Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 24 Апр 2024 21:40

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 16:55 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 10:20
Мнения: 207
Години: 36

Местоположение: Неизвестно!!!
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Себе си мога да отстоявам навсякаде.
Може би имаш впредвит себе си като българин който иска да живее в България.
ДА,бих искал да имам това удоволствие и да се гордея ,че съм българин ,но когато чуя за България се сещам само за мизерия корупция и съмнителни новобогаташи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 21:27 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 29 Авг 2006 11:52
Мнения: 800
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Георги написа:
Това ли ти е решението?Да излезеш извън България и да не казваш , че си българин.Работата е плачевна.Е такива като теб наистина е добре да я напуснат и да не казват ,че са българи.Но за едно си прав , че само можете да пишете и да се възмущавате.Стоите по цял ден пред компютрите и само гледате такива клипове.Щяхме стачка да организираме но като гледам колко хора са посетили темата и се интересуват...Така ,че не се възмущавайте за всичко сме си виновни ние не цигъните където бият наред."Не е виновен този,който яде баницата , а този , който му я дава".А на нас като гледам хич не ни се свиди.

хубу кво си сторил ти за тази държава примерно, яе да ни дадеш пример ние какво да правим, най ме е яд на такива коментари, аз си признавам че съм безсилен и решението ми е да напусна тази имитация на държава, защото вече се съмнявам дали не циганите а ние самите българи не сме един етнос в тази държава???

_________________
Изображение

Цитат:
Американски форум: Задаваш въпрос, после ти отговарят.
Израелски форум: Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
Български форум: Задаваш въпрос, после дълго ти разказват какъв си тъпак.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 21:40 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 02 Дек 2006 15:35
Мнения: 433
Години: 30

Местоположение: Ейййй там горе на черешата :)
Благодарил: 12 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Според мене ни трябва един Хитлер,ама ........ :s Уви няма втори като него.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 21:58 
Offline
Lets suck it !
Аватар

Регистриран на: 07 Мар 2008 21:02
Мнения: 268
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не ни трябва никакъв Хитлер ! Трябва на власт да застанат хора , които мислят за развитието на държавата , които мислят за народа , а не само как да си напълнят джоба . Според мен трябва да се върнат и средновековните закони , за кражба да се реже ръка , за убийство бесило или разстрел . Полицията да бие наред . Може би за това и те нямат вина , при положение , че заплатите им са нищожни , а те също хранят семейства .. всеки се бори за оцеляване !

_________________
Кръвта от вените шурти , очите пълни със сълзи , ръцете не спират своята борба , сърцето яростно тупти .. отново на върха !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 22:16 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 30 Юни 2006 10:20
Мнения: 283
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Седя и чета от умни по-умни мнения но в нито едно не намерих решения на проблема..

Кажете как според вас може да се разреши този проблем с циганите и мазните политици?
Аз си представям няколко сценария :)
1. Всички свесни българи ще емигрират от България. Ще останат само циганите които сами ще си управляват България вече ще е Цигания няма да е България и няма да има свестни хора от които да крадат ще почнат да се избиват един друг и така от България няма да остане нищо...
2. Да се вдигнем на стачка и да свалим сегашното правителство. Само че кой ще е героя който ще се вземе в ръце и ще оправи положението. Аз не виждам никой свестен политик за сега.
Според мене най-добре е някоя цивилизована страна да се намеси в управлението по някакъв начин и да вътвори ред. Ако трябва и данъци да им плащаме ама поне да ни направят хора. С тея малоумници колкото и да гласуваме нищо няма да стане.. Трябва европейския съюз да се намеси по-сериозно в управлението на България.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 22:23 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 28 Ное 2008 01:30
Мнения: 19
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
WestBam плащам данъци на държавата!Това малко ли е.За това искам и тя да е на ниво.Мн се бил нервел...ти от това като много се нервиш си ми ясен.Какво сме щели да постигнем със стачка и нямало кой да ни управлява след това.То и тези в момента могат да управляват свястно и знаят как се управлява просто предпочитат да крадат.Това е смисълът на стачката не да ги научим да оправляват а да дадем пример на следващите управляващи.Тези коментари нямало кой да ни оправлява са .... много смешни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 22:37 
Offline
ONE SICK BASTARD!
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2005 12:45
Мнения: 1019
Години: 32

Местоположение: оо не,не!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Според мен,тази тема трябва да се затрие.Такава тема дори не трябва да съществува!Немислимо е!DELETE,МОЛЯ!

_________________
Пропаганджа хит!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 22:38 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 29 Авг 2006 11:52
Мнения: 800
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
честно да ти кажа и аз да съм и аз ще крада, дори и ти да си колкото и да ми казваш че греша, и ти ще крадеш. Но как така преди се е крадяло и е имало управници, говоря по бай-Тошово време. Или eмиграция, или миграция, с цел завръщане в оправена държава ще ни оправи :)

_________________
Изображение

Цитат:
Американски форум: Задаваш въпрос, после ти отговарят.
Израелски форум: Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
Български форум: Задаваш въпрос, после дълго ти разказват какъв си тъпак.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 23:01 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 30 Юни 2006 10:20
Мнения: 283
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ch1ld написа:
Според мен,тази тема трябва да се затрие.Такава тема дори не трябва да съществува!Немислимо е!DELETE,МОЛЯ!

И защо според тебе трябва да се затрие? Това е проблем с който е всички трябва да се съобразяват и да знаят за него не мисля че трябва да се трие темата ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 23:22 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 04 Апр 2005 19:13
Мнения: 93
Години: 41

Местоположение: Добрич ...Варна...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не се карайте бе хора,както каза Мартин Карбовски "ние не обвиняваме циганите а държавата, че е позволила това да се случи". Вярно е, че всеки от нас, като единица не може да промени нищо, но заедно можем да променим всичко,верно е че поколението преди нас ни вкара в тоя батак, но ние сме хората които трябва да променят нещата, за да могат нашите деца да имат нормален живот.

_________________
"Ако накраш девет глупака да свършат нещо, рискуваш да станеш десетият"

Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 23:26 
Offline
ONE SICK BASTARD!
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2005 12:45
Мнения: 1019
Години: 32

Местоположение: оо не,не!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
yoou написа:
Ch1ld написа:
Според мен,тази тема трябва да се затрие.Такава тема дори не трябва да съществува!Немислимо е!DELETE,МОЛЯ!

И защо според тебе трябва да се затрие? Това е проблем с който е всички трябва да се съобразяват и да знаят за него не мисля че трябва да се трие темата ..
Приятелю,това е проблем за който всъщност всички знаят.Това е проблем,заради който българи биха българи пред парламента преди 2 седмици.Това е проблем,който засяга всички българи,но истина е,че сме достатъчно неориентиран народ и никога няма да се обединим,докато не стане както е ставало едно време - докато не се осмелят българи да се противопоставят на отвратителните паразити,тровещи държавата ни и не жертват нещо или дори себе си за свободата си.Тогава народа ще съзрее истината.Много хора пренебрегват фактите и си затварят очите за истината,въпреки,че виждат и усещат какво става.Това е проблема.И това сигурно няма да се промени докато не стане късно и не стане жестоко.И да отбележа - НЕ,не съм предател,ако някой ме нарече така,защото казвам истината за нас.Всъщност обожавам страната ни,културата ни и езика,но съм реалист.Лично аз все пак не съм загубел надежда.Както виждате и вие,последно време положението отива на по-зле и все ще има някаква развръзка.Надявам се,да е положителна за българския народ!

_________________
Пропаганджа хит!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 01:33 
Offline
Infected Mushroom

Регистриран на: 28 Дек 2005 01:28
Мнения: 1021
Години: 35

Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
по скоро наближава това от колкото робството :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 10:16 
Offline
Go Hard Or Go Home
Аватар

Регистриран на: 05 Ное 2005 03:14
Мнения: 2361
Години: 37

Местоположение: Фитнес Залата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Очаква се на следващите президентски избори да има кандидат турчин така,че дръжте се...

_________________
The theory of evolution claims that only the strong shall survive. Maybe so...maybe so...But the theory of competition says just because their the strong doesn't mean they cant get their ass's kicked. Thats right. See what every long shot, come from behind underdog will tell you is this. The other guy may in fact be the favorite, the odds maybe stacked against you, fair enough. But what the odds don't know is this isn't a math test. This is a completely different kind of test. One where PASSION has a funny way of trumping logic.No matter what the stats may say, and the experts may think, and the commentators may have predicted, when the race is on all bets are off!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 11:01 
Offline
Liverpool FC
Аватар

Регистриран на: 14 Фев 2008 18:58
Мнения: 709
Местоположение: Liverpool
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
USSR написа:
по скоро наближава това от колкото робството :)

да да :D наближава то :rofl:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 11:23 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Тези клипове са за "Не на циганския терор" в подфорум Новини и политика е темата.
Заглавието на темата ти е сгрешено. Трябва да е "РОбството продължава" ние не сме се освобождавали от турците, та те дори и в момента ни управляват и разграбват.

maximalniq написа:
Гласувайте бе !!! Трябва да гласуваме !

Ей това беше изказване. Освен, че трябва да гласуваме ами трябва и да се замисляме.
RokFort аз не съм съгласен с теб. Значи ти не се чувстваш българин не се гордееш. :(
Гражданите трябва да променим тази порочна практика на разграбване. И ти да си и ти ще вземеш българин на работа.
Малко са циганите, които са учили на времето и ще ти вършат работата. Явно не си излизал от БЪлгария за повече от 2-3год. че приказваш така
Ще минат няколко години и ще искаш да се върнеш. Имам много роднини в чужбина и са отишли да изкарат пари, колкото да си купят жилище тук и ще се върнат. Ако си мислиш, че като отидеш в чужбина
ще си много добре жестоко се лъжеш. Избират ги автобусите, защото мангалите, които ни управляват в момента си направиха закона така. Трябва да гласуваме и да имаме търпение, че скоро това нещо ще се промени,
аз лично съм оптимист. Видяхме на 14-ти като се вдигнаха на стачка какво направиха. Така стачка не се прави. Те нямаха точни виждания и не знаеха за какво протестират.
На времето единственната партия, която можеше да изкара хората навън беше СДС, но това няма как да стане, като се разделиха на 1000 партийки.
В момента единственните партии, които могат да изкарат народа са АТАКА и ГЕРБ
-==WestBam==- написа:
хубу кво си сторил ти за тази държава примерно, яе да ни дадеш пример ние какво да правим, най ме е яд на такива коментари, аз си признавам че съм безсилен и решението ми е да напусна тази имитация на държава, защото вече се съмнявам дали не циганите а ние самите българи не сме един етнос в тази държава???

а ти какво си направил че се чувстваш безсилен?? Стоиш пред ПЦ-то ли?? Колко пъти си отишъл на митинг в София, какво си направил за Добрич??
Ch1ld написа:
Според мен,тази тема трябва да се затрие.Такава тема дори не трябва да съществува!Немислимо е!DELETE,МОЛЯ!

Причина, че да се затрие темата?? Алоооо гражданино събуди се и недей живя в заблуда, до кога ще се крие и ще си шушукаме, всичко трябва да е явно и да не се страхуваме.
Ти виждаш, че не се крия зад никакви псевдоними и навсякъде се представям с името си. Ако те е страх много зле за теб.
Аз спирам до тук и поздрав за всички които се чувстват българи с аватара и подписа ми.
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 11:30 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
То ако става въпрос във всяка държава си има корупция и във всяка държава се краде, но със мярка. При нас предимно се краде за съжаление. Циганите не са виновни за нищо .. те просто няма от къде да видят доброто. Къде е това правителство за да ги вкара в класните стаи и да излязат образовани граждани ? Точно сега е тънкият момент за решение на проблемите ! Ние сме новото поколение на България и трябва да се борим и да отстояваме позициите си. Под борба не разбирайте да хванем по едно дърво и дайте да избием циганите .. това са глупости. Най - малкото което може да стори всеки е да упражни правото си на глас в предстоящите избори. И всеки който наистина се чувства българин трябва да го направи.

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 12:09 
Offline
electrician
Аватар

Регистриран на: 19 Окт 2007 21:07
Мнения: 368
Години: 32

Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Мислех да гледам само 1-вия клип, но просто като го изгледах неможах
да се стърпя дукато не изгледам всичките 4 и до най-малките
детайли ...
Болката в очите на дядо Христо си личеше от километри 90 годишен
старец.. какво му трябва на човечеца освен спокойствие и
мирен живот и да си гледа добре старините ...
Той се е борил за България, а тя с какво му се е отблагодарила ?
Просто и на мен ми стана много мъчно за него ...
Каквото и да правим, каквото и да говорим нещата са такива,
каквито са .. неможем с 1 мнение в 1 форум да оправим БГ
трябват действия ;)

Викате да гласуваме .. тази година изборите ако са след РД-то ми
с удоволствие ще гласувам, но дайде ми някаква идея за кого ...
На този ред всички са крадливи :^)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 12:15 
Offline
ONE SICK BASTARD!
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2005 12:45
Мнения: 1019
Години: 32

Местоположение: оо не,не!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVORE,доста обидно,но не ме е страх.Аз се аргументирах по-горе.

_________________
Пропаганджа хит!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 12:23 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 08 Фев 2006 22:39
Мнения: 23
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
momcheta istinata e 1 ... dyrjavnata ni uprava e 1-vo korumpirana 2-ro sabirana ot vyzmojno nai golemite kanalni isprajneniq 3-to e pylna s hora koito gi boli fara za tova kakvo mislite i 4ustvate vie ... edinstvenoto koeto moje da se napravi e celiq eban narod , kazvam eban za6toto e taka za6toto mn kato vas kato men i mnogo drugi znaqt da pi6at v razni forum4eta i da lalat da pluqt i mislqt na4ini za opraviq ... no ako utre se digne edin miting nikoi edin ot vas nqma da otide i da dade 30lv za bilet do Sofiq za da prisystva , a za6to li 6te e taka , za6toto polovinata ot vas 6e si kajat a be ebaam ti mitinga za 30 leva 6e otida 6e se razcepq v nqkoi ot mestnite kry4meta... a dr polovina 6te si kajat 4e i 30 leva 4e i da hodq "Sqkash neshto shte promenim" .... zatova horata sa go kazali ot predi mnogo godini ... i prodyljavat da go kazvat ... bylgarite sa dupedavci ... a sled tqh tehnite politici.Zashtoto shemata e takava Naroda si dava zadnika a sled tova ... politicite davat na6ite i tehnite zadnici ... i to pone da e za dobre na vsi4ki to e samo za tqhna oblaga .... Predi sedmica gledah po novinite 4e v Franciq mislq 4e be6e , 4e imalo nqkva izlojba na koqto imalo narisuvana BG a vyrhu kartata ni imalo narisuvan 1 Kenef... Ami taka si e BG si e edin kenef .. prepylnen s laina ... i opredeleno sa Malko horata na na6ata vyzrast koito se zamislqt da ostavat tuk ... Pone as sym edin ot tqh koito misli da si se vry6ta za po 1 mesec i da se maha otnovo .....!!! BG realy SUX.....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 12:31 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Българите никак не са дупедавци и мога да те уборя с много примери достатъчно добре познавам историята ни ! Седни да я почетеш и ти ... можеше да си направиш труда поне да пишеш на български - "Българино"!

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 12:37 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
http://varna-sport.com/?pg=ViewNews&New ... &NewsCat=C

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 15:52 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Само да ви попитам, колко човека излязоха днес от вкъщи и дойдоха на паметника ЦИмерман???
Знаете ли, че на днешния ден преди 130г. Добрич се Освобождава от Османско владичество. Вие не излизате да почетете един празник пък какво да говорим за митинг.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 20:42 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVORE дай да не се обиждаме ..

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 20:45 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И само да констатирам, че не са 130 години, а 131 вече

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2009 20:37 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 08 Фев 2006 22:39
Мнения: 23
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
nedicha написа:
Българите никак не са дупедавци и мога да те уборя с много примери достатъчно добре познавам историята ни ! Седни да я почетеш и ти ... можеше да си направиш труда поне да пишеш на български - "Българино"!



Kolega boli me gyzy da ti kaja chestno .... izobshto dori ne se vylnuvam kakva istoriq e imalo ... ako tova v dneshno vreme ti pomaga s neshto na ostanalite 8 miliona dushi opredeleno ne im pomaga , a znam li moje da si iskarvash parite s prerazkazvane na BG istoriqta v detckite gradini , istoriqta si e istoriq ta si e za minaloto , dne6nata realnost si e drugo ... i ne6to dr da ti kaja .... BG nqma ni6to ama ni6to ob6to s tova kakvoto e bila predi i s tova kakva e sega... taka che ne mi govori za istoriq .. kogato vsichko ni e tolkova nared... i utre ne se chudish ot kyde da zeme6 pari da si platish ebanite smetki otnovo kym pochertavam "ebanata dyrjava" togava moje da se zamislqsh za istoriq .. i togava opredeleno vseki edin ot nas shte ima vreme da obyrne malko vnimanie na taka interesnata istoriq na BG ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2009 05:11 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 16 Юни 2004 19:23
Мнения: 184
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Във събота ще има 2ра част, гледах рекламата.. Истрадалите истории на още няколко БЪЛГАРИ ! :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 30 Яну 2009 17:14 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
mnbv написа:
nedicha написа:
Българите никак не са дупедавци и мога да те уборя с много примери достатъчно добре познавам историята ни ! Седни да я почетеш и ти ... можеше да си направиш труда поне да пишеш на български - "Българино"!



Kolega boli me gyzy da ti kaja chestno .... izobshto dori ne se vylnuvam kakva istoriq e imalo ... ako tova v dneshno vreme ti pomaga s neshto na ostanalite 8 miliona dushi opredeleno ne im pomaga , a znam li moje da si iskarvash parite s prerazkazvane na BG istoriqta v detckite gradini , istoriqta si e istoriq ta si e za minaloto , dne6nata realnost si e drugo ... i ne6to dr da ti kaja .... BG nqma ni6to ama ni6to ob6to s tova kakvoto e bila predi i s tova kakva e sega... taka che ne mi govori za istoriq .. kogato vsichko ni e tolkova nared... i utre ne se chudish ot kyde da zeme6 pari da si platish ebanite smetki otnovo kym pochertavam "ebanata dyrjava" togava moje da se zamislqsh za istoriq .. i togava opredeleno vseki edin ot nas shte ima vreme da obyrne malko vnimanie na taka interesnata istoriq na BG ....

Ти си много ограничен човек сериозно ти казвам, по - добре не пиши повече да не се излагаш ...

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2009 00:45 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 16 Юни 2004 19:23
Мнения: 184
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Днескашното предаване ми дойде в повече, наистина тази държава няма бъдеще :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2009 17:18 
Offline
|unleashed|
Аватар

Регистриран на: 07 Юни 2006 21:00
Мнения: 571
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
циганите са малцинство до момента но са единни докато при българите е точно обратно...може би варианта е Атака да влезе в парламента а ДПС (РЯЗАНИТЕ КАРАБИНИ) да се махнат за да спре прииждането на автобуси идващи от Турция когато има избори в БЪЛГАРИЯ !!!

Гласувайте за АТАКА !!! може и те да са от сганта с помярите в "парламента" но поне са против мангалите и турчаларите...смятам че ако се направи една коалиция заедно с ГЕРБ държавата ще тръгне много напред


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2009 17:28 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
"Нищо не можем да променим" - това е мантрата и заклинанието на малкия човек, с което си ляга и става всеки ден и така успокоява съвестта си. Живота на малкия човек си минава - мачкат го, ритат го, дерат му кожата, а той си повтаря "Нищо не можем да променим" и си ляга успокоен. Ако случайно някой се появи и иска да промени нещо, малкия човек му казва "Нищо не можем да променим", и успокоява съвестта си, че не е тръгнал да промени нищо. Добре че още има луди глави, които не слушат малкия човек и решават, че могат да променят нещо.

!Да пием за малкия човек, който е отказал хляб на ботевите четници, защото "Нищо не можем да променим"
!Да пием за малкия човек, който предаде Левски на турците, защото "Нищо не можем да променим"
! Да пием за малките хора, които си седят вкъщи пред телевизорите и казват за протестите "Нищо не можем да променим"
!Да пием за изборния ден, в който хората не гласуват, защото "Нищо не можем да променим"

НЕ!!!

ДА ПИЕМ ЗА МЛАДИТЕ И ГНЕВНИ ХОРА, КОИТО ИСКАТ ДА ПРОМЕНЯТ НЕЩО!!!!

Една приятелка ми го прати и доста ми хареса.

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов