulevo
v tozi smisul ako imash neshto da mi kajesh mojesh da mi napishesh PM vmesto publichno da pokazvash "nqkakuv talant i nqkakva misul" t.e. .... nikakvi takiva

_________________
Real eyes realize real lies.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Яну 2005 14:16 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 25 Апр 2004 20:08
Мнения: 19
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Nerevarine написа:
Qwerty написа:
hentai4o написа:
nai typiq still :( UUUUUUU


ti za kuv se imash ?! tva che slushash malko newmetal boza ne ti dava pravoto da obijdash nikuv drug stil .. pri polojenie che ne si proslushal dostatuchno mnogo ot black-a nqmash pravo da se izkazvash nepodgotven
are kato vzemesh da slushash black togava mojesh da kajesh dali e tup ili ne e tup stila qsno?

Тай мойто момче аз съм слушал Black metal и мисля че е особено безмислен.Първо, тези "музиканчета" са толкова зле, ама толкова зле че за инструментал при тях не може да се говори. Не при вместо китари има трион в дъскорезница, вместо брутални рифове и силни сола има пълен хаос,което е супер безмозъчно. И кво затуй дай ся да се дерем да бъдем много тежки щото видиш ли сички останали са лекички и бози. ВИ ЕБА МАМАТА ТЪПИ ХОРА ТАКИВА, една песен не е тежка когато грухтиш като прасе, а баса ти е дървен и еднообразен. За разлика ot Black-a в Death-a има повече хляб, но и там стои проблема с грухтенето. Въпреки че и тука инструменталите са еднообразни, личи някакав талант и някаква мисъл. Извинявай че не мога да търпя еднообразен грохот и инструментална тресня, благодаря.

Четейки постинга ти просто не можах да се въздържа да не изкажа възмущението си от предразсъдъците ти и некомпетентното ти изказване,въпреки че се бях зарекла повече да не пиша в този форум.
1. Пише се безСмислен, а не безмислен (за справка можеш да провериш в речника).А кой стил е смислен? И какво по-точно разбираш под смислен стил?
2. След като дадена група свири, значи има инструментал- изказване от рода, че за инструментал не може да се говори е просто безСмислено.:eyebrow:
3. Има адски много блек метъл групи с доста професионални китаристи,барабанисти, клавиристи, басисти и каквотото още там се сетиш ( визирам факта,че някои от тях имат флейтисти, цигулари и др.) т.е. има групи със страхотни сола и "брутални рифове".Тава, че ти не си ги слушал не означава, че те не съществуват (ако имаш желанието чуй например Kalmah).
4. Не ми е ясно защо псуваш хората.Като не ти харесва даден стил не го слушай просто!Какво ти пречат хората, които го слушат и по какво съдиш, че те са "тъпи"?

_________________
I'm the warheart, I'm dying to win the battle I live everyday
One for all and all for me, I'm an animal, better set me free


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Яну 2005 18:24 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 04 Юли 2004 11:16
Мнения: 19
Местоположение: София и Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Към Qwerty-цитритах те не защото имам някакво по-особено отношение към теб или към пост-а ти, а защото ти представяш мнението на една голяма група от хора, която винаги защитава блек-а под предлога,че не можеш да приказваш лошо,понеже не си слушал достатъчно, и от там нататък части от поста ми са извадени от устите на хора с твоето мнение. Съжалявам че съм те поставил в тази група, при положение че отношението ти към леките стилове не е крайно. Тези, които казах че се правят на тежки-имах предвид блек-метал групите а не теб. За псуването-в никакъв случай не е оправдано или пък насочено към теб, просто в друг форум имаше пост за тва колко истински бил само тежкият блек метъл, дойде ми в повечко и се изпуснах, за което съжалявам.Лоши инструменталисти-Dark Funeral,Burden of Grief,Disbelief, Children of Bodom i Dimmu са малко по-добри,Dark Tranquillity най-са ми харесали.А като добри инсрументалисти визирам не задължително тежките Dream Theater(особено албума Train of Thought, който вече си е тежък), Liquid Tension, Iron Maiden.
Към Blackhearted:
1Мерси за урока по български, не обичам да проверявам дали съм изпуснал някаква буква или запетайка. Под смислен имам предвид да има смисъл и смятам блека за беЗМислен щото в опит да бъде възможно най-тежък представлява една безкрайна хаотичност,чието послание ми се губи. Това е лично мнение не го натрапвам и не съм вярвал,че ще променя представите на някой за блека.
2Не тука твоета рецензийка е безМислена щото е опит за заяждане(то целия пост е такъв де). Самия факт че повечето( в крайна сметка не съм слушал много за да кажа всички,просто не го търпя) инструменти звучат толкова зле не ми дава основание да го нарека инструментал, което не значи че няма такъв, просто не ми дава сърце на наричам трионите инструментали, но за съжаление те за това ги използват.
3Тая забележка я приемам, но не може да ме убедиш че голямата част от блек-метал групите(дори и да могат да свирят не го показват,щото траа сме в дъскорезницата и да ни е тежко)звучат добре.
4Това горе ко коментирах, и все пак,да компенсираш явната липса на талант с грухтене си е тъпичко не мислиш ли?.
И освен това когато за първи път слушах блек ИМАХ предразсъдък към него и той беше че това е музика която си заслужава да се слуша:) Аз търсих, търсих смисъл у тва да се дереш( то и аз обичам да се дера, ама обича ли тоя дет ма слуша?), ама не намерих. Нито ме надъхва, нито ме изпълва. Не го заклеймявам като забранена музика, просто ме дразни особено много,заради което част от предишния ми пост беше прекалено крайна(и безсмислена).
ПС: Казах го,но ще го повторя:Те може и да може да свирят, но не го правят!
ППС:Има ли ги Kalmah качени,ще послушам без предразсъдъци или поне ще се постарая!


Последна промяна Nerevarine на 02 Яну 2005 18:40, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Яну 2005 18:33 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2004 20:16
Мнения: 401
Години: 36

Местоположение: VELIKO TYRNOVO
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Nerevarine okolo teb vse stavat edni sporove... :]
predniq pyt s Ampheta be6e sporiL mai...p0mnq az
:chuckel:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RP2l_Y7pW5w
kontrol na radostta,zashtoto bez kontrol DO KYDE BIHME STIGNALI ??!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Яну 2005 18:46 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2004 20:16
Мнения: 401
Години: 36

Местоположение: VELIKO TYRNOVO
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
neznam za dRug0 ama dA sp0ri6 m0je6 :p pr0Li4ava si... :chuckel:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RP2l_Y7pW5w
kontrol na radostta,zashtoto bez kontrol DO KYDE BIHME STIGNALI ??!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Яну 2005 19:53 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 13 Май 2004 16:02
Мнения: 49
Местоположение: the haunted basement
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
kum Nerevarine
sujalqvam che sum razbral chasti ot post-a pogreshno i ako moq post kato sledstvie na pogreshni razbiraniq te e zasegnal po nqkakuv nachin se izvinqvam
nqmam osobeno otnoshenie kum purvite nqkolko grupi iavno i na men ne sa mi haresali mnogo a Children Of Bodom, Dimmu Borgir i Dark Tranquility sa mi nai-haresvanite ot tozi stil grupi makar che s tezi podrazdelenia na stilove [stilovete koito inache trqbva da budat za ulesnenie... ] ne sum siguren dali spadat tochno kum black-a ... moje bi Blackhearted e po kompetentna i sorry ako gresha. durja da otbeleja che izbqgvam da izpolzvam stilovete kato nachin da mi se haresa ili da sudq po tva dali edna grupa e dobra.
za Dream Theater i Iron Maidon sum suglasen che sa MNOGO dobri muzikanti. Po moi nabliudenia [ili slushaniq po-tochno] i Helloween i Rage nikak ne sa loshi [meko kazano]
pri purva vazmojnost shte iznamerq neshto na Liquid Tension shtoto vmomenta mai ne se seshtam da sum chuval neshto tqhno
p.s. i az obicham da sporia ot vreme na vreme... ei taka za sporta

_________________
Real eyes realize real lies.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Яну 2005 21:24 
Vijte kakvo shte vi kaja pi4ove purvo temata e Black/Death metal ne iskam da mi spomenavate zaglaviq kato Dream Theater Dimmu Borgir Dark Tranquility i razni drugi pomiii. Tuka nqkakuv mi govori za muzikantski istorii i razni drugi...
M'4e stava vupros za undergrounD. Az naprimer ne moga da ponasqm nqkakvi psevdo muzikantski melodi4ni i kurvensko-pedalski grupi mrazq gi mrazq sola tupi sola mrazq haresvam durvenite sola rejeshtite kitari i neravnodelniq riitum na barabanite. I ne mi kazvai 4e nqma smisul ot tova. Pravq sravnenie Dimmu Borgir i da re4em MayheM tq e edna dosta izvesna grupa no za razlika ot ostanali deto si izdavat albumite v nqkakvi cvetni protivni geiski oblojki s goli madami i kurvishta po te sa se zapazili dolu gore na edno nivo i svirqt mnogo dobra muzika!!!!!!! Daje ako im pro4etete tekstovete, no kakvo li govorq koi shte gi shane. Na vas qvno vi haresva da 4etete tekstovete na Shagrath deto pishe za kurvi i kruv deto po klipovete si piqt Domaten sos i pliuqt posle abe ne mi se govori ebahti glupacite za pari biha lapnali nqkoq pi6ka. Ne e li to Dead ot Mayhem kak se narqzva s gaden rujdqsal noj na scenata i pruska kruv. Ne e li to Maniac kak i toi si narqzva tqloto na scenata. Tova sa istinski izrodi sviresh svruh naduhvashta muzika sus smisleni tekstove!!!!!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2005 11:52 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 26 Авг 2004 16:29
Мнения: 39
Местоположение: Blatoto
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Mimmie,
6tom radva6 na Cold zna4i mislq, 4e sledva6tite grupi 6te ti haresat =]
Sevendust,illnino,system of a down,tool,
40 Below Summer,Stereomud,Scars Of Life,Skunk Anansie,UNLOCO(mnoo dobro,ot skoro gi slu6am =]),A Perfect Circle,Story of The Year.
tiq sa po neometalskite det slu6am i znam druuto mi e we4e po-hard am probvai i korn ama 1vite albumi 6toto poslednite nqq ti haresaqt =]

_________________
Life's so shitty, but ain't it fuckin' great?Get this or die!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2005 11:53 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 26 Авг 2004 16:29
Мнения: 39
Местоположение: Blatoto
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
eeeeeeeiii mnoo sym typ i frenskite PLEYMO =]]

_________________
Life's so shitty, but ain't it fuckin' great?Get this or die!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2005 11:56 
Skunk Anansie e Izrodiqqqqqqqqq...
Ami za malko ostana da se grumna predi nqkolko godini ama nestana...
prosto ne sum dostatu4no golqm izrod da go napravq no ima vreme oshte sum na 18 jivota e pred mene kakto vikat moje i da go napravq. Nqma nishto trudno v tova.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2005 12:26 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
tool ,a perfect circle i story of the year neometul ? hmm stranno ...a story of th year sa ne6to kato The Used [ nqkoi gi opredelqt emo-core no sa prekaleno leki za emo-core spored mene] a tool i perfect circle nqq gi komentiram 6toto nqqt ni6to ob6to:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2005 12:28 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 26 Авг 2004 16:29
Мнения: 39
Местоположение: Blatoto
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
e da de te sa otvqti nqkvi ama... sa leki pyk tq tfa iska.. pravilno ne se izkazah mnoo pravilno.. =]

_________________
Life's so shitty, but ain't it fuckin' great?Get this or die!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2005 17:15 
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2004 19:40
Мнения: 2
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
I az slusham tvarda muzika.Shte moje li nqkoi da mi ka4i parvite albumi na Roling Stones?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2005 18:23 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:43
Мнения: 371
Години: 37

Местоположение: In my mind.
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Имам всички албуми на Therion ако искате ще ги кача !

_________________
"Ние обикновено не умираме по избор, а по глупост или навик"
"Докато ти не познаваш живота, как можеш да знаеш за смъртта"
99 rooms

Изображение
My anime list
Facepalm book


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2005 18:31 
Offline
Търсач
Аватар

Регистриран на: 10 Авг 2004 11:06
Мнения: 57
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Dobre de - seriozno! Nqkoi moje li da ka4i albumi na Pantera?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Яну 2005 02:49 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 19 Дек 2004 23:30
Мнения: 215
Години: 44

Местоположение: Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
nils написа:
Dobre de - seriozno! Nqkoi moje li da ka4i albumi na Pantera?
IMAM VSI4KO S TEXTOVETE I SAS OBLOJKITE...................NQKOI AKO NESE KEFI HI4 DA NE PI6I GLYPOSTI TYKA 4E ZA PANTERA YBIVAM HORA .........MAMICATA VI :rockout2:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Яну 2005 15:33 
Offline
Търсач
Аватар

Регистриран на: 10 Авг 2004 11:06
Мнения: 57
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ka4il li si gi neshtata na Pantera?Kade moga da gi namerq?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Яну 2005 04:48 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 19 Дек 2004 23:30
Мнения: 215
Години: 44

Местоположение: Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
are dru6te tas pantera f moita papka ..............aaaaaaaaaaaaaa :rockout2:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2005 13:39 
Offline
Търсач
Аватар

Регистриран на: 10 Авг 2004 11:06
Мнения: 57
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ka4il sam vsi4ki albumi na Gorefest. Ako ima zainteresovani - da vla4at :horseshit:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2005 19:30 
znae6 kogo


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 167 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов