Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 18 Апр 2024 23:21

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Съвет за езици
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2011 01:41 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 03 Юли 2005 23:10
Мнения: 216
Местоположение: http://prizebg.net/crazyd4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Може ли някой да ми предложи най-различни помагала/учебници ,с които наистина е възможно и хубаво да се научи език самостоятелно,без уроци и излишни пари.Например учебниците на Raymand Morphy по английски... Ето сега за нула време докато бях за малко време в болницата си изядах учебника 2-ро равнище и си зех матурата с 5-ца...-но всичко ясно и точно ,и с пример си е представено.
Не търся конкретни помагала/учебници за конкретни езици ... Търся за всичко,колкото можете повече за колкото може повече езици кажете ,няма никакви проблеми-имам цяло лято :) Стига само да е достъпно за самоучение... Езиците могат да са френски,немски,руски,италиански,китайски,японски и т.н. каквото знаете ... Само моля ви без ТУРСКИ (най-вече,защото това е най-отвратителния език,при който жичките в главата ми направо изгарят...) !
Мерси предварително на всички и не се стеснявайте :) Приемам всякакви съвети за научаване на езици


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Съвет за езици
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2011 09:54 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 03 Юли 2005 23:10
Мнения: 216
Местоположение: http://prizebg.net/crazyd4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не случайно в по-горния си пост написах учебници/помагала ,наистина не съм се уточнил правилно,НО ми трябват книжни учебници/помагала за самоубочение,защото където отивам няма да имам компютър,нито интернет.Доколкото за твойте линкове -първия наистина е много хубав ! А за тези самоубочения в замунда ... изтеглих няколко,но там са за малко по-навътре в езиците,започват си от лека граматика и съдържание,но никъде нямаше най-простото как се изговарят букви или думи... каква файда имам да уча писмената граматика и изрази и т.н. ,като не мога да го изговоря ...
Темичката продължава,наистина ще съм ви благодарен от книжни учебници/помагала ,които например сте използвал за изучаване на език,които знаете,че са добри и най-важното започват от нулата... ,а не първото ,което сте написали в интернет . Мерси и се извинявам за първоначалното ми неуточнение.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов