Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 27 Апр 2024 12:50

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 462 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Харесва ли ви Добрич
Да 45%  45%  [ 282 ]
Не 16%  16%  [ 97 ]
Средна работа 39%  39%  [ 243 ]
Общо гласове : 622
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юни 2008 23:21 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 11 Юни 2008 18:50
Мнения: 206
Години: 32

Местоположение: Сред моите приятели
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Adventure написа:
Oтносно това дали ми харесва или не,естествено че ми харесва,нали ми е роден град.Добрич е един чудесен,спокоен град в който да отгледаш и възпиташ децата си.Ех, ако имаше повече и по стойностна култура, ако беше и по чист грешка нямаше да има, но за това последното сме си виновни ние.На някой прави ли му впечатление къшата -паметник , вкоято живее младия Йовков със съпругата си добричлийка Деспина вкакво окаяно състояние е,намира се много близо до едно от елитните училища -ПМГ ,те там пушат,хвърлят боклук и пи ......т, ами дома на Адриана Будевска по ул.В.Левски и той е така.А има с какво да се гордеем, основоположника на българския балет-Анастас Петров Дачев е от нашия град,една известна оперна певица Нели Божкова,Д. Габе е родена вс. Дъбовик,Й.Йовков е учителствал вДобруджа и неговите творби са за хората живели тук.Трябва много да уважаваме тези хора,защото за да постигнат тези успехи, те са положили много усилия,всички те произхождат от много бедни семейства/изключая Д. Габе/ и са се качвали нагоре с таланта си,с труда си .

:good post:

_________________
Lion with small pennis must conpensate with mighty roar


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юни 2008 23:28 
Offline
Търсач

Регистриран на: 25 Мар 2008 19:52
Мнения: 51
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Добрич е наай-хубавият град-кажете какво не му липсва?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2008 01:10 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Сеп 2006 13:24
Мнения: 210
Години: 33

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
KoSacH написа:
добрич е тъп и замиращ град,който няма никакво бъдеще...то българия няма ние за добрич си говорим
в БГ няма бъдеще за младото поколение,а и несамо за него
и фул,фуул с цигания мама
при първа възможност се махам и нищо няма да ми липсва,може би само приятелите ама ще го измислим някак си...


Няма да ти липсват тъй като и те ще са в чужбина при тебе :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2008 01:48 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2006 01:13
Мнения: 353
Години: 35

Местоположение: Кипър-България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
абе, стойте си в България...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2008 02:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2004 20:45
Мнения: 1453
Местоположение: Dreamland
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KoSacH написа:
добрич е тъп и замиращ град,който няма никакво бъдеще...то българия няма ние за добрич си говорим
в БГ няма бъдеще за младото поколение,а и несамо за него
и фул,фуул с цигания мама
при първа възможност се махам и нищо няма да ми липсва,може би само ...

vzimam 2ta nai-dobri priqtelq i priqtelkata i bb BG :bye:

_________________
...somewhere ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2008 02:05 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 05 Мар 2008 00:20
Мнения: 132
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ако се позачисти малко от боклуците ще стане свестен град...:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2008 02:10 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2006 01:13
Мнения: 353
Години: 35

Местоположение: Кипър-България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DevilRose написа:
Вики написа:
абе, стойте си в България...

Ти би ли се отказала от частния си университет там, работата си за по 800 евро или разни такива неща, за да се върнеш тук? Съмнявам се :) Тогава не давай подобни съвети..не че тук някой някого слуша :)


казваш го така сякаш няма да мога да живея без "частния си университет и 800 евро". ако бях в България, пак можех да съм в частен университет. не е там въпроса, Жени. и за 120 лева съм работила, ако се сещаш. и в чужбина никога не можеш да се почувстваш удома и при свои. да спокойствието и сигурноста са много важни и по-скоро от тях не бих се отказала. както и да е. вероятно като завърша ще се прибера...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2008 02:12 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Вики написа:
DevilRose написа:
Вики написа:
абе, стойте си в България...

Ти би ли се отказала от частния си университет там, работата си за по 800 евро или разни такива неща, за да се върнеш тук? Съмнявам се :) Тогава не давай подобни съвети..не че тук някой някого слуша :)


казваш го така сякаш няма да мога да живея без "частния си университет и 800 евро". ако бях в България, пак можех да съм в частен университет. не е там въпроса, Жени. и за 120 лева съм работила, ако се сещаш. и в чужбина никога не можеш да се почувстваш удома и при свои. да спокойствието и сигурноста са много важни и по-скоро от тях не бих се отказала. както и да е. вероятно като завърша ще се прибера...


Браво. Една истинска българка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2008 02:23 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2006 01:13
Мнения: 353
Години: 35

Местоположение: Кипър-България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DevilRose написа:
Е, знаеш, че не говорех буквално. Точно, че подобни неща ти дават сигурност, по-добра перспектива, бла-бла.. Разбра ме. Но аз не вярвам, че би се прибрала, ако нещата ти там се наредят :)


незнам, наистина незнам. предпочитам да мисля, че ще се прибера. преди година да речем се заричах, че няма да го направя, но...абе не е най-приятната тръпка да си далеч от родината. парите дават сигурност, не е само това. тук по новините да речем се чудят какво да пуснат. тук няма цигани и не ти пука ако се наложи да се прибираш посред нощ сама. можеш да си оставиш вратата отключена и на сутринта нищо няма да ти липсва. но и като видиш знамето, като чуеш някоя българска песен...побиват те тръпки, става ти едно такова. и идва един момент се чудиш къде си и какво правиш. не е твоето място, иначе всичко си има. пробвай, отиди някъде и след това можем да го обсъдим въпроса.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2008 03:23 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 09 Авг 2006 22:46
Мнения: 329
Години: 37

Местоположение: не живея
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
YAVOR написа:
Добрич си е хубав град, прекрасна градска градина, булевардите ги преасфалтираха, ако не се лъжа имаме и 4-5 колежа, кафенета, механи, целия град е осветен вече...... Добрич храни цяла България, ако не сме ние ще измрът гладни. Лошото е че в града ни няма много работни места :( а пък и заплащането е някакво мизерно, около 150лв. Само в супермаркет Макро дават 120лв. и работиш с две думи всеки ден :( Ако има фирми където дават повече от 200лв. то те са малко или не търсят хора. В момента разчитам само на сезонната работа в Албена :(
Варна няма кво да ги коментирам, там са само надути пуяци, никога няма да отида да живея там.

това за работните места не е вярно, има си работа, няма работна ръка :)
и хората ги мързи да бачкат, тва е другата тема :) за това има кафенета толкова много :)
Пак казвам, който има нужда от работа само да ми пише ЛС
:)

_________________
He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2008 10:33 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
е щом сме на 15то място в класацията "Най-добрият град за живеене в България" начи все пак е добър нашият град

http://dariknews.bg/city.php?klasacia=1

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2008 12:07 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2004 22:42
Мнения: 1081
Години: 36

Местоположение: Somewhere Over The Rainbow
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
oleole написа:
YAVOR написа:
Добрич си е хубав град, прекрасна градска градина, булевардите ги преасфалтираха, ако не се лъжа имаме и 4-5 колежа, кафенета, механи, целия град е осветен вече...... Добрич храни цяла България, ако не сме ние ще измрът гладни. Лошото е че в града ни няма много работни места :( а пък и заплащането е някакво мизерно, около 150лв. Само в супермаркет Макро дават 120лв. и работиш с две думи всеки ден :( Ако има фирми където дават повече от 200лв. то те са малко или не търсят хора. В момента разчитам само на сезонната работа в Албена :(
Варна няма кво да ги коментирам, там са само надути пуяци, никога няма да отида да живея там.

това за работните места не е вярно, има си работа, няма работна ръка :)
и хората ги мързи да бачкат, тва е другата тема :) за това има кафенета толкова много :)
Пак казвам, който има нужда от работа само да ми пише ЛС
:)
мнението е от преди повече от две години
и заплатите не са толкова
и хлябът не е толкова вече : ))

_________________
в ледена стая виждам безкрая
в сенки от рая - моите сто лица


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2008 12:16 
Offline
snejnqnko.O
Аватар

Регистриран на: 08 Май 2008 17:03
Мнения: 143
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Естествено, че го харесвам, щом съм тук.Има отрицателни неща, но има и хубави.Харесва ми града и затова съм тук !

_________________
Believe that with the impossible, the hope dies last!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Юни 2008 23:15 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2006 16:13
Мнения: 665
Местоположение: dum durum dum dum
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 12 пъти
ЗАЩО ВСИЧКИ ИЛИ ПОВЕЧЕТО МРЪНКАТЕ - ГРАДЪТ СИ НИ Е ПРЕКРАСЕН ДРУГ Е ВЪПРОСА ЧЕ ХОРАТА СА КОФТИ КОМПЛЕКСАРИ ЗЛОБАРИ И ДР. ТАКИВА ВЧЕРА НАПРИМЕР ПРЕД БЛОКА НЯКАКЪВ СИ БЕШЕ СПРЯЛ КОЛАТА И ТАКА 3-4 ДНИ КОЛАТА СТОЕШЕ ТАМ НА ПЕТИЯ ДЕН НЯКОЙ МУ БЕШЕ СЧУПИЛ ПРЕДНОТО СТЪКЛО И ОСТАВИЛ БЕЛЕЖКА "НЕ СИ ПАРКИРАЙ КОЛАТА ТУК" НА ТОВА КАКВО МУ СЕ КАЗВА ИЛИ ПАК ГРАДЪТ НИ Е ВИНОВЕН Р.Р. ЖИВЕЯ НА КВАРТИРА В ЦЕНТЪРА КЪДЕТО ВСИЧКИ ИМАТ ПРЕТЕНЦИИ ЧЕ СА ГРАЖДАНИ

_________________
(pi6tova) Nero - Must Be The Feeling (Delta Heavy Remix)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2008 00:05 
Offline

Регистриран на: 20 Яну 2008 11:25
Мнения: 3
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не мн смотан град


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2008 00:55 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 30 Юни 2006 10:20
Мнения: 283
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ima mn typi cigani, i bylgari s akyl na cigani.
S edna duma Dobrich vyobshte ne mi haresva


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2008 00:57 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 11 Юни 2008 18:50
Мнения: 206
Години: 32

Местоположение: Сред моите приятели
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
yoou написа:
Ima mn typi cigani, i bylgari s akyl na cigani.
S edna duma Dobrich vyobshte ne mi haresva

като не ти харесва никой не те задалжава да живееш тук можеш и да заминеш да живееш другаде

_________________
Lion with small pennis must conpensate with mighty roar


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2008 11:04 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
yoou написа:
Ima mn typi cigani, i bylgari s akyl na cigani.
S edna duma Dobrich vyobshte ne mi haresva

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2008 11:23 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Всички приказвате така понеже не сте излези от България да видите как е там. Сестра ми в момента е в Англия и казва, че там никога няма да остане да живее ще изкара някой друг лев и ще се върне в Добрич. Аз пък не мисля да ходя в чужбина смятам да докажа, че и в Добрич може да се живее добре. ЖИвота е такъв какъвто си го направите вие. Туй, че сте неопитни и ви мързи е друг въпрос, искате да получавате по 1000лв. заплата и тн.
Преди беше доста зле града, но малко се пооправи .... създадоха се доста работни места.
Аз съм националист това е моят град, моята България обичам си ги и оставам тук.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2008 16:29 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 29 Авг 2007 13:59
Мнения: 185
Години: 29

Местоположение: Добрич,България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
На телефона си имам снимано като 5-6 момчета и момичета от ромски произход се къпят свободно в фонтана пред галерията.Ако искате ще го кача някъде.+Ако се чудите защото водата там е зелена.Отговора е написан малко по нагоре в поста ми ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2008 11:27 
Offline

Регистриран на: 07 Юни 2008 12:13
Мнения: 12
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Всички приказвате така понеже не сте излези от България да видите как е там. Сестра ми в момента е в Англия и казва, че там никога няма да остане да живее ще изкара някой друг лев и ще се върне в Добрич. Аз пък не мисля да ходя в чужбина смятам да докажа, че и в Добрич може да се живее добре. ЖИвота е такъв какъвто си го направите вие. Туй, че сте неопитни и ви мързи е друг въпрос, искате да получавате по 1000лв. заплата и тн.
Преди беше доста зле града, но малко се пооправи .... създадоха се доста работни места.
Аз съм националист това е моят град, моята България обичам си ги и оставам тук.

Излизал съм от бг доста пъти (за дълго имам предвид) и мнението ми е подобно като на сестра ти, но имам чуството, че ще се промени скоро.

Града отива на зле, защото дефакто няма нито едно голямо работещо предпрятие. Едната от причините да няма е, че в Добрич няма квалифицирани кадри. И става нещо като порочен кръг.
От една страна хората казват 'Защо съм учил, да работя за 700 лв ли? По добре да бях брал ягоди 5 години щях да искарам 50 100 бона'
А работодателя няма как да му излезе сметката ако плаща на всички по 1000 2000 лв (не че са мн) ии накрая какво става?
Работника отива да бере ягоди или да работи в по голям град за мечтаните 1000 2000 лв.., които след разходите излиза все едно си в дч с 700.
Работодателя или се отказва да прави нещо или наема куцо и сакато дето хабер си няма за какво става въпрос (половината виЦшисти в дч са такива)
Накрая губи града.. остават само нискообразовани хора и цигани, трудно ще се мотивират мн хора да останат.
Та според мен за сега в града не може нито да се прави инвестиция, нито да се търси реализация( имам предвид не сервитъор), щото няма големи фирми в които да се пускаш да правиш кариера.
Предполагам ще кажеш, че от нас зависи това да се промени, но като го кажеш тогава ще ти отговоря.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2008 11:59 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2007 20:40
Мнения: 433
Години: 29

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Има мноо сачове на Балик и на ИГЛИКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2008 12:00 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2007 20:40
Мнения: 433
Години: 29

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
aCCurate написа:
На телефона си имам снимано като 5-6 момчета и момичета от ромски произход се къпят свободно в фонтана пред галерията.Ако искате ще го кача някъде.+Ако се чудите защото водата там е зелена.Отговора е написан малко по нагоре в поста ми ;)

:haha: :haha: :haha: я го качи мноо ще се смея


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2008 12:06 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 18 Май 2007 16:01
Мнения: 554
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Само едно не разбирам стъпи ли някоя по-голяма фирма на местна почва започва да подбира персонал по добре познатия начин - с препоръка на някой от работниците Докато преди това примерно подбора е извършван по друг начин - колко ли съвестни работници се изтърват по този начин


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2008 12:20 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 04 Май 2006 13:21
Мнения: 216
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Всички приказвате така понеже не сте излези от България да видите как е там. Сестра ми в момента е в Англия и казва, че там никога няма да остане да живее ще изкара някой друг лев и ще се върне в Добрич. Аз пък не мисля да ходя в чужбина смятам да докажа, че и в Добрич може да се живее добре. ЖИвота е такъв какъвто си го направите вие. Туй, че сте неопитни и ви мързи е друг въпрос, искате да получавате по 1000лв. заплата и тн.
Преди беше доста зле града, но малко се пооправи .... създадоха се доста работни места.
Аз съм националист това е моят град, моята България обичам си ги и оставам тук.


евала пич, мн ми харесва как разсаждаваш за нашия град.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2008 12:33 
Offline

Регистриран на: 07 Юни 2008 12:13
Мнения: 12
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
sinhron написа:
Само едно не разбирам стъпи ли някоя по-голяма фирма на местна почва започва да подбира персонал по добре познатия начин - с препоръка на някой от работниците Докато преди това примерно подбора е извършван по друг начин - колко ли съвестни работници се изтърват по този начин


Ем да издържаш HR отдел идва скъпо, малко в Бг го правят, какво остава за Дч, и естествено остава метода на.. "познавам един там.." По-добре би било поне с препоръка от предишните работадетели..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2008 15:48 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 04 Апр 2007 20:34
Мнения: 32
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobri4 zapo4va da potava seriozno pak da vidim do kade

_________________
wazaaaaaaaa


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2008 15:58 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:41
Мнения: 478
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Туй, че сте неопитни и ви мързи е друг въпрос, искате да получавате по 1000лв. заплата и тн.

Стига говори глупости, че ставаш за смях... Мързели е вярно, че има, но кажи като е толкова проспериращ града ни, защо хора с висше образование продават домати и картофи на пазари и се мъчат да свържат двата края? Може би ги мързи...? Мързи ги да работят, за да изхранят децата си...? Мързи ги да работят професията си, а не ги мързи да копаят по цял ден, да висят на пазара и сульо и пульо да минава и да им се мръщи на стоката...?

_________________
Soft lips often hide sharp teeth...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2008 16:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2004 20:45
Мнения: 1453
Местоположение: Dreamland
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Туй, че сте неопитни и ви мързи е друг въпрос, искате да получавате по 1000лв. заплата и тн.

q mi izbroi kolko hora ot dobrich vzimat zaplata okolo 1000leva i nad 1000leva. Bez da izbroqvash sobstvenicite na magazini i kompanii
4e mi stana interesno de gi vijdash tiq raboti s takiva zaplati iz dobrich?

_________________
...somewhere ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2008 15:23 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
1000лв. го дадох просто като пример. Като ви кажат 300лв. заплата и не искате, никой няма да ви даде повече пари в Добрич, малко са такива фирми.

Mr_Smith и висшисти се търсят, но не всеки има шанс ..... не може всички с висше образование да работят хубава работа

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 462 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов