Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Апр 2024 01:40

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 10:52 
Offline
No More Words
Аватар

Регистриран на: 25 Юни 2006 10:22
Мнения: 4637
Години: 33

Местоположение: somewhere around nothing
Благодарил: 27 пъти
Получил благодарност: 10 пъти
Уах мега лудница! Браво!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2008 12:20 
Offline
Търсач

Регистриран на: 02 Фев 2008 14:15
Мнения: 69
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KpAc` написа:
Уах мега лудница! Браво!

:clap: :yes:

_________________
Аз знам, че нищо не знам, но има такива които и това не знаят. ( Сократ )


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2008 13:14 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 07 Яну 2007 20:55
Мнения: 170
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Браво, Супер яко :) :clap:

_________________
Любовта е чувство, а сексът удоволствие.
Да оставим чувствата и да се отдадем на удоволствието... :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2008 20:36 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 07 Ное 2006 22:47
Мнения: 92
Години: 30

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
хахахахаххаха... много са яки :clap: :clap: :clap: бравоо (:

_________________
{!}~~People who are meant to be together always find their way in the end.. - Brooke Davis~~{!}


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Май 2008 22:18 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 26 Дек 2004 18:54
Мнения: 338
Местоположение: 15 4oveka sme v kov4ega na myrtweca YOXOXO i botilka rom
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Още нещо старо :)

---след запой---

Ден като всеки друг...Пак станах по обяд,пак нямаше нищо за ядене... Кофата за боклук преливаше:дългът ме зовеше. Не пак,а направо отново трябваше да се пристраша и да я изхвърля в обществения контейнер за отпадъци... Естесетвено тя беше ужасно олигавена,тежка от празните стъклени ботилки и вмирисана на алкохол...(Като четеш това ти звучи не чак толкова зле...) И кво като мирише на алкохол си казваш,но картинката съвсем не е толкова безобидна след тежка пиянска вечер,когато се чувстваш като пребита мъстия и ти се повдига дори от дъвките “орбит”,щото ти вунят на мента...
Взех аз кофата и тръгнах...имах да извървя около двайсетина метра,но повярвай ми за човек в моето състояние дори това е дълго и убийствено мъчение...А да изхвърля кофата с боклук значеше да я нося в ръце,което пък означаваше да е близо до носа ми (е...имам голям нос ;)) Накратко докато отивах до контейнера имах чувството че нося на ръце бай Въльо...
Аааа кой е бай Въльо ли...ами той е един мноооого печен старец,който често ми се налага да прибирам след дълъг запой в кръчмата... На около 70 години,но човека си потдържа организма на ниво и не пада преди петата чашка а след седмата вече му е трудно да си налее осма....И тъй като макар и на доста годинки няма деца пък ми е съссед,аз се прежалвам и го прибирам... Ами да ви кажа,това да си на 72 и да си алкохолик не е лесна работа,а като се замисля че той никога не е изтрезнявал напълно,доста цветно си представям състоянието на черния му дроб,ако неговото още може да се нарече така. Пък и да отиваш всеки Божи ден в кръчмата и да се наливаш сам докато парите или евентуално алкохола свършат,не е много весело... Ама пък снаете ли има още нещо: понякога нямам възможност да го прибера и така да се каже-в такъв случай господ му е на помощ. Е той не че помни на другия ден несполучливия си опит да слезе на два крака по стълбите и да се прибере до вкъщи,или пък вечно провалящия се номер с плюенето настрани... Ами не...той не помни просто се събужда до уличното кошче за болук,което е на две претъркулвания от стълбите,целия в кал заради локвата, в която е нацопал и някаква гъста мазна зелена слус по себе си(от плюенето ;)),става и си се прибира с половин тон тежаща глава вкъщи при отдавна умрялата си от глад котка,която той всеки ден вижда изтегната върху шкафчето за обувки,усмихва и се,поразрошва я и казва “Това си е твоето място и винаги тук седиш защото ти харесва...нали?” и я отминава,преплитайки крака към кухнята, където така и така няма нищо за ядене... Но въпреки това той влиза там,отваря печката,затваря я и поглежда с празен поглед в още по-празния хладилник,после затваря и него и като че ли вече нахранен се пльоска пред стария черно-бял телевизор да гледа “дързост и красота” та да може после да сваля бабичките в квартала с избрани откъси от най-вовата серия...Ехехех хайде стига за бай Въльо....вече стигнах до контейнера и даже изхвърлих боклука,а сега се връщам...Та навръщане кофата беше празна,но аз продължавах да усещам гадния мирис на алкохолни пари в носа си...И в един момент получих проветрение,простете исках да кажа просветление,че мириса идва от устата ми...мдааа вунях на бъчва,даже не на бъчва а направо на кръчма вунях... Помислих си “Я бързо вкъщи да си измия зъбите,че това не може да се трае”...”ами ако ме види някой съсед,някоя клюкарка и ме надуши” започнах да се психирам аз и се затичах към нас... Но нееееееееееееееееееееее-защо все на мен? Пак съм си забравила ключовете,а вратата се заключва автоматично...Що за кошмар е това?
Имах два вариянта: план”А”-да звънна на някой съсед да ми отвори,но веднага щом си помислих за това се постарах бързичко да си го избия от главата,че каквито съседи имам-с уши като локатори,усти като вечно включено радио и носове като на хрътки,сигорно щяха да ме надушат по домофона.... И оставаше план”Б”-да намеря бай Въльо и да го прибера в скромното му жилище. Е...идеята е по-точно да го намеря,защото ми трябват ключове за вратата,а той е единствения човек който няма да разбере колко пияна съм била снощи...Да го открия не беше никак трудно.Отново заспал до кошчето сладко си похъркваше и се наместваше на бурдюра като уличен пес в купчина от есенни листа...
-А,бай Въльо добре ли си?
-О да,мисля че мога да пия още едно-ухили се той и продължи-я ела помогни на дяда си да се изправи че май съм се схванал на студения цимяент...
-Хайде дай да те вдигнем и да си ходим-заканих се аз
-Че ти не си ли само бе мойто дете...да не ти се привиждат и други хора наоколо...трябва да отидеш на лекар-прозвуча леко загрижен
-Не-не спокойно нищо ми няма...хайде хайде да си ходим :)

_________________
Разни друсалки...изобщо да не ме занимават!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 00:48 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Юни 2006 01:40
Мнения: 721
Местоположение: away
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
елму, мачкаш пак :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Май 2008 22:17 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 26 Дек 2004 18:54
Мнения: 338
Местоположение: 15 4oveka sme v kov4ega na myrtweca YOXOXO i botilka rom
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
шади...душичко кога ще се напиваме пак у вас...със салатата в легена и ракията в чаените чаши :clap: :friends: :)

_________________
Разни друсалки...изобщо да не ме занимават!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2008 03:49 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Юни 2006 01:40
Мнения: 721
Местоположение: away
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
elmo-toper написа:
шади...душичко кога ще се напиваме пак у вас...със салатата в легена и ракията в чаените чаши :clap: :friends: :)


just say the word elmZ :}


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2008 12:32 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2008 10:33
Мнения: 610
Години: 30

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
baxti s toz rusnak ni6to ne razbrah recepciq posledowatelno hotel izvednuj ku6ta :O_o:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов