Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 24 Апр 2024 14:10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 193 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 24 Юли 2009 11:13 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Тея стават още по-нахални преди малко бяха и пред моят дом и ми разправяха врели некипели за библията и тем подобни работи и ми дадоха 2 книжки с ,,удоволствие'' ги взех. Трябва да се изгонят тея ненормалници от нашият град !!!!

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2009 15:10 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 02 Юли 2008 23:46
Мнения: 134
Местоположение: добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
kurtika89 написа:
Тея стават още по-нахални преди малко бяха и пред моят дом и ми разправяха врели некипели за библията и тем подобни работи и ми дадоха 2 книжки с ,,удоволствие'' ги взех. Трябва да се изгонят тея ненормалници от нашият град !!!!

значи е нямало ефект от протеста

_________________
rise with the fallen


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2009 15:18 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 18 Май 2007 16:01
Мнения: 554
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Прокуратурата е отказала да образува досъдебно производство по жалба срещу Свидетели на Йехова в Добрич, защото липсвали данни за нарушения. Това съобщи кметът на Добрич Детелина Николова по време на днешното заседание на общинския съвет. Жалбата срещу “Свидетели на Йехова” бе подадена от областният координатор на ВМРО Йордан Йорданов и председателят на младежката организация на войводите Пламен Николов. Припомняме, от ВМРО настояваха Окръжна прокуратура да извърши проверка на цялостната дейност на сектата с цел доказване на извършени от нейни последователи и водачи закононарушения. Причината бе извършваната религиозна дейност в сграда по ул. “8 март”, която трябва се използва за учебен център.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2009 22:13 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Ритуално убитата била свидетел на Йехова[/color]

Убитата ритуално 59-годишна Елена Томова посещавала сбирките на "Свидетели на Йехова", като за последно е присъствала на 23 август, съобщи bTV, позовавайки се на откритите записки в тетрадката на жертвата.Убитата Елена Томова е била ревностен почитател на Свидетели на Йехова.От записките в тетрадката на убитата, които открихме, личи, че е посетила за последен път сбирка на Свидетели на Йехова на 23 август. След това не е писала.
В стаята, където е и леглото, на което е намерена, са оставени различни брошури, които - личи от подчертаните пасажи, тя внимателно е изучавала.
Според хората от махала Ромча, Елена е била добра жена и не е правила впечатление с нищо особено.В нейната стая са намерени различни брошури, които тя внимателно е изучавала и дори е подчертавала отделни пасажи.
До момента няма заподозрян за убийството, както и няма конкретни следи за ритуалното убийство, сковало свогенското село Владо Тричков преди два дни, съобщиха разследващи полицаи. Психолозите на МВР също са включени в разнищването на мистерията с откритото обезобразено тяло на жертвата.Жителите на селото са убедени, че най-вероятно се касае за секта.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2009 22:54 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
YAVOR написа:
Цитат:
Ритуално убитата била свидетел на Йехова

Убитата ритуално 59-годишна Елена Томова посещавала сбирките на "Свидетели на Йехова", като за последно е присъствала на 23 август, съобщи bTV, позовавайки се на откритите записки в тетрадката на жертвата.Убитата Елена Томова е била ревностен почитател на Свидетели на Йехова.От записките в тетрадката на убитата, които открихме, личи, че е посетила за последен път сбирка на Свидетели на Йехова на 23 август. След това не е писала.
В стаята, където е и леглото, на което е намерена, са оставени различни брошури, които - личи от подчертаните пасажи, тя внимателно е изучавала.
Според хората от махала Ромча, Елена е била добра жена и не е правила впечатление с нищо особено.В нейната стая са намерени различни брошури, които тя внимателно е изучавала и дори е подчертавала отделни пасажи.
До момента няма заподозрян за убийството, както и няма конкретни следи за ритуалното убийство, сковало свогенското село Владо Тричков преди два дни, съобщиха разследващи полицаи. Психолозите на МВР също са включени в разнищването на мистерията с откритото обезобразено тяло на жертвата.Жителите на селото са убедени, че най-вероятно се касае за секта.

и аз го гледах това по новините , знаех че са смахнати и нахални тея от свидетелите на яхова ама чак пък толкова откачени , по точната дума мисля че е фанатични :(

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2009 22:58 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2008 12:39
Мнения: 328
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
http://www.radiovaticana.org/bg/Articolo.asp?c=163266

за да ги премахнем трябва да научим повече за тях
ако ги познаваме няма да станем едни от тях, а единственият начин да ги спрем е просто да спрем разпространението им

_________________
О Олимпия-я-я-я,
Догодина пак ела!
Чакаме те с интерес,
Уефски пак да отнесеш!

ОЛИМПИЯ-Я-Я-Я,
вземи Слован и ела,
чакаме те с интерес,
Уефски пак да отнесеш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2009 19:48 
Offline

Регистриран на: 01 Сеп 2009 19:41
Мнения: 2
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Здравейте,
Аз съм Димитрина от Стара Загора. Искам да споделя с Вас съгласието си с господина от форумите по вестниците...От: Егорий Костов 02:25 Вторник 01 Септември 2009

Тези бабички, лека й пръст на жената се врат в интернет-пространството и по форумите - следствието там да погледне - в електронния адрес на пенсионерката и в участието й по форумите. А там секти, колкото си пожелаеш. Те наистина прекалиха с изявите си. Е. Костов...

Много секти и много размътиха умовете на младежта. Няма ли да има кой да ги спре.
Дими


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2009 13:06 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Аз на едни такива им зададох няколко въпроса.
1. Защо когато сгрешим Господ ни го връща по много странен (за нас) начин ? И защо първо не изпрати своя "месия" проповедника да ни накаже или глоби?
2. Защо когато направим нещо добро Господ ни го връща по един или друг начин. И Защо Пасторът и хал хабер си няма, че сме направили добро и не идва да ни награди или да ни поощри?
3. Защо са тея "посредници" като разните му там пастори, проповедници и попове, след като Той (Господ) каквото има да ти казва ти го казва ама от ясно по ясно ?

Никой от тях не можа да ми отговори адекватно :D

За мен лично изводът е един : ДОРИ И БОГ НЕ ОБИЧА ПОСРЕДНИЦИТЕ :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2009 22:08 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Преди около месец бях седнал в заведение на центъра и г-н "добър вечер приятна вечер" минава да си продава цветята и аз му викам "цветя от сектанти не искам" той ми вика "моля" но повече не му обърнах внимание. Нека всички разберът, че този човек и жена му са сектанти и са членове на Свидетели на Йехова. Не си купувайте цветя от него.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2009 22:18 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2008 12:39
Мнения: 328
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Преди около месец бях седнал в заведение на центъра и г-н "добър вечер приятна вечер" минава да си продава цветята и аз му викам "цветя от сектанти не искам" той ми вика "моля" но повече не му обърнах внимание. Нека всички разберът, че този човек и жена му са сектанти и са членове на Свидетели на Йехова. Не си купувайте цветя от него.



тоя дет продава рози в ресторантите ли с една странна шапка?

_________________
О Олимпия-я-я-я,
Догодина пак ела!
Чакаме те с интерес,
Уефски пак да отнесеш!

ОЛИМПИЯ-Я-Я-Я,
вземи Слован и ела,
чакаме те с интерес,
Уефски пак да отнесеш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2009 22:29 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 18 Фев 2008 17:21
Мнения: 932
Години: 33

Местоположение: тук, там, някъде или просто навсякъде
Благодарил: 18 пъти
Получил благодарност: 9 пъти
ivan_gogo написа:
YAVOR написа:
Преди около месец бях седнал в заведение на центъра и г-н "добър вечер приятна вечер" минава да си продава цветята и аз му викам "цветя от сектанти не искам" той ми вика "моля" но повече не му обърнах внимание. Нека всички разберът, че този човек и жена му са сектанти и са членове на Свидетели на Йехова. Не си купувайте цветя от него.



тоя дет продава рози в ресторантите ли с една странна шапка?


Същият. Висок с брада, винаги официално облечен

_________________
БЪЛГАРИО, ЗА ТЕБЕ ТЕ УМРЯХА, ЕДНА БЕ ТИ ДОСТОЙНА ЗАРАД ТЯХ, И ТЕ ЗА ТЕБ ДОСТОЙНИ, МАЙКО, БЯХА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2009 22:30 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 30 Дек 2007 14:02
Мнения: 209
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ivan_gogo написа:
YAVOR написа:
Преди около месец бях седнал в заведение на центъра и г-н "добър вечер приятна вечер" минава да си продава цветята и аз му викам "цветя от сектанти не искам" той ми вика "моля" но повече не му обърнах внимание. Нека всички разберът, че този човек и жена му са сектанти и са членове на Свидетели на Йехова. Не си купувайте цветя от него.


(rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl)

Toi neka da si e ot sektata ama Cvetqta pak kvo obshto imat :D she te nakarat da se prisaedinish v sektata li kakvo golqm paranoik si ...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2009 22:33 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Аз искам да се оттървем от сектантите и по този начин като не му се купуват цветята се показва неуважение към него, защото е член на секта. От някъде трябва се започне с промените и ще продължавам така...

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2009 22:37 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 25 Окт 2008 21:59
Мнения: 175
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
правилно

_________________
Once again there is pain,I bring flames, I bring cold.. I'm the Blood Red Sandman coming home... On this unholy night I will make you my own.. Blood Red Sandman coming home again... I'm coming home again! (music)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2009 22:41 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ще има ефект ако всички го разберът що за човек е и да го изолират така да се каже. Вие като кажете на още 5 човека те ще кажат на други и всички ще го разберът, че този не е християнин и е член на опасна секта.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2009 00:16 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Само с протести няма да са опраят нещата. Ама тук не му е мястото да се обсъждат такива неща. Щото вий ше си протестирате тука или навън, ама ква файда, онея ше зарибяват хората и тва е. Докато се измисли закон, ше е късно за всички.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2009 00:54 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 02 Дек 2006 15:35
Мнения: 433
Години: 30

Местоположение: Ейййй там горе на черешата :)
Благодарил: 12 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Понеже почти всяка вечер минавам по тая улица,и имам странното чуство,че стават все повече и повече. (sweat) А т'ва не ме кефи определено. (think)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2009 14:29 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 17 Мар 2006 20:23
Мнения: 587
Години: 29

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Ще има ефект ако всички го разберът що за човек е и да го изолират така да се каже. Вие като кажете на още 5 човека те ще кажат на други и всички ще го разберът, че този не е християнин и е член на опасна секта.

Човека си е много точен. Ти дори не го познаваш ама си вадиш заключения за него. И то абсолютно неосновани. Пийте си хапчетата редовно. Всеки има право да изповядва каквато си иска религия. Това че е в секта има ли нещо общо с теб ?

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2009 14:36 
Offline

Регистриран на: 01 Сеп 2009 19:41
Мнения: 2
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Здравейте,
Поддържам мнението Ви против сектите, те са вредни и нямат място в страната ни.
Искам да Ви КАЖА - сигурна съм, че УБИЕЦЪТ не е от сектата - той е против тях, затова е посегнал на жената - Егорий Костов е прав за това да се търси следата по форумите из интернет , нека следствието да търси убиеца във форумите и в електронната поща на Елена Томова лека й пръст на жената. ТАМ, Бъкано е от секти по форумите, ще го намери по най-бързия начин. Сигурна съм, че това е безверник - не е сектант. Като изобщо не оправдавам сектантите, и за тях трябва да се намери начин да се укротят и обезвредят. Дими


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2009 20:37 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
BacuJl4o написа:
YAVOR написа:
Ще има ефект ако всички го разберът що за човек е и да го изолират така да се каже. Вие като кажете на още 5 човека те ще кажат на други и всички ще го разберът, че този не е християнин и е член на опасна секта.

Човека си е много точен. Ти дори не го познаваш ама си вадиш заключения за него. И то абсолютно неосновани. Пийте си хапчетата редовно. Всеки има право да изповядва каквато си иска религия. Това че е в секта има ли нещо общо с теб ?

всеки има право да изповядва религия, а това е СЕКТА. Чел ли си какви са опасностите от тази секта? Ако е хубава няма да я забраняват в редица страни от ЕС дори и в някой градове в България. Ако бяха хубави нямаше да протестираме срещу тях. Айде преди да пишеш се върни в предните страници и виж за опасностите от нея. Секта, която забранява кръвопреливането и отказават медицинска помощ и тн..

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2009 23:26 
Offline
Lorenzo Von Matterhorn
Аватар

Регистриран на: 25 Яну 2007 19:24
Мнения: 1228
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
ama e super qko da si sektant:)

_________________
Силният е най-могъщ САМ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2009 14:26 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Sabotage написа:
ama e super qko da si sektant:)
Нали?

Нали знаете как се превежда тестис? Свидетел - за незнаещите. Такаа, имаме си секта Та...ите на Йехова. Що не? (devil)

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Сеп 2009 11:00 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Днес в пощенската си кутия получих новата влна спам от свидетелите на яхова , отново две книжки . Довечера щр им ги върна :D ама така подобаващо :)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2009 13:15 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 14:32
Мнения: 603
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
kurtika89 написа:
Днес в пощенската си кутия получих новата влна спам от свидетелите на яхова , отново две книжки . Довечера щр им ги върна :D ама така подобаващо :)

Е аз небих им ги върнал бих ги запазил тея листчета за разпалка на печката зимата !

_________________
„Животът придобива смисъл посредством Любовта.“
/Без революция сме загубени во веки веков/


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Сеп 2009 15:47 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
АТАКА иска заличаване регистрацията на "Свидетели на Йехова"

За 5 г. са узаконени над 55 нови вероизповедания, много от които са сатанински секти, твърди депутатката Цвета Георгиева

АТАКА ще настоява Дирекцията по вероизповеданията да заличи регистрацията на "Свидетели на Йехова". Това заяви вчера депутатката на националистите Цвета Георгиева по повод протеста, организиран във Варна в четвъртък от АТАКА и гражданите, живеещи във "Възраждане", срещу присъствието на сектата "Свидетели на Йехова". С лозунги "Сектите вън!" и "Да изгоним крадците на души от града ни!" варненци се обявиха срещу подновения строеж на храм до бл. 1 и бл.2, който доскоро беше замразен. "Спирането на този строеж, макар и по технически причини, преди 2,5 г. беше в резултат на протестите на АТАКА във Варна, когато по наши сигнали се установиха нередности в строителната документация", припомни Георгиева. Земята била продадена от общината на частно лице преди 10 години, което впоследствие я препродава на хора, свързани със сектата, които подготвят официално документи за "строеж на лекционни зали". "От практиката знаем, че тази секта провежда своите сбирки именно в лекционни и кинозали и това са техните "храмове", поясни депутатката от АТАКА. Според нея тревожен е фактът, че "Свидетели на Йехова" забраняват извършване на кръвопреливане на своите членове, с което ограничават правата им като пациенти. А според закона за вероизповеданията на заличаване от регистрите подлежат всички религии, които застрашават правата и свободите на хората, тяхното физическо и душевно здраве и ограничават човешките им права.
Националистката потърсила информация в Дирекция по вероизповеданията към Министерски съвет колко и какви религии има регистрирани у нас, но стажантът по телефона попитал народната представителка в качеството си на каква иска да знае това. След като за втори път било уточнено, че депутат от АТАКА настоява за повече информация, младежът я препратил за повече конкретика в Софийски градски съд. "Очевидно в тази дирекция има хора, на които специално се плаща и се държат като информационен буфер, за да крият информация от обществеността", поясни Георгиева. Депутатката ще отправи питане до министър Божидар Димитров, който е ресорен за религиите у нас, относно липсата на информация на официалния сайт на дирекцията. От справка с неправителствени организации Георгиева научила, че в последните 5-6 г. у нас има регистрирани над 55 нови вероизповедания, много от които са сатанински секти.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Сеп 2009 16:33 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Фев 2006 19:45
Мнения: 625
Години: 31

Местоположение: За дет ми стигнат парите :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
masculin написа:
ivan_gogo написа:
YAVOR написа:
Преди около месец бях седнал в заведение на центъра и г-н "добър вечер приятна вечер" минава да си продава цветята и аз му викам "цветя от сектанти не искам" той ми вика "моля" но повече не му обърнах внимание. Нека всички разберът, че този човек и жена му са сектанти и са членове на Свидетели на Йехова. Не си купувайте цветя от него.


(rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl)

Toi neka da si e ot sektata ama Cvetqta pak kvo obshto imat :D she te nakarat da se prisaedinish v sektata li kakvo golqm paranoik si ...

не то не сме и тръгнали и да не беше сектант пак щяха да си му викат г-н Добър вечер приятна вечер :D никой не купува цветятя му :D

_________________
"In the event of my demise when my heart can beat no more
I hope I die for a principle Or a belief that I had lived for
I will die before my time Because I feel the shadow's depth
So much I wanted to accomplish Before I reached my death
I have come to grips with the possibility And wiped the last tear from my eyes
I loved all who were positive In the event of my demise"
Tupac Amaru Shakur a.k.a 2pac


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2009 22:07 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Да видим колко човека ще се отзовад. Всичките силни и вилни и накрая едни и същи хора ще сме там.
Цитат:
ВМРО и църквата призовават на митинг в неделя срещу конгреса на "Свидетели на Йехова"

Протестен митинг против провеждането в Добрич на Международен конгрес на сектата “Свидетели на Йехова” организират в неделя, 11 октомври, от 8 часа ВМРО и представители на православната църква. Литийно шествие ще тръгне от църквата "Света Троица" в посока зала Добрич, където ще се съберат над 500 сектанти от цял свят. През следващата седмица “войводите” ще изпратят отворено писмо до министър-председателя, до председателя на Народното събрание, до министъра без портфейл Божидар Димитров, до дирекция “Вероизповедания” и до депутатите от Добрич с искане за законодателни промени, забраняващи съществуването на подобни опасни култове. Според лидерите на ВМРО, Добрич се превръща в уютно място за сектантите, които вече организираха тук през 2007 година подобен конгрес. Те разполагат с храм, който съществува под формата на “Учебен център” на ул. “Осми март”. Още по време на неговото изграждане от ВМРО са подели подписка срещу присъствието на сектата в града. Тя е подкрепена до сега от близо 2500 души и ще бъде приложена към отвореното писмо. Според Костадин Костадинов, регионален организатор на ВМРО за Варна, Добрич и Шумен, е нужно само държавата да изиска пререгистрация на всички нетрадиционни вероизповедания, за да се реши проблемът със сектите. Освен отказ от кръвопреливане “Свидетели на Йехова” проповядва още незачитане на държавните органи и символи, наближаването на края на света, унищожаване на човешките правителства, отказване от всички земни блага и най-важното – приписване на личното имущество на сектата.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2009 21:08 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Аз си мисля, че проблема е как да се убеди обикновенния човек, че тва всичкото с тея секти е измама от класа. Протести и митинги не спасяват положението почти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2009 21:32 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Falco написа:
Аз си мисля, че проблема е как да се убеди обикновенния човек, че тва всичкото с тея секти е измама от класа. Протести и митинги не спасяват положението почти.

Спасяват положението и ще го докажем. Ще го докажем "ние" които се борим срещу тях, а не тези, които си седят в къщи.
Има вероятност протеста да е от 10ч. но пак ще пиша...

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2009 00:20 
Offline
wet cigarette
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2007 14:07
Мнения: 987
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Аз искам да се оттървем от сектантите и по този начин като не му се купуват цветята се показва неуважение към него, защото е член на секта. От някъде трябва се започне с промените и ще продължавам така...

Начинът,по който разсъждаваш ме навежда мисълта,че по-скоро ти членуваш някъде:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 193 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов