Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 20 Апр 2024 05:31

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 13:44 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 25 Ное 2005 13:16
Мнения: 108
Местоположение: ХОРИЗОНТА
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
IVOSTIIL написа:
SoMeOnE_K написа:
Nikoga ne se sriva vsi4ko! Vinagi ima ne6to ostanalo , dori i da ima hora koito nqmat absolutno ni6to te edva li sa tuk. Ne se samosujalqvaite a se borete! \/


аз съм изпадал в такова положение да нямам нищо тва лято бях изхарчил всичките пари и с един приятел заредихме бензин с последните пари и трагнаме кам чикаго, ама тапата кола се прецака и останахнме на 65 магистрала без телефон и без пари , е тва вече ако не е безискохидца здраве му кажи :)
Еми не е безизходица,след като сега си тук,пишеш това и т.н.Безизходица няма,има само лабилни хора,които все хленчат...отклоних се от темата,за което се извинявам!!!Още нещо-тези,които коментирате любовта,къде точно в зададената тема е поставен въпросът за нея?!Ей,не се научихте да не говорите празни приказки...

_________________
НИКОГА НЯМА ДА ОТКРИЕШ НОВИ ХОРИЗОНТИ,АКО НЯМАШ СМЕЛОСТТА ДА ОТДЕЛИШ ПОГЛЕД ОТ БРЕГА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 13:49 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 26 Дек 2004 18:54
Мнения: 338
Местоположение: 15 4oveka sme v kov4ega na myrtweca YOXOXO i botilka rom
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KESADA написа:
IVOSTIIL написа:
SoMeOnE_K написа:
Nikoga ne se sriva vsi4ko! Vinagi ima ne6to ostanalo , dori i da ima hora koito nqmat absolutno ni6to te edva li sa tuk. Ne se samosujalqvaite a se borete! \/


аз съм изпадал в такова положение да нямам нищо тва лято бях изхарчил всичките пари и с един приятел заредихме бензин с последните пари и трагнаме кам чикаго, ама тапата кола се прецака и останахнме на 65 магистрала без телефон и без пари , е тва вече ако не е безискохидца здраве му кажи :)
Еми не е безизходица,след като сега си тук,пишеш това и т.н.Безизходица няма,има само лабилни хора,които все хленчат...отклоних се от темата,за което се извинявам!!!Още нещо-тези,които коментирате любовта,къде точно в зададената тема е поставен въпросът за нея?!Ей,не се научихте да не говорите празни приказки...

Честно казано...благодаря ти че го написа вместо мен...

_________________
Разни друсалки...изобщо да не ме занимават!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 14:39 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Махаш се и почваш нов живот и се опитваш да го забравиш.Ако си достатъчно смел продължаваш отначало.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 16:20 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 25 Яну 2005 19:25
Мнения: 317
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Ей,не се научихте да не говорите празни приказки...


кой го казва ... която все дава някви съвети, на хора които пишат в тема "Оплачете се" например, както и да е, не се сдържах да го напиша, просто щот ми се стори лицемерно, Никола извинявай, че и аз ти създавам работа ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 16:29 
Offline
Infected Mushroom

Регистриран на: 28 Дек 2005 01:28
Мнения: 1021
Години: 35

Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Продължавам да се гърча. :boo3: Един ден всичко ще свърши.....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 18:29 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2005 17:18
Мнения: 1355
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
KESADA написа:
IVOSTIIL написа:
SoMeOnE_K написа:
Nikoga ne se sriva vsi4ko! Vinagi ima ne6to ostanalo , dori i da ima hora koito nqmat absolutno ni6to te edva li sa tuk. Ne se samosujalqvaite a se borete! \/


аз съм изпадал в такова положение да нямам нищо тва лято бях изхарчил всичките пари и с един приятел заредихме бензин с последните пари и трагнаме кам чикаго, ама тапата кола се прецака и останахнме на 65 магистрала без телефон и без пари , е тва вече ако не е безискохидца здраве му кажи :)
Еми не е безизходица,след като сега си тук,пишеш това и т.н.Безизходица няма,има само лабилни хора,които все хленчат...отклоних се от темата,за което се извинявам!!!Още нещо-тези,които коментирате любовта,къде точно в зададената тема е поставен въпросът за нея?!Ей,не се научихте да не говорите празни приказки...


не било безисходица ха ха ха, щом съм бил тука и сам писал, ами то и аз може да кажа на всички тука че никой не е изпадали в безисходица щом са тука и пишат, че никога нищо не им се е сривало, на никои не пожелаван да изпада в такава безиходица в която аз сам попадал това не го пожелаван и на наи голямия си враг !

Ти в каква безисходица си попадал, при положение че живееш при мама и при тати, и те ти осигуряват прехраната ? вобще знеш ли какво е да си зависим само от себе си на оня край на свете и няма кои да ти помогне ? само едо ще ти кажа пожелавам ти никога да не ти се случи


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 22:27 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 25 Ное 2005 13:16
Мнения: 108
Местоположение: ХОРИЗОНТА
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
IVOSTIIL написа:
KESADA написа:
IVOSTIIL написа:
SoMeOnE_K написа:
Nikoga ne se sriva vsi4ko! Vinagi ima ne6to ostanalo , dori i da ima hora koito nqmat absolutno ni6to te edva li sa tuk. Ne se samosujalqvaite a se borete! \/


аз съм изпадал в такова положение да нямам нищо тва лято бях изхарчил всичките пари и с един приятел заредихме бензин с последните пари и трагнаме кам чикаго, ама тапата кола се прецака и останахнме на 65 магистрала без телефон и без пари , е тва вече ако не е безискохидца здраве му кажи :)
Еми не е безизходица,след като сега си тук,пишеш това и т.н.Безизходица няма,има само лабилни хора,които все хленчат...отклоних се от темата,за което се извинявам!!!Още нещо-тези,които коментирате любовта,къде точно в зададената тема е поставен въпросът за нея?!Ей,не се научихте да не говорите празни приказки...


не било безисходица ха ха ха, щом съм бил тука и сам писал, ами то и аз може да кажа на всички тука че никой не е изпадали в безисходица щом са тука и пишат, че никога нищо не им се е сривало, на никои не пожелаван да изпада в такава безиходица в която аз сам попадал това не го пожелаван и на наи голямия си враг !

Ти в каква безисходица си попадал, при положение че живееш при мама и при тати, и те ти осигуряват прехраната ? вобще знеш ли какво е да си зависим само от себе си на оня край на свете и няма кои да ти помогне ? само едо ще ти кажа пожелавам ти никога да не ти се случи
Ахаха,объркал си човека,при мама и тати не живея от 9 години насам..."случайно" не съм в пубертетска възраст...случайно се издържам сама,случайно успявам...случайно не ме разбра правилно...но и няма смисъл да ти обяснявам...който е трябвало да разбере е разбрал,който не е разбрал,сам да си направи извода за себе си...

_________________
НИКОГА НЯМА ДА ОТКРИЕШ НОВИ ХОРИЗОНТИ,АКО НЯМАШ СМЕЛОСТТА ДА ОТДЕЛИШ ПОГЛЕД ОТ БРЕГА!!!


Последна промяна KESADA на 03 Яну 2006 22:37, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 22:34 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 25 Ное 2005 13:16
Мнения: 108
Местоположение: ХОРИЗОНТА
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
SummerGirl написа:
Цитат:
Ей,не се научихте да не говорите празни приказки...


кой го казва ... която все дава някви съвети, на хора които пишат в тема "Оплачете се" например, както и да е, не се сдържах да го напиша, просто щот ми се стори лицемерно, Никола извинявай, че и аз ти създавам работа ...
Ахаха,Боже,това,че съм се базикнала няколко пъти с някого и то в рамките на нормалното,не означава,че давам съвети...не съм аз тази,която не дава мнения,а чати във форума в повечето случай...и не съм аз тази,която е най-голямата комплексарка във ФСГ и не съм аз тази,която си избива комплексите тук и се мисли за велика,защо всеки те базика в "любимото" ти училище,а...хахаха.Доста по-голяма съм от теб,но пък "случайно" някой/някоя от форума ми е роднина и е доста близо до теб и съответно знае едно-друго за теб...е,повярвай ми,едно хубаво нещо не чух по твой адрес...P.S-1-НЕ ОБЪРНАХ ВНИМАНИЕ НА "ХУМОРА" ТИ ОНЗИ ПЪТ (ТИ СИ ЗНАЕШ КОЙ ПЪТ),НО...ДА ЗНАЕШ-ЗА НИЩО НЕ СТАВА,ТВЪРДЕ ПЛИТЪК Е...Като дойдеш на моето положение,било то от финансова гледна точка,било то от културна или морална,тогава ще тръгнеш да ми правиш забележки точно ти...P.S-2-НИЩО ЛИЧНО!!!Моля,да ме извинят тези,които са ти приятели и ще се засегнат,извини ме и ти,но услуга за услуга...За статистиката,в "Оплачете се" имам точно едно мнение и то е базик...съвети,незнам къде съм давала,съвет,в прекия смисъл на думата,но и така да е...какво лошо да помогнеш на някого,като можеш...Хайде стига съм одисвала на акъла на едно дете-комплексарче...P.S-3-ПОВЕЧЕ НИЩО НЯМА ДА КОМЕНТИРАМ,АКО ЩЕ И ДВЕ СТРАНИЦИ ДА ИЗПИШЕШ,СЪВЕТ-КОМПРОМАЦИЯТА НЕ МИ ВЪЗДЕЙСТВА НИКАК (АКО ЗНАЕШ КАКВО ОЗНАЧАВА),ТАКА ЧЕ...НЕ СЕ ХАБИ!!!
kLo : Не се отклонявайте от темата моля,ако имате да си казвате нещо - лс

_________________
НИКОГА НЯМА ДА ОТКРИЕШ НОВИ ХОРИЗОНТИ,АКО НЯМАШ СМЕЛОСТТА ДА ОТДЕЛИШ ПОГЛЕД ОТ БРЕГА!!!


Последна промяна KESADA на 03 Яну 2006 23:00, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2006 22:56 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
пРи меН в края на 2005 пОчТИ вСичКо се сРина,ама сЕга май веЧе Се оПраВяТ неЩаТа,Нз каК се пОлУчи.
Ами можЕ бИ сЕ опРавИ с еДин гОляМ кУпоН май че такА сТана


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 16:53 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
NightShade написа:
Lqgam si da spa i na sutrinta nema problemi.


Извинявай ама кво точно се е срутило щом на сутринта няма проблеми ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 17:35 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 22 Юни 2005 21:01
Мнения: 1049
Години: 32

Местоположение: falling from nowhere to nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
"When everything comes down there's nothing to die for" :bubble:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 17:37 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
почваш да строиш на ново ахахах


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 17:53 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Jem написа:
"When everything comes down there's nothing to die for" :bubble:

много Ел Ниньо не е на полезно :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 23:02 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 24 Мар 2005 08:25
Мнения: 256
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
к0гат0 няма нИщ0 ,няма какв0 да се срИне :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2006 01:25 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 10 Сеп 2004 16:19
Мнения: 990
Местоположение: In StunneR-LanD ! WHAT??!?
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
като се срине всичко една студена вода и отначало

_________________
I am not an artist I am a fucking work of art!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2006 17:31 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
...

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Последна промяна PieceOfShit на 06 Авг 2007 02:03, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2006 14:52 
Offline

Регистриран на: 28 Фев 2006 22:50
Мнения: 7
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
predadena sama.. no nai 4esto go zadarjam v sebe si i prodaljavam natatak..za6toto znam 4e ima o6te xilqdi ne6ta koito trqbva da izjiveq .. s vremeto vsi4ko minava ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2006 09:56 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 04 Мар 2006 16:03
Мнения: 1190
Местоположение: Under the rain
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
когато всичко се срине-вариянтите са два-
1 : край.край на всичко.
2 : борба.доживотна борба.
единият начин е бърз и лесен,но грешен.другия-бавен и мъчителен но накрая всичко се оправя.защото човек не трябва да се предава пред първато се изпречило препядствие


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2006 15:38 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 02 Яну 2006 20:24
Мнения: 113
Местоположение: A place you can't even imagine
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Когато всичко се срине си проличават истинските хора


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2006 17:06 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2004 20:00
Мнения: 545
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Идва депресията ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2006 20:04 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
плача и на сутринта съм ок

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2006 23:32 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 04 Мар 2006 16:03
Мнения: 1190
Местоположение: Under the rain
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
депресия за няколко дни и после вече все дно че нищо не се е случило


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2006 09:36 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 22 Фев 2006 11:31
Мнения: 79
Години: 31

Местоположение: Same as yours
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
4увствам се пре*** отсякъде и не мога да си избия даденото нещо от главата :bubble:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2006 21:47 
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2006 22:15
Мнения: 11
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Няма безизходни ситуаций.Има пауза между две хрумвания.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2006 21:48 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 07 Юли 2004 12:44
Мнения: 334
Местоположение: Online
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
почва да се гради наново


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2006 23:36 
Offline
kittie
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2005 19:57
Мнения: 778
Години: 36

Местоположение: в играта на една Лейди;Babylon
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
stareza написа:
Няма безизходни ситуаций.Има пауза между две хрумвания.

едно мнение наистина да ме впечатли :) много правилно !

_________________
Живот като на Кино!
Шампанско, червени рози, вечери, разходки ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2006 11:48 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2006 21:42
Мнения: 1069
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
...

_________________
Sentient life-form


Последна промяна Undead_Warrior на 28 Юли 2008 23:56, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2006 12:11 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 04 Мар 2006 16:03
Мнения: 1190
Местоположение: Under the rain
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
абе винаги има изход.хората които посягат на живота си и се предават са слаби психически и за тях няма др какво да се направи


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2006 15:40 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2004 22:42
Мнения: 1081
Години: 36

Местоположение: Somewhere Over The Rainbow
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
aneela написа:
абе винаги има изход.хората които посягат на живота си и се предават са слаби психически и за тях няма др какво да се направи

;}
Мразя слабите хора, мразя депресираните металчета, мразя наркоманите, мразя хората, които нямат перспективи в живота и си го пропиляват в дневен режим 'неадекватност в следствие на трева или алкохол, храна, сън', мразя безволевита, които теглят чертата при първата пречка и тн..
Но в момента не знам какво ще стане с мен, ако не вляза медицина, не знам дали съм физически и психически готова да уча денонощно с максимамално време за сън 5 часа, никакво време за излизане и мотаене. Давам всичко от себе си да завърша езикова, дори и с 3, да уча за уроци, да отделям внимание на семейството ми, приятелите и приятеля ми, да проявявам максимално разбиране и търпимост спрямо тях, да им показвам, че ги обичам..
Но уви.. Изчерпах се на малко повече от половиния път.. Нервна съм, чувствам се тъпа и сякаш никога няма да успея, избухвам буквално за глупости. Днес например, докато говорехме за самоубийствата на млади хора от нашата гимназия, защото стана практика някой от езикова 12 клас да скача от покрива на блока, се разплаках. Аз също искам да го направя, но за сега не съм събрала кураж и слава богу..
И в крайна сметка приказките за 'самоубийците са слаби', 'самоубийците са най-глупавите хора' не ми помагат особено, за да се откажа от мисълта, а напротив. Никак няма да ми е приятно да живея с мисълта, че съм психихически слаба и глупава и едва ли на някой би му било проятно, а да се боря сили не ми останаха.
Така че хайде моля ви се стига сте плямпали наизуст.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2006 16:16 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 16 Сеп 2004 23:14
Мнения: 727
Местоположение: planet mary jane
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
MinX написа:
aneela написа:
абе винаги има изход.хората които посягат на живота си и се предават са слаби психически и за тях няма др какво да се направи

;}
Мразя слабите хора, мразя депресираните металчета, мразя наркоманите, мразя хората, които нямат перспективи в живота и си го пропиляват в дневен режим 'неадекватност в следствие на трева или алкохол, храна, сън', мразя безволевита, които теглят чертата при първата пречка и тн..
Но в момента не знам какво ще стане с мен, ако не вляза медицина, не знам дали съм физически и психически готова да уча денонощно с максимамално време за сън 5 часа, никакво време за излизане и мотаене. Давам всичко от себе си да завърша езикова, дори и с 3, да уча за уроци, да отделям внимание на семейството ми, приятелите и приятеля ми, да проявявам максимално разбиране и търпимост спрямо тях, да им показвам, че ги обичам..
Но уви.. Изчерпах се на малко повече от половиния път.. Нервна съм, чувствам се тъпа и сякаш никога няма да успея, избухвам буквално за глупости. Днес например, докато говорехме за самоубийствата на млади хора от нашата гимназия, защото стана практика някой от езикова 12 клас да скача от покрива на блока, се разплаках. Аз също искам да го направя, но за сега не съм събрала кураж и слава богу..
И в крайна сметка приказките за 'самоубийците са слаби', 'самоубийците са най-глупавите хора' не ми помагат особено, за да се откажа от мисълта, а напротив. Никак няма да ми е приятно да живея с мисълта, че съм психихически слаба и глупава и едва ли на някой би му било проятно, а да се боря сили не ми останаха.
Така че хайде моля ви се стига сте плямпали наизуст.
винаги съм знаел че има нещо сбъркано в тая гимназия


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов