Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 19 Апр 2024 17:18

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 62 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 00:14 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Четири клипа ,които всеки един българин трябва да гледа,изводите си ги правете сами...


_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 00:19 
Offline
Do it with style
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2008 14:54
Мнения: 231
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
:x

_________________
Sometimes it don't pay to be the hero...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 00:25 
Offline
Наблюдател
Аватар

Регистриран на: 21 Мар 2008 15:46
Мнения: 34
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Това предаване го гледах вчера. Наистина е много драматично, но това се очакваше...
След 25-50 години ние ще сме малцинството!След като сме позволили това да стана кой ни е виновен?.....

_________________


Изображение

http://www.vbox7.com/play:22c7f91f


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 00:28 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Гласувайте бе !!! Трябва да гласуваме !

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 00:29 
Offline
Make Me Happy!
Аватар

Регистриран на: 08 Сеп 2008 14:01
Мнения: 394
Години: 32

Местоположение: Ibiza!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
като направя 18 :)

_________________
No Music No Life!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 00:43 
Offline
The Ultimate Driving Machine-BMW
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2006 17:19
Мнения: 1761
Години: 31

Местоположение: пустинята Сахара във един оазис
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 5 пъти
Докато България се управлява от мангал така ще е .Както каза карбовски докато полицията не почне да бие еднакво и българи и цигани няма да се оправим.

_________________
WINDOWS - а е като Тамагочи.Храниш го, чистиш му, грижиш се за него, сън не те хваща и накрая пак ..... умира.

Bergon rulz all round the world!!!

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 01:41 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 16 Юни 2004 19:23
Мнения: 184
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Това е така от край време.. най сетне хората взеха да го показват и по телевизията.. та дано се сети някой малоумен управлявящ да направи нещо за тия хорица по селата :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 02:06 
Offline
Do it with style
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2008 14:54
Мнения: 231
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аман вече от тея мангали!!! Само ножа ще ги оправи тях...Писна ми да не мога да мръдна никъде спокойно заради такива малоумници понеже някакви черни,миризливи решили да ми изкарват акъла независимо през деня или вечерта..Как да изляза някъде и да знам ,че някой някъде няма да ме изнасили или да ме заколи и после да каже "ДОКАЖЕТЕ!" и всичко да остане така... :red: :fight: :chainsaw: :RTFM:

_________________
Sometimes it don't pay to be the hero...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 02:48 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 29 Авг 2006 11:52
Мнения: 800
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
то в този клип нищо ново не видях по принцип... Специално за предаването то ми е любимото предаване, разказват за живота на българина.
п.с по темата: Тия роми, ако има един нов "Хитлер" идолът на народите, той може би би ни оправил, гласувайте за атака, макар че си мисля че и те са същата гола вода, която само се опитват да се докажат и нищо по различно няма да стане в тяхно присъствие, но все пак нека опитаме. Моля ви също така да се стараете да научите някой друг език и да изчезвате от тоя ад :) меко казано, защото дoкато бях в Париж не чух някой да се е оплакал че са го ограбили или разбили нещо. На запад светът се променя паранормално. Аз лично взех леко да понамразвам тази държавица (българия) ако мога дори така да я нарека.

_________________
Изображение

Цитат:
Американски форум: Задаваш въпрос, после ти отговарят.
Израелски форум: Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
Български форум: Задаваш въпрос, после дълго ти разказват какъв си тъпак.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 03:21 
Offline
Stivie G
Аватар

Регистриран на: 29 Фев 2008 20:05
Мнения: 418
Местоположение: Liverpool
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
С вашия Хитлер...ако имаше и грам хубаво в него германците щяха поне да го уважават а не като се спомене името му да потъват в срам.

_________________
Za tezi, koito iskat malko elektronika - moga az da posvirq falshivo na harmonika...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 03:48 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 18 Ное 2008 00:50
Мнения: 30
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз сьм Турчин и много повече мразя циганите от доста бьлгари. Отидете и вижте дали има в Турция толкова мангали камъли на центара няма такав вариант. Искам да разкажа за една случка в Тервел преди 10 години как едни цигани идват в автогарата и ми викат ще те нарежем на парчета с ножовете в рацете и ги метнах пребих ги и 2мата и след 2 3 мин. идва големия мангал и за малко да отнеса яко чепа. А охраната на автогарата си чоплеше семките.поне не се застапи за циганите кат ги мелех.ЦИГАНИТЕ ТРЯБВА ДА ГИ ГОРИМ В ЕКИРСАЖА МАМИТО ИМ ИЛИ КОИТО КРАДЕ ДА СЕ РЕЖАТ РАЦЕ КАКТО В АРАБСКИТЕ ДАРЖАВИ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 07:32 
Offline
fallen angel
Аватар

Регистриран на: 09 Сеп 2008 10:23
Мнения: 1048
Години: 29

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Tctctc i na kakvo prilicha tova?Napravo nqmam dumi... mangalska mu rabota |-(

_________________
I lick the gun when I'm done 'сause I know that revenge is sweet, so sweet...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 08:54 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 01 Апр 2005 23:30
Мнения: 478
Години: 37

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Еми не ми издържаха нервите да го гледам... :swear:

_________________
I can change your life, make it so new,
make you never want to go back to the old you.

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 09:05 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
гледах предаването и ми стана много гадно затова като доидат избори да идем да дадем гласа си


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 09:18 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Победа АТАКА! :partiot:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 14:17 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Цитат:
Майка нахлу в час, нападна с нож класната на сина си


Гневна майка нападна с нож класната на сина си в училище "Васил Левски" в Бяла Слатина.

Повод за скандала станало пререкание между сина на учителката, който учи в 11-и клас, и сина на жената.

Миналия четвъртък децата се засекли на входа на училището и седмокласникът напсувал сина на учителката.

Конфликтът между двамата тлеел от месеци, но досега единайсетокласникът се въздържал, този път обаче замахнал и плеснал шамар на момчето, обясни за Dnes.bg директорът на школото Йордан Цоканов.

Разплаканият седмокласник веднага позвънил на майка си, а тя от своя страна тичешком нахълтала в учебния час, размахвайки нож.

С ритници, ругатни и псувни 33-годишната ромка Силвия Михайлова нападнала учителката Радостина Станилова, която е и класна ръководителка на сина й.

Това е от днес...

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 14:21 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Цитат:
В салона, където се провеждал часът, нахлул 24-годишният Методи, който нападнал момичето. От ударите то паднало на пода и изпаднало в безсъзнание.

Учителката не могла да предотврати побоя, тъй като нападателят се нахвърлил и върху нея.

Инцидентът станал към 13,30 ч. в петък, но полицията била известена към 17 ч.

Районният съд веднага насрочил заседание, на което осъдил побойника да плати глоба от 150 лв. за дребното хулиганство.

Мъжът обяснил, че битото момиче обидило дъщеря му - осемгодишно момиче, което учи в същото училище, като казала, че е "циганка".

Петокласничката е прегледано от лекари от местния център за спешна медицинска помощ. Няма опасност за живота й.

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 14:41 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 10:20
Мнения: 207
Години: 36

Местоположение: Неизвестно!!!
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Възмущение ,т'ва ли ви е реакцията???

Няма да има робство,няма да има и гражданска война,няма да има и някакво медийно раздухване...
Българите сами се погубват и сами се предават ,политиците нямат за план да погубят българския род....те просто са алчни и заради своята алчност правят така ,че ги избират етническите групи....който също нямат за цел да погубят българския род а всчико при тях е въпрос на оцеляване.
За тях една бутилка олио и няколко пакета макарони са достатачни да си продадът гласа....само и само да имат какво да сложат на масата....
Не работили циганите.....и как да работят когато се делим на Българи цигани турци и така и така нататък ,ми няма как.
Един работодател избира българина пред циганина ,така е .
ЦиГаните мрат от глад докато политиците който до вчера са им давали макарони крадат помощите отделени от европейския съюз с който циганите трябва да бъдат облечени изучени и нахранени отиват за скъпи яхти хотелчета по морето и мерцедеси на мазния Политик БЪлгарин или турчинен или руснак който са на власт в България.

Ние сме овце и овце ще си останем .вариянта е един докато сме млади да напуснем тая държава и повече да не се връщаме в нея и когато ни питат ти какъв си от каде си да лъжем и да казваме всичко друго но не и България.

Няма българин циганен турченин всички са хора ,общуват ходят на два крака и всичко е въпрос на оцеляване ,проумеете го най накрая.....
Политиците си живеят като царе а ние се чудим как да свържем двата края ,и се караме помежду си кой какъв бил и от каде бил..

Българи Юнаци .....НЕЕЕ! По скоро българи глупаци...
Такъв съм аз такива сте и вие такива сме и всички които живеем в България..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 15:02 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 28 Ное 2008 01:30
Мнения: 19
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Това ли ти е решението?Да излезеш извън България и да не казваш , че си българин.Работата е плачевна.Е такива като теб наистина е добре да я напуснат и да не казват ,че са българи.Но за едно си прав , че само можете да пишете и да се възмущавате.Стоите по цял ден пред компютрите и само гледате такива клипове.Щяхме стачка да организираме но като гледам колко хора са посетили темата и се интересуват...Така ,че не се възмущавайте за всичко сме си виновни ние не цигъните където бият наред."Не е виновен този,който яде баницата , а този , който му я дава".А на нас като гледам хич не ни се свиди.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 15:11 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 10:20
Мнения: 207
Години: 36

Местоположение: Неизвестно!!!
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ок .виждам бунтар си.
Кажи какво си направил ти освен да стоиш пред комп-а си и да се възмущаваш.
Кажи какво можеш да направиш ти ,ще стачкуваш ,то европейския съюз не може да свали това правителство което се е впило в власта и не иска и да чуе за гласа на народа си ,та ти ли ще ги свалиш.

Хайде хващай влака и плаката "ДОЛО ДОГАН ,ДОЛО СТАНИШЕВ" и отивай да стачкуваш вместо да ми стоиш пред компа и да ми се правиш на възмутен.
Не сме ги избрали ние ,че ние да ги сваляме ,не ги интересува твоето мнение ,избрали са ги ония с автобусите и ония с макароните ,докато ти и аз мсе си чесали мъ*ите пред компа.

Аре пич като поумнееш тогава пиши...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 15:16 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 28 Ное 2008 01:30
Мнения: 19
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз какво съм направил немисля , че трбва точно на теб да давам обяснения но не ме квалифицирай без да ме познаваш.И да ако се вдигнат на стачка не 100 -1000 или 10 000 човека а доста повече правителството ще падне.Прочети малко книжки или от интернет как стават нещата и тогава ми говори врели-некипели.И пак ще ти кажа квалифицирай само себе си като не познаваш другия.

П.С. - и само не ми се пали и не почвай да ми ругаеш и да ми се репчиш , че от устатковци като теб много ... ако ще пишеш неща от рода "айде да се видим да ти покажа кой , кои е"....спести си ги.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 15:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Като ви чета мненията , в главата ми се чува само "ДРЪН ДРЪН"

Никой не обича мангалите , но не всеки гласува на избори , а там е цялата работа.. разбира се , че на изборите трябва да се избира от едни тъпаци до други , но по-важно е да си дадете гласа и да няма цигани във властта.

Като мразите управниците - има протести за тази работа...хората в цивилизованите държави постигат своето с протести , свалят правителства с протести и масови стачки .. днешните протести в София са хаотични - 3 , 5 , 10 хиляди? Нека да излизят 300хил , нека да излязат 500хил , 1 милион ... ако хората в тая държава държат на думата си нека да напуснат работа и да обявят масова стачка...ТАКА СЕ СВАЛЯ ПРАВИТЕЛСВО

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 15:23 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2005 02:09
Мнения: 981
Години: 39

Местоположение: наМвП
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Пишлемета радетели... То май само вие и възрастните над 50 останахте в тази оглозгана таверна България... Изпочупихте всичко, оброгахте хората които ви уважават,гледат и искат да ви научат на нещо, а иначе сте патриоти и милеете за държавата... Всичко идва от пияните ви родители, които като се върнат от работа първото нещо е да седнат на масата и да се напият с домашката (ракия, вино)... Като забравят за личната си хигиена, домашните грижи и семейството... Кой да ви научи на хумманост и национални ценности??? Няма кой! Ще затъвате и ще си мислите че сте най-великите и докато умрете ще псувате наред недоволно...

_________________
ИзображениеИзображение
Asrock z77 Extreme 4 || Core i5 3570K (Ivy Bridge) || 4X2GB Corsair Vengeance DDR3 || 2X Phoenix Pro SSD (RAID 0) || 1TB Western Digital FAEX || PSU: Corsair AX850 (Seasonic)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 15:31 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Никой няма да излезе на протест , защото всички в тая държава са пораженци , готови да живеят цял живот в мизерия от колкото да покажат малко твърдост и характер. Да излезеш на протест с исканията за НОРМАЛЕН ЖИВОТ , не е същото като да се оплакваш всеки ден в каква мизерия живееш. Трябва да имаш куража и достойнството за да го направиш. Като се криете и се смирявате със всичко НЯМА ДА СТИГНЕТЕ ДО НИКЪДЕ.

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 15:32 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 28 Ное 2008 01:30
Мнения: 19
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
10 човека в една тема неможем да постигнем единодушие....какво да говорим повече.По-голям пример от този..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 15:39 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Георги написа:
10 човека в една тема неможем да постигнем единодушие....какво да говорим повече.По-голям пример от този..


Какво единодушие бе човек? Нима има някой който иска да живее в мизерия и корупция? За какво единодушие ми говориш? Друг е въпроса , че не можеш да очакваш единство и характер от народ мачкан с векове наред..

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 15:44 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 28 Ное 2008 01:30
Мнения: 19
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Прочети малко по=нагоре и ще го забележиш веднага.Един иска да "оправи" нещата като излезе извън България и не казва , че е българин.Другия е против стачките и който стачкува майка му и баща му алкохолици били.Това какво е българи които се мъчат да направят нещо свястно или гледат как да си оправят гъзовете?А за робството...айде стига сме се оправдавали с него.Имало е робство вече няма , сега какво нищо да не правим ,защото сме били под робство.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 15:57 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 10:20
Мнения: 207
Години: 36

Местоположение: Неизвестно!!!
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Георги написа:
П.С. - и само не ми се пали и не почвай да ми ругаеш и да ми се репчиш , че от устатковци като теб много ... ако ще пишеш неща от рода "айде да се видим да ти покажа кой , кои е"....спести си ги.


Нямам никакво намерение да падам толкова ниско........Май ме бъркаш с някого...

Георги написа:
Цитат:
10 човека в една тема неможем да постигнем единодушие....какво да говорим повече.По-голям пример от този..


Това ти е най умното мнение в тая тема....

И не аз нямам никакво намерение да оправям нещата ама никакво защото те са непоправими.
След 97 година когато падна едно правителство от гласа на народа който бе потънал в мизерия ,какво се промени от тогава ,сменихме правителства и презеденти но какво се промени ви питам.
Нима сега живеем нормално ,не в лукс а просто нормално?
Ок сваляме и това правителство ,кого ще сложим на негово място ,кой според вас ще ни оправи живота ,аз ще ви кажа няма кой.
И ако аз сам не мога да си оправя живота защо да чакам на политици.
Ако в България не мога да постигна един нормален стандарт на живот защо да не мога да напусна България и да не отида в друга държава и да се опитам да заживея като нормален човек ,който не е в лишение всеки ден.
Какво ми е дала България и нейните политици освен мизерия и неправди всеки ден......
Аз съм българин и винаги ще си остана такъв но мога да бъда такъв навсякаде но не и в България ,защото думата българин в България звучи долно и грозно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 16:08 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 28 Ное 2008 01:30
Мнения: 19
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Нямам нищо против хората които са се наложили в чужбина.Дори ме радва , че дори и в тази мизерия в която живеем имаме време да се развиваме и да се докажем там където си заслужава.И това е още една причина да не се срамуваме, че сме българи.А за правителството.Ясно е че няма по-добро с което да го заменим.Но ако свалим едното , то ще е пример за другото.И следващите оправляващи няма да са толкова смели.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 16:41 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
В чужбина всеки може да отиде.. а някога ще отстоявате ли себе си?

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 62 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов