Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 22:53

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2011 21:19 
Offline

Регистриран на: 19 Юни 2011 21:11
Мнения: 1
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
здравеите моля ви препорачаите ми зъболекар в Добрич който има техника за отстраняване на зъбен камък .и някой ако има телефона на др Милен Димитров моля да ми го даде опитвам се да му намеря кординатите от месец.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Юни 2011 21:19 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2006 16:13
Мнения: 665
Местоположение: dum durum dum dum
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 12 пъти
Дентална клининика или нещо такова до пмг-то там до спирката малко по-нагоре от стара къщата там ... на улицата на линк.бг-то дето беше много съм доволен взима малко повече кинта , ама е върши перфектна работа

_________________
(pi6tova) Nero - Must Be The Feeling (Delta Heavy Remix)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2011 23:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2011 13:24
Мнения: 5
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Kaz написа:
Дентална клининика или нещо такова до пмг-то там до спирката малко по-нагоре от стара къщата там ... на улицата на линк.бг-то дето беше много съм доволен взима малко повече кинта , ама е върши перфектна работа


В тази клиника оставих доста парички. След като разбрах на какво ниво им е професионализма, компетенцията и осведомеността със съвременните методи на зъболечение (headbang) , установих:
- че съм попаднал на грешното място.
- че съм плащал за манипулации за които е нямало нужда да бъдат провеждани (за
пример ще дам пломба на здрав зъб с лазер (уж имало кариес))
- между стоматолог и пациент трябва да има пълно доверие и пациентът да бъде осведомяван за начина на провеждане на всяка манипулация, а тук това го няма.
-на пациента трябва да се предложат всички варианти за решение на проблема, в клиниката знаят само за консервативните и толкова. Разбирате какво е направено след като вече е направено :) и то по старомодния начин.
- освен калцуните, ръкавиците и престилката трябва да са еднократна употреба.
Има още много да разказвам защото ме е яд на тях и на себе си, че въобще ги избрах. Защото благодарение на д-р Николова сега трябва да дам 3200лв за да си оправя 3 зъба лекувани от нея.
Дали ще седнете при д-р Николова и ще дадете 60-80лв за една обикновена пломба или ще отидете при някой друг да ви я сложи за 30лв изборът е Ваш. Единствената разлика ще бъде, че ще можете да се похвалите пред приятели, че сте посетили въпросната клиника мислейки, че сте хванал господ за шлифера с усещането за диамант в устата.
Хора бягайте далече от това място, особено пък от д-р Николова.
п.с. на galinatx ще кажа, че във въпросната клиника искат 80лв на челюст за чистене на зъбен камък. При Милен Димитров записванията са в началото на месеца от 07:30. Най -добре е да го посетите и да питате кога дава часове.
АКо искате свястно зъболечение изберете препоръчан зъболекар най-малкото от Варна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов