Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 20 Апр 2024 01:44

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 102 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 01:19 
Offline

Регистриран на: 19 Ное 2004 00:56
Мнения: 8
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Haresva li vi tova koeto se predlaga na bulgarskia pop pazar?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 01:21 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2004 20:16
Мнения: 401
Години: 36

Местоположение: VELIKO TYRNOVO
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
samo za pop pazara v BG li stava vypros ?
ne zLE...
:suspect:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RP2l_Y7pW5w
kontrol na radostta,zashtoto bez kontrol DO KYDE BIHME STIGNALI ??!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 02:48 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 05 Юни 2004 14:15
Мнения: 227
Местоположение: НЯКЪДЕ ТАМ........
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
stava :mrhappy:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 05:25 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
prosto ot4aiva6to zleeeeeeeee... :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 07:58 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Vajnoto e horata se staraqt i az mislq che vsichko stava vse po dobre i dobre :) Ama ne mislq che sme koi znae kollko zle :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 09:03 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Сеп 2004 07:41
Мнения: 234
Години: 34

Местоположение: Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
и аз сум на мението че са мноооооооооооооооооооооого ЗЛЕ

Razor написа:
има много добра БГ музика , като тази на Акага :joy:
тук те подкрепям..те имат хубава музика...ама примерно наще смешми рапърчета..баси :bored: :chew: :chainsaw: :censored: :crazy:


Последна промяна rubberdubdub на 24 Ное 2004 10:52, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 09:55 
има много добра БГ музика , като тази на Акага :joy:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 09:55 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
vie 6toto pak ste slu6ali ne6to qko bulgarsko daeba ...

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 10:43 
Wickeda и Остава са групите :clap:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 10:51 
Faber написа:
Wickeda и Остава са групите :clap:

и на мен ми харесва Остава, ама мъничко :chick:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 11:04 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ae vie kvi takiwa hora ste?NE moga va razbera kak povecheto ne haresvate nishto BG:( Samo chujda muzikata slushate i to kvo slushate samo kak zvuchi:( Mn malko hora ot vas razbirat za kvo stava duma v pesnite,pyk i to sq moderno da ne haresvash nishto BG:( Sichkite az slusham druga muzika,nqma spor che tq syshto e dobra,ama vse pak sme bylgari.Narodnata ni muzika e neveroqtna!Cql svqt dava sumati pari da chue folklorna bylgarska muzika,a nie bylgarite q rugaime.....Taq muzika e chast ot nashtata istoriq.....Ei Tva ne moga da go razbera:( PLs nqkoi da mi obqsni zashto se poluchava taka......


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 11:24 
Offline
Showstopper
Аватар

Регистриран на: 29 Яну 2004 23:39
Мнения: 558
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
бе като цяло не ми харесва особено ама има и доста яки песни :)

_________________
"Doin' what I want to do, When I want to do it."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 11:31 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
MuTHu4aP написа:
Ae vie kvi takiwa hora ste?NE moga va razbera kak povecheto ne haresvate nishto BG:( Samo chujda muzikata slushate i to kvo slushate samo kak zvuchi:( Mn malko hora ot vas razbirat za kvo stava duma v pesnite,pyk i to sq moderno da ne haresvash nishto BG:( Sichkite az slusham druga muzika,nqma spor che tq syshto e dobra,ama vse pak sme bylgari.Narodnata ni muzika e neveroqtna!Cql svqt dava sumati pari da chue folklorna bylgarska muzika,a nie bylgarite q rugaime.....Taq muzika e chast ot nashtata istoriq.....Ei Tva ne moga da go razbera:( PLs nqkoi da mi obqsni zashto se poluchava taka......

не си прав... Аз харесвам Fyeld , те са бг група , но пеят на англ ... Относно тва , че слушам само как звучи , абсолютно не си прав ! Точно тва , че държа мн на съдържанието на една песен , а бг песните нямат такова !(говоря по принцип) .. аз си колекционирам ( ако мога така да се изразя ) текстове на песни и мн държа една песен да е с текст , който да ми влезе под кожата и да разбирам... Текстове от рода на ' Скъпи купи ми нещо моля те ' или 'Гъци - Гъци' (последната даже не съм я чувала) напрао ме вбесяват !Тва е просташко и ограничено >> слушат ги точно такива хора ! За тва бг е на такъв хал , но тва е друга тема
Отностно фолклора , т.е народната ни музика , в бг не се предпочита , защото ... знам ли , все едно да предпочетеш да дъфчеш восък , отколкото орбит или там някоя по сносна дъфка . Може и примерът ми да не е мн ясен , но мисълта ми е , че в Бг фолкрола може да е нашата история , но за жалост си остава само история ... Никой тиинейджър няма да си пусне winampa с песните на Валя Балканска примерно , в чужбина се предпочитат , защото те оценяват тва , което нямат, но и там не можеш да кажеш , че се слушат от хора на по млада възраст ... Тва е от край време - Бг ражда таланти и ги изнася за чужбина

_________________
:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 11:38 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Mimmie az za chalgata ne sym kazal nishto :) Tam che sa prostashki tekstovete spor nqma :) Govorq za pop muzikata ......A i zashto taq tvoq lubima grupa ne si pee na Bg ami pee na engl...To ne sa samo te :( Kvo bylgarsiq ezik ne e hubav li ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 11:47 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
а не знам , тук вече се засяга друга тема , а аз не съм патриотка и не мога да защитавам позицията на такава .
Ам ... имам 4-5 бг песни , от които 3 са на Графа и те са в winampa ми ,от както бях с приятеля си на концерта му ( мисля , че разбирате защо :) ) Също на Каризма новата е якичка , но ... и тя е на англ ... Какво да говоря , просто българите още не могат да направят музика , за която твърдо мога да кажа ,че ми харесва :writers_block:

_________________
:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 11:50 
еми не може всички да имаме един и същи вкус , на мене от БГ-то ми харесва , за мен има много добра бг музика , защото ми харесва точно такъв стил


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 11:51 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 06 Май 2004 12:42
Мнения: 16
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Българскара музика (хубавата) се развива се повече и повече... просто тва че всеки с своето си мнение подражава на еди си кой не я прави лоша.. напротив за такава малка държава добре се развива... :chew:

_________________
Ок, а ти?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 13:57 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2004 20:16
Мнения: 401
Години: 36

Местоположение: VELIKO TYRNOVO
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Mimmie написа:
MuTHu4aP написа:
Ae vie kvi takiwa hora ste?NE moga va razbera kak povecheto ne haresvate nishto BG:( Samo chujda muzikata slushate i to kvo slushate samo kak zvuchi:( Mn malko hora ot vas razbirat za kvo stava duma v pesnite,pyk i to sq moderno da ne haresvash nishto BG:( Sichkite az slusham druga muzika,nqma spor che tq syshto e dobra,ama vse pak sme bylgari.Narodnata ni muzika e neveroqtna!Cql svqt dava sumati pari da chue folklorna bylgarska muzika,a nie bylgarite q rugaime.....Taq muzika e chast ot nashtata istoriq.....Ei Tva ne moga da go razbera:( PLs nqkoi da mi obqsni zashto se poluchava taka......

не си прав... Аз харесвам Fyeld , те са бг група , но пеят на англ ... Относно тва , че слушам само как звучи , абсолютно не си прав ! Точно тва , че държа мн на съдържанието на една песен , а бг песните нямат такова !(говоря по принцип) .. аз си колекционирам ( ако мога така да се изразя ) текстове на песни и мн държа една песен да е с текст , който да ми влезе под кожата и да разбирам... Текстове от рода на ' Скъпи купи ми нещо моля те ' или 'Гъци - Гъци' (последната даже не съм я чувала) напрао ме вбесяват !Тва е просташко и ограничено >> слушат ги точно такива хора ! За тва бг е на такъв хал , но тва е друга тема
Отностно фолклора , т.е народната ни музика , в бг не се предпочита , защото ... знам ли , все едно да предпочетеш да дъфчеш восък , отколкото орбит или там някоя по сносна дъфка . Може и примерът ми да не е мн ясен , но мисълта ми е , че в Бг фолкрола може да е нашата история , но за жалост си остава само история ... Никой тиинейджър няма да си пусне winampa с песните на Валя Балканска примерно , в чужбина се предпочитат , защото те оценяват тва , което нямат, но и там не можеш да кажеш , че се слушат от хора на по млада възраст ... Тва е от край време - Бг ражда таланти и ги изнася за чужбина


kak we az kato si pusna winamp i...akanjiisko horo vednaga [: kha... :p
ili pyk daniova mama...ae nar0dnata muzika rulz :P

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RP2l_Y7pW5w
kontrol na radostta,zashtoto bez kontrol DO KYDE BIHME STIGNALI ??!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 15:02 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
6te me nakarate da uploadna sq razni bg raoti na pub-a ...

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 15:11 
Offline
Търсач

Регистриран на: 02 Окт 2004 14:55
Мнения: 65
Местоположение: Dobrich, Ruse, Sofia, nakydeto me otvee...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Dobrite (wyw wseki edin smisyl na dumata) bulgarski grupi ot nqkolko godini sa si edni i syshti: Ostava, Wickeda, Panican Whyasker (i ostanalite preqyplashteniq na Nufri), PhutureShock, Babyface Clan, Insmouth, Shkoda - maj tezi sa za men.

Imashe i drugi problqsyci (Animacionerite, PIF...) ama se poddadoha na komersializma :( E, ne gi winq to swqstna muzika w bulgaria trudno se prodawa, a nqma ot glad da mrat momchetata!!

Ako ne drugo to pone sega bg-radio i drugi medii bylwat tonowe ewtina i bezdarna bg-boza - da se radwat decata w diskotekite!!

Da jiweqt Misho-Parcala i wsichkite drugi lajna po muzikalnite kanali!!

Dobre sme, ama she se oprawim... OTzad!! Nazdrawe!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 15:13 
Offline
Търсач

Регистриран на: 02 Окт 2004 14:55
Мнения: 65
Местоположение: Dobrich, Ruse, Sofia, nakydeto me otvee...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
toxic kato uploadnesh neshto deto go ima na magazina nqma da pomognesh na nikogo - prosto im kaji na horata kakwo da si kupqt ili kachi neshto unreleased

ne piratstwajte s kachestwena bulgarska muzika!! i bez towa e malko :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 15:45 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
4ovek tiq ne6ta deto 6te gi uploadna gi nqma v magazina 6toto ne sa ligavi liohman4eta kato Ostava i povbe4eto ot tqh nqmat vse o6te zapisan album
...

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 16:10 
Offline
Търсач

Регистриран на: 02 Окт 2004 14:55
Мнения: 65
Местоположение: Dobrich, Ruse, Sofia, nakydeto me otvee...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ostava - ligawi? ahm.... ako si slushal brit prez poslednite 12 godini e trudno Ostava da ne ti haresat :)

ti maj si zaciklil w nqkolko stila i ne slushash nishto izwyn tqh, a? ne samo w undergrounda ima dobri izpylniteli (i wse pak naistina sa malko dobrite izwyn nego - pone w bulgaria :) )


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 16:58 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ами edno vreme Oasis me kefeha ama tiq na6ite ostava za ni6to ne stavat....vokal gei i ligava muzi4ka za piqni momi4eta em sorry..a sq predi da mi kaje6 4e ti ne si piqno momi4e 6te ti kaja da doide6 na tehen koncert v O! shipka ...tam samo piqni jenki ima deto peqt ...smqh ..golemi zvezdi i golqma grupa stanaha ostava ...vij edni Gravity Co sa stra6no dobri i to ne sa bulgarski a svetoven ma6tab ...a bulgarskite leki grupi koito slu6am sa wikeda ,gravity co ,verno Shkoda bqha qki ama sa se pokrili i da ti kaja 4estno drugi ne se se6tam...drugoto e alternative/hardcore/neometul ama ako ti kaja imena edva li 6te gi znae6 taka 4e nqqq smisul ...6tom ti haresvat Ostava si gi slu6ai oba4e ne mi izlizai s tvurdenieto 4e sa dobra grupa ...
a za stilovete slu6am ot drum`n`bass , trip hop do neo-metal i rege
ne6to da kaje6 ?

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 19:07 
Offline
Търсач

Регистриран на: 02 Окт 2004 14:55
Мнения: 65
Местоположение: Dobrich, Ruse, Sofia, nakydeto me otvee...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ami bil sym w o!shipka na ostava i ne bqha samo piqni mommichenca chestno kazano, nito pyk te se izjiwqwat kato golemi zwezdi... kakto i da e - towa ne e tema za spor.

a za gravity co - lichno na men sa mi dosta bezlichni i skuchnowati... wsyshtnost zwuchat mi kato po-komersialnite parcheta na nqkoi inache dobri zapadni grupi.... wse edno - i towa ne e tema za spor :)

radwam se che slushash dnb i triphop inache - teq sa sred ljubimite mi stilowe :) moje da kachish malko ako ti se namira

sluchajno da imash neshto na Airlock? a live (hehe) na Lamb?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 19:24 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
am dnb imam 2 cd-ta ama sa v sf...a na trip hop imam malko -massive attack i glorybox osnovno ..kato se vurna ot sf sledva6tiq put 6te gi dokaram na cd-ta da gi ka4a

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2004 20:05 
Offline
Търсач

Регистриран на: 02 Окт 2004 14:55
Мнения: 65
Местоположение: Dobrich, Ruse, Sofia, nakydeto me otvee...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
mersi mnogo!!

na tezi mesta mojesh da namerish malko dnb i triphop kojto sym kachwal:

http://freeftp.bergon.net/rack2/Music/Portishead/
http://freeftp.bergon.net/rack2/Music/techno/
http://freeftp.bergon.net/rack5/users/voodoo/mp3/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Яну 2005 20:24 
Offline

Регистриран на: 19 Ное 2004 00:56
Мнения: 8
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ne vi znam kakvo nari4ate BG muzika:) ako e za 4algite - to te ne sa izobshto BG!:) vsi4ki sa kradeni. A su6to i zaradi tqh skoro bulgarskata Pop muzika moje da iz4ezne :( koeto e mnogo jalko spored men!
Ima li i drugi po4itateli na BG Pop muzika?:) ili vsi4ki sa 4algari? :anger:

_________________
Прави другите щастливи, за да бъдеш щастлив и ти! :) Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2005 21:08 
Offline
Наблюдател
Аватар

Регистриран на: 27 Дек 2004 20:26
Мнения: 43
Местоположение: Кварталните кръчми
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Az p1k ne znam kakvo ti(abaytchev)ima6 predvit pred BG music,za6toto BG musicata e narodnata,a ne razni gei4eta ,ru6ita,teta i dr.podobni s16testva.Haresvam Kaffe,no te v nikak1v slu4ei na peiat BG. :censored:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 102 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов