Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 19 Апр 2024 07:16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 72 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2006 01:35 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2005 17:18
Мнения: 1355
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Спасявали ли сте нечий живот.... или вас дали са ви спасявали от сигурна спърт или поне от дълготраен престой в болница ? :scared:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2006 04:46 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Не бих казала, че съм спасила нечий живот..
ама съм помагала на брат ми след операцията му преди 3-4 години възможно най-много смисъл.. помагам му да се учи да чете.. да разпознава цветове..и мисля, че това отчасти.. е нещо такова..и е доста важно за деца на.. 4-5 годишна възраст.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2006 09:45 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 21 Яну 2005 23:36
Мнения: 378
Години: 36

Местоположение: Остров-Ibiza
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мисля че не

_________________
Bartenders are gods trust us !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2006 09:53 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Точно от смърт не.И мен не са ме спасявали.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2006 09:56 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 01 Окт 2005 00:13
Мнения: 386
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ами преди 4-5 години си седяхме пред блока и се задаваше едно момченце, което плачеше и беше само. Питахме го къде да майка му или баща му...но то незнаеше. И го питаме от къде идва и той само сочеше с ръката, жевееше на около 500метра от където ние бяхме. Стигнахме до един блок (не му помня името) и една жена от далеко се провикна: 'Слава господи' и се затича към нас. Напрао си беше филм. Почерпа с бонбони и се прибрахме.

Моя живот е бил спасяван от рибар. Годината беше '98 във Шабла. Бях на гости на приятели на баща ми. Имаха един BMX пък аз тогава колело нямах и много ми се караше. И сутринта малко по-рано излязох даже преди закуска и викам да направя едно кръгче. Така и стана, но се бях запътил към един баир...оказа се, че е бил доста стръмен. Гадното вече стана като жилото на спирачките ми се скъска тъй като колелото винаги стоеше от вънка и дъжда го мокреше всеки път. Набрах доста скорост (за колело : ) и се виждаше към края как свърва платното и идваха камъни с размерите на гуми от коли...разбих се в тях....и само помня как падам и черен екран. След това се събудих в къщата където бях отседнал...до мен имаше огледало. Дясната част от лицето ми беше обезобразена, все едко кожа нямаше...само кръв. Имах дълбока рана на десния крак, ръцете и др крак бях ужулени. След това ми казаха, че съм останал в бесъзнание след като съм се принил. Баира минава точно под моста и отгоре ме вижда един рибар, който ми спасява живота, тъй като докторите ми после казаха, че ако не е бил той в следващите 30-40мин съм щял да загубя достатъчно кръв за да си остана там завинаги.

_________________
Sit in the fields of sorrow... cry with me, laugh with me, feel with me... then try to understand me.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2006 10:10 
Offline
Търсач
Аватар

Регистриран на: 03 Апр 2006 09:05
Мнения: 60
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Да спасявали са ме. И на тази жена ще и бъда вечно благодарна.Това е моята комшийка. :pray:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2006 10:17 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 10 Яну 2005 05:52
Мнения: 126
Години: 38

Местоположение: Варна-Морето
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
3 p1ti


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2006 10:48 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 24 Сеп 2004 00:17
Мнения: 331
Години: 36

Благодарил: 3 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
да от oдавяне преди 7 години. Точно на рожденния ми ден щях да се oдавя, добре че дойде спасителя и ме извади

_________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2006 11:16 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2005 17:18
Мнения: 1355
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Миналото лято учих едно момиче да плува в басейн дълбок 4 метра ( акъл море патки пасе) обаче както си плувахме оная взе че спря и започна да потъва паникиоса се и даже не можеше да извика за помощ от паника, взех да се опитвам да я държа над водата ама тя като ме зграбчи за малко да ме удави, както и да е успях да я задържа докато някои хварли пояс ..

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2006 11:48 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ами аз като много малък даже помня ама много смътно , че щях да се удавя.Останах в безсъзнание във водата в последния момент един наш роднина ме е видял как съм с главата надолу в басейна скочил е и ме е извадил и там кво са правили не знам за да мога да дишам и да изплюя водата , която съм глътнал.А пък иначе съм спасявал един приятел да не го блъсне кола на булеварда.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2006 11:53 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
Ми не точно но упористосна на майка ми,баща ми,сестра ми дори са ма спасили сега да не ми се подиграват и да си водя пълноценен живот,но пак съм ходел по болници и то не малко но това е друга тема ....!

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2006 14:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Юни 2005 20:49
Мнения: 1538
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
spasqval sum na edno malko dete v edin magazin vidq sok4eta ot 10 stotinki ama bqha na edno raf4e malko na visoko i to nevijda6e kvo ima otgore[a otgore ima6e edno staklo za da nemogat da kradat] i to durpa6e stakloto kum sebe si i tukmo 6te6e da mu padne na glavata i az go fanah stakloto neznam dali sum spasil jivot ama znam 4e 6te6e da ima posledsviq
i moq e bil spasqvam mnogokratno
spomnqm si vrednuj s bratov4et mi si igrahme na edno kablo deto se varti i az bqh v nego i to se vurte6e i padnah doakto bqh v tva kolelo i to e napraveno ot jeleza i ednoto jelqzo tukno 6te6e da mine prez vrta mi i bratov4et mi go sprq
vednuj mi se shvana kraka na albena doakto ska4ah ot keq i ba6ta mi sko4i i me spasi
v baseina spasitelq me e spasqval
ima i dr..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2006 16:36 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 28 Май 2004 14:31
Мнения: 145
Години: 39

Местоположение: Babyland
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
На два пъти съм спасявала хора от удавяне. Първия път беше едно дете, което се паникьоса и доста пъти даваше сигнал на спасителя, който спеше. Втория път беше собствения ми братовчед.
Иначе аз съм преминавала "трапа" два пъти, но никой не ми е помагал. Аз страдам от студова алергия, за която няма лек. Това си е доста изострена чувствителност към студеното и зимно време често се проявява на ръцете ми. През по-голямото време почти не си чуствам ръцете и усещам адски болки. Преди около 3-4 години си спомням зимата едни познати решиха да ме поканят на дискотека и аз излизам. Навръщане обаче вече бях доста премръзнала. Спомням си, че не можех и да говоря и опитвайки се да отворя вратата, за да се прибера съм изтървала няколко пъти ключа. После съм се добрала до хола и баща ми ме е видял как съм се изтрополила и след това нищо не помня.
Втория път когато ми се случи това беше тази зима декември месец. Тогава бях излязла следобед с Mojo-Jojo и пак попремръзнах доста. Сещам се, че навръщане той ме караше да остана ако трябва и в тях докато се оправя, но аз отказах с претекст, че мога да се справя до нас сама. После съм си събрала последните сили, за да се прибера и пак на вратата един съсед реши, че трябвало да се здрависва с мен и това ме довърши съвсем. Нашите виждайки ме в това състояние ме позаплашиха с лекари. На следващия ден отидох и за пореден път чух същата диагноза, че няма лек. Единствения начин е само да търпя болките от премръзването или да ми дават болкоуспокояващи от които има опасност да ми падне кръвното повече от нормалното. Лошото е че аз съм си с вродено ниско кръвно и една глупост с такива хапчета може да ме прати на доста дълбоко под земята. В такива моменти единственото, което ти остава е да се молиш да оцелееш.

_________________
Тамагочи-МАМАгочи :)
-Мамоооо!
-Кажи.
-Имам си зъбченца. (tooth)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2006 10:14 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 08 Апр 2006 10:15
Мнения: 98
Местоположение: BG
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Моя, като се сабудих по време на пожар..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2006 10:19 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 23 Юни 2006 08:08
Мнения: 730
Местоположение: Beyond The Within
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
спасявал съм 3ма от алкохолнo натравяне и още двама и още трима,напрао лавина


Последна промяна FuN на 13 Юли 2006 13:54, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2006 16:42 
Един път тръгнах нещо надолу в морето ...хубаво че по едно време се появи един пич с една надуваема възглавничка и ме изкара. Нещо бях започнал да пийвам от морската вода :haha:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2006 17:06 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Яну 2005 09:41
Мнения: 404
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
аз не се сещам да съм спасявал на някой живота.моя са го спасявали бая пъти и то един приятел.кола е щяла да ме блъска поне 3-4 пъти и той винаги ме е дърпал назад точно като е щяла да минава отгоре ми.също един път щях да изхварча от 15-тия етаж на един блок като се спънах в кабелите за кабелната.тогава си изкарах късмет , защото паднах точно на ръба на блока.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2006 17:13 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 29 Ное 2004 07:52
Мнения: 963
Местоположение: който ми чете постовете е пич:D
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
може да се каже ако не всеки ден то през ден


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2006 17:17 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 102

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
The City of TownsVille is under Attack ..
..........
..........
The Day Is Saved Thansk To ZerO`Mc

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2006 19:51 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Ами откъде да знам спасявал ли съм. То стига да спреш някого за да попиташ колко е часът и той да се размине със падаща саксия примерно. Един го спасявах ама вече се беше обесил и нито сърдечни масажи, нито изкуствено дишане не му помогнаха после се оказа, че съм му счупил малко ребрата от блъскане ама к'ва полза. Аз пък миналото лято щях да се удавя ама то от акъл. Отидохме на Шкорпиловци и аз хайдеее навътре пък вълните големи водата боза кафява. Люп на около 50-60 м от брега плитко, дупки и само камъни а вълните големииии и как излязох? Ами по гръб /за по-малко съпротивление/ и никой не разбра ама се бях изподрал в мидите.

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2006 09:28 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз не сам спасявал ничий живот,но моя са го спасявали веднъж.Отидохме един ден да ловим риба точно там кадето река Камчия се влива в морето.Аз бях малак и са правех на рибар с една кофичка се едно ловях риба и я хварлях в реката.Тя беше завързана с месина.Веднъж като дръпнах кофичката кам брега месината се скъса и аз не знаех,че реките са по страшни от моретата и влязох уж да спасявам кофичката(пак аз още не знаех да плувам).По едно време докато навлизам чувствах как пясъка под мене се дживеше в посока навъте към реката.Добре,че братовчедка ми забеляза от около 15 метра,че се давя и извика майка ми.Майка дойде и ме извади слава богу.Ако бях останал още поне 1 минута и се борих със реката и пясъците,чесно ви казвам нямаше да съм тук,днес и да напиша това...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2006 14:46 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
spasix na edin moi priatel jivota kat bqx na baseina saborix go vav vodata i sled tva mu napraix usukaniq glezen i unui ze da se davi ma go iskarax
men sa me spasqvali 6-7 p1ti i to vse ot zadushavane
predi kato xodixme nekade na gosti ili nekoi kat dodi v nas i te pu6at nema kak i na men mi stava gadno i vecherta kam 1-2 vuzduxa ne mi stiga ma se otivam burzo do bolnica i sled tvaa ......

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2006 15:45 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Еми като малък,казвайки малък имам предвид бебе докторите са ме спасявали 2 пъти от сигурна смърт,понеже тогава все бях поглъщал някакви играчки и тем подобни.Също така 2001г. или 2002г. не си спомням точно бях на гости на вилата на едни приятели и реших да изляза да се разходя и разхождайки се се бях спънал в един бордюр и паднах и на левия ми крак точно под капачката ми се заби едно супер остро желязо ама се заби супер навътре,проби повече от половината ми крак и ако небяха бързите намеси на случайните миновачи незнам какво щеше да стане.И до ден днешен белег на левия си крак,но за моя радост го използвам се едно не му се е случвало нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2006 18:30 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 24 Яну 2006 11:06
Мнения: 183
Години: 31

Местоположение: In the world of your crazy dreams ~c(:
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мене са ма спасявали.Като съм била бебе съм получила сепцис на кръвта и ако не са били пратили някви лекарства от Франция съм щяла да умра със сигурност.Лекарката казала на майка,че съм родена под щастлива звезда щом съм оживяла.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2006 18:38 
1 p1t


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2006 21:10 
Offline
Търсач

Регистриран на: 17 Окт 2005 02:36
Мнения: 67
Години: 36

Местоположение: Kaulifer Spasovo
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Блъскала ме е кола...

_________________
98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2006 01:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Faber написа:
Един път тръгнах нещо надолу в морето ...хубаво че по едно време се появи един пич с една надуваема възглавничка и ме изкара. Нещо бях започнал да пийвам от морската вода :haha:

lol..Същото стана с мене.. бяхме с rubberdubdub и Xpucka` в Албена.. и седим ний във водата.. и си чипкаме там.. (преди 4-5 години беше..)
и аз с плувките седя.. и по едно време идва тоз спасителя към мене аз си викам.. тоз ко на майната си прай.. и се обръщам гледам, че ме влече навътре.. оня ме дърпа аз се насирам от смях.. :hahaha:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2006 01:07 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Като съм била бебе...съм в къщи само с вуичо...и терасата отворена...и нещо съм пълзяла....и парапета нисък...качила съм се....и малко останало да се размажа...ама вуйчо ме хванал...бил ми един шамар....и още съм цяла :scared:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2006 01:13 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 05 Май 2006 22:42
Мнения: 110
Местоположение: izgrev
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PieceOfShit написа:
Като съм била бебе...съм в къщи само с вуичо...и терасата отворена...и нещо съм пълзяла....и парапета нисък...качила съм се....и малко останало да се размажа...ама вуйчо ме хванал...бил ми един шамар....и още съм цяла :scared:

поуката в този слу4ай....бой,бой и само бой,за6тото както зн вси4ки то изгражда, :) а не разгражда


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2006 21:51 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Май 2006 17:23
Мнения: 127
Местоположение: в гората/на палатка/
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Да един път козата на село втори път една котка :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 72 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов