Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 12:02

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2009 16:32 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Muncho написа:
Платиниум,щом не смяташ определението "селянин" за обидно ,защо го използваш в тоя смисъл.Нека не забравяме ,че всички ние сме на 101 % минимум със селско потекло.Доскоро смятах живеещите на село за по качествени хора от живещите в града,но в последно време и селяните взеха да се изпиздват,за съжаление.

Употребил съм определението "селски номера" в контекста на отношенията между Вуте и Геле. :)
Защото да се колят кози, кокошки, зайци, агънца е прието само на село в двора. И защото съм потомствен гражданин и уважавам селския труд а оттам и селяните.
След като - както казваш 101% са със селски произход защо се обиждат на "селянин"? И защо трябва вечно да има деление между граждани и селяни като понятия.
В темата отначало става дума за психика повече отколкото за друго. Някои хора като не могат да мислят правят несъзнателно така, че други които могат да мислят да си играят на "Джеймс Бонд" в градски условия.

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2009 21:15 
Offline
Объркал се
Аватар

Регистриран на: 02 Окт 2008 23:33
Мнения: 22
Местоположение: Dobri4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не знам за съседи ама има едни гълъби сутрин дукато върша работата ми гукат в кенефа и много се нервя.Чува се Гу-Гу шлъоп-шлъоп :D чудя се как да ги учистя не мога да кача пушка горе без да ме чуят щото много дрънчи пък и взема да одаря някоя кола ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2009 21:25 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 12 Ное 2008 01:03
Мнения: 42
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
хахааааа и при мен се чуват аа благодаря за двете предложения ,много ми хареса това с паклите в аспуса и май накрая това ще направяя а и всичкото от горе ,онзи ден същия този нагъл ,прост ,див сялянин и т.н гледам го рекарал един кабел от мазата.И взимал ток от общия на входа .И като стане време за плащане на стълбището пак ще има едни сметки не ми се мисли .Така 4е едно е с гадостите който ми предлагате който са много готини и наказателни ,но искам и нещо повече да го съзирам в Е-ОН или някаква друга инстанция ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2009 21:48 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Скачай на жена му

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2009 13:11 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Е-Он са до таблото. После сте всички във входа. Режи му кабела ако е мостов внимателно едната секция 10см. и после другата напред по кабела пак 10см. Ама таблото ви не се ли заключва и ключа да е само при домоуправителя?

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов