Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 18:57

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2015 20:17 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 18 Фев 2008 22:58
Мнения: 152
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Добър вечер колеги! Незная дали темата е за точния раздел, но искам да попитам къде мога да се оплача примерно от някой съсед който решава кой парко места пред даден блок са негови и никой от друг вход не може да паркира на определени места? Заплашва с това че щял да ми запуши колата , но никъде не пише платено паркомясто дори няма документ. Ако случайно ме запуши към кого трябва да се обърна, ако реша да ползвам колата а него го няма? Защото май паяк нямаме в града който да разчиства проблемните коли.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2015 20:46 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
Викаш КАТ пишат му фиш за неправилно паркиране, и се почват междусъседските войни. По принцип тези "драми" водят само до неприятни ситуации, но с малоумници трудно се излиза на глава.

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2015 20:54 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 18 Фев 2008 22:58
Мнения: 152
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И аз така мисля, но ако ме запуши и ми излезе нещо спешно че трябва да ползвам колата а не мога да я ползвам не ме интересуват войни, драми и т.н. Защото айде до центъра или в рамките на града мога да вървя, но я до спешното я нещо друго важно звъня и толкова. Благодаря за бързия отговор колио :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2015 21:37 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 31 Мар 2012 13:54
Мнения: 131
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
vLd написа:
Добър вечер колеги! Незная дали темата е за точния раздел, но искам да попитам къде мога да се оплача примерно от някой съсед който решава кой парко места пред даден блок са негови и никой от друг вход не може да паркира на определени места? Заплашва с това че щял да ми запуши колата , но никъде не пише платено паркомясто дори няма документ. Ако случайно ме запуши към кого трябва да се обърна, ако реша да ползвам колата а него го няма? Защото май паяк нямаме в града който да разчиства проблемните коли.



Като направих страницата никой не намираще снисъл.....Но аз съм на мнението че ако се отнася за чуждо паррк или обществено место никой не го интересува ... но ако се отнася за лично место тогава хората ревът ....

https://www.facebook.com/pages/Идиотизма-на-пътя-в-Добрич/1453667271607002?ref=hl


снимай и качвай

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов