Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 20 Апр 2024 00:50

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 94 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2007 14:51 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
Ина , кажи ми кой иска да управлява народ , който мисли и разсъждава . Хитлер имаше една много хубава мисъл , но в моментане мога да го цитирам точно . Та...когато продуктът на образователната ти политика са глупави и покорни копеленца , бъди сигурна , че столът ти ще остане непоклатим още доста време , ако въобще някога се поклати. За съжаление, от известно време капитализмът е водещата ни социална система , а тази система е системата на крайностите - много бедни и много богати ; много умни и много глупави и тн. ... законът на джунглата - единствения валиден в тази ситуация ... ако си тъп като гъз - проблемът е изцяло твой , аз oпределено не искам да се натоварвам с теб - оправяй се както сметнеш за добре ... и не , не съм някакъв асоциален тип ... и на мен ми е болно , но няма какво да направя ... а не съм човек , който говори празни приказки и дава голи обещания . Рано или късно ще ти уври главата. Дали на 40 и ще се пропиеш ... или в късния пубертет и ще стане нещо от теб . И ако наистина го искаш - ще стане - възможност има - образователната ни система не е толкова мъртва , колкото я изкарахте . Във всеки случай - никой от горе няма да дойде и да ти покаже пътя... поради това , с което започнах този пост ...

Не е мъртва, ние например сме доказателства за това (;
Аз продължавам да смятам, че въпреки че най-лесно се управляава глупакът, по-добре е да се инвестира в образованието. Това не означава, че ще правим всички професори - например САЩ - стадо тъпаци, които не учат почти нищо в училище - и въпреки това ...знаеш как е, няма какво да ти обяснявам. Училището не е само да ти дава някаква купчина факти за помнене - това е най-много 50% от целта му. Това е институция, която трябва да изгради обществото, а то може и да е от глупаци, но поне да не е от кокошкари и гамени.
Просто липсва баланс, не мисля, че това е правилно.

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2007 16:50 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2004 21:03
Мнения: 283
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Goddess написа:
Не е мъртва, ние например сме доказателства за това (;
Аз продължавам да смятам, че въпреки че най-лесно се управляава глупакът, по-добре е да се инвестира в образованието. Това не означава, че ще правим всички професори - например САЩ - стадо тъпаци, които не учат почти нищо в училище - и въпреки това ...знаеш как е, няма какво да ти обяснявам. Училището не е само да ти дава някаква купчина факти за помнене - това е най-много 50% от целта му. Това е институция, която трябва да изгради обществото, а то може и да е от глупаци, но поне да не е от кокошкари и гамени.
Просто липсва баланс, не мисля, че това е правилно.


Стадо тъпаци не прозвуча уместно. Огромният им напредък в материално отношение не е просто случаен. А тази тема с образовнието започва да съдържа много препратки към световната конспирация - New World Order. Поне там се твърди, че за целта се използват най-масовите връзки с хората - медиите, училищата. Но на това пък съвсем не можем да му хванем края за това и изобщо да не го подхващаме :) Все пак на който му е интересно да гледа The Illuminati, The Illuminati Vol.2

_________________
Bergon.net


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2007 17:02 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 05 Дек 2006 03:23
Мнения: 294
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Според мен там хората просто си гледат своя бизнес и не се интересуват от други работи.Не случайно 50 % не знаят кой е президента на САЩ.И тук трябва да е така.Гледаш да правиш едно ама да го правиш като хората ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2007 17:07 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2006 16:13
Мнения: 665
Местоположение: dum durum dum dum
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 12 пъти
OMV

_________________
(pi6tova) Nero - Must Be The Feeling (Delta Heavy Remix)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2007 23:57 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 20:34
Мнения: 578
Години: 33

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
според мен си е индивидуално за всеки....ама голяма част затъпяват


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2007 15:17 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Хайде стига със стъкмистика. Тъпи били или пък затъпявали. Как може да се прави нещо такова със ученици, да се излъчи по телевизията и никой да не се замисли, че всъщност става въпрос не само за образователната ни система а и за нас самите. Независимо за каква възраст става въпрос. Ако синчето или щерката са затъпели кой е татко и коя мама? Какво знаят те самите по въпросите които са зададени? Върви напоследък една реклама за предаване срещу петокласници и парите им. Какви петокласници и какви пари? Поговорката "Казвам ти дъще, сещай се снахо!" какво ви говори.
Ако учителка по литература сподели с учениците си, че Вазов всъщност има само два тома за четене а другото е боклук, то мястото и не е в училище. Американците /не ги обичам/ са решили, че се става човек на 21. Какви бири? Какви други такива? Родителите го отнасят.
Кой ви е казал, че в България е имало някога комунизъм? Тия дето не са чели ли? На времето ако не си бях взел изпита по НК с тройка нямаше как да продължа нататък. Да ама научих за комунизма и социализма и разните му там утопии други.
Като ме пратеха в Шумен при баба ми и дядо ми поради липса на деца в махалата четях книжки. Взимах ги от собствената библиотека на дядо ми. Всичко написано с "ъ" накрая и това в трети клас. Какво съм чел ли? Ами Жул Верн, Едгар Райз Бъроуз, Карл Май, Емилио Салгари, Джон Стайнбек и такива други.
Ходех на кино. Не си гледах ДВД-то.
Даскалицата ми по Руски език ми пишеше само двойки. След години като ме срещна и теглих няколко псувни на жаргонен Руски език. Не ме разбра!
На държавния изпит по литература ми писаха тройка за три листа текст. Явих се на устен изпит точно през лятната отпуска на даскалицата без да съм чел нищо и ми писа 5 като се учуди как не е разбрала досега колко нещо съм бил прочел. Това не го пиша за да се хваля, ама изобщо. В момента съм много раздразнен от това, че видите ли някой решил, че всички деца са тъпи или затъпяват а не направят сверка какви вестници, списания, телевизионни предавания и прочие се лее наоколо. Ами то една реклама по телевизията няма без някаква грешка в езика. Това "На кой е това?" какво ви говори? Нещо Английски се меси тук май. Спирам, защото мога да пиша и да се обосновавам много. А зная, че съм тъп и затова си купувам книги за четене.

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 01:28 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 09 Сеп 2007 21:08
Мнения: 148
Местоположение: Варна морето ...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
-mInd|frEAk- написа:
според мен си е индивидуално за всеки....ама голяма част затъпяват

Едни се пропиват,други гаджета въртят, трети пък бездействат,както ти каваш не малък е броя на затъпяващите:>


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2007 02:44 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Фев 2005 23:16
Мнения: 436
Местоположение: Dobrich-Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Лошо лошооооооооо :O_o: а като стане на 25-30? Деца трябва да възпитава един ден :O_o:
http://modela.aha.bg/

_________________
Ши бачкаш ли, ши учиш ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2007 03:40 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 03 Апр 2007 23:45
Мнения: 493
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiFFF написа:
Лошо лошооооооооо :O_o: а като стане на 25-30? Деца трябва да възпитава един ден :O_o:
http://modela.aha.bg/
тей като гледам можи и да няа деца :Р


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2007 18:20 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2004 22:42
Мнения: 1081
Години: 36

Местоположение: Somewhere Over The Rainbow
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ммм доста се е спорило по темата. Доста неща са се казали, но все пак ми се иска и аз да изкажа мнението си : ))
Не знам защо асоциирате острия ум с фактите, които са натъпкани в нечия глава. Действително има елементарни неща, които трябва да се помнят, като правописа например, смятането на рестото в магазина, изчисляването на проценти, корен квадратен, градусите.. Всичко това се учи в училище и може да ти се наложи да го използваш във всеки един момент. Същевременно има още толкова много други неща, които трябва да научиш някакси, сам - как да си намираш информация в Гугъл, работата с Ексел, Уърд, Аксес и куп други програми, с които всяка що-годе добра професия е свързана. Общо взето фактологията ти е нужна до толкова, колкото да си вършиш работата добре, да можеш да водиш нормални празни ежедневни разговори с познати и не до там. А самото понятие "умен" аз лично асоциирам с човек, който схваща бързо, може да изслушва и да разбира другите, открит е за мнения различни от неговото и знае как да изкаже своето (!), гъвкав е в отношенията си с хората, контролира емоциите си и знае кое е най-правилното поведение за дадена ситуация, плюс всички онези глупости, които изброих по-горе. Общо взето съм на мнение, че един умен човек не изпада в истерии, не ходи с екип в ресторанти, не чупи чаши всеки път щом седне в заведение, не мълчи като пън, когато е на среща и когато му кажеш какво е мнението ти по даден въпрос, не скача срещу теб с една торба пълна с етикети, с които те облепя целия и прави по-нататъчната комуникация помежду ви невъзможна, или най-малкото неприятна.
Все по-малко хора отговарят на това описание. А тъй като засегнахме темата за медицина - едно приятелче следва медицина в момента, а не може да ми напише един sms без правописна грешка, а за запетаите и точките.. Аз сама налучквам къде свършва и къде започва изречението. И лекарите вече не са това, което бяха. А шефката ми, която е завършила прочутия ВИНС, не може да напише еднин Daily Report. Такива объркани изречения съчинява, че дори аз, която съм била там цял ден, не мога да разбера точно коя случка се опитва да разкаже, а правописните грешки допълнително усложняват мисията. Така че тъпаците ги има навсякъде, не само в мерцедесите и беемветата или пък в кръчмите и циганските квартали.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2007 18:36 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 17 Сеп 2004 22:17
Мнения: 1559
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Minx , проблема не е в тъпаците , или каде са те , проблема е че заради тях така нареченото ново поколение от нас (все пак и ние сме за по възрастните) няма никакво възпитание , или поне не се вижда :)
Както казваш има неща които трябва да се знаят , неща които трябва да се научат . Не може да отидеш на работа и да кажеш "кво стаа" , но и това е до възпитание .. Да не говорим ако работата ти е да пишеш хиляди простутий доклади отчети , или просто да общуваш с хората . А до това кой колко е умен може да се спори много . Все пак не му трябва на един лекар да може да запоява жици :)

_________________
О , хора! Бедни същества,
дошли от Ева на земята;
вас своето не ви влече,
вас все към тайното дръвче
ви мами ден и нощ змията;
плод забранен им само дай,
без него раят не е рай.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2007 19:59 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Гледах някъв американски професор по бТВ един път и той каза,че до 2050 населението на България ще намалее с 34%.Няма държава в света която да намалява толкова бързо.А както се досещате мангалите ще се увеличават и турците също и просто само името България ще ни остане.Просто не ми се мисли кво ще става.

Ама така е като българите правят по 1 дете,а мангалите по 4.Трябва да ни се забрани на нас да използваме презервативи,че работата хич не е розова.Просто не искам да си помисля мангалите дето не заслужават да съществуват да станат основното население на тая страна.Леле като си го помисля и незнам кво ми става.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2007 22:18 
Offline
No More Words
Аватар

Регистриран на: 25 Юни 2006 10:22
Мнения: 4637
Години: 33

Местоположение: somewhere around nothing
Благодарил: 27 пъти
Получил благодарност: 10 пъти
SsPawn написа:
Гледах някъв американски професор по бТВ един път и той каза,че до 2050 населението на България ще намалее с 34%.Няма държава в света която да намалява толкова бързо.А както се досещате мангалите ще се увеличават и турците също и просто само името България ще ни остане.Просто не ми се мисли кво ще става.

Ама така е като българите правят по 1 дете,а мангалите по 4.Трябва да ни се забрани на нас да използваме презервативи,че работата хич не е розова.Просто не искам да си помисля мангалите дето не заслужават да съществуват да станат основното население на тая страна.Леле като си го помисля и незнам кво ми става.
Чакай малко кво общо има с темата? Иначе Minx е права в някой работи относно поведението и прочие, но всеки казва въспитанието е от значение, хората с които си израснал, с които си се събирал...Аз обаче не съм съгласен напълно с това.Всичко зависи от самия човек.Ако ти се вземеш в ръце може би някой ден ще отговаряш на по горе написаното описание, но ако не...Просто живота в България вече е такъв, че всеки си прави какавото му е угодно.Не казвам че и аз не съм така, но това е просто факт който съм забелязал.Всичко се свежда до проявата на малко сериозно отношение в дадени моменти и малко мислене, и отговорност.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2007 02:21 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2006 21:42
Мнения: 1069
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Младото поколение си е забравило възпитанието някъде. Забравило си е и акъла там при него. Не че аз съм самата интелигентност и възпитание ама то това тяхното няма граници. "Деба" и олигофрените както казват няколко мои познати. Супер са западнали. Ние(моето поколение) поне някъде слагаше граници и си имаше някакво уважение - а тия изпаднали хлапета дето нямат никаква (обща) култура се мислят за безсмъртни. Да ама не ще го отнесат и те и то доста здраво и ще им дойде акъла ама доста късно. Ебал съм ги че сега ходят като безсмъртни и мама и тате дават парички като след 3-4 години ще се чудят в какво живеят - тогава ще са в реалността и ще я преживеят доста трудно :bored:

_________________
Sentient life-form


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2007 11:51 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 17 Сеп 2004 22:17
Мнения: 1559
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Абе каквото и да говорите има 2 неща които ги няма в младото поколение . Възпитание и мозък. Тея хора нямат абсолютно никакви задръжки , никакво уважение . Колкото и да е всичко си има граници , те минават техните . Това е според мен :)

_________________
О , хора! Бедни същества,
дошли от Ева на земята;
вас своето не ви влече,
вас все към тайното дръвче
ви мами ден и нощ змията;
плод забранен им само дай,
без него раят не е рай.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2007 12:40 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
DarkFalcon написа:
DiFFF написа:
Лошо лошооооооооо :O_o: а като стане на 25-30? Деца трябва да възпитава един ден :O_o:
http://modela.aha.bg/
тей като гледам можи и да няа деца :Р

:O_o: :O_o: :beer: :beer:


Последна промяна South^Front-d4 на 15 Ное 2007 10:30, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2007 13:02 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 05 Яну 2006 17:55
Мнения: 1208
Местоположение: Somewhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiFFF написа:
Лошо лошооооооооо :O_o: а като стане на 25-30? Деца трябва да възпитава един ден :O_o:
http://modela.aha.bg/
какви ли чудеса прави кокаина ...или само приказката такава

_________________
Sometimes we search for one thing but we discover another.Even though i find out something very important about myself... I'm awesome


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2007 17:30 
Offline
wet cigarette
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2007 14:07
Мнения: 987
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И все пак всичко се основава на възпитанието!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2007 17:34 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 21:27
Мнения: 2302
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
rise up,techno rock,COCAINE ?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2007 00:04 
Offline
ONE SICK BASTARD!
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2005 12:45
Мнения: 1019
Години: 32

Местоположение: оо не,не!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Corey написа:
DiFFF написа:
Лошо лошооооооооо :O_o: а като стане на 25-30? Деца трябва да възпитава един ден :O_o:
http://modela.aha.bg/
какви ли чудеса прави кокаина ...или само приказката такава
хахаха тя тая дали виждала кво представлява кокаин се чудя... и все пак е доста отвратителна

_________________
Пропаганджа хит!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2007 00:16 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 05 Яну 2006 17:55
Мнения: 1208
Местоположение: Somewhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ch1ld написа:
Corey написа:
DiFFF написа:
Лошо лошооооооооо :O_o: а като стане на 25-30? Деца трябва да възпитава един ден :O_o:
http://modela.aha.bg/
какви ли чудеса прави кокаина ...или само приказката такава
хахаха тя тая дали виждала кво представлява кокаин се чудя... и все пак е доста отвратителна

все ще има някой кото ще се изтърве вътре :haha: или ще стане с номера на ръба на печката :D

_________________
Sometimes we search for one thing but we discover another.Even though i find out something very important about myself... I'm awesome


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2007 10:01 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2004 22:42
Мнения: 1081
Години: 36

Местоположение: Somewhere Over The Rainbow
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Corey написа:
Ch1ld написа:
Corey написа:
DiFFF написа:
Лошо лошооооооооо :O_o: а като стане на 25-30? Деца трябва да възпитава един ден :O_o:
http://modela.aha.bg/
какви ли чудеса прави кокаина ...или само приказката такава
хахаха тя тая дали виждала кво представлява кокаин се чудя... и все пак е доста отвратителна

все ще има някой кото ще се изтърве вътре :haha: или ще стане с номера на ръба на печката :D
Ей това вече е позьорщина. Разбирам да беше яка, а е тя още с бебешкото коремче, неоформеното детско телце, детската физиономийка.. Мама и тате сигурно на детска не я пускат още, а тя си фантазира за кокаин, партита и зарибявки с жени.. God bless you..

_________________
в ледена стая виждам безкрая
в сенки от рая - моите сто лица


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2007 10:07 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 01 Юли 2005 19:09
Мнения: 891
Местоположение: Next to you
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
MinX написа:
Corey написа:
Ch1ld написа:
Corey написа:
DiFFF написа:
Лошо лошооооооооо :O_o: а като стане на 25-30? Деца трябва да възпитава един ден :O_o:
http://modela.aha.bg/
какви ли чудеса прави кокаина ...или само приказката такава
хахаха тя тая дали виждала кво представлява кокаин се чудя... и все пак е доста отвратителна

все ще има някой кото ще се изтърве вътре :haha: или ще стане с номера на ръба на печката :D
Ей това вече е позьорщина. Разбирам да беше яка, а е тя още с бебешкото коремче, неоформеното детско телце, детската физиономийка.. Мама и тате сигурно на детска не я пускат още, а тя си фантазира за кокаин, партита и зарибявки с жени.. God bless you..


Goddess*

_________________
Fall in love or fall in hate
Get inspired or be depressed
Make babies or make art
Speak the truth or lie and cheat
Life is divine Chaos. Embrace it.
Forgive yourself. Breath.
And enjoy the Ride...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2007 11:20 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:09
Мнения: 318
Години: 39

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Archangel май MinX има друго предвид сякаш ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2007 12:16 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 21 Яну 2005 23:36
Мнения: 378
Години: 36

Местоположение: Остров-Ibiza
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Арчо написа:
Archangel май MinX има друго предвид сякаш ;)



Май Май ... :)

_________________
Bartenders are gods trust us !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2007 15:43 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 01 Юли 2005 19:09
Мнения: 891
Местоположение: Next to you
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Арчо написа:
Archangel май MinX има друго предвид сякаш ;)


Аз също имам друго предвид (:

_________________
Fall in love or fall in hate
Get inspired or be depressed
Make babies or make art
Speak the truth or lie and cheat
Life is divine Chaos. Embrace it.
Forgive yourself. Breath.
And enjoy the Ride...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2007 15:47 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Ами то помията може да потече отвсякъде. Какво ме интересува мен това. Някакво 15-тина годишно същество се представя и рекламира. Добра е стоката, все ще я купи някой, все на някого ще се хареса.
Ами толкова може детето бе. Ако ще калинки да дъвче това ще е.
И да не забравите днес да идете на концерт на Камерния Оркестър!


Малко по-назад и по темата. Снощи ми се случи да коментирам Вазов и "Под Игото". Стигна се до следният извод. Не е толкова важно за какво става дума в "Под Игото" и колко е литературно произведение от което да се изпадне в захлас. Важното е, че по времето когато е писан романът друга Българска литература не е имало толкова много колкото в останалата Европа. Тогава се е започвало да се пише, затова трябва да се учи и знае. Има достатъчно писатели по целия свят, които трябва да се познават поне по име, но Българските трябва да се познават и по творчество задължително.

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Последна промяна platinum на 15 Ное 2007 15:57, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2007 15:56 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Archangel написа:

Goddess*

Какво за мен (:

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2007 19:26 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 01 Юли 2005 19:09
Мнения: 891
Местоположение: Next to you
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Goddess написа:
Archangel написа:

Goddess*

Какво за мен (:


Нищо, изтъквам божествения ти произход (:

_________________
Fall in love or fall in hate
Get inspired or be depressed
Make babies or make art
Speak the truth or lie and cheat
Life is divine Chaos. Embrace it.
Forgive yourself. Breath.
And enjoy the Ride...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2007 21:26 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Archangel написа:
Goddess написа:
Archangel написа:

Goddess*

Какво за мен (:


Нищо, изтъквам божествения ти произход (:



Кофти четка брат....

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 94 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов