Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 14:27

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2012 15:44 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 19 Фев 2005 23:45
Мнения: 345
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Здравейте , става дума за ВПВ синдром , надкамерна пароксизмална тахикардия , скрити връзки , мъждене и ощее много причинители на аритмия , която се лекува единствено чрез ЕФИ придружено с аблация.
Какво е ЕФИ : ЕФИ представлява сбор от различни тестове на електропроводната система на сърцето, осъществени чрез въвеждане на катетри директно в сърцето.Ако се октрият тези допълнителни връзки се изгарят (така наречената аблация) , след което пациента се излекува напълно.Операцията е безкръвна , навлиза се през артерията или венозно на краката близо до слабините чрез катетри , всичко това се наблюдава на ренген и разни 3D програми...Спирам да обяснявам , защото ако има такива страдащи явно са запознати с темата и самата процедура , а ако няма мога да дам линкове с доста подробна информация дори и видеоклипове как протича самата процедура...
Мисълта ми е има ли някой който страда от такива аритмии ( тук говорим за пулса над 180 в някои случай до 240 )
Или пък някой от Вас вече е ходил и се е подлагал или пък му предстои да го направи.
Аз самият съм с предполагаем ВПВ синдром и преди да се подлагам на каквото и да е било ми се иска да разбера от нашият град дали има хора с моята съдба.
Споко хора , това не е заразно , не е наследствено , лекува се ... сега да не си помислите че съм някой изруд :)))
Просто имам допълнително снопче връзка с клетки който съдържат по голям честотен електросигнал и от време на време го поддават към сърцето и то започва да бие като лудо докато не се измори и спре само или чрез инжекция Ритмонорм в спешното :)
Хайде Вие сте


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2012 15:57 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 19 Фев 2005 23:45
Мнения: 345
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Може да пишете като гости ако се притеснявате...или на лични


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов