Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 19 Апр 2024 02:35

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 193 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 21 Окт 2009 22:56 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Като вярвате в Библията вярвайте в Исус Христос и ходете в християнски църкви, а не в някакви секти, където четат Библията по някакъв си ваш начин.
Накрая да ви кажа един виц на един познат: Ако искате да станете член на Свидетели на Йехова, а не ви допускат покажете нотариалния акт на вашия имот и ще ви пуснат. :)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 21 Окт 2009 23:53 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Христо, явно погрешно тълкувате библията, която е преднамерено и целенасочено сглобена от точно и с умисъл подбрани жития, евангелия и послания. А Бог е навсякъде. Бибилята е книга, която ни учи как да живеем. А целта ние сами трябва да разберем. Не ставаш богоугоден като даваш пари на някой и той да си джитка за твоя сметка. Също така (това е мое мнение) трябва да има справедливост, но не тази, която я дава съда, а тази която е най логична и смисленна за дългосрочен план. Какво казва Библията за бебетата, кото се раждат с увреждания, за хората които извършват престъпления? Много ми е интересно. Ние хората имаме единственното предимство пред животните, начина да споделим опита, информацията и да комуникираме помежду си. Това ни прави малко по висши. Може би незнаеш но и Делфините са равни по интелект на нас, те в кой вярват? Защо само ние повтаряме като папагали което ни казват че е правилно, а маймуните (например) вземат най рационалното решение, което е по добрия вариант спрямо решението на човека? Защо няма маймуни вярващи, те също смятат и разбират както ние. Моля дай обяснение :)

И едно уточненийце да вметна. Че мислите по темата се блъскат в главата ми та се наложи да махна тапата, щот са повишава налягането.
Кой началник не кореспондира със подчинените си. Със същия успех можеш да рекламираш стоката на Версаче на добра воля, без да ти плащат.
Защото в противен случай излиза че директора на завода е издал заповед и заминал на Карибите с надеждата че някой ше дойде и ше стане доброволно и безвъзмездно началник цех и ше командва работниците. Каква е целта на всичко това?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2009 02:19 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 08 Мар 2009 13:01
Мнения: 15
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
гУлеми христяни сте бре лелееее тука библии разни мани мани
всеки чете евангелието по свой си начин тука май

а по темата с протести работа не се върши трябва някакав закон за църквата който да ликвидира подобни секти

пп

мЪ що нИ станити попове бре


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2009 23:19 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
dios написа:
гУлеми христяни сте бре лелееее тука библии разни мани мани
всеки чете евангелието по свой си начин тука май

а по темата с протести работа не се върши трябва някакав закон за църквата който да ликвидира подобни секти

пп

мЪ що нИ станити попове бре



Явно не си изчел всичко тук. Иначе щеше да видиш че аз не изповядвам никоя религия. А бедните хорица от тая секта дори името на Господ не са изписали правилно, защото е непроизносимо на кой да е от нашите езици, които са се говорили или все още съществуват.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2009 22:41 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Юли 2008 22:58
Мнения: 759
Години: 27

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Тея тръгнаха и по апартаментите уе хора! Някви Оля..ии един мъж! Иии дават няква брошура..и малка книжка!..И както са лигавех с тва..обгърнах на последната страница на брошурата и пишеше Свидетелите на Йехова... (fubar) Ама бръмкат врели не кипели..Ужс..и той не може да говори тоя мн. хубаво български и е пълен смях..! :-D

_________________
Не искам да виждам сълзи от твойте очи...Прости не осъзнах колко те боли.. ;[[


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2009 23:44 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
m0нitu написа:
Тея тръгнаха и по апартаментите уе хора! Някви Оля..ии един мъж! Иии дават няква брошура..и малка книжка!..И както са лигавех с тва..обгърнах на последната страница на брошурата и пишеше Свидетелите на Йехова... (fubar) Ама бръмкат врели не кипели..Ужс..и той не може да говори тоя мн. хубаво български и е пълен смях..! :-D

Така е тоя е мн смешен , а относно тея брошури баба ми и дядо ми мн им се радват , както и вестниците от кауфланд :D . два пъти вече ги отрязвам и вече само намирам книжките в пощенската кутия :D

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2009 23:53 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Юли 2008 22:58
Мнения: 759
Години: 27

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
kurtika89 написа:
m0нitu написа:
Тея тръгнаха и по апартаментите уе хора! Някви Оля..ии един мъж! Иии дават няква брошура..и малка книжка!..И както са лигавех с тва..обгърнах на последната страница на брошурата и пишеше Свидетелите на Йехова... (fubar) Ама бръмкат врели не кипели..Ужс..и той не може да говори тоя мн. хубаво български и е пълен смях..! :-D

Така е тоя е мн смешен , а относно тея брошури баба ми и дядо ми мн им се радват , както и вестниците от кауфланд :D . два пъти вече ги отрязвам и вече само намирам книжките в пощенската кутия :D

За печката.. (tooth)

_________________
Не искам да виждам сълзи от твойте очи...Прости не осъзнах колко те боли.. ;[[


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2009 17:53 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Като дойдат да продават книжки отговаряте че сте мюсюлмани и толкова. Млъкват веднага и докато мълчат им затваряте вратата.
За "Тестисите на Йехова" справка лат. речник
Кви свидетели на Йехова "YHWE" кви пет лева. Има си вяра и тя се изповядва в Израел. Те там си вярват по стария завет. Който иска да си изповядва стария завет да си го прави в синагогата. Вече ставате смешни, вземете се образУвайте малко.
Вярвайте малко повече в себе си а на църква ходете с вярата в себе си. Човек е създаден по "образ и подобие" значи всеки има в себе си Бог и няма нужда да ходи някъде за да му вкарват Бог по един или друг начин. Толкова много основни религии има и толкова много са еднакви,л че вече няма накъде. Ама нали е по-лесно да се водиш по чужд акъл и някой да те напътства само защото нямаш вяра в себе си ...

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2009 14:29 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 08 Мар 2009 13:01
Мнения: 15
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Falco написа:
dios написа:
гУлеми христяни сте бре лелееее тука библии разни мани мани
всеки чете евангелието по свой си начин тука май

а по темата с протести работа не се върши трябва някакав закон за църквата който да ликвидира подобни секти

пп

мЪ що нИ станити попове бре



Явно не си изчел всичко тук. Иначе щеше да видиш че аз не изповядвам никоя религия. А бедните хорица от тая секта дори името на Господ не са изписали правилно, защото е непроизносимо на кой да е от нашите езици, които са се говорили или все още съществуват.

Боли ме фара какво изповядваш.Някъде да съм споменал теб?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2009 20:12 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
dios написа:
Falco написа:
dios написа:
гУлеми христяни сте бре лелееее тука библии разни мани мани
всеки чете евангелието по свой си начин тука май

а по темата с протести работа не се върши трябва някакав закон за църквата който да ликвидира подобни секти

пп

мЪ що нИ станити попове бре



Явно не си изчел всичко тук. Иначе щеше да видиш че аз не изповядвам никоя религия. А бедните хорица от тая секта дори името на Господ не са изписали правилно, защото е непроизносимо на кой да е от нашите езици, които са се говорили или все още съществуват.

Боли ме фара какво изповядваш.Някъде да съм споменал теб?


Казваш го в мн. число.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2009 14:02 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 08 Мар 2009 13:01
Мнения: 15
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Falco написа:
dios написа:
Falco написа:
dios написа:
гУлеми христяни сте бре лелееее тука библии разни мани мани
всеки чете евангелието по свой си начин тука май

а по темата с протести работа не се върши трябва някакав закон за църквата който да ликвидира подобни секти

пп

мЪ що нИ станити попове бре



Явно не си изчел всичко тук. Иначе щеше да видиш че аз не изповядвам никоя религия. А бедните хорица от тая секта дори името на Господ не са изписали правилно, защото е непроизносимо на кой да е от нашите езици, които са се говорили или все още съществуват.

Боли ме фара какво изповядваш.Някъде да съм споменал теб?


Казваш го в мн. число.

Дреме ми как си го разбрал,глей си работата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2009 11:28 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
dios написа:
Дреме ми как си го разбрал,глей си работата.


Е, това е типично християнско отношение нали?
Виж сега, това тук е форум. Разбирай го като много народ на пощад и отпред място за говорене. Ако не искаш да те замерят с домати или камъни се стараеш да запазиш добър тон.
По-спокойно я карай! Няма смисъл от нерви. :)

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2009 00:06 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
platinum , нали ги виждаш сегашното поколение какви са, мислят, че всеки им е длъжен с нещо и че с ТЯХ трябва да се съобразяват. И тоя ше го нарита съдбата, споко.

А тея заблудени хорица сектантите (честно) искренно ги съжалявам, щото както казваше един мой познат, докато се стараят да си обършат едната "работа" си цапат другата ;) Лошото е че ше го осъзнаят едва след смърта си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2009 23:55 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 04 Апр 2007 20:34
Мнения: 32
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
да си изкажа и аз мнението за тез ереси.твърдо съм против тея.това е нехристиянско и пълни главите на хората с пълни глупости.цялата работа е за пари и само за пари .сектата трябва да бъде затворена а тея изгонени от бг

_________________
wazaaaaaaaa


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Ное 2009 12:01 
Offline

Регистриран на: 15 Окт 2009 11:05
Мнения: 5
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
juli4a написа:
да си изкажа и аз мнението за тез ереси.твърдо съм против тея.това е нехристиянско и пълни главите на хората с пълни глупости.цялата работа е за пари и само за пари .сектата трябва да бъде затворена а тея изгонени от бг


Ти да не използваш специални разузнавателни средства, та рече и отсече, че всичко било за пари?!? или имаш специални връзки с ДАНС?!?
Иначе как да си обясня странната връзка, че щом някои е другомислещ, задължително става въпрос за пари?

А по отношение на глупостите, май всеки има право да си решава, какво е глупост и какво не, не е ли така?

То и Галилео Галилей католическата църква го обяви, че говори глупости, че е еретик и го уби, а по-късно стана ясно, че е бил прав човечеца!
Така че, щом един човек не мисли като болшинството около себе си, непременно е за гонене ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Ное 2009 12:07 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 02 Дек 2006 15:35
Мнения: 433
Години: 30

Местоположение: Ейййй там горе на черешата :)
Благодарил: 12 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Айде и ДАНС намесихете. (rofl) (rofl) (rofl) (rofl)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Ное 2009 12:22 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 17 Юни 2008 12:05
Мнения: 107
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Христо искам да та питам нещо. В неделя гледа ли Discovery в 10 часа вечерта (моята страшна история) .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Ное 2009 13:31 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 08 Мар 2009 13:01
Мнения: 15
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Falco написа:
platinum , нали ги виждаш сегашното поколение какви са, мислят, че всеки им е длъжен с нещо и ,че с ТЯХ трябва да се съобразяват. И тоя (с ше говорят на село)ше го нарита съдбата, споко.

А тея заблудени хорица сектантите (честно) искренно ги съжалявам, щото както казваше един мой познат, докато се стараят да си обършат едната "работа" си цапат другата ;) Лошото е, че ше го осъзнаят едва след смърта си.

От къде ми знаеш годините?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Ное 2009 13:57 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 16 Фев 2008 18:55
Мнения: 78
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Тука половината са луди другата половина са се издухали
(мн ми е чудно аз към коя половина съм (giggle) )
(tooth) (tooth) (tooth)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Ное 2009 21:29 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
dios написа:
Falco написа:
platinum , нали ги виждаш сегашното поколение какви са, мислят, че всеки им е длъжен с нещо и ,че с ТЯХ трябва да се съобразяват. И тоя (с ше говорят на село)ше го нарита съдбата, споко.

А тея заблудени хорица сектантите (честно) искренно ги съжалявам, щото както казваше един мой познат, докато се стараят да си обършат едната "работа" си цапат другата ;) Лошото е, че ше го осъзнаят едва след смърта си.

От къде ми знаеш годините?


Аз години не гледам. Гледам начинът ти на писане и си мисля че си точно от ония хора които съм описал в по предния си пост. Колкото си по голям толкова по жалко за писанията ти. Някога да си създал нещо полезно за хората и да си го подарил?. Да си помогнал на по беден от теб с пари и да не си ги поискал? А случайно да си се фукал пред другите с новата си придобивка?

Който ти прочете постовете сам ше си отговори на тея въпроси които съм ти вметнал, ей тъй, да се сетиш че не си безсмъртен и не си най великия на тая земя и че светът не е започнал с теб и няма да свърши с теб. Хората си имат конкретно предназначение, а ти дори не си опитал да го разбереш или поне да си ОПИТАЛ да си зададеш въпроса.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2009 18:51 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 08 Мар 2009 13:01
Мнения: 15
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Falco написа:
dios написа:
Falco написа:
platinum , нали ги виждаш сегашното поколение какви са, мислят, че всеки им е длъжен с нещо и ,че с ТЯХ трябва да се съобразяват. И тоя (с ше говорят на село)ше го нарита съдбата, споко.

А тея заблудени хорица сектантите (честно) искренно ги съжалявам, щото както казваше един мой познат, докато се стараят да си обършат едната "работа" си цапат другата ;) Лошото е, че ше го осъзнаят едва след смърта си.

От къде ми знаеш годините?


Аз години не гледам. Гледам начинът ти на писане и си мисля, че си точно от ония хора които съм описал в по- предния си пост. Колкото си по-голям толкова по -жалко за писанията ти. Някога да си създал нещо полезно за хората и да си го подарил?. Да си помогнал на по- беден от теб с пари и да не си ги поискал? А случайно да си се фукал пред другите с новата си придобивка?

Който ти прочете постовете сам ше си отговори на тея въпроси които съм ти вметнал, ей тъй, да се сетиш ,че не си безсмъртен и не си най великия на тая земя и ,че светът не е започнал с теб и няма да свърши с теб. Хората си имат конкретно предназначение, а ти дори не си опитал да го разбереш или поне да си ОПИТАЛ да си зададеш въпроса.

Спасявал съм човешки живот,лекър съм.
По второто не споря,казваш истината,но и никъде не съм искал да кажа нещо подобно.

пп
пак ти редактирах грешките


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2009 15:17 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 28 Май 2006 15:55
Мнения: 232
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Офтопик:
До г-н dios.
Стига си поправял грешки, защото дори не ги и поправяш. Запетаята се слага преди 'и', никога след. С това няма да покажеш колко си интелигентен...

До г-н Христо.
Между вас и Галилео Галилей има такава разлика както от тук до слънцето. Нямаш право да сравняваш това дори жалко подобие на секта с велики умове като него. Виждал съм хора като вас толкова сигурни, че говорят правилните неща, че помагат на обществото и са толкова силни. Good god, oh mighty... Та повечето от вас са готови да продадат майка си дявола, за да привлекат вниманието на обществото.

_________________
Мълчи и всички да те мислят за идиот,отколкото да се обадиш и всички да разберат че си такъв


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2009 01:54 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
dios написа:
Falco написа:
dios написа:
Falco написа:
platinum , нали ги виждаш сегашното поколение какви са, мислят, че всеки им е длъжен с нещо и ,че с ТЯХ трябва да се съобразяват. И тоя (с ше говорят на село)ше го нарита съдбата, споко.

А тея заблудени хорица сектантите (честно) искренно ги съжалявам, щото както казваше един мой познат, докато се стараят да си обършат едната "работа" си цапат другата ;) Лошото е, че ше го осъзнаят едва след смърта си.

От къде ми знаеш годините?


Аз години не гледам. Гледам начинът ти на писане и си мисля, че си точно от ония хора които съм описал в по- предния си пост. Колкото си по-голям толкова по -жалко за писанията ти. Някога да си създал нещо полезно за хората и да си го подарил?. Да си помогнал на по- беден от теб с пари и да не си ги поискал? А случайно да си се фукал пред другите с новата си придобивка?

Който ти прочете постовете сам ше си отговори на тея въпроси които съм ти вметнал, ей тъй, да се сетиш ,че не си безсмъртен и не си най великия на тая земя и ,че светът не е започнал с теб и няма да свърши с теб. Хората си имат конкретно предназначение, а ти дори не си опитал да го разбереш или поне да си ОПИТАЛ да си зададеш въпроса.

Спасявал съм човешки живот,лекър съм.
По второто не споря,казваш истината,но и никъде не съм искал да кажа нещо подобно.

пп
пак ти редактирах грешките


OK разбрахмИ са :)
пиша на говоримо щото тука поне са приема до някъде :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Фев 2010 21:09 
Offline
Объркал се
Аватар

Регистриран на: 22 Юли 2008 20:12
Мнения: 15
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Доста са се издигнали чак по скаип ме зарибяват от различни градове че и саита им дадоха и ми казаха да ходя :D лекувало се всичко даже и безмъртие получавате и други екстрииииииииииииии (finger) (finger) много са зле тес иехова.

_________________
http://www.neobux.com/?rh=656C666572
Изображение
пребиите моя брут http://kevinmitnik.mybrute.com
http://hgfjkhjklk.mybrute.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2010 14:19 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 30 Юни 2005 20:10
Мнения: 81
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Оставили ми някви хартийки на вратата мамичката им сектанти...Жалко че не бях вкъщи да им тегля едни майни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2010 19:43 
Offline
Объркал се
Аватар

Регистриран на: 15 Фев 2010 20:13
Мнения: 24
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ПОТВЪРЖДЕНИЕ НА ПОДПИС
Вашият подпис е потвърден успешно

Страница на петицията:

Петиция ПРОТИВ най - голямта антихуманна секта "Свидетели на Йехова"

http://www.bgpetition.com/26/index.html

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2010 14:23 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 02 Апр 2005 14:42
Мнения: 278
Години: 32

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0% ... 0%B2%D0%B0
Известни са случаи, когато родители се отказват от децата си и продават имуществото си, като спечелените пари даряват на Свидетели на Йехова.

Организацията на Свидетелите на Йехова е известна с евангелизаторската си проповедна дейност. Към 2007 г., по света има около 7 милиона Свидетели на Йехова. В страни като Русия, Гърция, Кипър, Испания Свидетели на Йехова са обявени за опасна секта и са забранени.

ясни са ми (punch)

_________________
GPU : Geforce GTX 650 TI
CPU : AMD Phenom II x6 1055T
Memory : 8gb kingston 1600mhz
Motherboard : Asus M4A77T


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2010 03:29 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
trojan horse. ей тва ми са върти в мислите от известно време. Щом цял един град е бил превзет по тоя начин, дали няма как да ги прецакаме по тоя метод :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2010 18:39 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
Свидетели на Йехова тероризират Бургас


_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2010 21:20 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
АТАКА спира сектантски сборища с нов закон

Свидетели на Йехова свикват тридневен конгрес в центъра на София


Агресивни емисари, пръснати из всички краища на София, тикат в продължение на цяла седмица насила в ръцете на случайни минувачи цветни листовки, отпечатани на луксозна хартия, в която ги призовават да се включат в т.нар. "тридневен областен конгрес" на сектата Свидетели на Йехова, съобщи народният представител от АТАКА Борислав Стоянов, който е член на парламентарната Комисия по правата на човека, вероизповеданията, жалбите и петициите на гражданите. "Въпросните листовки призовават хората да се присъединят към т.нар. конгрес на йеховистите с гръмкото обещание, че там ще получат отговор на въпроса "как можеш да се приближиш до Бога", разкри депутатът на патриотите. С черен шрифт дебело е наблегнато на факта, че входът за въпросната проява е свободен. Според листовките, след три дни всички присъстващи щели да разберат кой е Йехова и как в бъдеще Бог щял да им помага да се справят с ежедневните проблеми. "АТАКА категорично се противопоставя на подобни сектантски пропагандни акции, чиято единствена цел е да зарибят колкото се може повече наивници с пропагандирането на идеи, които на практика са противоположни на християнството и особено на източното православие. Особено тревожно е, че точно крайно опасна секта като Свидетели на Йехова организира подобни пищни прояви и то в столичната зала "Христо Ботев", коментира народният избраник. Стоянов припомни, че за съжаление България е почти единствената държава в Европа, в която йеховистите са получили законна регистрация благодарение на абсурдния Закон за вероизповеданията, действащ у нас. "Именно крайно либералният режим на регистрация е една от главните причини, поради която АТАКА готви нов Закон за вероизповеданията, който в най-скоро време ще бъде внесен за обсъждане в парламентарните комисии. Затова искаме и пререгистрация на тези над 110 вероизповедания, които в момента са законно признати у нас, което е меко казано скандално. Специално регистрацията на Свидетели на Йехова е една от най-скандалните, тъй като извън чисто религиозните догми, това е секта, която отрича държавните символи, военната служба, семейните връзки, както и всички останали вероизповедания", допълни Борислав Стоянов.
"Те се обявяват и против кръвопреливането, тъй като твърдят, че то е опасно и вярват, че дори при критични нива на хемоглобина, човешкият живот може да бъде спасен и по този начин подлагат на огромен риск живота на своите последователи и членовете на техните семейства. Поради тези факти тази секта е извън закона в цяла Европа, но е получила законова закрила точно у нас, явно поради финасови изгоди за хора от предишните правителства, които упорито се правеха, че не съществува никакъв проблем със Закона за вероизповеданията". Не е тайна също така, че йеховистите умишлено привличат към редиците си възрастни хора и хора, които са в тежък период от живота си и са отчаяни. "За съжаление сега благодарение на официалната си регистрация йеховистите могат безнаказано да организират подобни рекламни сбирки за зарибяване на нови жертви от наивни и отчаяни хора. Но с новия Закон за вероизповеданията АТАКА ще сложи веднъж завинаги край на подобни шарлатански псевдорелигиозни учения, които съсипват живота на стотици хиляди хора и техните семейства, а пълнят джобовете на шепа шарлатани, самообявили се за пророци и гурута", заяви Стоянов.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 193 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов