Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 07 Май 2024 07:25

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 307 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 00:44 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
messershmit написа:
нека да не се залъгваме, половината тука няма да изкарат първо пресяване, после ще ви налегне една депресия и ще се набутате в първия университет който видите, като да кажем Шуменския, да не се обиждат тея които учат там или са завършили там, след време когато/ако/ се дипломирате половината няма да знаят какво да правяти коя гора да хванат, и пак ще се върнат оттам откъдето са започнали, кой барманче, кой сервитьорче, продавачка. Сега тука всички ще ревнат да си гледам работата, и така е разбира се, аз нищо не рабирам, само трябва много хубаво да си помислите как ще протече остатъка от жалкият ви животец и дали ще имате някакво участие при разпределението на печалбата, или някой ще я разпределя вместо вас. Евала Zero-то не му се учи иска да работи, поне знае кво иска човечеца, другите учат понеже така е модерно, и ако не си висшист, директно в канала. Можеш ли да си позволиш да загубиш няколко годинки за нещо което после ще съжаляваш? Качиш ли се веднъж на пързалката връщане няма.


Направих си труда да прочета целия ти пост...когато стигнах до "остатъка от жалкия ви животец" , разбрах че съм сгрешила.И все пак го прочетох до самия му край от чисто любопитство дали по-нататък няма да видя още нещо, с което ще направиш опит(няма да казвам "жалък") да опишеш моя или нечий друг живот.
...със здраве.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 10:08 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 23 Юни 2006 08:08
Мнения: 730
Местоположение: Beyond The Within
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
EyesWideShut написа:
messershmit написа:
нека да не се залъгваме, половината тука няма да изкарат първо пресяване, после ще ви налегне една депресия и ще се набутате в първия университет който видите, като да кажем Шуменския, да не се обиждат тея които учат там или са завършили там, след време когато/ако/ се дипломирате половината няма да знаят какво да правяти коя гора да хванат, и пак ще се върнат оттам откъдето са започнали, кой барманче, кой сервитьорче, продавачка. Сега тука всички ще ревнат да си гледам работата, и така е разбира се, аз нищо не рабирам, само трябва много хубаво да си помислите как ще протече остатъка от жалкият ви животец и дали ще имате някакво участие при разпределението на печалбата, или някой ще я разпределя вместо вас. Евала Zero-то не му се учи иска да работи, поне знае кво иска човечеца, другите учат понеже така е модерно, и ако не си висшист, директно в канала. Можеш ли да си позволиш да загубиш няколко годинки за нещо което после ще съжаляваш? Качиш ли се веднъж на пързалката връщане няма.


Направих си труда да прочета целия ти пост...когато стигнах до "остатъка от жалкия ви животец" , разбрах че съм сгрешила.И все пак го прочетох до самия му край от чисто любопитство дали по-нататък няма да видя още нещо, с което ще направиш опит(няма да казвам "жалък") да опишеш моя или нечий друг живот.
...със здраве.
и аз го прочетох, но нещо тънкия замисъл ми обягна,ся да ходя да уча ли?да бачкам ли.Доктор Живот кажи ми как да изживея мизерния си остатък от жалкия си животец


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 10:33 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
защо толкова му се изнервихте на поста?

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 10:39 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 23 Юни 2006 08:08
Мнения: 730
Местоположение: Beyond The Within
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Goddess написа:
защо толкова му се изнервихте на поста?
ако го беше написал Бил Геитс или Шварценегер,нямаше да се изнервя


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 10:43 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
FuN написа:
Goddess написа:
защо толкова му се изнервихте на поста?
ако го беше написал Бил Геитс или Шварценегер,нямаше да се изнервя

ами точно ти и Мимито няма защо да го приемате толкова лично...знаете, че беше отправен към др тип хора...(:

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 10:44 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 29 Ное 2004 07:52
Мнения: 963
Местоположение: който ми чете постовете е пич:D
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ама сте дълбоки като "котешки задници"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 10:47 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 23 Юни 2006 08:08
Мнения: 730
Местоположение: Beyond The Within
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Goddess написа:
FuN написа:
Goddess написа:
защо толкова му се изнервихте на поста?
ако го беше написал Бил Геитс или Шварценегер,нямаше да се изнервя

ами точно ти и Мимито няма защо да го приемате толкова лично...знаете, че беше отправен към др тип хора...(:
аз като един съвременен Робин Худ се чувствам длъжен да защитя невзрачните


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 10:48 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Matau написа:
ама сте дълбоки като "котешки задници"

ти си плитък като...айде да не ставам груба

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 10:48 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 23 Юни 2006 08:08
Мнения: 730
Местоположение: Beyond The Within
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Goddess написа:
Matau написа:
ама сте дълбоки като "котешки задници"

ти си плитък като...айде да не ставам груба
стани стани


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 10:49 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 29 Ное 2004 07:52
Мнения: 963
Местоположение: който ми чете постовете е пич:D
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Goddess написа:
Matau написа:
ама сте дълбоки като "котешки задници"

ти си плитък като...айде да не ставам груба

хя кажи да науча нов лаф е ;]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 10:52 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
няма да ругая, че пак ще ми се разбучат обидени момченца "как да си на такова момиче кавалер" и т.н.
хах

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 10:53 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 29 Ное 2004 07:52
Мнения: 963
Местоположение: който ми чете постовете е пич:D
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Goddess написа:
няма да ругая, че пак ще ми се разбучат обидени момченца "как да си на такова момиче кавалер" и т.н.
хах

ай кажи ми на лс


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 10:53 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 23 Юни 2006 08:08
Мнения: 730
Местоположение: Beyond The Within
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
get a girlfriend Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 11:26 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Matau написа:
Goddess написа:
няма да ругая, че пак ще ми се разбучат обидени момченца "как да си на такова момиче кавалер" и т.н.
хах

ай кажи ми на лс

а-а-а , без такива , всичко ще се пише в темата :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 12:17 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Goddess написа:
защо толкова му се изнервихте на поста?

ако забелязохте навсякъде има думата половината,никой не ви казва
че всички сте неудачници ,който се смята от половина която би трябвало да е обидена
негов проблем.Вземете поучете 5 години ,после седнете го прочетете
това и ще се убедите че е вярно


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 18:15 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
EyesWideShut написа:
Направих си труда да прочета целия ти пост...когато стигнах до "остатъка от жалкия ви животец" , разбрах че съм сгрешила.И все пак го прочетох до самия му край от чисто любопитство дали по-нататък няма да видя още нещо, с което ще направиш опит(няма да казвам "жалък") да опишеш моя или нечий друг живот.
...със здраве.


Ей това се имаше предвид, няма връщане нали вече си го прочела, сега остава само да съжаляваш че си го направила и да намериш да прочетеш нещо което ти се покрива с разбиранията. Ти си умно момиче, ще ме разбереш, понеже ти не си от " половината" нали, и кой би се усъмнил че си. Никой не е, никой няма да си признае.

Нито съм Бил Гейтс ,нито Шварци но и те да бяха все тая, понеже на никой не му пука, нито за Бил нито за Шварци, нито пък за вас и мене. Колкото по рано се разбере толкова по-добре. Хората се възпитават да бъдат егоисти. Никой не си е "направил труда" да ти характеризира живота, съмненията които имаш са изцяло твои, и ако си се засегнала значи те притеснява нещо, или може би и ти си като Sun или да го наричам Майка Тереза, вече незнам. Сега започваш и не би ти се искало някой да ти разклати и малкото логика което намираш в това което правиш, защото става кофти, и нали знаеш само на тебе щот' на никой друг не му дреме. Та по тая логика казвам че това което си мислиш да направиш трябва да си помислиш много добре, защото после пак ще " съжаляваш" че си го прочела. Съвети ще имаш много за едно или друго обаче решението трябва да си го вземеш сам, ако ме разбираш.

Ако пък съм те обидил теб или някой друг, извинявам се не е било насочено към никой конкретно, а ако някой се е познал...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 18:22 
messershmit написа:
EyesWideShut написа:
Направих си труда да прочета целия ти пост...когато стигнах до "остатъка от жалкия ви животец" , разбрах че съм сгрешила.И все пак го прочетох до самия му край от чисто любопитство дали по-нататък няма да видя още нещо, с което ще направиш опит(няма да казвам "жалък") да опишеш моя или нечий друг живот.
...със здраве.


Ей това се имаше предвид, няма връщане нали вече си го прочела, сега остава само да съжаляваш че си го направила и да намериш да прочетеш нещо което ти се покрива с разбиранията. Ти си умно момиче, ще ме разбереш, понеже ти не си от " половината" нали, и кой би се усъмнил че си. Никой не е, никой няма да си признае.

Нито съм Бил Гейтс ,нито Шварци но и те да бяха все тая, понеже на никой не му пука, нито за Бил нито за Шварци, нито пък за вас и мене. Колкото по рано се разбере толкова по-добре. Хората се възпитават да бъдат егоисти. Никой не си е "направил труда" да ти характеризира живота, съмненията които имаш са изцяло твои, и ако си се засегнала значи те притеснява нещо, или може би и ти си като Sun или да го наричам Майка Тереза, вече незнам. Сега започваш и не би ти се искало някой да ти разклати и малкото логика което намираш в това което правиш, защото става кофти, и нали знаеш само на тебе щот' на никой друг не му дреме. Та по тая логика казвам че това което си мислиш да направиш трябва да си помислиш много добре, защото после пак ще " съжаляваш" че си го прочела. Съвети ще имаш много за едно или друго обаче решението трябва да си го вземеш сам, ако ме разбираш.

Ако пък съм те обидил теб или някой друг, извинявам се не е било насочено към никой конкретно, а ако някой се е познал...


Yesss :clap:

Ти си моят идол човек, евала :pray: :ok:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 18:23 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Юни 2006 01:40
Мнения: 721
Местоположение: away
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
messershmit, мисля че тя имаше предвид че е било грешка да чете поста ти


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 18:35 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 29 Ное 2004 07:52
Мнения: 963
Местоположение: който ми чете постовете е пич:D
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
Matau написа:
Goddess написа:
няма да ругая, че пак ще ми се разбучат обидени момченца "как да си на такова момиче кавалер" и т.н.
хах

ай кажи ми на лс

а-а-а , без такива , всичко ще се пише в темата :D

тя и на лс не ми каза ;(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 19:24 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Shaddy написа:
messershmit, мисля че тя имаше предвид че е било грешка да чете поста ти


знам какво е имала предвид, както знам, а и не само аз, че някой грешки струват прекалено скъпо, в такъв смисъл говорих един вид м/у редовете


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 21:36 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2006 21:42
Мнения: 1069
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мене ме търсете в УАСГ там мисля да се набутам :scared:

_________________
Sentient life-form


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2006 23:02 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Iron`Maiden`RuleZz написа:
Мене ме търсете в УАСГ там мисля да се набутам :scared:

евала :pray:
може да излезе човек от тебе


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2006 12:59 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 03 Апр 2004 00:42
Мнения: 424
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Има истина в думите на messershmit, ама много са малко тези, които 100% знаят какво искат да станат след завършване на средното образование.Това не значи, че нищо няма да стане от тях.Най-често като отидеш да учиш нещо, което е добре да ти е поне малко интересно, завързваш нови запознанства, започваш да си по ориентиран и си намираш мястото в живота, което не винаги става бързо.

_________________
"I live my life, I don't apologize to take care of my family. And I refused to be a fool dancing on the strings held by all of those big shots. That's my life I don't apologize for that."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2006 20:16 
Shaddy написа:
messershmit, мисля че тя имаше предвид че е било грешка да чете поста ти
точно ! щото нищо нямаше да зацепи, както и се оказа явно :brose:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2006 21:16 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Леле мале, тая тема съм я позабравила и виж ти колко много възгласи относно моя пост...в едни от тях някои се опитват да ме учат на "живот", да ме накарат да прозра, че на никой друг не му дремело, а дори и съвети ми раздават как да продължавам занапред...еха, благодаря ви,по конкретно благодаря на messershmit, но не мисля, че имаше нужда да изписваш толкова много в моя чест, още повече, че не ти пука за възгледите ми и за съмненията ми за живота,бла-бла...Освен това долавям още характеристики от типа на "малкото логика, която намираш в това, което правиш", но всъщност има ли значение - на никой не му дреме 8-)
В други възгласи такива, които прочетох, ми се стори, че долавям директна обида, но всъщност никак не се учудвам, все пак остроумието на г-на е всеизвестно...пък и защо да ми пука?


В следващите романи, които следва да прочета по свои адрес, ще ви моля да си спестите анализите за живота или за мен самата...мисля сама да опитам от него, а не от сега да вдигам бяло знаме, само защото някой батко ме учи на това.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2006 21:53 
Желая ти много студентски бригади :samo nashte: :hahaha:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2006 00:09 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
EyesWideShut написа:
Леле мале, тая тема съм я позабравила и виж ти колко много възгласи относно моя пост...в едни от тях някои се опитват да ме учат на "живот", да ме накарат да прозра, че на никой друг не му дремело, а дори и съвети ми раздават как да продължавам занапред...еха, благодаря ви,по конкретно благодаря на messershmit, но не мисля, че имаше нужда да изписваш толкова много в моя чест, още повече, че не ти пука за възгледите ми и за съмненията ми за живота,бла-бла...Освен това долавям още характеристики от типа на "малкото логика, която намираш в това, което правиш", но всъщност има ли значение - на никой не му дреме 8-)
В други възгласи такива, които прочетох, ми се стори, че долавям директна обида, но всъщност никак не се учудвам, все пак остроумието на г-на е всеизвестно...пък и защо да ми пука?


В следващите романи, които следва да прочета по свои адрес, ще ви моля да си спестите анализите за живота или за мен самата...мисля сама да опитам от него, а не от сега да вдигам бяло знаме, само защото някой батко ме учи на това.


блажени били заблудените :hot:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2006 00:14 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
messershmit написа:
EyesWideShut написа:
Леле мале, тая тема съм я позабравила и виж ти колко много възгласи относно моя пост...в едни от тях някои се опитват да ме учат на "живот", да ме накарат да прозра, че на никой друг не му дремело, а дори и съвети ми раздават как да продължавам занапред...еха, благодаря ви,по конкретно благодаря на messershmit, но не мисля, че имаше нужда да изписваш толкова много в моя чест, още повече, че не ти пука за възгледите ми и за съмненията ми за живота,бла-бла...Освен това долавям още характеристики от типа на "малкото логика, която намираш в това, което правиш", но всъщност има ли значение - на никой не му дреме 8-)
В други възгласи такива, които прочетох, ми се стори, че долавям директна обида, но всъщност никак не се учудвам, все пак остроумието на г-на е всеизвестно...пък и защо да ми пука?


В следващите романи, които следва да прочета по свои адрес, ще ви моля да си спестите анализите за живота или за мен самата...мисля сама да опитам от него, а не от сега да вдигам бяло знаме, само защото някой батко ме учи на това.


блажени били заблудените :hot:

Странно, и аз си помислих същото, когато четох твоя пост. ":hot: "
Да сте живи и здрави.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2006 00:17 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
и двамата носим панталони ,но на мене ми стоят по - добре
ако ме разбра


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2006 00:23 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
messershmit написа:

блажени били заблудените :hot:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 307 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов