Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 29 Мар 2024 02:15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 186 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Rasta култура
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 22:54 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Дек 2005 02:39
Мнения: 134
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
какво мислите за раста културата
слушате ли реге рага
и доколко
кои изпалнители харесвате


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2006 10:43 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
слушам, да
изпълнители-sizzla, jamalski, turbulence но има и много песнички, които си ме кефят сами за себе си, а не като цяло изпълнителя им
За културата ли-ами незнам дали наистина някой има идея за какво става всъщност въпрос...но доколкото аз съм запозната ми допадат идеите-почти всички

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2006 11:17 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Еми преди повече слушах...ама....Bob Marley си е класика...кво др...Lexxus...Elephant Man...некви такива...иначе за раста културата...вече почти всичко живо....+ чалгари...гъзари...искат да си праят раста.... :scared: ...имам си представа за растафариянството...чела съм доста раути...преди се интересувах...

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2006 22:48 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Дек 2005 02:39
Мнения: 134
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
така си и мислих не са мн хората които слушат реге в тоя форум
ха чалга рулз и 50 цента важат коро мисля не е кои знае колко добре
:O


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2006 01:32 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2005 20:09
Мнения: 949
Местоположение: Jamaica ;]
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
слушаме бе... :ugly:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2006 01:36 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 102

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
слушам само комерсиална музика ,трябва да има и раги в нея :]
и аз съм имал расти яко е :]]

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2006 06:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
харесва ми, но не е любимия ми стил музика


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2006 09:35 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 102

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
DELIRIUM написа:
ZerO`Mc написа:
слушам само комерсиална музика ,трябва да има и раги в нея :]
и аз съм имал расти яко е :]]

расти ли си имал :scared:

толкоз ли е невероятно

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: ха-ха-ха-ха
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2006 12:28 
Offline

Регистриран на: 14 Яну 2006 19:53
Мнения: 2
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ако АНИ ти си мислиш че разбираш от раста и реге култура се лъжеш жестоко то Магарето знае повече от тебе макар и само да реве ще ти го обясни много добре затова се учи от него и аз несъм някжа кумерсялен да знаеш ако не знаеш какжо означава тази дума провери в тълковния речник които ти ми каза да ползвам


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ха-ха-ха-ха
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2006 13:36 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Rakia`Rulez написа:
Ако АНИ ти си мислиш че разбираш от раста и реге култура се лъжеш жестоко то Магарето знае повече от тебе макар и само да реве ще ти го обясни много добре затова се учи от него и аз несъм някжа кумерсялен да знаеш ако не знаеш какжо означава тази дума провери в тълковния речник които ти ми каза да ползвам

ти маи имаш проблем а?Ти откъде знаиш че тя неразбира....и...ти дет мн разбираш....регето не е култура....растафариянството е религия...образоваи се малко....виж откъде произлиза всичко и тогава говори...

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ха-ха-ха-ха
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2006 11:33 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Дек 2005 02:39
Мнения: 134
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Rakia`Rulez написа:
Ако АНИ ти си мислиш че разбираш от раста и реге култура се лъжеш жестоко то Магарето знае повече от тебе макар и само да реве ще ти го обясни много добре затова се учи от него и аз несъм някжа кумерсялен да знаеш ако не знаеш какжо означава тази дума провери в тълковния речник които ти ми каза да ползвам

къв тулковен речник
комерс=popular
ти искаш комерс на ти комерс не се мъча с всички сили да бъда комерс като теб.......
:O


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Awe
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2006 11:38 
Offline

Регистриран на: 14 Яну 2006 19:53
Мнения: 2
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Моля те отиди на село те кокошките имат Раста ако не вярваш отиди и виш Кави расти имат само не на снимка а на живо ще ги видиш те е ти кажат как да си направиш и ако си мислиш че разбираш от рап то аз разбирам от мравоняци да знаш по добре кат не знаеш нищо недеи повдига на въпрос :bye:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2006 11:46 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2005 20:09
Мнения: 949
Местоположение: Jamaica ;]
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ani написа:
Rakia`Rulez
rasta.cult.bg[url]
разбирачи големи!?
Zero'Mc аз не съм виждала никой дори и на снимка който има прическа rasta
:O [/url]

моля? :scared:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2006 11:57 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Дек 2005 02:39
Мнения: 134
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
не се казва rasta ,а dreadlocks
еи ракийо нали искаше мнението на хората за нещата които си направил
аз си казах моето мнение и то беше че това e .................
и кво сега някув младеж от дружбите ще ме праща насело ми няма проблем да отида сред природата на чист въздух малко се поразсеям
проблема е че нямам село и ако ти имаш с удоволствие бих ти помогнала да изкопаем лозето и да полеем дръвчетата
нали трябва все пак да има нещо за ракия-рулзззз
не се впрягаж толкова
апази си злобата за по-натаъка
има време да си злобен спокс
като мине пубертета и всичко ще си дойде на мястото
моята прогноза за такива като теб е :големи рапери мн силни заознати с всичко 1 максимум 2 години раперстват
и после ги гледаш с гел на косата яке на diesel бог знае от каде купено кожени кафяви обувки
и се друскат в някой кръчма на поп-фолк
а ако не е така докажи го
нали си рапер имай малко стил докажи се бе
а не се дръж като последния селяк направил някви "песни" и сега раздава правосъдие наляво и надясно
и последно поздравявам те с:
Pack it up, pack it in
Let me begin
I came to win
Battle me that's a sin
дано да знаеш от коя песен е поне тая е по-комерсиалничка
:O


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Awe
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2006 11:58 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Rakia`Rulez написа:
Моля те отиди на село те кокошките имат Раста ако не вярваш отиди и виш Кави расти имат само не на снимка а на живо ще ги видиш те е ти кажат как да си направиш и ако си мислиш че разбираш от рап то аз разбирам от мравоняци да знаш по добре кат не знаеш нищо недеи повдига на въпрос :bye:

оооо боже...бати на всяка втора крачка раПер....еби му меча...чухме твоите песни...лели мали...

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2006 12:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ето тука малко за раперите и за големите раста маниаци.....
Произход - основни принципи на растафариянството
Произходът на Растафариянството "лежи" в една специфична географска област. Долината на река Нил. Това е огромена площ, която обхваща Египет на север и Етиопия на юг. Сърцевината на раста философията е сътворена именно от тази част на Африка, това е душата на Растафариянството. Растафарите признават например Ra, смятан от Египтяните за бога на слънцето, за животодаряващата сила. Те се съгласяват, че човек е нито делим нито различен от Бог, или Jah.

В Ямайка, както и навсякъде другаде по света, 30те години на ХХ в били години на разместване на социлните пластове! Чашата прелива, когато местаната власт решава да реши проблема с работническите неподчинения на острова по особено жесток начин ! Стачка от страна на работниците по захарните плантации в Westmoreland завършва с четирима убити работника, а дозина други завършват зад решетките. Сред тях е и лидерът на новосъздаденото работническо движение в Ямайка, Александър Бустаменте.
Това бил перфектният контекст за зараждането на група от островитяни, който решават да съксат връзката си със подтисническата социална система. Този нов култ - Растафариянството, за съжаление добил популярност като религия на отритнатите, ала истината е че малцина успяват да се съобразят със строгоста на култа. Нормите, които растафарите трябва да спазват са много и нелеки, но са изцяло продиктувани от библейските учеения и историята на човечеството.
По хълмовте на източна Ямайка започнали да се появяват растафариянски поселища. Малки къмпинги в които растите водели своя скромен наяин на живот. Аскетизмът и занаятчийството (дори художественост) се превърнали в "щита" на последователите на новата религия. Да, те се отбранявали от системата, от Вавилон! Естествено имало и недоразумения. Леонард Хауел основава поселището Pinnacle (в превод: върхова точка, апогей) върху изоставено парче земя между Кингстън и Спаниш Таун. Хауел обаче решава, че той самият а не Хайле Селасие е всемогъщият JAH. През 1954 го хвърлят в дом за умствено увредени, а поселището Pinnacle бива затворено.

The Dreads се превърнало в разговорното название на растафариянците, които се заселили по гетата в западен Кингстън. През времената около 1962 (Независимостта на Ямайка) имало редица инциденти, вклячващи огнени престрлки между расти и полиция, които били предпоставка за редица заглавия по вестниците. Новото движение се разпространявало из Ямайка със скоростта на пожар в сухи храсти.


Цар Соломон

По времето на Цар Соломон, Царица Макеба, властвала над империята Шеба, която включвала в пределите си Етиопия, Египет , както и части от Персия. Царицата отдавна планирала да посети мъдрия и заможен Соломон, който бил в Йерусалим, там той я покръстил и я насочил към вярата я Бога Абрахамов. Дотогава тя почитала Ра - Богът Слънце. Когато царицата се завърнала в земите си, тя променила религията на своята империя, всички приели Юдеизма. Ала посещението се оказало не само духовно, но също така и физически плодотворно. Царицата забременяла от Соломон. Тя му дала обещание, че ако й се роди момче ще го изпрати в Йерусалим, където да получава наставления от баща си. Така и станло. Родилият се син, наречен Менелик (Menelik), отпатувал на младини за Йерусалим, за да се срещне със Соломон. Менелик се заклел пред своята майка, че ще се завърне в Етиопия, тъй като е нейн наследник и трябва да заеме мястото й на трона. Когато Менелик, напусккла Йерусалим, Цар Соломн наредил, той да бъде придружен от от синовете на неговите свещеници. Соломон искал да бъде сигурен, че религията на Абрахам ще продължи да съществува в Етиопия. Така и станало религията пордължила своето съществуване и то в една чиста и единна форма.

Християнство / Юдеизъм

В сърцето на Растафариянството се крият и Египетските мистерии, които са описани в египетската Книга на Мъртвите. Елементите на Юдеизъм в Растафиянството са, въщност издънки на Египетския Мистицизъм. Те били остановени от Мойсей, когато бил приет от дъщерята на Висшия Свещеник на Египет и бил въведен в основните принципи на Озирис, Изиз и другите египетски богове. За финал Мойсей отпатувал за Етиопия къде за основа на Юдеизма се приема неговото учение. Именно Мойсей е автор на първите пет книги от Библията ( шестата и седмата се смятат за твърде сложни и неразбираеми за обикновения човек). Когато дошло времето на Християнството, Апостол Павел покръстил един високопоставен етиопски евнух, който когато се завърнал в страната си променил религията от Юдеизъм в Християнство! Така се дало и началото на Етиопската Православна Църква, една чиста форма на Християнство, която обаче пазила своите връски със своето Египетско и Юдейско минало. А всички тези елементи са и съставни части на Растафариянството! Тази църква изиграва и занчителна роля върху 225-тия цар (директен потомък на цар Давид, който пък е потомък на Мойсей). Тази всочайша царска особоа от етиопски произход бил Цар (Ras) Tafari Makonnen, или още Император Haile Selassie I. Той остановява Етиопската Православна Църква в Ямайка по молба на поклонниците му от острова. А по-късно прави и официално посещение на острова на 21 Април 1966г.

Основен принцип в растафариянската вяра е поклонението пред божественото господство на император Haile Selassie. Вярата казва, че Господ е във всеки човек, но само един и то точно Haile е този който носи божествени белези. Господ е Jah, чието име произлиза от юдейското Jehova, а Haile Selassie е Растафар - Rastafari е образувано от Ras (Крал, Глава-Титла, която получил като съветник на императора) и Tafari е рожденното му име. Всички братя са Расти.


Религия - религиозна насоченост, убеждения, произход
Растафарите признават, че тяхната религия представлява смесването на най-чистите форми на Юдеизма и Християнството. Те също така приемат египетския произход на тези две религии. В потвърждение на божествеността на Haile Selassie, Растафариянството отхвърля "вавилонското" двуличие на модерната църква. Римската църква и дори римският синод са считани за вавилонски! Именно Рим е градът, от който Мусолини нахлува в свещените земи на Етиопия през 1935. Религиите винаги отразяват социалната и географска среда, от която произлизат и ямайското Растафариянство не прави изклиючение: например употребата на марихуана, като божествено тайнство и помощно средство за медитация е напълно логично за страна, в която могъщо количество от "билката" расте свободно.

За Растите и тяхната Вяра цвета на кожата, расата и националността са напълно несъществени. Те приемат факта, че всеки народ и в частност всеки човек може да вярва в собствения си Бог, и религията определя виждането на личността за Бог, вътрешните ценности и духовните сили.

Sam Brown: "Без да навлизаме в подробности можем да кажем, че ние не можем да видим Господ през очите на Азиатците, също не можем да го разгледаме с очите на Арабите или от мястото на Римляните. Трябва да възприемаме Господа с очите на чернокожите хора. Затова днес виждаме Господ като тъмнокож, който идва да освободи робите и да накаже подтисниците."

Африка за Растите е главното място, от което произхожда религиозната им история и следователно преписват първоначалните записки на библията на тъмнокожите африканци. Библията за тях като книга на книгите е много важна, но не да се възприема напълно буквално и на сляпо, все едно нейната "бяла" версия е произходната истина. Според Растите, опитът на европейските народи да преведат писанието се оказал не напълно успешен. Липсвали им нужните умения затова и поради сложноста и непознаването на древното слово били принудени да пропуснат големи части от текста.



Вавилон-покварената земя
Растафарияните отричат твърденията на другите религьозни движения, че са анти-бели или анти-мулати. Напротив те приканват всички да се разкаят и да приемат Jah (съкратено от Jehovah). Растафарияните дават обет, че в таен час (извстен само на малцина посветени), покръстените ще се завърнат в Етиопия по незнаен начин, оставяйки зад гърбовете си тропическата сауна на Ямайка, която те считат буквално за Ад на Земята. Докато не удари този заветен час, Растафарияните ще отказват да участват в ежедневните интриги на живота и не ще общуват с Вавилон, кръга на всемирното робство и подтисничество на духа.

Бедняците откликват на призивите на Растафарияните, тъй като вероизповеданията на този култ придават известно социално благородство на иначе отхвърлените. Бидейки Растафарияни, те ще могат да дочакат с достойнство Денят на Страшния Съд, когато последните ще са първи, а първите последни.


Смъртта - или безсмъртието...

Представата за един жив Бог води директно към вярата за смъртта. Защото Бог не е дух, а Той е сред живите на този свят, не в трансцедентния му. Този Бог е деен в своя свят, в този живот, в хората и в природата.

Растите не вярват в смъртта, а във вечния живот. Когато някой Растафар почине в следствие на възраста си, той не умира наистина. Атомите на неговото тяло се концентрират в мисълта на хората около него. Същите тези атоми по късно служат при образуването на ново тяло, отговавящо на същността на душата и живота продължава отново напред.

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2006 12:05 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Дек 2005 02:39
Мнения: 134
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
това и още можете да намерите на:rasta.cult.bg[url]






don't worry be happy

:O [/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2006 12:07 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
имам един въпрос към г-н Рапера.....колко растафариянци познаваш от добрич?Тва ми е интересното!

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2006 12:07 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2005 20:09
Мнения: 949
Местоположение: Jamaica ;]
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
а ве гмон кво пишеш тука.....има си сайт...да влязат и да си четът там.....и без тва по-голямата част няа да разберът нищо..... :hahaha:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2006 12:11 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DELIRIUM написа:
а ве гмон кво пишеш тука.....има си сайт...да влязат и да си четът там.....и без тва по-голямата част няа да разберът нищо..... :hahaha:

еми :scared: :hot: интересно ми е мн разбират тука раперити уЕ...пък сигорно тои не познава никои на расти...ама разбира...ех ех...и ми беше инт...закво трябва да се зъби на Ани....щото можеби тя не харесва неговата "музика"....нз...

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2006 12:14 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Дек 2005 02:39
Мнения: 134
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
гМони или познаваш той ракиия-рулз и за тва ме защитаваш по някав начин
или от добро сърце ако е от 2-то ти благодаря и оценявам жеста
:O


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2006 12:16 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ani написа:
гМони или познаваш той ракиия-рулз и за тва ме защитаваш по някав начин
или от добро сърце ако е от 2-то ти благодаря и оценявам жеста
:O

еми не го познавам...ама маи и не ми трябва...от второто е...;) :bubble:

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2006 12:16 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2005 20:09
Мнения: 949
Местоположение: Jamaica ;]
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
гМони написа:
DELIRIUM написа:
а ве гмон кво пишеш тука.....има си сайт...да влязат и да си четът там.....и без тва по-голямата част няа да разберът нищо..... :hahaha:

еми :scared: :hot: интересно ми е мн разбират тука раперити уЕ...пък сигорно тои не познава никои на расти...ама разбира...ех ех...и ми беше инт...закво трябва да се зъби на Ани....щото можеби тя не харесва неговата "музика"....нз...

абе гмон.....успокой се...къв е смисъла да се нервиш на някакви невежи.....хехехе :hahaha:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2006 12:41 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Дек 2005 02:39
Мнения: 134
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
май всичко което се изписа не беше мн по темата
и тка ако някой слуша реге да си каже
в бергон няма кой знае какво разнообразие от този стил и беше хубаво като се заговори за това да се качат някви неща във фреето
това беше и моята идея
ако някой има неща които ги няма в локала нека ги качи и да даде линк
:O


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2006 22:11 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2005 20:09
Мнения: 949
Местоположение: Jamaica ;]
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
а да няа да е лошо ако се изтегли нещо :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2006 22:55 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DELIRIUM написа:
а да няа да е лошо ако се изтегли нещо :)

еми ако ми дадете линк....и ше тегля .....за мен няма проблем...казваите само линкове...и ви тегля...

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2006 09:05 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Еми...аз в момента нямам кво да кача....по простата причина...че стария ми харди...му са...е*а майката...и таз музика я имах на диск....ама и диска ми изчезна :scared: ...тъи че...само ми даиде линкове..и аз ше ви изтегля квото искате...:)...

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2006 15:01 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 26 Юни 2004 11:49
Мнения: 162
Местоположение: кофа No342
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
гМони написа:
Еми...аз в момента нямам кво да кача....по простата причина...че стария ми харди...му са...е*а майката...и таз музика я имах на диск....ама и диска ми изчезна :scared: ...тъи че...само ми даиде линкове..и аз ше ви изтегля квото искате...:)...

mda tva e tupoto 4e taq muzika samo se svalq ot razni 4ujdi saitove i ako ne6to ti se slu6i na hardisk4eto poslee...trudno se namira pak i vustanovqva

_________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2006 17:32 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 16 Сеп 2004 23:14
Мнения: 727
Местоположение: planet mary jane
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ам не съм чел мн по темата,бях гледал един филм по дискавъри дето общо взето казаха,че rastafarian значило Heads creator,ама както и да е.Вървя си оня ден из едно китно Бг градче около 10:00 през ноща и пред някъв магазин киризеха едно 10 човека,повечето на масури.Пък аз нямах с кого да си изпуша кашенцето и те ме заговриха,изкефиха се че съм от Добрич(даже се оказа че единия познава Fidget ;)),ама както и да е.Някви еи така зеха да лафят с мене,мн им се изкефих.После подобаващо се начупихме(коза мн як,ама бащата ми взе последното каше - сори) и всеки по пътя си.Извода е че хората бяха истински някви,пекани.Не да ходят на детска в Ра и да са бият :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2006 22:21 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
еми аз познавам....някои хора от дч...дет са на раста...ама общо взето пекани...ама аз познавам по дъртити...олд скула...бати Дзофчо....аз съм му луда фенка.. :hahaha: бахти изранала съм пред очите му.... :haha: бе пекани са....и найстина са некви...такива...истински...готяни

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 186 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов