Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 16 Юни 2024 08:52

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 307 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2006 23:11 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Goddess написа:
dobdob написа:
Аз сериозно съм се замислил дали да не се хвана да уча и да взема нужните изпити по английски и да кандидатствам някъде в САЩ щото тука нещо не си виждам бъдещето.Ама не съм сигурен аз още си нямам никаква идея какво искам да стана или да уча...Едно момче много ме зариби и ме накара да се замисля.Той сериозно се е хванал да учи и сега скоро са му изпитите по-точно TOEFL и SAT,които са ти нужни за кандидатстване в САЩ.Впрочем някой ако се интересува да посети този сайт:http://www.uni-choice.com

Ако смяташ да ходиш на SAT трябва много, мноооого да учиш....


Абе тва за SAT,че е толкова труден не е вярно.TOEFL(Test of English as a Foreigh Language) бил много по-труден и е същинския тест,а SAT се взимал по-лесно и е бил малко по-елементарен.На мен така ми казаха от човек,който смята да кандидатства.Иначе аз не съм го решил още просто незнам какво искам да правя.Нищо незнам за бъдещето ми още.Аз съм сега 11 клас ако почна сега подготовката имам 1 година до изпите и ще се подготвя все някак.Иначе тва момче той е от икономика 12 клас е започнало да учи март много здраво се подготвя оттогава.Нямало е в ден,който да не учи аз му видях нещата....между другото подготвителните книги за TOEFL и SAT струват 35$ парчето,но с 4 или 5 CD-та.

Мойто момче, на краставичар краставици ли ще продаваш ?
Ти знаеш ли какво е SAT? Изпит по английска граматика и математика. Най-малкото има Sat 1 i Sat 2. Трябва да държиш и двата...А за TOEFL как ще е по-труден?! Ти чуваш ли се? Виждал ли си ги? ...Той на ниво Advanced се взима...И самата граматика в TOEFL е по-лесна, и няма математика и география. Ако не учиш в ЕГ обаче, и двата ще са ти трудни, и книжките по 35 $ няма да са ти достатъчни...

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Ное 2006 01:20 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 22 Яну 2005 22:02
Мнения: 568
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Marcos написа:
IzPeRkAlA написа:
после ако ме земат някъде ще уча кво да се прай...

на същия принцип сам ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Ное 2006 23:54 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Goddess написа:
dobdob написа:
Goddess написа:
dobdob написа:
Аз сериозно съм се замислил дали да не се хвана да уча и да взема нужните изпити по английски и да кандидатствам някъде в САЩ щото тука нещо не си виждам бъдещето.Ама не съм сигурен аз още си нямам никаква идея какво искам да стана или да уча...Едно момче много ме зариби и ме накара да се замисля.Той сериозно се е хванал да учи и сега скоро са му изпитите по-точно TOEFL и SAT,които са ти нужни за кандидатстване в САЩ.Впрочем някой ако се интересува да посети този сайт:http://www.uni-choice.com

Ако смяташ да ходиш на SAT трябва много, мноооого да учиш....


Абе тва за SAT,че е толкова труден не е вярно.TOEFL(Test of English as a Foreigh Language) бил много по-труден и е същинския тест,а SAT се взимал по-лесно и е бил малко по-елементарен.На мен така ми казаха от човек,който смята да кандидатства.Иначе аз не съм го решил още просто незнам какво искам да правя.Нищо незнам за бъдещето ми още.Аз съм сега 11 клас ако почна сега подготовката имам 1 година до изпите и ще се подготвя все някак.Иначе тва момче той е от икономика 12 клас е започнало да учи март много здраво се подготвя оттогава.Нямало е в ден,който да не учи аз му видях нещата....между другото подготвителните книги за TOEFL и SAT струват 35$ парчето,но с 4 или 5 CD-та.

Мойто момче, на краставичар краставици ли ще продаваш ?
Ти знаеш ли какво е SAT? Изпит по английска граматика и математика. Най-малкото има Sat 1 i Sat 2. Трябва да държиш и двата...А за TOEFL как ще е по-труден?! Ти чуваш ли се? Виждал ли си ги? ...Той на ниво Advanced се взима...И самата граматика в TOEFL е по-лесна, и няма математика и география. Ако не учиш в ЕГ обаче, и двата ще са ти трудни, и книжките по 35 $ няма да са ти достатъчни...


Добре може и така да е.SAT-а може да е по-труден казах ти не съм запознат така си мислех.Да и 2-та се взимат.Само не ме обиждай и не ми казвай кво мога да взема и кво не мога.Не уча в ЕГ,но пак съм бил подготве 1 година с по 19 часа на седмица английски.Изобщо не знаеш на кво ниво съм с английския така,че не ми казвай кво мога да взема и кво не мога.Аз ако реша да уча в САЩ ще се хвана и ще ги взема тея изпити.Кво като не уча в ЕГ.Тея книги,които ти казах са американски и се поръчват от САЩ и са задължителни за всеки човек,който смята да взема тея изпита айде не ми казвай,че не струват.Сигурен съм,че съм много по напред с материала по-английски отколкото теб.Чел съм книги на английски.В интернет постояно говоря с англоговорящи.Не можах да те разбера кво се иозлоби така.Само дето не съм бил напълно запознат с тея изпити ли?Айде тихо там и си трай.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2006 12:07 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Леле, като стигнах до изречението, че си много по-напред с "материала" по АЕ, и се отказах да ти обяснявам. Като четеш книги на АЕ какво, мислиш, че си единственият ли? И тези приказки с 19-те часа на седмица са ми ясни. Не се обиждай, но си е така- все още най-добре се научава език в ЕГ. Всяко училище си има приоритети, на нашето е този- езика, може би неслучайно се казва така? Просто тези работи дето ми ги говориш ...все едно аз да ти кажа (доколкото разбрах учиш в Икономиката) "ти знаеш ли, че там се учи микро и макро икономика?"
Тъпо, нали? Няма да ти стигнат книгите, защото се съмнявам да си взел ниво proficiency, което е задължително за SAT. Да, знам, че ТРЯБВА да си ги поръчаш от САЩ, или по-лесно ще ти е да си ги купиш от Варна, незнам, но все пак, за да успееш, трябва да си купиш и други работи. Не съм те обиждала, просто не се заблуждавай, че като си учил по 19 часа и знаеш английски на ниво SAT....защото смея да твърдя, дори аз, дето готвя кандидатстване с английски, не го знам на това ниво, какво остана за човек, който не се занимава така...Разбира се, че можеш да успееш, но повярвай ми, трябва много да учиш, и да почнеш още сега, защото като се заемеш сериозно, ще видиш наистина за какво ти говоря
Успех.... :bye:

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2006 19:25 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Аз много добре знам,че нивото ми изобщо не е на ниво SAT.В Добрич няма как да научиш където и да е било толкова добре английски осен ао не отидеш на уроци.И в ЕГ дори някои предмети да са им на английски това е добре,че се научаваш да говориш правилно,по-добро произношение,повече думи и т.н.Обаче граматика и т.н. зависи от човека.И да уча в ег аз като не ми се учи няма да го науча както трябва.Аз точно за това казвам,че ако ще се решавам да уча в САЩ примерно трябва да почна сега и ще имам 1 година да се подготвям.Много добре знам,че трябва много да се учи.Пък и анлийския не е толкова сложен като език.Кво има толкова.Кво говориш за тоя SAT сякаш е изпит по китайски.Има далеч по-сложни езици от английския.И като граматика изобщо не е толкова сложен.Аз ако са хвана да уча граматиката за 2 месеца ще я знам по-добре от англичаните.Като се има впредвид какво знам досега от училище.Виждал съм примерен тест на SAT не е чак толкова сложно е не казвам,че ако сега го направя ще го взема обаче зависи от човека.Ако иска ще го вземе без значение къде учи.Даже май сега се надъхах да направя един примерен SAT.Ся ще потърся из нета някъде.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2006 20:13 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ми после...после и аз нз...с математика ше се кандидатсва...то ясно...ама после... :O_o: ае имам още кЪм 3 години...баси

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2006 21:24 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Аз много добре знам,че нивото ми изобщо не е на ниво SAT.В Добрич няма как да научиш където и да е било толкова добре английски осен ао не отидеш на уроци.И в ЕГ дори някои предмети да са им на английски това е добре,че се научаваш да говориш правилно,по-добро произношение,повече думи и т.н.Обаче граматика и т.н. зависи от човека.И да уча в ег аз като не ми се учи няма да го науча както трябва.Аз точно за това казвам,че ако ще се решавам да уча в САЩ примерно трябва да почна сега и ще имам 1 година да се подготвям.Много добре знам,че трябва много да се учи.Пък и анлийския не е толкова сложен като език.Кво има толкова.Кво говориш за тоя SAT сякаш е изпит по китайски.Има далеч по-сложни езици от английския.И като граматика изобщо не е толкова сложен.Аз ако са хвана да уча граматиката за 2 месеца ще я знам по-добре от англичаните.Като се има впредвид какво знам досега от училище.Виждал съм примерен тест на SAT не е чак толкова сложно е не казвам,че ако сега го направя ще го взема обаче зависи от човека.Ако иска ще го вземе без значение къде учи.Даже май сега се надъхах да направя един примерен SAT.Ся ще потърся из нета някъде.

Не само не е труден, ами и е най-лесният, точно затова и много хора се заблуждават....

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2006 23:40 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Сега направих един примерен SAT.По точно един от многото щото има много разновидности в зависимист университета в който искаш да кандидатстваш какво изисква освен главния.Значи този имаше въпроси първо граматика,алгебра,геометрия,четене на текст след,което трябва да отговаряш на въпроси свързани с текста и примерни малки есета на,които също трябва да даваш отговор.Та изкарах 800 от макс 2400.Абе не е чак толкова зле сякаш ама то и математиката не ми се отрази много добре на точките.Доколкото аз търсих намерих само някакви такива частични SAT тестове от най-различно естество,но не можах да намеря подробен вариант на истинския тест,който трябва да се взима.Обаче айде стига с тва.Първо да разбера кво искам да правя,че тогава.Това само като няква идея го казах,че много взех да говоря.Ако искам да кандидатсвам в САЩ ще вникна по-подробно в нещата.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2006 03:07 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 07 Май 2006 15:37
Мнения: 181
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
после Висше и после общ работник, после се женя, нарояват ми се много дечица и после се пенсионирам :) така си виждам аз идеалното бъдеще :Р

_________________
http://www.myspace.com/musicdeep


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2006 03:33 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2005 17:18
Мнения: 1355
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
TiMaKa написа:
после Висше и после общ работник, после се женя, нарояват ми се много дечица и после се пенсионирам :) така си виждам аз идеалното бъдеще :Р

:killnyself:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2006 01:00 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 07 Май 2006 15:37
Мнения: 181
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
:boo:

_________________
http://www.myspace.com/musicdeep


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2006 02:09 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
... казарма :byez:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2006 02:53 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
college

_________________
wildcat.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2006 13:06 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 15 Ное 2006 19:43
Мнения: 30
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
college


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2006 13:07 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
college

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 14:17 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
TiMaKa написа:
после Висше и после общ работник, после се женя, нарояват ми се много дечица и после се пенсионирам :) така си виждам аз идеалното бъдеще :Р

Няма да доживееш пенсия! :bored:
После ще кандидатствам с математика и английски.Искам Японистика в СУ или може би ВТУ.То за японистиката само език трябва.Иначе с математиката нз точно къде ще кандидатствам О_о

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 14:19 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 22 Авг 2006 15:04
Мнения: 125
Местоположение: In a v0id
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PieceOfShit написа:
TiMaKa написа:
после Висше и после общ работник, после се женя, нарояват ми се много дечица и после се пенсионирам :) така си виждам аз идеалното бъдеще :Р

Няма да доживееш пенсия! :bored:
После ще кандидатствам с математика и английски.Искам Японистика в СУ или може би ВТУ.То за японистиката само език трябва.Иначе с математиката нз точно къде ще кандидатствам О_о

браво браво :clap:

_________________
I'm a lonely stranger In this world of pain...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 14:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
-S0uLLeSS- написа:
PieceOfShit написа:
TiMaKa написа:
после Висше и после общ работник, после се женя, нарояват ми се много дечица и после се пенсионирам :) така си виждам аз идеалното бъдеще :Р

Няма да доживееш пенсия! :bored:
После ще кандидатствам с математика и английски.Искам Японистика в СУ или може би ВТУ.То за японистиката само език трябва.Иначе с математиката нз точно къде ще кандидатствам О_о

браво браво :clap:

Мерси :dance:

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 16:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Chelsea написа:
college

_________________
Слушай тялото си. ТО ще ти казва какво да правиш ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 19:16 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 24 Мар 2005 23:26
Мнения: 339
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
фармация или тук или в чужбина..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 22:36 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 05 Яну 2006 17:55
Мнения: 1208
Местоположение: Somewhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
зъболекар ;-)

_________________
Sometimes we search for one thing but we discover another.Even though i find out something very important about myself... I'm awesome


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 22:39 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Ми...после работа...няма как..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 22:43 
Offline
wet cigarette
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2007 14:07
Мнения: 987
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
висше


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2007 00:10 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2004 14:44
Мнения: 861
Местоположение: hypercube
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
после на село

_________________
Wing Tsun concepts


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2007 00:33 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 07 Юли 2006 18:56
Мнения: 933
Години: 36

Местоположение: In the sands of Persia
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
DevilRose написа:
StreetStep написа:
после на село

Ако имаш малка спретната къщурка или симпатична вила..вземи ме със себе си, мога да се грижа за цветята, ще имаш много рози :р

Нали ти обещах замък, а ти на село ще ходиш. :(

_________________
I walk into a purple forest,
the place is magical and free,
the grass is violet, the sky is white,
purple defines every tree...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2007 00:38 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2006 21:42
Мнения: 1069
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
HAhaha ами надявам се да ме приемат пък по нататък ще му мисля

_________________
Sentient life-form


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2007 00:39 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 20 Мар 2004 03:19
Мнения: 686
Местоположение: y bAbA :P
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Undead_Warrior написа:
HAhaha ами надявам се да ме приемат пък по нататък ще му мисля


и аз засега така, но все повече почвам да се замислям, какъв гърч е след това, дето казва една позната: "Влизането най-лесната работа"

_________________
There is always more misery among the lower classes than there is humanity in the higher.
-- Victor Hugo, Les Miserables, 1862


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2007 00:43 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 11 Дек 2004 20:25
Мнения: 562
Местоположение: ДР Конго
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ще уча, може би в чужбина .. лошото е, че дори не съм се насочила към специалност .. "имам време"

_________________
LügerLuder


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2007 01:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
University Of Texas In Arlington за bachelor, а за висше клоня към Източния бряг.. :inlove:

_________________
wildcat.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2007 18:06 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2006 21:42
Мнения: 1069
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DevilRose написа:
nash1988 написа:
DevilRose написа:
StreetStep написа:
после на село

Ако имаш малка спретната къщурка или симпатична вила..вземи ме със себе си, мога да се грижа за цветята, ще имаш много рози :р

Нали ти обещах замък, а ти на село ще ходиш. :(

Aз заради природата... ;)


Ша ти вземе замък у гурътъ уе ; )

_________________
Sentient life-form


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 307 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов