Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 23 Апр 2024 13:27

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 141 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Май 2008 23:20 
Offline
obsessed
Аватар

Регистриран на: 10 Авг 2006 21:27
Мнения: 3262
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
хм...говорене по телефона 1 път в седмицата ако се брои за общуване... НЕ : ]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 18:28 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 10 Яну 2005 11:03
Мнения: 176
Местоположение: Във въздуха
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Когато се виждаме си наваксваме , но... живея отделно и е малко по-трудно общуването.

_________________
Just get drunk...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 18:29 
Offline
Pow Wow

Регистриран на: 02 Юли 2006 19:11
Мнения: 3461
Години: 33

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
хммм май не..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 18:29 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2007 17:56
Мнения: 225
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
mi v momenta ne ... :byez: no kogato sa tuk .. da


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 18:31 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Дек 2007 12:18
Мнения: 410
Местоположение: СССР
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
мисля,че да

_________________
Ако ще падаш,падай прав,но не и на колене!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 18:53 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2006 21:42
Мнения: 1069
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ъхъ

_________________
Sentient life-form


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 18:56 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2006 22:59
Мнения: 1089
Местоположение: Някъде в мечтите си...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
На мен ще ми е интересно отново да се изкажат всички които са писали тук преди три години! Различават ли им се сегашните мнения с тези, които са писали тогава.
Моята дъщеря за сега ми споделя всичко, което и се случва, защото е още малка, но незнам когато мине в горните класове как ще е. Бих искал и тогава да е както сега...да има доверие на своите родители... много ми е мъчно, когато чета тези мнения, че няма връзка между децата и родителите..
Една от причините да вляза в този форум е, да видя как общуват младите във тази възраст 10-18 г., да видя за какво мислят, как се държат в естествената си среда, какво ги интересува, какви надежди имат за живота си и много други от този род... искам да бъда близък с моето дете, да бъдем приятели, а не като стане на 15 и да не знам нищо за него... и се надявам никога да не напише в този форум мнения като тези "Изгубената връзка с родителите"

_________________
Истинското приятелство идва, когато мълчанието между двама души е приятно...





Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 19:05 
Offline

Регистриран на: 16 Фев 2008 17:35
Мнения: 14
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз разговарям много с моите родители :) има неща, които не им казвам разбира се :) има работи които можеш да кажеш само на майка си и баща си, а има такива които е по-добре да споделиш с приятел :)
Би трябвало те да са ни най-добрите приятели, защото никога няма да те предадат, да говорят зад гърба ти, да създават интриги и тн. :)

_________________
Forsaken


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 19:16 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Юни 2006 01:40
Мнения: 721
Местоположение: away
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Никога не съм държал особено на концепцията "семейство". Голяма рядкост е разговор между мен и майка ми/баща ми за нещо друго освен пари или ругатни.
Честно казано предпочитам да ми наливат пари и да си гледат работата, а аз да си гледма моята, и не ме интересува дали звучи грубо


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 19:22 
Offline

Регистриран на: 05 Фев 2008 18:17
Мнения: 11
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
severnakorona написа:
На мен ще ми е интересно отново да се изкажат всички които са писали тук преди три години! Различават ли им се сегашните мнения с тези, които са писали тогава.
Моята дъщеря за сега ми споделя всичко, което и се случва, защото е още малка, но незнам когато мине в горните класове как ще е. Бих искал и тогава да е както сега...да има доверие на своите родители... много ми е мъчно, когато чета тези мнения, че няма връзка между децата и родителите..
Една от причините да вляза в този форум е, да видя как общуват младите във тази възраст 10-18 г., да видя за какво мислят, как се държат в естествената си среда, какво ги интересува, какви надежди имат за живота си и много други от този род... искам да бъда близък с моето дете, да бъдем приятели, а не като стане на 15 и да не знам нищо за него... и се надявам никога да не напише в този форум мнения като тези "Изгубената връзка с родителите"


:friends: Аз също имам тези притеснения сега , за своето дете. Но черпя от опита на моите родители. Опитвам се да го прилагам и към моята дъщеря, а именно: споделям моите грижи и грешки с нея за да разбере, че и аз съм човек, а не "РОДИТЕЛСКОТО ТЯЛО" и така да споделя с мен. Т.Е. споделянето е взаимно и естествено, че не си казваме съвсем всичко, но сигурна съм, че и това време ще дойде. И не правя трагедии, че опитвала цигарка или алкохол! А и мисля аз да я закарам първо на дискотека и да се отрежем заедно, за сефте! :drink party:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 19:39 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2006 22:59
Мнения: 1089
Местоположение: Някъде в мечтите си...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Shaddy написа:
Никога не съм държал особено на концепцията "семейство". Голяма рядкост е разговор между мен и майка ми/баща ми за нещо друго освен пари или ругатни.
Честно казано предпочитам да ми наливат пари и да си гледат работата, а аз да си гледма моята, и не ме интересува дали звучи грубо

Аз мисля, че все пак те искат да сте по близки и да общувате на по приятни теми...те го искат дълбоко в сърцето си, но не знаят по какъв начин да ти го кажат или покажат...трябва и ти да им помогнеш за това...сигурно ще бъде трудно, но не и невъзможно...може би малка промяна от твоя страна и малко от тяхна...може би тези пари трябва да ги "заслужиш", в смисъл, че трябва да дадеш и нещо от себе си, например една усмивка...или една целувка...една прегръдка...покажи, че ги обичаш..и че можеш да им бъдеш достоен син..и да се гордеят с теб ...и ти с тях...

_________________
Истинското приятелство идва, когато мълчанието между двама души е приятно...





Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 22:37 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2006 21:42
Мнения: 1069
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
severnakorona написа:
Shaddy написа:
Никога не съм държал особено на концепцията "семейство". Голяма рядкост е разговор между мен и майка ми/баща ми за нещо друго освен пари или ругатни.
Честно казано предпочитам да ми наливат пари и да си гледат работата, а аз да си гледма моята, и не ме интересува дали звучи грубо

Аз мисля, че все пак те искат да сте по близки и да общувате на по приятни теми...те го искат дълбоко в сърцето си, но не знаят по какъв начин да ти го кажат или покажат...трябва и ти да им помогнеш за това...сигурно ще бъде трудно, но не и невъзможно...може би малка промяна от твоя страна и малко от тяхна...може би тези пари трябва да ги "заслужиш", в смисъл, че трябва да дадеш и нещо от себе си, например една усмивка...или една целувка...една прегръдка...покажи, че ги обичаш..и че можеш да им бъдеш достоен син..и да се гордеят с теб ...и ти с тях...


Ok, tova mnenie mi e smeshno. Warianta na shd e dobyr sprqmo negowoto semeistwo dokolkoto sym zapoznat s otnosheniqta im. Az ne moga da go riloja syshtiq no i ne iskam chestno kazano. Na nashte spodelqm bez tam nqkakwi frapantni izcepli deto samo da im pobelqwat kosite.. ne si zasljawa.. no imame si wryzkata makar weche da ne jiweem zaedno. Da ne goworim che mai spodelqneto stana poweche sled kato zaminah o.O

_________________
Sentient life-form


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 22:42 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 27 Фев 2008 19:41
Мнения: 80
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
не

_________________
Th3.VolleyBall.!s.My.Lif3 !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 22:54 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 04 Юни 2007 22:14
Мнения: 241
Местоположение: Навсякъде
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KaR7oFcHo_0 написа:
не


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 23:00 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2004 23:20
Мнения: 267
Години: 40

Местоположение: навсякъде
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не , но и не смятам за необходимо.

_________________
http://mrloverlover.aha.bg/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 23:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2006 22:59
Мнения: 1089
Местоположение: Някъде в мечтите си...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
надявам се вашите деца никога да не казват тези думи спрямо вас...поне се помъчете да бъдете добри родители и да имате добри отношения с децата си...

_________________
Истинското приятелство идва, когато мълчанието между двама души е приятно...





Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 23:22 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 11 Яну 2006 22:40
Мнения: 97
Местоположение: Somewhere, far away from here!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Общувам.

_________________
Open mind for a different view.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 23:22 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2004 20:45
Мнения: 1453
Местоположение: Dreamland
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
_Dreamer_ написа:
s maika si ne govorq po4ti
s tatko sa6to ,ama ako trq kazvam ne6to 6te e na fathera i ne mi trq da kontaktuvam mn s tqh

sled 2 godini pak pisha samo 4e malko po-razli4no
s maika ne si govorq mnogo
s tatko kogato moga i to kolkoto moga pove4e ;)perfecten 4ovek e za men :friends:

_________________
...somewhere ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 23:31 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 10 Май 2008 23:54
Мнения: 19
Местоположение: Навсякъде
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Да

_________________
Тука има - тука няма ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 23:57 
Offline
ONE SICK BASTARD!
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2005 12:45
Мнения: 1019
Години: 32

Местоположение: оо не,не!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
В супер отношения сме с нашите.Въпреки,че се драчим повече с майка за глупости,си я обичам.Правят много за мен и го оценявам.Бащата е супер дивак :)) .Много често,когато спорим се обединяваме мъжете в семейството и "атакуваме" майка :D Общо взето влиза в ролята на лапе бащата,когато трябва :).Не са перфектните родители,но и не искам да се променят! :)

_________________
Пропаганджа хит!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2008 11:31 
Offline
wet cigarette
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2007 14:07
Мнения: 987
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
С майка ми си говорим,да : ))Честно казано нямам кой знае какви тайни да скривам.С баща ми по принцип не споделям.Винаги е бил много задълбочен в неговите си работи,ама и аз нямам претенции,с него най-вече история и география обсъждаме :two beer:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2008 12:14 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ve4e sum na 18 ne mi trqqt :)

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2008 20:26 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2006 01:13
Мнения: 353
Години: 35

Местоположение: Кипър-България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DevilRose написа:
Chelsea написа:
ve4e sum na 18 ne mi trqqt :)

Откога не ми се беше случвало да прочета чак пък толкова глупаво мнение :)


syglasna sym. az sym na 20 i poveche ot vsqkoga imam nujda ot tqh...ne moga da shvana...glupavo, naistina


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2008 20:30 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2007 20:40
Мнения: 433
Години: 29

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Вики написа:
DevilRose написа:
Chelsea написа:
ve4e sum na 18 ne mi trqqt :)

Откога не ми се беше случвало да прочета чак пък толкова глупаво мнение :)


syglasna sym. az sym na 20 i poveche ot vsqkoga imam nujda ot tqh...ne moga da shvana...glupavo, naistina

сякаш е станал на 70 и вече е велик


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2008 20:30 
Offline

Регистриран на: 16 Май 2008 19:32
Мнения: 8
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Lord_DotA написа:
Вики написа:
DevilRose написа:
Chelsea написа:
ve4e sum na 18 ne mi trqqt :)

Откога не ми се беше случвало да прочета чак пък толкова глупаво мнение :)


syglasna sym. az sym na 20 i poveche ot vsqkoga imam nujda ot tqh...ne moga da shvana...glupavo, naistina

сякаш е станал на 70 и вече е велик

нидейте да бързате да се набирате е хюмнета
мн ясно че се базика човека

_________________
Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2008 20:56 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 05 Мар 2008 00:20
Мнения: 132
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ch1ld написа:
В супер отношения сме с нашите.Въпреки,че се драчим повече с майка за глупости,си я обичам.Правят много за мен и го оценявам.Бащата е супер дивак :)) .Много често,когато спорим се обединяваме мъжете в семейството и "атакуваме" майка :D Общо взето влиза в ролята на лапе бащата,когато трябва :).Не са перфектните родители,но и не искам да се променят! :)


и аз съм така..точно както го описа само,че на нас със бащата помага и брата хахахха :) повече от 1 жена в семеиството не трябва да има..много власт много нещо :friends:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2008 21:21 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Юни 2006 01:40
Мнения: 721
Местоположение: away
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
severnakorona написа:
Shaddy написа:
Никога не съм държал особено на концепцията "семейство". Голяма рядкост е разговор между мен и майка ми/баща ми за нещо друго освен пари или ругатни.
Честно казано предпочитам да ми наливат пари и да си гледат работата, а аз да си гледма моята, и не ме интересува дали звучи грубо

Аз мисля, че все пак те искат да сте по близки и да общувате на по приятни теми...те го искат дълбоко в сърцето си, но не знаят по какъв начин да ти го кажат или покажат...трябва и ти да им помогнеш за това...сигурно ще бъде трудно, но не и невъзможно...може би малка промяна от твоя страна и малко от тяхна...може би тези пари трябва да ги "заслужиш", в смисъл, че трябва да дадеш и нещо от себе си, например една усмивка...или една целувка...една прегръдка...покажи, че ги обичаш..и че можеш да им бъдеш достоен син..и да се гордеят с теб ...и ти с тях...


Няма да се впускам в някви тиради. Да, знам че мн държат на мене и че залъка си цепят за да не съм гладен и т.н.
Но да сме по-близки.. това не го искат :) Експериментално доказано, специално старшината единственото което му е като задача е семейството му да е осигурено. Относно емоции по-голям темерут от него не познавам, не че е виновен, все пак тъй са го възпитавали него - "бъди мъж и си дръж устата затворена" накратко. Майка ми пък въобще няма да я подхващам, тя и тя много иска ама се е сетила кога да го иска - като бях пишлеме ме оставиха да си прая каквото си искам и сам да се оправям с мизериите (което честно казано предпочитам пред алтернативата) а сега иска да и споделям или да си говорим, ми не мерси. Научили са ме сам да живея и си живея сам, не искам помощта или разбирането им, не ги съдя или нещо ама в емоционален аспект въобще не им се чувствам длъжник.
И освен тва въобще не съм се получил такъв какъвто са искали да бъда, и от бащината страна постоянно получавам ругатни за това че слушам тежка музика, за това че ми е по-дълга косата, че харесвам това или не харесвам онова, ся, не съм единственото дете на тоя свят дето "е неразбрано" хаха, и не ме и дразни вече щото просто не го слушам, но принципно като си родител дори и да не харесваш това което е детето ти, не е ли по-правилно въпреки това да го подкрепиш, баси тва е твоето дете все пак. Чалгарче или метълче или каквото и да било, винаги първо е твоето дете, после другото.
И викаш те искали така и така ама не знаели как. Ми не че се набирам нещо ама специално откъм опити за осъществяване на каквато и да било връзка моите опити са в десетки пъти повече от техните тъй че не е така. Бащата иска да съм такъв и такъв, да имам дрехи на гърба си, какво да ям, образование и т.н. Майката иска да съм щастлив по тоя и тоя начин и да правя това и онова и по принцип няма твърдо установена позиция защото винаги е по-склонна да отстъпи само и само да няма конфликти, тъй че става като протеже на баща ми.
Обичам си и мама и тати ама това не значи че ги смятам за готини хора. Добри - да, но такива с каквито бих могъл да бъда приятел - абсолютно не.

Ок впуснах се в тиради ама тва беше щото хич нямам кво да прая


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2008 21:51 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2006 21:42
Мнения: 1069
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dreamer написа:
Lord_DotA написа:
Вики написа:
DevilRose написа:
Chelsea написа:
ve4e sum na 18 ne mi trqqt :)

Откога не ми се беше случвало да прочета чак пък толкова глупаво мнение :)


syglasna sym. az sym na 20 i poveche ot vsqkoga imam nujda ot tqh...ne moga da shvana...glupavo, naistina

сякаш е станал на 70 и вече е велик

нидейте да бързате да се набирате е хюмнета
мн ясно че се базика човека


Добре ве хюмне

_________________
Sentient life-form


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2008 21:52 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2006 22:59
Мнения: 1089
Местоположение: Някъде в мечтите си...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
да, аз мисля, че проблема е отчасти и в родителите, те винаги или в повечето случаи искат детето им да стане такъв, какъвто те искат, не се съобразяват със неговото мнение и позиция. А не би трябвало да е така. Още от детството му би трябвало да решават неговите проблеми, но заедно с него, като искат и неговото мнение, все пак за него се отнася всичко, би трябвало да го имат като почти равен с тях. Иначе започват да прехвърчат искрите на недоволството между дете-родител и всичко се задълбочава. Всяко поколение си има своите особености и черти и по една или друга причина иска да ги наложи на своето потомство, като мисли, че така е най правилно. Но все пак, каквито и противоречия да има, трябва да го има и уважението между тях

_________________
Истинското приятелство идва, когато мълчанието между двама души е приятно...





Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2008 22:00 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2004 22:42
Мнения: 1081
Години: 36

Местоположение: Somewhere Over The Rainbow
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
и аз никак не я харесвам тази черта в родителите
затова не искам да си мечтая как ще имам момченце/момиченце, което ще се облича едиси как, ще харесва едиси какво
оттук произлизат голяма част от проблемите деца-родители
а по темата: обичам си ги моите : ))
големи са сладури
и на пук са по-отракани от нас със сестрата :Рр

_________________
в ледена стая виждам безкрая
в сенки от рая - моите сто лица


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 141 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов