Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 29 Мар 2024 16:48

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 30 Дек 2010 23:34 
Offline
Търсач

Регистриран на: 02 Апр 2005 17:08
Мнения: 59
Години: 47

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
как е възможно всяка година някой фирми да предлагат по някоя друга баничка на хората да се почерпят....... и какво се получава?????? срам ме е да кажа. това ли сме БЪЛГАРИТЕ? Избихме се за няколко банички? Срам ме е заради вас....... жалки сте!!!
Дано Ботев и Левски не са видели. Срам ме е да си кажа нациолността........ А какви Българи сме били ........

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 30 Дек 2010 23:43 
Offline

Регистриран на: 12 Мар 2010 23:09
Мнения: 11
Години: 12

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
И си е за срам как възрастни хора докарани до самия ръб на оцеляването се бият за едната баничка.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 30 Дек 2010 23:46 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Всичките грабят по три, по четири банички. Ядат с отворена уста, мляскат... Жалка картинка, просто ми се отщя да вечерям, когато го гледах по новините...

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 00:15 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
еи ако си пенсионер сас 130 лв пенсия тогава ми говори ... освен да съжаля хорицата друго немога да направя работили цял живот и накрая да ядеш само кисело мляко защото нямаш пари така че такива уроди като тебе .. да се гръмнат срам го било че бил българин боклук ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 00:21 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
по-грамотно го напиши:)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 00:26 
Offline
Търсач

Регистриран на: 02 Апр 2005 17:08
Мнения: 59
Години: 47

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
абе смотаняк, ти като си много отворен що не вземеш да купиш на всички пенсионери по една баничка, а?
те хората са ги направили за да почерпят, не да вдигнат стандарта на пенсоинерите
и да има за всички, а не за най-нахалните отпред с торбите.

а урод ще викаш на родата си щото заради такива боклуци като тебе само лаят ама забраех как се хапе

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 00:29 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
о dimitrov такива дървени философи хапещи като тебе сами ясни .. да не би да се нареди и ти за баничка с торбата ама да не стигнаха за тебе и затова да се оплакваш във форума


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 00:32 
Offline
Търсач

Регистриран на: 02 Апр 2005 17:08
Мнения: 59
Години: 47

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
смешник по това време си бях на работа и слушах по радиото какво се е случило
и това се случва всяка година
едно левче все ще намеря за баничка, но и майка ми е пенсионер ама не се блъсна с торбите за 5 банички и да става за смях
а ти ако се чувстваш горд с това че ти или някой роднина е заграбил 5 банички евала ти и да ви е вкусно

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 00:43 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
И мене ме е срам! (swear) Но не да кажа, че съм българин, а че живея като такъв!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 00:50 
Offline
Търсач

Регистриран на: 02 Апр 2005 17:08
Мнения: 59
Години: 47

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Godric написа:
И мене ме е срам! (swear) Но не да кажа, че съм българин, а че живея като такъв!


абсолютно си прав. малко пресилих темата. гордея се с нациолността си, но ме е срам от това което виждам. на времето българи са се биели за свобода, а сега за една баничка. ей з това ме е срам!!!!!!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 00:52 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
прос народ слаба държава и фирмата която е дала баницата можеше да си направи труда да раздаде баницата да бяха сложили 2ма човека да дават на хората не да гледат сеир като умрелите полицаи


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 01:00 
Offline
Търсач

Регистриран на: 02 Апр 2005 17:08
Мнения: 59
Години: 47

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
ми това е почерпка, а не социална инициатива. мене като ме почерпят с бонбон за рожден ден или нещо подобно си вземам един и пожелавам здраве и щастие, а не прибирам кутията и да питам за още. Абе да сте живи и здрави и да ви е сладко.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 02:22 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Юли 2008 22:58
Мнения: 759
Години: 27

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Не мислех, че сме толкова пропаднал народ..

_________________
Не искам да виждам сълзи от твойте очи...Прости не осъзнах колко те боли.. ;[[


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 02:59 
Offline
Caught Up
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2007 23:20
Мнения: 915
Местоположение: България,Добрич
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
абе криза е уж, народа няма, гладен е. Ама някак си, пак немога да ги оправдая.... колкото и грозно да звучи ние сме едни плебеи...

_________________
за лека нощ ще ви разкажа една приказка… Имало едно време една далечна страна. В нея имали такъв обичай – колкото по-дълга била оная работа на мъжа, толкова по-къси ръкави носел той. Всъщност… това е дълга приказка и няма
да ви я разказвам сега, СЛАГАМ СИ ПОТНИКА И СИ ЛЯГАМ
:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 09:48 
Offline
The Ultimate Driving Machine-BMW
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2006 17:19
Мнения: 1761
Години: 31

Местоположение: пустинята Сахара във един оазис
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 5 пъти
http://dobrudja-news.net/index.php?opti ... &Itemid=27

Да се смея ли да плача ли ...

_________________
WINDOWS - а е като Тамагочи.Храниш го, чистиш му, грижиш се за него, сън не те хваща и накрая пак ..... умира.

Bergon rulz all round the world!!!

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 09:50 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 10:20
Мнения: 207
Години: 36

Местоположение: Неизвестно!!!
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dimitrov76 написа:
ми това е почерпка, а не социална инициатива. мене като ме почерпят с бонбон за рожден ден или нещо подобно си вземам един и пожелавам здраве и щастие, а не прибирам кутията и да питам за още. Абе да сте живи и здрави и да ви е сладко.


(y)

Много правилно...
И аз гледах репортажа но в Dobrich.info и направо останах вцепенен.
Пълна селяния и някакви побесняли пенсионери пълнят в торби ,чували ,джобове и дори парчетата които паднаха на земята ги обраха...
Срамота...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 10:48 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2008 22:53
Мнения: 76
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Потресена съм какво безочие и лакомия!!!!!!!!!! За пръв път виждам репортажа това е направо срамота тия хора все едно не са виждали баница егати излагацията сериозно.

_________________
Solus populi,Suprema lex est- CICERONIS


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 10:54 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 01 Фев 2008 14:59
Мнения: 93
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
по-грамотно го напиши:)

Simon Cowell
Земи си грамотноста и си я заври в ануса


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 11:14 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
Срам ме, е че съм Добричлия вече...
А и btw: не е било само при баницата http://vbox7.com/play:682bf110 гледайте... солети ли е какво е, календари.....
УЖАС, срам срам срам!!!

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 11:32 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Е такива хора не мога да съжалявам !

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 11:36 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
maximalniq написа:
Е такива хора не мога да съжалявам !


То това не си е за съжаление, аз никога няма да съжаля подобен "човек". Вярно нямаш пари, гладен си... но замисли се още колко хора има като теб, остави и на тях... Или най-малкото дръж се като човек, спазвай някакъв ред, нека всичко стане културно и както трябва.
Това, което видях .... за мен беше една измет и нищо повече, измет която знае само да се наяде и мисли за собствената си угода, а не за другите хора, не за това, че срами Добрич, не за това, че срами България... Е за какво си говорим, майка му стара, това сме си ние... сами не искаме да си помогнем, после сме били такива и онакива.... СРАМ!

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 13:56 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
А мен ме е срам като ви чета коментарите!

На първа линия са пенсионерите! Безбожно ниски пенсии. Нищожен стандарт на живот е меко казано, по - скоро доизживяване. Тази гавра е вместо благодарност на хората, които са си пропиляли живота за тази държава в заводи, предприятия, административна, военна служба, които междувпрочем вече ги няма. С това баничаро-бащинарско "иждивение" кметицата се опитва да си прави евтина реклама, но същност потъпква и малкото останало самочувствие и достойство на тези хора.
За бабите и дядовците ни (включително и моите) всяка стотинка е от значение!!! Изобщо не се учудвам, че е разграбена баницата. Няма какво да се лъжем народа е беден и гладен, но емиграцията на младите не решава проблемите!!! Това че се срамувате и възмущавате не ви прави по различни от БЪЛГАРИ и точно в нас младите е силата да променим съществуващото статукво. Бъдете бунтари, отстоявайте българщината, гласувайте с разум!

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 13:59 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
П.П: Дори темата ви не е написана грамотно! За какъв срам говорим?! Зарежете малко форумите, четете повече, нужни сме на България!

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 14:00 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
nedicha написа:
А мен ме е срам като ви чета коментарите!

На първа линия са пенсионерите! Безбожно ниски пенсии. Нищожен стандарт на живот е меко казано, по - скоро доизживяване. Тази гавра е вместо благодарност на хората, които са си пропиляли живота за тази държава в заводи, предприятия, административна, военна служба, които междувпрочем вече ги няма. С това баничаро-бащинарско "иждивение" кметицата се опитва да си прави евтина реклама, но същност потъпква и малкото останало самочувствие и достойство на тези хора.
За бабите и дядовците ни (включително и моите) всяка стотинка е от значение!!! Изобщо не се учудвам, че е разграбена баницата. Няма какво да се лъжем народа е беден и гладен, но емиграцията на младите не решава проблемите!!! Това че се срамувате и възмущавате не ви прави по различни от БЪЛГАРИ и точно в нас младите е силата да променим съществуващото статукво. Бъдете бунтари, отстоявайте българщината, гласувайте с разум!


И кво искаш да кажеш, че с 10 парчета баница ще си подобрят живота ли? (tooth)

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 14:05 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Искам да ти кажа, че 10 парчета баница са едно ядене - 2, 3 лв. ... Факт?!

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 14:10 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
nedicha написа:
Искам да ти кажа, че 10 парчета баница са едно ядене - 2, 3 лв. ... Факт?!


И това е начина да се наядем ли? Само тези лешояди ли бяха гладни там? Човек, които мисли само как да се наяде и да се изсере (с извинение), е една долна измет! И пет пари не давам за него! Защо ли, защото тези алчни лешояди утре ще я изсерът тая баница и няма да има помен от нея, ще се помни единствено факта колко алчни и колко грам култура нямаме. Вместо да минат като нормални хора, да си вземат по едно парче, да има за всеки... те грабят като не видели, стига си ми ги защитавал тия, така като ги гледам повечето имаха повече от 2-3 лв в джоба си.

Едит: и още нещо... 10 парчета не са 2-3 лв, за какви факти за какви 300 марки ми говориш. Я вземи се огледай малко...

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 14:38 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Съгласен съм с мнението на PROTOTYPE. Целия народ е гладен, но ако примерно се беше давало по 1-2 парчета на човек всички щяха да са доволни, а не както стана в момента 50 човека обраха всичко, а за другите един голям ....

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 14:44 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Това НИКОГА няма да го видите в друга държава. Хората ще си вземат едно парче и ще се отдръпнат, за да могат и другите да си вземат, а тук какво??? То селяния, то лакомия, абе ... ще бъда краен, такива по-добре смъртта да ги взима, отколкото да живеят такъв живот, да ми се бият за 2 парчета баница, дето я има сирене вътре, я само тесто... В случая за мен, пенсия тук не играе никаква роля. Просто са си лакоми, то 100 вълка да имаше по-културно щяха да се държат... СЕЛЯНИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 14:50 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
Значи искам да кажа нещо на всеки, който ги защитава тези алчни говеда! Първо приятели се замислете за смисъла на това събитие и смисъла защо тази баница е била направена. Ами ще ви го кажа, защото виждам, че доста от вас не могат да го осъзнаят... смисъла беше да се съберат хората, да хапнат да пийнат, да изиграят едно хоро, да усетят празника, да се забавляват. А то какво стана? Ами не съм бил там, но съм 100% сигурен, че е имало само ругатни и начумерени лица. Затова моля ви спрете да ми говорите за пенсии и да се правите на велики патриоти, защото хабер си нямате от това явно! Хората били гладни, ами и ГЛАДНИ ще си умрат ако продължават по този начин!

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 15:07 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
PROTOTYPE написа:
nedicha написа:
А мен ме е срам като ви чета коментарите!

На първа линия са пенсионерите! Безбожно ниски пенсии. Нищожен стандарт на живот е меко казано, по - скоро доизживяване. Тази гавра е вместо благодарност на хората, които са си пропиляли живота за тази държава в заводи, предприятия, административна, военна служба, които междувпрочем вече ги няма. С това баничаро-бащинарско "иждивение" кметицата се опитва да си прави евтина реклама, но същност потъпква и малкото останало самочувствие и достойство на тези хора.
За бабите и дядовците ни (включително и моите) всяка стотинка е от значение!!! Изобщо не се учудвам, че е разграбена баницата. Няма какво да се лъжем народа е беден и гладен, но емиграцията на младите не решава проблемите!!! Това че се срамувате и възмущавате не ви прави по различни от БЪЛГАРИ и точно в нас младите е силата да променим съществуващото статукво. Бъдете бунтари, отстоявайте българщината, гласувайте с разум!


И кво искаш да кажеш, че с 10 парчета баница ще си подобрят живота ли? (tooth)

Не, че днеска ще хапнат, нещо което явно не могат да си го позволят примерно.Ярък пример "Лидъл", хората се изпотрепаха, че да си вземат олио за 1лв.(или колкото е там) или хляб за 0,20ст.(не съм ходел, но предполагам).
Българина е алчен, мазохистичен и егоист.Набийте си го в главите!Не държавата е шибана, а народа!
Айде весело изкарване на празниците.

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов