Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 19 Апр 2024 12:28

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 193 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 10 Май 2009 21:42 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Фев 2008 22:43
Мнения: 267
Години: 31

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
даже имах чувството че бяхме по-малко от 1 протест...сички силни тука викат че ше дойдат пък накрая ко става...никой не идва...бахти хората само тфа ше кажа

_________________
OnLy HoUs3 MuZiK...AmNeSiA IBIZA 4ever


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Май 2009 21:56 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
За протеста беше писано и в ДТ.
"Недич" ти ли беше с българското знаме?

Да, аз бях

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Май 2009 21:59 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 13 Яну 2008 01:16
Мнения: 445
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PRODIGY написа:
Вандали нападнаха офис на Свидетели на Йехова

Автор: Ивайло Спасов

Малко преди полунощ на 3 май група младежи, въоръжени с метални тръби и чукове, са нанесли щети по фасадата на офиса на "Свидетели на Йехова" в Добрич, съобщи Христо Николов от административния офис на религиозното движение в София.

По думите му в сградата имало хора, които успели да видят 5-6 младежи на възраст около 20 години. Веднага е подаден сигнал в полицията, на мястото са пристигнали две коли, но междувременно младежите избягали. По фасадата на къщата имало 22 дупки. Николов смята, че вандалската проява е следствие от възникналото напрежение около дейността на "Свидетели на Йехова" в Добрич. Преди седмица жители на кв. Червената пръст, където се намира офисът, протестираха срещу провеждането на религиозна сбирка на сектата. На последното си заседание, след питане на съветника Герман Германов, ОбС взе решение да сезира прокуратурата за проблема. Германов обяви, че ще потърси отговор от кмета и администрацията как е променен статутът на имота от търговски обект на учебен център.

Вчера преди обяд ВМРО - Добрич, организира втори митинг срещу сектата. Войводите започнаха и подписка срещу дейността й.

копирано от весник труд


За протест не знам ама за това да извършим по съм навитак ,(за втори път ;P) (nod)

_________________
Better Fuckin GO AWAY!!!...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Май 2009 22:19 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
"Ruhl" ти няма да отидеш, просто съм убеден. Ако искаш можеш да идеш и сам да им потрошиш къщата. Днес даже 2 жени влязоха и казаха, че са казали "всички да отидат в Ада". "Недич" спомняш ли си какво казаха?
Недейте да си купувате цветя от г-н Добър вечер приятна вечер. Този дядо е член на сектата. Ако го срещна по заведенията ще му казвам, че не искам цветя от сектанти. Нека целия град го разбере що за човек е.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Май 2009 22:44 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Да едната жена беше майка ми ... това е друг въпрос :D И са казали, че ако си завещаеш всичко ще отидеш в рая, останалите ще се пържим в ада :x горките ние ... и наистина г-н Добър вечер приятна вечер е сектант ... много ме разочарова!

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Май 2009 22:47 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Фев 2008 23:15
Мнения: 881
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
оня дъртия с розите ли бре.
Ако има пак протест казвайте да идваме , че едва сега прочитам темата.

_________________
ko4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Май 2009 22:54 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Юли 2008 22:58
Мнения: 759
Години: 27

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
г-н Добър вечер приятна вечер е сектант...WOW..Това не г0 знаех..Обаче кат0 сме х0дили на к0рт0вете..п0ст0янно 0бикаля там.. (bandit) Цветар п0д прикритие..е г-н Добър вечер..приятна вечер :-D

_________________
Не искам да виждам сълзи от твойте очи...Прости не осъзнах колко те боли.. ;[[


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Май 2009 22:55 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 13 Яну 2008 01:16
Мнения: 445
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
"Ruhl" ти няма да отидеш, просто съм убеден. Ако искаш можеш да идеш и сам да им потрошиш къщата. Днес даже 2 жени влязоха и казаха, че са казали "всички да отидат в Ада". "Недич" спомняш ли си какво казаха?
Недейте да си купувате цветя от г-н Добър вечер приятна вечер. Този дядо е член на сектата. Ако го срещна по заведенията ще му казвам, че не искам цветя от сектанти. Нека целия град го разбере що за човек е.



Ае не бъди толкова сигурен,на следващия протест ще се видим само кажете кога ще е ;-)

_________________
Better Fuckin GO AWAY!!!...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Май 2009 09:37 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
17.05. 2009 г. демек тази неделя ... айде да те видим

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Май 2009 11:55 
Offline

Регистриран на: 11 Май 2009 11:38
Мнения: 1
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Като чета в този форум, направо запчва да ме е срам, че съм Българин!
Това ли е начина на говорене с който България може да се гордее, това ли е начина по който България ще изгради име на Цивилизована държава и това ли е начина да се постигат нещата?
То не са мръсотии, то не е агресия!!!
Ако искате да си протестирате, протестирайте си, (всеки е неодовлен от нещо и има право да си го изкаже), ама да се призовава към насилие и терор, най-меко казано си е чисто престъпление!
Малко се огледайте наоколо вижте как в другите страни успяват да се справят с подобни проблеми!
Където и да съм ходил в Европа съм виждал хора от тази религия, ама никъде не съм нито виждал нито чувал, за агресията с която е пропит този форум. Да не би хората там да са по-глупави от нас?
Вие България на коя държава искате да прилича?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Май 2009 12:03 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2007 14:34
Мнения: 229
Години: 33

Местоположение: Гетото на Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
България скоро няма да се оправи те циганти ни завладяха само някой като Хитлер може да ни отърве от тях те не са хора да разберат какво им казваш


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Май 2009 15:38 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Българин написа:
Като чета в този форум, направо запчва да ме е срам, че съм Българин!
Това ли е начина на говорене с който България може да се гордее, това ли е начина по който България ще изгради име на Цивилизована държава и това ли е начина да се постигат нещата?
То не са мръсотии, то не е агресия!!!
Ако искате да си протестирате, протестирайте си, (всеки е неодовлен от нещо и има право да си го изкаже), ама да се призовава към насилие и терор, най-меко казано си е чисто престъпление!
Малко се огледайте наоколо вижте как в другите страни успяват да се справят с подобни проблеми!
Където и да съм ходил в Европа съм виждал хора от тази религия, ама никъде не съм нито виждал нито чувал, за агресията с която е пропит този форум. Да не би хората там да са по-глупави от нас?
Вие България на коя държава искате да прилича?

Виждам, че не си запознат как стоят нещата ... я да те попитам аз ти включи ли се в протеста по някакъв начин чрез подписката например ? Нали си голям Българин ? И плюс това в този форум всички само на думи са силни, така че не се притеснявай за агресията :)

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Май 2009 16:16 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Фев 2008 23:15
Мнения: 881
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Българин написа:
Като чета в този форум, направо запчва да ме е срам, че съм Българин!
Това ли е начина на говорене с който България може да се гордее, това ли е начина по който България ще изгради име на Цивилизована държава и това ли е начина да се постигат нещата?
То не са мръсотии, то не е агресия!!!
Ако искате да си протестирате, протестирайте си, (всеки е неодовлен от нещо и има право да си го изкаже), ама да се призовава към насилие и терор, най-меко казано си е чисто престъпление!
Малко се огледайте наоколо вижте как в другите страни успяват да се справят с подобни проблеми!
Където и да съм ходил в Европа съм виждал хора от тази религия, ама никъде не съм нито виждал нито чувал, за агресията с която е пропит този форум. Да не би хората там да са по-глупави от нас?
Вие България на коя държава искате да прилича?

Това е България тука няма закони, това е свободна държава не го забравяй, всеки си прави каквото иска, закони има само за баламите.

_________________
ko4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Май 2009 23:56 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Българин написа:
Като чета в този форум, направо запчва да ме е срам, че съм Българин!
Това ли е начина на говорене с който България може да се гордее, това ли е начина по който България ще изгради име на Цивилизована държава и това ли е начина да се постигат нещата?
То не са мръсотии, то не е агресия!!!
Ако искате да си протестирате, протестирайте си, (всеки е неодовлен от нещо и има право да си го изкаже), ама да се призовава към насилие и терор, най-меко казано си е чисто престъпление!
Малко се огледайте наоколо вижте как в другите страни успяват да се справят с подобни проблеми!
Където и да съм ходил в Европа съм виждал хора от тази религия, ама никъде не съм нито виждал нито чувал, за агресията с която е пропит този форум. Да не би хората там да са по-глупави от нас?
Вие България на коя държава искате да прилича?



Те другите страни много са я прокопсали с разните му там секти, гейове и други болни мозъци. За тва сичката помия се излива и тука и почти всички подрастващи хлапета се друсат кат ненормални без да им стига акъла как ше живеят утре и на какво обричат децата си. И ако някой има властта да изтреби сичко що е сектанти и разни там дроги и прочее аз съм ЗА ЯК ТЕРОР.

Относно въпросът ти: Искам да сме кат в Америка, един студент да изтребва 100 негови връстници или пенсионер с 4 часа живот да избива по 30-40 негови набори. Искам мангалите да са най големите рапъри и сводници. Оръжието да е свободно за всеки. Искам ченгетата да стрелят кат едно време из дивия запад без оглед кой кой е. Искам да има болни от спин сектанти и да произвеждаме мноооого дрога. Щот сме цивилизовани и трябва да УВАЖИМ мнението и културата на ЗАПАДА.
И ако случайно не познаваш американската история Българино там има една партия която точно чрез терор и бомбени атентати влезна в политиката "законно". Ей тва е Американската мечта към която се стремим УЖ. Добре че няма съм жив кат се сбъдне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Май 2009 13:26 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Пфуу, пълно е с промити мозъци.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Май 2009 22:35 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
ПРотестът организиран от ВМРО и с подкрепата на Атака за момента се преустановява, защото сме в предизборна кампания и някои партии, могат да си направят политическа реклама. Защо другите партии и ГЕРБ не се включиха, да не са сектанти?
Ето вижте, кои са сектантите.
Цитат:
Последовател на "Свидетелите на Йехова" умира, защото отказва кръвопреливане

44-годишен последовател на "Свидетелите на Йехова" е с опасност за живота във Военна болница в София, тъй като отказва изследвания и кръвопреливане по религиозни съображения.
Близките на пациента и самият той са подписали документи за отказ от медицински манипулации и в момента лекарите се опитват да стабилизират болния, без да знаят каква точно е диагнозата му.44- годишният пациент е изпратен във Военна болница от Димитровград с тежко кървене, чиято причина не е известна.
Ген. Стоян Тонев, директор на ВМА: "Умира. Кърви, не може да се разбере от къде, отказва манипулации. Близките, пасторът, повтарят, че кръвта била свещена".
Пациентът е отказал интервенция по религиозни съображения. Свидетелите на Йехова са известни с това, че проповядват отказ от кръвопреливане.
Близките на този човек се скриха от екипа ни, но лекарите разказаха, че и те са подписали документи за отказ.
Доц. Крум Кацаров, завеждащ Гастроентерология, ВМА: "Близките около него са с неговите убеждения, но проблемът е негов, а не на близките. Душата е безсмъртна, но тялото - не".
- Първият ви такъв случай ли е?
Доц. Крум Кацаров: "Да, от тази секта. Но нашата цел е човекът да оцелее".
И докато един се отказва по желание от живота, 41-годишна жена с мозъчна смърт от Варна става донор. И дава живот. Нейният черен дроб е присаден успешно на пациент във Военна болница. Бъбреците и сърцето й са в Александровска и Света Екатерина. За тези, които искат да продължат.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Май 2009 22:44 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 27 Фев 2008 01:03
Мнения: 45
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
абе честно да ви кажа всички дето пишите из форума сте все едни пораснали (rofl) още нищо не знаете за света


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Май 2009 22:55 
Offline
RIP
RIP
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2006 22:45
Мнения: 724
Години: 33

Местоположение: У нас бе!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
petu89 написа:
абе честно да ви кажа всички дето пишите из форума сте все едни пораснали (rofl) още нищо не знаете за света

Ха много интересно как не се слагаш сама себе си в това число ...? Щото всички кат тебе много знаят за света нали ?

_________________
ИзображениеИзображение
Изображение

In God we trust


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Май 2009 23:04 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 02 Дек 2006 15:35
Мнения: 433
Години: 30

Местоположение: Ейййй там горе на черешата :)
Благодарил: 12 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
petu89 написа:
абе честно да ви кажа всички дето пишите из форума сте все едни пораснали (rofl) още нищо не знаете за света
89-година си!!!Интересно к'во ли знеш от света освен за кво слъжи онуй на мъжа и онуй на жената!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Май 2009 11:17 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Ми със сектата "КАБАЛА" на Ваклуш Толев, кво ще прайми? Или тя е по-малко опасна от тая?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Май 2009 14:19 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
petu89 написа:
абе честно да ви кажа всички дето пишите из форума сте все едни пораснали (rofl) още нищо не знаете за света

Хайде ти кажи, какво знаеш за света? Аз съм няколо години по - голям от теб дори.
Ти дойде ли на протестите или ти беше по - лесно да си седиш в къщи и да лаеш из форумите, както правиш в момента.
static написа:
Ми със сектата "КАБАЛА" на Ваклуш Толев, кво ще прайми? Или тя е по-малко опасна от тая?

Не съм я чувал. Ще се поразровя и ще проверя дали имат почва в Добрич ако е нещо опасно трябва да се вземат мерки.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Май 2009 14:34 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
YAVOR написа:
static написа:
Ми със сектата "КАБАЛА" на Ваклуш Толев, кво ще прайми? Или тя е по-малко опасна от тая?

Не съм я чувал. Ще се поразровя и ще проверя дали имат почва в Добрич ако е нещо опасно трябва да се вземат мерки.



Няма какво да се ровиш. Просто виж плакатите с текст "КАБАЛА" :)
Мисля че около хотел българия бяха облепени.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Май 2009 22:06 
Offline
Търсач

Регистриран на: 02 Апр 2005 17:08
Мнения: 59
Години: 47

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Няма какво да се ровиш. Просто виж плакатите с текст "КАБАЛА" :)
Мисля че около хотел българия бяха облепени.[/quote]

КАБАЛА е мистично учение което няма нищо общо със секта. това е алтернатива за по-любознателните хора. няма нищо общо с богове и лични дарения. става на въпрос за силата на самовнушението. не агитирам никого. прочетете малко литература после говорете!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Май 2009 22:41 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
dimitrov76 написа:

КАБАЛА е мистично учение което няма нищо общо със секта. това е алтернатива за по-любознателните хора. няма нищо общо с богове и лични дарения. става на въпрос за силата на самовнушението. не агитирам никого. прочетете малко литература после говорете!


Цитат:
Да вземем например идеята му за "планетния Логос" и дори самия термин. Нито учението, нито терминът имат нещо общо с християнството и двете идват по права линия от езотеризма. За езотериците Логосът е Бога, проявеното божество. Що се отнася специално до планетния Логос, той е космическото същество, което е душата на една планета, той е Отец и Господар на света. В случая с Толев, планетният Логос е Господар на планетата Земя.
....
Например учението на Толев относно човека като "бог в процес на развитие" и като "божествена същност", не е оригинално, защото и двете идеи са проповядвани от религиозни течения преди него.


И това ако не е сектантско :)
http://www.pravoslavieto.com/inoverie/v ... /index.htm

Ти си тоя който трябва да чете, не аз..
айде успех в самовнушението и развитието ти в Бог :D (y)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Май 2009 22:08 
Offline
Търсач

Регистриран на: 02 Апр 2005 17:08
Мнения: 59
Години: 47

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
static написа:
dimitrov76 написа:

КАБАЛА е мистично учение което няма нищо общо със секта. това е алтернатива за по-любознателните хора. няма нищо общо с богове и лични дарения. става на въпрос за силата на самовнушението. не агитирам никого. прочетете малко литература после говорете!


Цитат:
Да вземем например идеята му за "планетния Логос" и дори самия термин. Нито учението, нито терминът имат нещо общо с християнството и двете идват по права линия от езотеризма. За езотериците Логосът е Бога, проявеното божество. Що се отнася специално до планетния Логос, той е космическото същество, което е душата на една планета, той е Отец и Господар на света. В случая с Толев, планетният Логос е Господар на планетата Земя.
....
Например учението на Толев относно човека като "бог в процес на развитие" и като "божествена същност", не е оригинално, защото и двете идеи са проповядвани от религиозни течения преди него.


И това ако не е сектантско :)
http://www.pravoslavieto.com/inoverie/v ... /index.htm

Ти си тоя който трябва да чете, не аз..
айде успех в самовнушението и развитието ти в Бог :D (y)


говоря за самата кабала не за тоя измислен изрод който се възползва от името. надявам се хората да се заинтересуват какво точно е КАБАЛА. то и ГОСПОД си е един ама има изроди които изкривяват старите писания и се възползват от това. пак повтарям КАБАЛА няма нищо общо с никакви богове

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Май 2009 22:58 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Може, не споря. Но тоя е сектант :)
То му личи и по "божественото излъчване", стил Гандалф от "Властелинът на пръстените" :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2009 17:23 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 02 Дек 2006 15:35
Мнения: 433
Години: 30

Местоположение: Ейййй там горе на черешата :)
Благодарил: 12 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
К'во стана с протестите срещу"Свидетелите на Йехова".Това ли беше или се предадохме вече?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2009 17:40 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 18 Фев 2008 17:21
Мнения: 932
Години: 33

Местоположение: тук, там, някъде или просто навсякъде
Благодарил: 18 пъти
Получил благодарност: 9 пъти
BoOoONNzaIiIiIiI написа:
К'во стана с протестите срещу"Свидетелите на Йехова".Това ли беше или се предадохме вече?


Да, ако има някакъв протест пак, пишете. Тоя път съм там !!!

_________________
БЪЛГАРИО, ЗА ТЕБЕ ТЕ УМРЯХА, ЕДНА БЕ ТИ ДОСТОЙНА ЗАРАД ТЯХ, И ТЕ ЗА ТЕБ ДОСТОЙНИ, МАЙКО, БЯХА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2009 21:33 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Протестите бяха преустановени, защото бяхме в предизборна кампания. Повечето партии тогава щяха да си направят ПР кампания, че са загрижени за гражданите на Добрич и тн. Скоро протестите може и да се възобновят.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2009 12:28 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
YAVOR написа:
Протестите бяха преустановени, защото бяхме в предизборна кампания. Повечето партии тогава щяха да си направят ПР кампания, че са загрижени за гражданите на Добрич и тн. Скоро протестите може и да се възобновят.

Яворе сега е моментът да се пише на Сидеров и да се сезира Борисов. Хем някой гербаджия ще загази, хем няма да има секта :)

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 193 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов