Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 26 Апр 2024 21:55

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 68 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 23:08 
Offline
Caught Up
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2007 23:20
Мнения: 915
Местоположение: България,Добрич
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Mojo-Jojo написа:
Абе как така всички сте виждали летящи чинии, а само аз не съм ги виждал? Фантазията ли ми е бедна ли какво ли.. ? Аааа от днеска всяка вечер около полунощ излизам на покрива на блока да дебна извънземни!


И аз ще пробвам този метод :),но нека да се постопли още малко ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 23:49 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2005 11:15
Мнения: 639
Местоположение: Amnesia , Ibiza ,Sprain
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
не си губете времето
нищо няма да видите ...
не че отричам съществуването на извънземни но ще има доста да гледате докато засечете някоя чиния :boo:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 23:50 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2004 13:07
Мнения: 1287
Години: 41

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
themadman написа:
не си губете времето
нищо няма да видите ...
не че отричам съществуването на извънземни но ще има доста да гледате докато засечете някоя чиния :boo:


А на бас! Цяло лято ще вися на покрива да ги дебна, мамицата им. Все една ще хвана!

_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!


Interview with Dali :)
Change the way you see disability...!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 23:53 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2005 11:15
Мнения: 639
Местоположение: Amnesia , Ibiza ,Sprain
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
стой стой
после ми кажи какво си видял

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 23:57 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 03 Апр 2007 23:45
Мнения: 493
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
абе 2 часа да седи се ще види нещо 100% щото лятото с Маggot през около 20 мин се мяркахме такива неща пък и не бяхме на покрив

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 23:58 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2004 13:07
Мнения: 1287
Години: 41

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DarkFalcon написа:
абе 2 часа да седи се ще види нещо 100% щото лятото с Маggot през около 20 мин се мяркахме такива неща пък и не бяхме на покрив


A на маса ли бяхте :two beer: ;)

_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!


Interview with Dali :)
Change the way you see disability...!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 00:03 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Фев 2006 19:45
Мнения: 625
Години: 31

Местоположение: За дет ми стигнат парите :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
е това си беше истинско според мен а и снимките черно-белите поне са истински.На доста научни предавания съм ги гледал.Но "нищо не е случайно" - Бай Шиле :)

_________________
"In the event of my demise when my heart can beat no more
I hope I die for a principle Or a belief that I had lived for
I will die before my time Because I feel the shadow's depth
So much I wanted to accomplish Before I reached my death
I have come to grips with the possibility And wiped the last tear from my eyes
I loved all who were positive In the event of my demise"
Tupac Amaru Shakur a.k.a 2pac


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 01:49 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Яну 2007 00:45
Мнения: 177
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KIMI_RAIKKONEN90 написа:
Mojo-Jojo написа:
themadman написа:
не си губете времето
нищо няма да видите ...
не че отричам съществуването на извънземни но ще има доста да гледате докато засечете някоя чиния :boo:


А на бас! Цяло лято ще вися на покрива да ги дебна, мамицата им. Все една ще хвана!

Истината се крие някъде там. :531 Искам да кацнат на покрива на блока ще ги поканя на чаша машинно масло да си поговорим,да ми сложат някой чип в главата :haha:

Белким поумнееш ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 01:57 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Яну 2007 00:45
Мнения: 177
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Нали викаш да ти слойат чип в главата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 02:04 
Offline
ONE SICK BASTARD!
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2005 12:45
Мнения: 1019
Години: 32

Местоположение: оо не,не!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Едно е сигурно от цялата работа... докато има такива като вас да вярват и да си набиват тва в главата ще ги има и тея док. филми,снимките и т.н.Авторите им разчитат на подобни шарани :)

Не казвам,че на мен не ми е интересно... и аз съм гледал,слушал много пъти... друг е въпроса,че не ги взимам от внимание докато сам не се уверя... просто некви скапани конспирации :)

_________________
Пропаганджа хит!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 02:18 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Яну 2007 00:45
Мнения: 177
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ch1ld написа:
Едно е сигурно от цялата работа... докато има такива като вас да вярват и да си набиват тва в главата ще ги има и тея док. филми,снимките и т.н.Авторите им разчитат на подобни шарани :)

Не казвам,че на мен не ми е интересно... и аз съм гледал,слушал много пъти... друг е въпроса,че не ги взимам от внимание докато сам не се уверя... просто некви скапани конспирации :)

А ве ти нещо заяждаш ли се , а!?
Не казвам че вярвам,все пак докато не се види, но не е изключено и да има.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 02:20 
Offline
ONE SICK BASTARD!
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2005 12:45
Мнения: 1019
Години: 32

Местоположение: оо не,не!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
хаха като казах шарани не излъгах... явно някой се е засегнал..

и все пак не се заяждам... казвам как стоят нещата... песимист съм,оке :)

_________________
Пропаганджа хит!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 11:58 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Дек 2007 12:18
Мнения: 410
Местоположение: СССР
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
с каква скорост дърпате от арена ? :)

_________________
Ако ще падаш,падай прав,но не и на колене!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 12:01 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Дек 2007 12:18
Мнения: 410
Местоположение: СССР
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ch1ld написа:
Едно е сигурно от цялата работа... докато има такива като вас да вярват и да си набиват тва в главата ще ги има и тея док. филми,снимките и т.н.Авторите им разчитат на подобни шарани :)

Не казвам,че на мен не ми е интересно... и аз съм гледал,слушал много пъти... друг е въпроса,че не ги взимам от внимание докато сам не се уверя... просто некви скапани конспирации :)

ти си ненормален ве

_________________
Ако ще падаш,падай прав,но не и на колене!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 12:02 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2004 14:44
Мнения: 861
Местоположение: hypercube
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
DarkFalcon написа:
абе 2 часа да седи се ще види нещо 100%


:638 :male che sum..:

_________________
Wing Tsun concepts


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 13:18 
Offline
Търсач
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 19:58
Мнения: 57
Местоположение: в кошера
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вселената е безкрайна - аз не вервам да сме сами


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 13:35 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Фев 2006 19:45
Мнения: 625
Години: 31

Местоположение: За дет ми стигнат парите :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Ch1ld написа:
хаха като казах шарани не излъгах... явно някой се е засегнал..

и все пак не се заяждам... казвам как стоят нещата... песимист съм,оке :)

Светльо бягааай shterew ще те убие :pako: :633 xD :)

_________________
"In the event of my demise when my heart can beat no more
I hope I die for a principle Or a belief that I had lived for
I will die before my time Because I feel the shadow's depth
So much I wanted to accomplish Before I reached my death
I have come to grips with the possibility And wiped the last tear from my eyes
I loved all who were positive In the event of my demise"
Tupac Amaru Shakur a.k.a 2pac


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 13:39 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Фев 2006 19:45
Мнения: 625
Години: 31

Местоположение: За дет ми стигнат парите :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
g_jankov написа:
На 20 октомври 2003 ходехме с класа си на екскурзия до луната и вижте какво снимах. Изображение

ти на върха на чинията ли беше че ходиш като 3 крака таборетка :hmm:

_________________
"In the event of my demise when my heart can beat no more
I hope I die for a principle Or a belief that I had lived for
I will die before my time Because I feel the shadow's depth
So much I wanted to accomplish Before I reached my death
I have come to grips with the possibility And wiped the last tear from my eyes
I loved all who were positive In the event of my demise"
Tupac Amaru Shakur a.k.a 2pac


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 13:50 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 29 Фев 2008 02:06
Мнения: 333
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Па ке дойде ЛЕКС ни утрепе :) :P :boo:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 23:15 
Offline
Caught Up
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2007 23:20
Мнения: 915
Местоположение: България,Добрич
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
War of the Worlds rlzz... :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 23:46 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2006 22:59
Мнения: 1089
Местоположение: Някъде в мечтите си...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
ПРИШЪЛЦИТЕ СА ГОСТИ ОТ БЪДЕЩЕТО

Възможно ли загадъчните пришълци, които ни посещават през цялата човешка история, да са собствените ни потомци от далечното бъдеще, преодолели бариерите на пространството и времето? Видният футуролог доктор Брус Голдбърг възприема тази хипотеза като априорна истина. Той твърди, че лично е контактувал с петима идентични по външност с нашите съвременници хрононавти, живели между тридесет и първото и петдесетото столетие след Христа. Те споделили с него, че пътуването във времето ще бъде изобретено около 3050 година от човек на име Таатос. Той е и първият пътешественик във времето, останал в паметта на древните цивилизации като митичния бог Хермес, пазител на тайното (херметично) познание.

Голдбърг споделя впечатленията си от контактите с хрононавтите, които по думите му били осъществени в “петото измерение” или хиперпространството. Тракша ни посещавал от 36-тото столетие, когато пътуването назад във времето се осъществявало физически посредством телепортация. Муат бил духовен наставник на Тракша, просветител в изчезналите континенти Му (Лемурия) и Атлантида и произхождал от 40-ти век. Нирев от 31 -ви век съдействал на своите прадеди за ускоряване на индустриалната революция. Алсинома от 34-ти век напътствал великия творец Леонардо да Винчи при създаването на неговите изобретения и шедьовъра “Мона Лиза”. Чат Ной от 50-то столетие усъвършенствал концепцията за пренасяне в миналото при свръхсветлинни скорости, а личността му стои зад изкования от физиците термин “тахион” (частица, която се движи с надсветлинна скорост).

Освен личния си опит в последната си книга “Пътешественици във времето от нашето бъдеще” Голдбърг описва и невероятните си разкрития, получени, когато подложил свои отвличани от “извънземни” пациенти на регресивна и прогресивна (за извличане на спомени от бъдещето) хипноза. За Пациентите споделили, че многократно са похищавани от хуманоидни същества, които се оказали нашите далечни правнуци - хрононавти, предприемащи експедиции в миналото от епохи, отстоящи в бъдещето на 1000-3000 години от нашето съвремие. В състояние на хипноза контактуващите с бъдещето описали четири различни типа пътешественици във времето:

1.Сивите. Това е класическият “насекомоподобен” пришълец с големи черни очи. Ръстът им е между 90 и 150 см, кожата им е сивкава, нямат коса и видими слухови органи, устните им са рудиментирали, а крайниците им са хилави и удължени. Някои от тези хрононавти са виждани като малки същества с бял или син цвят на кожата, а други са имали чертите на хуманоиди от женски пол. Други “сиви” са по-високи и стройни, ръководят по-малките си събратя, осъществяват прегледите на отвлечените хора и носят комбинезони с триъгълни емблеми.

2.Хибридни пътешественици във времето. Те са генетична кръстоска между човешки същества и пришълци от други планети. Цветът на кожата им варира от белезникав до бронзов, а височината им достига до 1,80 м. От голяма дистанция могат да бъдат объркани с хора. Имат големи фасетъчни очи и странни чела. Пациенти на Голдбърг споделят, че са виждали хибридни хуманоиди от женски пол. Понякога тези хрононавти били в компанията на свои “колеги” от първата група и въпреки че великодушно уведомявали своите “жертви”, че са пратеници от бъдещето, не уточнявали века и било трудно да се прецени дали са съвременници на “сивите”.

3.Идентични с хората хрононавти. Около 1/4 от пътешествениците във времето имат напълно човешка външност, но сравнително висок ръст, понякога надхвърлящ два метра. Те са русокоси, синеоки, без окосмяване по лицето и винаги са облечени в бели роби като римски патриции. Голдбърг предполага, че някои “исполини”, упоменати в древните книги, са принадлежали към тази човешка раса. В някои случаи нордическите хрононавти са виждани заедно с пришълци от предходните типове, но винаги са изпълнявали ръководни функции. Не е забелязана появата на хрононавти от женски пол.

4.Рептиловидни (влечугоподобни) пратеници от бъдещето. Тези същества имат вертикални зеници и гущеровидна кожа. Очевидци твърдят, че враждебно настроената към хората раса на рептилиите има извънземен произход и произхожда от настоящето ни, но според д-р Голдбърг те са хрононавти от бъдещето и ни посещават, извличайки от нашите гени и органи съставки, необходими за поддържането на дълголетието на своя вид.

Според Голдбърг хрононавтите са овладели време-пространството и могат да се придвижват между измеренията, преминавайки през стени и солидни бариери като през завеси. Преходът във времето се осъществява в “петото измерение” или хиперпространството, което им позволява да ни наблюдават и същевременно да остават невидими. Подлагайки ни на генетични манипулации, те (с изключение на рептилиите) се стремят да тласнат напред нашата еволюция като разумни същества. Целта на всички техни експедиции във времето е да ускорят нашето духовно израстване, защитавайки от упадък и самоунищожение първопричината на собственото си съществуване.

_________________
Истинското приятелство идва, когато мълчанието между двама души е приятно...





Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2008 00:48 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2004 13:07
Мнения: 1287
Години: 41

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И над звездите летят НЛО:
http://www.dnes.bg/article.php?cat=7&id=48595
;)

_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!


Interview with Dali :)
Change the way you see disability...!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2008 00:56 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 18 Фев 2008 18:19
Мнения: 144
Местоположение: Вкъщи/У нас
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
severnakorona написа:
ПРИШЪЛЦИТЕ СА ГОСТИ ОТ БЪДЕЩЕТО

Възможно ли загадъчните пришълци, които ни посещават през цялата човешка история, да са собствените ни потомци от далечното бъдеще, преодолели бариерите на пространството и времето? Видният футуролог доктор Брус Голдбърг възприема тази хипотеза като априорна истина. Той твърди, че лично е контактувал с петима идентични по външност с нашите съвременници хрононавти, живели между тридесет и първото и петдесетото столетие след Христа. Те споделили с него, че пътуването във времето ще бъде изобретено около 3050 година от човек на име Таатос. Той е и първият пътешественик във времето, останал в паметта на древните цивилизации като митичния бог Хермес, пазител на тайното (херметично) познание.

Голдбърг споделя впечатленията си от контактите с хрононавтите, които по думите му били осъществени в “петото измерение” или хиперпространството. Тракша ни посещавал от 36-тото столетие, когато пътуването назад във времето се осъществявало физически посредством телепортация. Муат бил духовен наставник на Тракша, просветител в изчезналите континенти Му (Лемурия) и Атлантида и произхождал от 40-ти век. Нирев от 31 -ви век съдействал на своите прадеди за ускоряване на индустриалната революция. Алсинома от 34-ти век напътствал великия творец Леонардо да Винчи при създаването на неговите изобретения и шедьовъра “Мона Лиза”. Чат Ной от 50-то столетие усъвършенствал концепцията за пренасяне в миналото при свръхсветлинни скорости, а личността му стои зад изкования от физиците термин “тахион” (частица, която се движи с надсветлинна скорост).

Освен личния си опит в последната си книга “Пътешественици във времето от нашето бъдеще” Голдбърг описва и невероятните си разкрития, получени, когато подложил свои отвличани от “извънземни” пациенти на регресивна и прогресивна (за извличане на спомени от бъдещето) хипноза. За Пациентите споделили, че многократно са похищавани от хуманоидни същества, които се оказали нашите далечни правнуци - хрононавти, предприемащи експедиции в миналото от епохи, отстоящи в бъдещето на 1000-3000 години от нашето съвремие. В състояние на хипноза контактуващите с бъдещето описали четири различни типа пътешественици във времето:

1.Сивите. Това е класическият “насекомоподобен” пришълец с големи черни очи. Ръстът им е между 90 и 150 см, кожата им е сивкава, нямат коса и видими слухови органи, устните им са рудиментирали, а крайниците им са хилави и удължени. Някои от тези хрононавти са виждани като малки същества с бял или син цвят на кожата, а други са имали чертите на хуманоиди от женски пол. Други “сиви” са по-високи и стройни, ръководят по-малките си събратя, осъществяват прегледите на отвлечените хора и носят комбинезони с триъгълни емблеми.

2.Хибридни пътешественици във времето. Те са генетична кръстоска между човешки същества и пришълци от други планети. Цветът на кожата им варира от белезникав до бронзов, а височината им достига до 1,80 м. От голяма дистанция могат да бъдат объркани с хора. Имат големи фасетъчни очи и странни чела. Пациенти на Голдбърг споделят, че са виждали хибридни хуманоиди от женски пол. Понякога тези хрононавти били в компанията на свои “колеги” от първата група и въпреки че великодушно уведомявали своите “жертви”, че са пратеници от бъдещето, не уточнявали века и било трудно да се прецени дали са съвременници на “сивите”.

3.Идентични с хората хрононавти. Около 1/4 от пътешествениците във времето имат напълно човешка външност, но сравнително висок ръст, понякога надхвърлящ два метра. Те са русокоси, синеоки, без окосмяване по лицето и винаги са облечени в бели роби като римски патриции. Голдбърг предполага, че някои “исполини”, упоменати в древните книги, са принадлежали към тази човешка раса. В някои случаи нордическите хрононавти са виждани заедно с пришълци от предходните типове, но винаги са изпълнявали ръководни функции. Не е забелязана появата на хрононавти от женски пол.

4.Рептиловидни (влечугоподобни) пратеници от бъдещето. Тези същества имат вертикални зеници и гущеровидна кожа. Очевидци твърдят, че враждебно настроената към хората раса на рептилиите има извънземен произход и произхожда от настоящето ни, но според д-р Голдбърг те са хрононавти от бъдещето и ни посещават, извличайки от нашите гени и органи съставки, необходими за поддържането на дълголетието на своя вид.

Според Голдбърг хрононавтите са овладели време-пространството и могат да се придвижват между измеренията, преминавайки през стени и солидни бариери като през завеси. Преходът във времето се осъществява в “петото измерение” или хиперпространството, което им позволява да ни наблюдават и същевременно да остават невидими. Подлагайки ни на генетични манипулации, те (с изключение на рептилиите) се стремят да тласнат напред нашата еволюция като разумни същества. Целта на всички техни експедиции във времето е да ускорят нашето духовно израстване, защитавайки от упадък и самоунищожение първопричината на собственото си съществуване.

uhaa mn dylgo ve :hardwork:

_________________
-Ivane, e*aha ni maikata!
-Koi, be da mu e*a maikata!
-E*a li mu maikata!
-Abe zae*i go, da mu e*a maikata!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2008 00:57 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2006 00:36
Мнения: 12
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ch1ld написа:
Едно е сигурно от цялата работа... докато има такива като вас да вярват и да си набиват тва в главата ще ги има и тея док. филми,снимките и т.н.Авторите им разчитат на подобни шарани :)

Не казвам,че на мен не ми е интересно... и аз съм гледал,слушал много пъти... друг е въпроса,че не ги взимам от внимание докато сам не се уверя... просто некви скапани конспирации :)

Добре тогава все някога тия документални филми са започнали. И те са започнали от факти, а не от хора които са казвали, че са видяли и т.н. Аз лично вярвам в НЛО нищо не е изключено на тоя свят. И все повече се обеждавам, че всичко е възможно!!! ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2008 02:21 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2005 17:18
Мнения: 1355
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Невъзможно е да няма живот някъде във вселената, въпросът е дали ще се намерим.
иначе си е чиста загуба на пространство ;)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2008 09:31 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 03 Апр 2007 23:45
Мнения: 493
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
всичките звезди нямат бройка толкова са много съответно планети като нашата с условия за живот ги има също толкова много просто не можем да кажем до къде са стигнали с еволюцията и развитието

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2008 09:53 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 04 Ное 2006 20:22
Мнения: 27
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Снощи докат пушех гледах няква звезда премигваше а не се движише :O_o:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2008 11:59 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 21 Дек 2007 14:54
Мнения: 186
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
sigurno e 4e ne sme sami vtazi cqla vselena bezkraina vselena


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2008 22:35 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 29 Авг 2007 19:48
Мнения: 92
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ner3za написа:
Снощи докат пушех гледах няква звезда премигваше а не се движише :O_o:

Като взема пред вид ника ти,а също така и това,че ЗВЕЗДА е в женски род,единственото заключение което мога да направя е ,че тя просто ти е намигала. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2008 10:32 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 16 Яну 2008 23:20
Мнения: 15
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
може би извънземни


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 68 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов