Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 19 Апр 2024 13:49

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 76 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 11:14 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Видях че се ругаете за музиката на масата....и закво точно пък да е най-яко чалга да се слуша..вии добре ли сте...чалга ще слушам...нестига че ще ям....ми ше и гледам няква напомпана....цялата в грим....дет ми са гъзи...или в най-лошия случей....оператора....през целия клип ще снима..."бюста" й.... :vomit:...всеки слуша квото си иска на маса....и е мн тъпо да обеснявате на някой...че 100% слуша чалга като е на маса...еми сори...не вс са като вас...и др...музиката не определя хигиената на един човек....хората в 21 век...се къпят всеки ден...(Дори и метълите)...и косите им не са мазни...и..вече има перални и също и дрехите си перЪт..
П.С-Ае да оставите темата.....да поспорим малко...че вече няма една тема в която да дискутираме нещо..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 11:20 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
интересно когато вие обиждата хич не ви такова за другия,а когато "чалгарите" обиждат веднага скочихте


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 11:33 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
tedo_boy написа:
интересно когато вие обиждата хич не ви такова за другия,а когато "чалгарите" обиждат веднага скочихте

И кой сме ние?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 11:34 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 21 Май 2006 12:08
Мнения: 515
Местоположение: Field Of Papper Flowers...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
[i]аве ко толкоз има!? едни Ñ

_________________
Robert Frost:,,In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 11:37 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ква умра уЕ....Тука 90% от лудите форумджии...кат чуят метЪл и почват да ругаят бе...я сиктир от тука...няма да търпя да ме ругаят...че ми били мръСтНИ дрехите и че ми била мазна косата....пък те не се виждат техните кви са....целите нагелосани...и после мойта била мазна.И ся говорим аз музиката на маса....не за др...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 11:39 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 21 Май 2006 12:08
Мнения: 515
Местоположение: Field Of Papper Flowers...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ми тогава тегли един бой и готово

_________________
Robert Frost:,,In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 11:42 
Гмони: мн си надаха нещо...
пък аз слушам какво ти си искам...ако съм на маса слушаме сяква музика(ест зависи и от компанията)Наи рядко съм слушал на маса метал да си призная,а пък наи мн чалга...
п.с. ако някои си мисли че слушам чалга жестоко се лъже(да пита които ме познава да ли слушам)А дори и да слушам това е тип музика секи си има право ад слуша каквото си иска.
За маса наи не ми допада метала ..щото аз съм се събрал с хора празнуваме..А някав оли/// ми крещи там,чалгата ади БГ е ня я коментираме толкоз(не си заслужава поне за мен)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 12:08 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
:cry: колко ми е тъжно направо ,че не слушам чалга на "маса" , "банкет" , "байрам" . Абе откъде измисляте такива селско-битови лафове хаха. Едно време му викахме просто "купон".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 12:15 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
:cry: колко ми е тъжно направо ,че не слушам чалга на "маса" , "банкет" , "байрам" . Абе откъде измисляте такива селско-битови лафове хаха. Едно време му викахме просто "купон".

То дори небеше нашисано правилно....пишеше "банкеД" :scared: :clap: Само...чалга...и неуки хора! :ok:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 12:21 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 24 Фев 2005 14:10
Мнения: 1207
Години: 34

Местоположение: ____________________________
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тцтцтцтц големите граждани...Мале кви сти ми смешни щи слушам аз метъл на маса. :haha:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 12:26 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
гМони написа:
Само...чалга...и неуки хора! :ok:

Да сега тези,които слушат чалга били неуки...после не се чуди що ви обиждат "чалгарите"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 12:32 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2005 20:09
Мнения: 949
Местоположение: Jamaica ;]
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
гМони написа:
Видях че се ругаете за музиката на масата....и закво точно пък да е най-яко чалга да се слуша..вии добре ли сте...чалга ще слушам...нестига че ще ям....ми ше и гледам няква напомпана....цялата в грим....дет ми са гъзи...или в най-лошия случей....оператора....през целия клип ще снима..."бюста" й.... :vomit:...всеки слуша квото си иска на маса....и е мн тъпо да обеснявате на някой...че 100% слуша чалга като е на маса...еми сори...не вс са като вас...и др...музиката не определя хигиената на един човек....хората в 21 век...се къпят всеки ден...(Дори и метълите)...и косите им не са мазни...и..вече има перални и също и дрехите си перЪт..
П.С-Ае да оставите темата.....да поспорим малко...че вече няма една тема в която да дискутираме нещо..

:clap: :clap: браоо гмон


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 12:38 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
tedo_boy написа:
гМони написа:
Само...чалга...и неуки хора! :ok:

Да сега тези,които слушат чалга били неуки...после не се чуди що ви обиждат "чалгарите"

Ам..кЪде точно е написано....чалгари=неуки...?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 12:38 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 12 Сеп 2005 12:39
Мнения: 92
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
prosto sega6no vreme po4ti vseki koito sedne na masa iska nqkoq 4algarka da si v1rti g1za tam i da mu pee "adi malee adi malee" ili ne6to takova.po v1zrastnite sa taka.predpo4itat tova.a za nas mladite predpolagam 4e seki 6te iska da slu6a vsi4ko drugo no ne i 4alga nali?no p1k ne e i hubavo da se slu6a metal na masa.to egasi emi to 6ti prisedne ot tui bumtene we.spored men na masa se slu6a nai malko metal.pone az taka si mislq de.da znam 4e ima i dosta hora koito tuk sa na pod 20 i slu6at 4alga i biha iskali da slu6at 4alga na masa,no tova ne ozna4ava 4e te sa neuki!vseki si ima vkus.predi az bqh super 4algarka no sega kat q 4uq napravo nz kade mi b1rka...p1k tui za obijdaneto 4e metalite bili ne4istopl1tni tova ne e vqrno.seki se k1pe i se podd1rja.p1k za kosata e super prostotiq!seki s vkusa si.koi kakvoto slu6a i takova 6te iska da slu6a i na masa!

_________________
Even if we`ll never see each other again,even if you forget me,I just want to tell you a Secret....I love you!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 12:40 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 12 Сеп 2005 12:39
Мнения: 92
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
гМони написа:
tedo_boy написа:
гМони написа:
Само...чалга...и неуки хора! :ok:

Да сега тези,които слушат чалга били неуки...после не се чуди що ви обиждат "чалгарите"

Ам..кЪде точно е написано....чалгари=неуки...?!
emi ti taka go kaza i..ti se izrazi:"4alga I neuki hora"i az taka is pomislih 4e iska6 da kaje6.

_________________
Even if we`ll never see each other again,even if you forget me,I just want to tell you a Secret....I love you!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 12:40 
Offline
Infected Mushroom

Регистриран на: 28 Дек 2005 01:28
Мнения: 1021
Години: 35

Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
къпете се не слушайте чалга и метал........ бъдете хора :bye:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 12:41 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Първата асоциация, която винаги правя, когато чуя "чалгар/ка" е "мазен,потен, абсолютен кич" ...Не знам защо, но си представям някаква дискотека, в която звучи новото парче на Кати например (не знам защо винаги тази ми е в устата ;п ) и как няколко мазни парчока се вихрят на дансинга със залепнали ризи, или още по-зле - потници, от пот...."Ръцете горе" ," давайтеее ,вие сте" йеее
В интерес на истината имам близки хора, които слушат чалга, но все пак никога не съм гледала на тях по този начин, защото са ме респектирали с поведението си и с постъпките си. Събираме се заедно, аз съм правила компромис за музиката, както и те са разбирали, че не ми е приятна и никога не са злоупотребявали...общо взето се разбираме, като сме заедно и си прекарваме добре( само не можах да им простя, че ВЕДНЪЖ ме заведоха в "Звезда" ;) ).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 12:41 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ето едно умно изказване.Нз но ние младите вече не стойм на маса.Правим купони на който хората не зациклят на една маса...и не се гледат тъПо...аз "избухват".Никой не е казал че говорим за метъл "на маса"...просто НЕ ЧАЛГА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 12:45 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Кой по-дяволите е казал ,че трябва само един стил музика да се слуша ? Тва е няква мнение на абсолютни задръстеняци - всеки обиден да не чака извинение. Ако вие се ограничавате в една музика - за слушане , за купон и т.н - гръмнете се и стига сте се излагали тука.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 12:48 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 24 Фев 2005 14:10
Мнения: 1207
Години: 34

Местоположение: ____________________________
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
misspokora написа:
prosto sega6no vreme po4ti vseki koito sedne na masa iska nqkoq 4algarka da si v1rti g1za tam i da mu pee "adi malee adi malee" ili ne6to takova.po v1zrastnite sa taka.predpo4itat tova.a za nas mladite predpolagam 4e seki 6te iska da slu6a vsi4ko drugo no ne i 4alga nali?no p1k ne e i hubavo da se slu6a metal na masa.to egasi emi to 6ti prisedne ot tui bumtene we.spored men na masa se slu6a nai malko metal.pone az taka si mislq de.da znam 4e ima i dosta hora koito tuk sa na pod 20 i slu6at 4alga i biha iskali da slu6at 4alga na masa,no tova ne ozna4ava 4e te sa neuki!vseki si ima vkus.predi az bqh super 4algarka no sega kat q 4uq napravo nz kade mi b1rka...p1k tui za obijdaneto 4e metalite bili ne4istopl1tni tova ne e vqrno.seki se k1pe i se podd1rja.p1k za kosata e super prostotiq!seki s vkusa si.koi kakvoto slu6a i takova 6te iska da slu6a i na masa!


Да ти кажа чалга хич неслушам но просто се съобразявам с другите апък и за маса незнам това сякаш най отива.Но ако някой ми пусне некви жици направо ставам и си заминавам......


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 12:53 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 12 Сеп 2005 12:39
Мнения: 92
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Nemam_Nick написа:
misspokora написа:
prosto sega6no vreme po4ti vseki koito sedne na masa iska nqkoq 4algarka da si v1rti g1za tam i da mu pee "adi malee adi malee" ili ne6to takova.po v1zrastnite sa taka.predpo4itat tova.a za nas mladite predpolagam 4e seki 6te iska da slu6a vsi4ko drugo no ne i 4alga nali?no p1k ne e i hubavo da se slu6a metal na masa.to egasi emi to 6ti prisedne ot tui bumtene we.spored men na masa se slu6a nai malko metal.pone az taka si mislq de.da znam 4e ima i dosta hora koito tuk sa na pod 20 i slu6at 4alga i biha iskali da slu6at 4alga na masa,no tova ne ozna4ava 4e te sa neuki!vseki si ima vkus.predi az bqh super 4algarka no sega kat q 4uq napravo nz kade mi b1rka...p1k tui za obijdaneto 4e metalite bili ne4istopl1tni tova ne e vqrno.seki se k1pe i se podd1rja.p1k za kosata e super prostotiq!seki s vkusa si.koi kakvoto slu6a i takova 6te iska da slu6a i na masa!


Да ти кажа чалга хич неслушам но просто се съобразявам с другите апък и за маса незнам това сякаш най отива.Но ако някой ми пусне некви жици направо ставам и си заминавам......
emi taka e.to ako pusnat nqkvi jici seki koito ne slu6a metal 6te si zamine.sega6no vreme po4ti seki e taka-predpo4ita da ima pone malko ili mnogo 4alga na masata.

_________________
Even if we`ll never see each other again,even if you forget me,I just want to tell you a Secret....I love you!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 13:05 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
В по-новите добрички дискотеки не пускат нито чалга,нито метъл.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 13:07 
Offline
Наблюдател
Аватар

Регистриран на: 27 Дек 2004 20:26
Мнения: 43
Местоположение: Кварталните кръчми
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Някой няма ли да я заключи тая тъпа тема???


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 13:09 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
gogo_dobrich написа:
Някой няма ли да я заключи тая тъпа тема???


Някой няма ли да забрани аватара ти . Смятам да се оплача на админите да забранят поп-фолк аватарите.
Отделно метъла не е за дискотека. Не знам дали сте толкова малоумни и за 12-те си години живот не сте го зацепили още.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 13:13 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
А купони къде се правят?
в дискотеките не се ли правят,не е ли почти еднакво в дискотеката и в някой познат?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 13:15 
Offline
Наблюдател
Аватар

Регистриран на: 27 Дек 2004 20:26
Мнения: 43
Местоположение: Кварталните кръчми
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
gogo_dobrich написа:
Някой няма ли да я заключи тая тъпа тема???


Някой няма ли да забрани аватара ти . Смятам да се оплача на админите да забранят поп-фолк аватарите.
Отделно метъла не е за дискотека. Не знам дали сте толкова малоумни и за 12-те си години живот не сте го зацепили още.


Виждам,че нямаш друга работа освен да стоиш и да чакаш да напиша нещо,за да ми отговориш ма както казах вече не ми е интересно.Недей много да смяташ да се оплакваш,че ще те заболи главатаХоди се изкъпи!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 13:16 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2005 20:09
Мнения: 949
Местоположение: Jamaica ;]
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
tedo_boy написа:
А купони къде се правят?
в дискотеките не се ли правят,не е ли почти еднакво в дискотеката и в някой познат?

не


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 13:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
gogo_dobrich написа:
t0xIc написа:
gogo_dobrich написа:
Някой няма ли да я заключи тая тъпа тема???


Някой няма ли да забрани аватара ти . Смятам да се оплача на админите да забранят поп-фолк аватарите.
Отделно метъла не е за дискотека. Не знам дали сте толкова малоумни и за 12-те си години живот не сте го зацепили още.


Виждам,че нямаш друга работа освен да стоиш и да чакаш да напиша нещо,за да ми отговориш ма както казах вече не ми е интересно.Недей много да смяташ да се оплакваш,че ще те заболи главатаХоди се изкъпи!!!

Споко "ние" се къпем....за разлика от "вас"...готените...гелосани....чалгарчета....с гажета...курви...с мозък кат на слон... :ok:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 13:21 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
гМони написа:
Споко "ние" се къпем....за разлика от "вас"...готените...гелосани....чалгарчета....с гажета...курви...с мозък кат на слон... :ok:

аз към "вас" ли съм


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 13:23 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ти си към групата на бисексуалните :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 76 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов