Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 29 Мар 2024 14:34

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 334 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2007 14:46 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 24 Май 2007 00:59
Мнения: 1179
Години: 36

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
p01n7`oF`SySteM` написа:
Goddess написа:
DiFFF написа:
Затъпява и то доста сериозно ....
Примери
1. Бачкат хората за по 300-400 лева, всичките умници имат GSM-и от по 500 лева, а нямат ваучер за смс дори, или са на няква сметка мизерна от 5 лв на месец.... то бива да си гъзар, ама като българите нема такива!
2. Купува си кола(над 15 годишна) и музика за 400 лева, после нема пари за свестни гуми, кво му пука че може да се утрепе на пътя. . .
3. Горивото 2 лв за литър, повечето драйвери квартални не карат 10 дена докато съберат пари за 10 литра гориво, ама после като се качат на 11тия ден, въртят гуми по кръстовищата, щото .... нали все пак са гъзари, кой да си направи сметка че така колата харчи 3 пъти повече. . .
Примери могат да се дават стотици, ама не че ще има файда и да ги изброявам :bored:

Хах, че хубаво ги нареди, браво (:

добре, много точно казано ! :bye:

Пълна прустотия, ваучери ала бала ми не всеки има възможност постоянно да има ваучер и кво от това че имат телефон за 400-500 решили са хората взели са ? Или по точно щото бачкат за малко пари и затапява българина затова има голяма емиграция в чужбина. Че очители се борят да си дигнат мизерните заплати за които едва изхранват семейства ? Че ученици се борят за премахване на матурите ? Че децата по сиропиталищата са виновни за тяхната участ ? На тва ли викаш затъпяване. Чисто и просто си е начин на живот а за газарията. Живота в цялата страна е достатъчно мизерен, за доста от населението. И че това че всеки се бори за развитие, и че прави компромиси за нещо друго не мисля че е затъпяване. Затъпяване е тоя ТЪП пост който си написал. С некви изключително тъпи примери.

_________________
My new song!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2007 14:55 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Лелеее ... супер сте забавни :blowkiss:

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2007 15:03 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Фев 2005 23:16
Мнения: 436
Местоположение: Dobrich-Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Borko написа:
Живота в цялата страна е достатъчно мизерен, за доста от населението. И че това че всеки се бори за развитие, и че прави компромиси за нещо друго не мисля че е затъпяване.


Човек, наясно съм в каква нечовешка мизерия трябва да живеем, ама точно това се чудя, защото ако немаш телефон за 500-600лв, а някакъв по ефтин, ще разполагаш и с повече пари за лееееко подобряване на живота си. Много са тея гъзарски примери, както вече казах.
Извинявай, ама една БГ гимназистка/гимназист има по голямо самочувствие от милионер на WallStreet :O_o:
Тъпо е, някакво самолюбие и самочувствие без абсолютно никакво покритие
И да докажа първия си пример - българите имат 3-4 пъти по скъпи телефони от американците средно сравнено на човек. що? може би живеем 3-4 пъти по добре от тях... Човек трябва да знае какво може и не може да си позволява ...
Или и ти сега ще почнеш да ми обясняваш че българите са най умните хора, ама така става че все нямат пари ... глупости на таркалета, ако бяхме умни, нямаше да сме в това си положение.

_________________
Ши бачкаш ли, ши учиш ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2007 15:04 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 05 Дек 2006 03:23
Мнения: 294
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Borko написа:
p01n7`oF`SySteM` написа:
Goddess написа:
DiFFF написа:
Затъпява и то доста сериозно ....
Примери
1. Бачкат хората за по 300-400 лева, всичките умници имат GSM-и от по 500 лева, а нямат ваучер за смс дори, или са на няква сметка мизерна от 5 лв на месец.... то бива да си гъзар, ама като българите нема такива!
2. Купува си кола(над 15 годишна) и музика за 400 лева, после нема пари за свестни гуми, кво му пука че може да се утрепе на пътя. . .
3. Горивото 2 лв за литър, повечето драйвери квартални не карат 10 дена докато съберат пари за 10 литра гориво, ама после като се качат на 11тия ден, въртят гуми по кръстовищата, щото .... нали все пак са гъзари, кой да си направи сметка че така колата харчи 3 пъти повече. . .
Примери могат да се дават стотици, ама не че ще има файда и да ги изброявам :bored:

Хах, че хубаво ги нареди, браво (:

добре, много точно казано ! :bye:

Пълна прустотия, ваучери ала бала ми не всеки има възможност постоянно да има ваучер и кво от това че имат телефон за 400-500 решили са хората взели са ? Или по точно щото бачкат за малко пари и затапява българина затова има голяма емиграция в чужбина. Че очители се борят да си дигнат мизерните заплати за които едва изхранват семейства ? Че ученици се борят за премахване на матурите ? Че децата по сиропиталищата са виновни за тяхната участ ? На тва ли викаш затъпяване. Чисто и просто си е начин на живот а за газарията. Живота в цялата страна е достатъчно мизерен, за доста от населението. И че това че всеки се бори за развитие, и че прави компромиси за нещо друго не мисля че е затъпяване. Затъпяване е тоя ТЪП пост който си написал. С некви изключително тъпи примери.

Е добре при положение че изкарваш 300-400 айде 500 едва ще мислиш какъв GSM да си купиш.Защо ти е тоя GSM ?От него ще можеш ли да изкараш още толкова колкото си дал за него.Има си хора,които могат да си купят всичко,но си имат някакъв телефон от 100 лева да речем.Много е сбъркана ситуацията.Когато видиш някой,че има земя,бизнес тогава вече си праиш изводите.Но когато видиш някъф дриплю дето няма кола,а има телефон за 1000 лв си праиш изводите.Тъй,че всеки си харчи парите различно,но е тъпо да ги даваш за екстри - телефони,телевизори,коли при положение че едвам свързваш двата края


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: az kazax
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2007 15:54 
Offline

Регистриран на: 29 Окт 2007 13:21
Мнения: 9
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
moje da se kaje no ne e ravnosilno za vsi4ki balgari vav vsqko stado si ima mar6a nali znae6 az se broq za ne-TAPA BALGARKA koqto vse gleda da se ysavar6enstva,no ima balgari deto sa mnogo zle ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2007 16:19 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 17 Сеп 2004 22:17
Мнения: 1559
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiFFF , когато казваш че българите имат по скъпи телефони от американците и казваш определени числа можеш ли да ги докажеш?
А под по скъп телефон какво разбираш . Цените са крайно различни тук и там. Да не говорим че тези които наистина си използват гсм-ите за работа имат поне по 2 .. (говоря за американците)
И аз съм на твоето мнение че хората си харчат парите за скъпи работи при положение че нямат пари за друго. Това е факт . Не че не го правя , но всичко си има цел ;)
Но все пак , мисля че който каквото иска това ще си купува , и наистина няма причина ние да съдим хората за това кой какво си купил колко пари има и т.н.
Borko , след като смяташ че живота е толкова мизерен защо според теб хората теглят кредити за да си купуват телефони , компютри и всякакви други екстри , които дори няма да им върнат парите ?
Не мисля че човек който живее в истинска мизерия и иска да промени това ще постъпи по този начин. Защо хората отиват да бачкат като роби в чужбина и се връщат след половин година да си изхарчат парите за 2 дена ?
А за съмочувствието на лапетата от 5-ти клас наистина не ми се говори . Това вече си е болест на Българина , надявам се , защото ако е по целия свят то тогава накаде отиваме изобщо..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2007 16:21 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2006 21:42
Мнения: 1069
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
С една дума казано - Затъпява! (Не ми се спори с някой дето е 6 клас и се мисли за хипер мега интелигентен)

_________________
Sentient life-form


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2007 18:33 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 05 Дек 2006 03:23
Мнения: 294
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
За мене българина не знае как да си разпределя парите и т'ва е ?Ти трябва да си просто мегамалоумен да теглиш кредит за телефони,компютри и други екстри.Айде да оправяш нещо вкъщи,ремонт добре съгласен съм.70% от българите си живеят в мизерия дори да имат и за 1000 лева телефон.Другите 30% поддържат сравнително добър стандарт на живот.Ами т'фа е не може да зимаш 400 и да харчиш 600.Ще си правиш сметката.Няма да ядеш на центъра,няма да ги даваш за глупости и така.От глад пърди пък "Марлборо" пуши и пие кафето на центъра.Това е определено затъпява,не ми говорете както каза някой че сме били умна нация.Това е пълна глупост.Ако бяхме умни нямаше да сме да това дередже.А това със съмочувствието на гимназистите е мн смешно.Всеки 2-ри се има за нещо повече от другите,но по никакъв начин не се различава от тях на външен вид,интереси,облекло и т.н.Гимназист съм и мога да потвърдя,повечето изглеждат смешни но не се осещат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2007 18:45 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 17 Сеп 2004 22:17
Мнения: 1559
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Я сега кажи от каде си ги измисли тези проценти ?
И има правопис , може да се научиш да пишеш правилно поне.

_________________
О , хора! Бедни същества,
дошли от Ева на земята;
вас своето не ви влече,
вас все към тайното дръвче
ви мами ден и нощ змията;
плод забранен им само дай,
без него раят не е рай.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2007 18:48 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 05 Дек 2006 03:23
Мнения: 294
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
eMinEm написа:
Я сега кажи от каде си ги измисли тези проценти ?
И има правопис , може да се научиш да пишеш правилно поне.

Не те разбрах,какво им има на процентите ?


Последна промяна p01n7`oF`SySteM` на 08 Ное 2007 18:50, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2007 18:49 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 17 Сеп 2004 22:17
Мнения: 1559
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Имам претенций че даваш статистика която е измислена от теб.
И не мисля че има умна нация , има умни хора навсякаде , няма значение каде. А ако дадеш и точно определение за умен човек ще е още по-добре.

_________________
О , хора! Бедни същества,
дошли от Ева на земята;
вас своето не ви влече,
вас все към тайното дръвче
ви мами ден и нощ змията;
плод забранен им само дай,
без него раят не е рай.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2007 18:51 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 05 Дек 2006 03:23
Мнения: 294
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
eMinEm написа:
Имам претенций че даваш статистика която е измислена от теб.

Добре добре.Не е измислене от мен така се води принципно статистиката,че 30% живеят добре а останали 70 не.Ай ти кат си по умен ми кажи как трябва да са


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2007 18:54 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 17 Сеп 2004 22:17
Мнения: 1559
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не казвам че съм по умен . След като така се водят кажи каде . Информирай ни малко за да сме сигурни в това което говориш. Всеки може да каже еди си колко процента от хората правят това и това . А до колко е вярно ?
Надявам се разбра какво искам да кажа , не се засягай.

_________________
О , хора! Бедни същества,
дошли от Ева на земята;
вас своето не ви влече,
вас все към тайното дръвче
ви мами ден и нощ змията;
плод забранен им само дай,
без него раят не е рай.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2007 20:13 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Фев 2005 23:16
Мнения: 436
Местоположение: Dobrich-Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
eMinEm написа:
DiFFF , когато казваш че българите имат по скъпи телефони от американците и казваш определени числа можеш ли да ги докажеш?
А под по скъп телефон какво разбираш . Цените са крайно различни тук и там.


Еми имам си представа да, по магазините които можеш да срещнеш в градовете има около 10 телефона и това е което можеш да избираш. Всеки мобилен оператор там си определя примерно 3-4 апарата които предлага в комплект с абонаментни програми и 3-4 телефона които се предлагат с услугата Pre-Paid(предплатена програма)
Ако желаеш да си купиш по различен или скъп телефон, което много малко хора правят всъщност, става от I-Net, от он лайн магазини и търгове.

Цените на някой апарати в USA са малко по ефтини от БГ, а на други са малко по скъпи? Зависи от апарата. Ти какво имаш в предвид от крайно различни цени? :O_o:

_________________
Ши бачкаш ли, ши учиш ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2007 20:23 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 17 Сеп 2004 22:17
Мнения: 1559
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Имам в предвид , че там ако искаш телефон да говориш сключваш договор и си плащаш само него , телефона е безплатен , като има и някой модели които тук са по 150 лева . Не говоря само за щатите..
гледам че и тук скоро ще стане така , което е много хубаво . В момента телефон с абонамент е на половин цена в най добрия случай. Надявам се съвсем скоро още по добри оферти :)

_________________
О , хора! Бедни същества,
дошли от Ева на земята;
вас своето не ви влече,
вас все към тайното дръвче
ви мами ден и нощ змията;
плод забранен им само дай,
без него раят не е рай.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2007 01:51 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2006 21:42
Мнения: 1069
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Защо спорите като и двамата казвате едно и също с различни думи :O_o:

_________________
Sentient life-form


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2007 23:22 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
eminem , цъкаш тук , купуваш , прочиташ и идваш пак да правиш забележки за правопис ...

p01n7`oF`SySteM` , това е комплекс , който имат 95% от българите ... няма нищо общо с деградацията на народа ни .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2007 13:59 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 09 Ное 2007 00:58
Мнения: 15
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ima edno!!!
laf4e ne6nata mlade6 v g1za da q ibe6 :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2007 10:12 
Offline

Регистриран на: 12 Ное 2007 02:01
Мнения: 2
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Mi to otvsqkude se lee chalgiq...pomiq...selqniq.....do shiq...... normalno e da ima qko prostotiq! :bang:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2007 23:20 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 02 Дек 2005 23:25
Мнения: 47
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
по темата : МНОГО !!!

_________________
"The greatest thing you`ve ever learn is JUST to LOVE and BE LOVED in return" - Moulin Rouge


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2007 23:42 
Offline
ONE SICK BASTARD!
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2005 12:45
Мнения: 1019
Години: 32

Местоположение: оо не,не!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KiLarA`of`dieth написа:
ima edno!!!
laf4e ne6nata mlade6 v g1za da q ibe6 :)
тоя пост си го снимах дори :)Много грамотно,наистина

_________________
Пропаганджа хит!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 00:01 
Offline

Регистриран на: 02 Дек 2007 02:43
Мнения: 11
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ne pone ne vsi4ki


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2007 00:14 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 29 Авг 2007 19:48
Мнения: 92
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Съжалявам,че ще бъда груб,но очевидно с олигофрени не може да се говори по друг начин.Да ,нацията изпростява,но единствено във вашите атрофирали мозъци.Ами вижте си ценностната система,телефони,парцалки,това според вас определя качествата на човек.Вие жалки потребителчета,виреещи на гърба на парвенюшките си родители,трябва ви глад и мизерия за да разберете какво е ценно в тоя живот и тогава да ви видя в какви проценти ще заговорите.
Аа,и това дето го казах съвсем в началото ,не е вярно,не съжалявам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2007 00:34 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
:good mornig: Е те тука мноо си прав. За да се стигне до изречения от рода: "Ти знаеш ли кой е баща ми" или "Аз познавам....." . Ама самите те са Господа и Госпожици НИКОИ. Но за да са важни използват имената на свои близки и познати. Имах дори един инцидент в който "Маминото детенце" ми каза: Ти знайш ли кой е баща ми? и аз му казах: Аз с баща ти когато съм пил на една маса ти си бил в "Ташкент" мойто момченце, ай ся беги да му кажеш че съм та набил Аз. Та после баща му ма почерпи чак, че съм дал урок на синът му :) Доста забавни случки съм имал по тоя повод.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2007 08:45 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Фев 2005 17:42
Мнения: 1134
Години: 33

Местоположение: подир сенките на облаците
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Muncho написа:
Съжалявам,че ще бъда груб,но очевидно с олигофрени не може да се говори по друг начин.Да ,нацията изпростява,но единствено във вашите атрофирали мозъци.Ами вижте си ценностната система,телефони,парцалки,това според вас определя качествата на човек.Вие жалки потребителчета,виреещи на гърба на парвенюшките си родители,трябва ви глад и мизерия за да разберете какво е ценно в тоя живот и тогава да ви видя в какви проценти ще заговорите.
Аа,и това дето го казах съвсем в началото ,не е вярно,не съжалявам.
Парите? Сигурно това имаш предвид, защото като живея в глад и мизерия, едва ли ще мисля за духовно развитие (:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2007 18:00 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
А, да бе мизерия. Все едно да ми разправят какъв глад имало през войната и как не съм знаел какво е. Ами защо ми е да зная или усещам и изпитвам? Не е ли по-добре да живея нормално като всички наоколо без някакви разлики. Ама то еднакви хора няма ни на акъл ни на човечност. Има един закон на Мърфи: "Не се сърдете ако някой ви опръска с кал, той просто си върви по пътя" Какво ме е еня, че някои вървят в калта и си мислят, че това е каквото е и е най от всичкото. Социално ангажиран съм като всеки нормален човек, но вече ми писна от простотия.

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2007 21:20 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 29 Авг 2007 19:48
Мнения: 92
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Май само Falco ме е разбрал правилно,но все е файда.Нищо,ще мине време,ще се яви още някой,после друг и друг и индивидите ще станат човеци.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2007 03:54 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 11:52
Мнения: 1216
Местоположение: На село при мисирите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
"Бяхме много деца и докато мама сипваше по чинийте , ние загрявахме с лъжиците"
Мунчо вярвам ще се сетиш кой го каза.А ако съм допуснал неточност в цитата си свободен да ме поправиш :)
Не знам отношението му към парите , но независимо от теглената мизерия е много готин човек.И макар да няма куп дипломи бих предпочел неговата компания пред тази на съседката ти "виШистка".
:two beer: удари една и заради мен

_________________
Born of desire


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2007 13:34 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Всъщност за осъзната или за неосъзната тъпотия става въпрос изобщо?
Редовно се дразня от реклами за телефони, салати "Веселина", фъфлещи и "ъ"-кащи говорителки и говорители по радиото, неправилно използване на Българския език, клишета в говора, заучени фрази и зализаност изобщо.
Всеки достига в един момент до нивото си на некомпетентност и може да остане там или да го повиши с каквото трябва.
Ако ще си пия ракията и ще слушам за едно време предпочитам да е с дядо ми, но поради известни причини няма как да стане. Останалите люде на такава възраст са дотолкова "изкукали", че не стават за спомени.
Няма начин баба и дядо да са кравари а аз да съм нобелов лауреат. И като казвам, че не ми пука кой какво мисли по въпроса не съм на позицията да твърдя, че единствено аз съм прав. За 40 години съм натрупал малко опит и приятели. Създал съм си кръг от личности, индивиди, човеци и както им се казва още. Не става всичко да е по калъп, някой не влизат в калъпа.
Както ми казаха скоро " И можеш ли да го промениш? А знаеш ли как?"

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Май 2008 03:17 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 20 Май 2008 01:14
Мнения: 163
Местоположение: ТРАНСилвания
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
да в глобален мащаб :)

_________________
Another aria,another epica

http://www.myspace.com/synaesthesiacs


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 334 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов