Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 23 Апр 2024 22:48

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 117 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2005 11:40 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2005 16:39
Мнения: 265
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Спроред вас проблем ли са уличните кучета и какво трябва да се направи за да може вечер човек да се прибере спокойно в къщи без страх че ще бъде нападнат от тия твари. Аз лично съм бил свидетел как към 7-8 кучета се спускат към едно момиче и макар че не беше ухапана сами се досещате какъв ужас е изпитал тоя човек. Вие били ли сте свидетел на такова нещо и какво ви е отношението по въпроса?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2005 12:08 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 03 Мар 2005 20:10
Мнения: 267
Години: 35

Местоположение: в гълъбарника
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Проблем са разбирасе !!! ще им ... майката и мастий че не ги избиха майкаим и мраски мастий ....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2005 12:34 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Еми не съм била свидетелка....ама немисля че кучетата трябва да се убиват.......трябва да ги кастрират.....ама те толкоз си вършат работата...не всички кучета са злобни.....ама има някой дето са :crazy: защото тъпите дъртаци ги гонят и ги ритат и удрят с тъпите си бастуни....еми и аз ако бях на мястото на едно куче щях да нападам всеки...то е като защитна реакция....ае нз ама според мен нетрябва да се убиват.....случва се и домашни кучета да хапят некви обикновенни миновачи.....

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2005 12:37 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 03 Мар 2005 20:10
Мнения: 267
Години: 35

Местоположение: в гълъбарника
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Гном каваш ме да се смеия и да ги кастрират каква е ползата :crazy: :crazy: :crazy: Няма полза най-добре да се убиват това е най-полезния начин :hug: :hug:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2005 12:43 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
BlooD`1s`d3vil написа:
Гном каваш ме да се смеия и да ги кастрират каква е ползата :crazy: :crazy: :crazy: Няма полза най-добре да се убиват това е най-полезния начин :hug: :hug:

еми ще има позла ако найстина ги кастрират....мога да ти кажа че никой не си върши работата....пред моя блок мина кола да прибира кучета да ги катрира.....еми те неуспяха да ги хванат....гониха ги и тъй не ги хванаха.....ако имаше някой който си разбира от работата мое и да стане нещо.....

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2005 13:24 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2005 16:39
Мнения: 265
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Gnom написа:
Еми не съм била свидетелка....ама немисля че кучетата трябва да се убиват.......трябва да ги кастрират.....ама те толкоз си вършат работата...не всички кучета са злобни.....ама има някой дето са :crazy: защото тъпите дъртаци ги гонят и ги ритат и удрят с тъпите си бастуни....еми и аз ако бях на мястото на едно куче щях да нападам всеки...то е като защитна реакция....ае нз ама според мен нетрябва да се убиват.....случва се и домашни кучета да хапят некви обикновенни миновачи.....

Ако са те нападали едно 5-6 мастии да видиш ко правят и да ти вземат акъла нямаше сега да говориш така. Трябваше вчера да чуеш момичето как викаше Пооооооомощ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2005 13:26 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2005 14:41
Мнения: 130
Години: 31

Местоположение: New York, Manhattan
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Като ги кастрират немогат да се увеличават и после като се убият по 100 на град и ще намалят значително!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2005 15:45 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 26 Дек 2004 18:54
Мнения: 338
Местоположение: 15 4oveka sme v kov4ega na myrtweca YOXOXO i botilka rom
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
http://forum.bergon.net/viewtopic.php?t=7061

мдааааааа....

_________________
Разни друсалки...изобщо да не ме занимават!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2005 16:04 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 28 Май 2005 15:24
Мнения: 256
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ами мене ме е хапало домашно куче не улично...мама им и пинчери нещастни...И домашните ли трябва да избиваме...а сестра ми я е хапало едно куче тука на дунав 22 ама спокойно то само"цигани"хапе:):):):):):)(майтап сестар ми не е циганка(поне така мисля:):):):)...но аз лично съм против убиването на кучета но ако е болно от бяс аз бих го убила а за жас не знам...Но мен улично или каквото ще друго куче вече посегне ли ми направо го хващам и убивам...но Гном-а е права за кастрирането и иваило също има право...а те в нашия квартал има две кучета дето едното го кастрираха(така казаха)ама след няколко седмици роди 14 кученца пък другото така и не можаха да го хванат


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2005 22:10 
спред мене да ги изловят и да ги кастрират и след това да ги затворят. какъв е смисъла да е кастрирано, след като пак ще е на свобода и ще може да хапе.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2005 22:21 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 28 Май 2005 15:24
Мнения: 256
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вики написа:
спред мене да ги изловят и да ги кастрират и след това да ги затворят. какъв е смисъла да е кастрирано, след като пак ще е на свобода и ще може да хапе.

права си Вики но не могат да вземат всички кучета в града защото те всеки ден стават все повече и повече


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2005 22:50 
VANYA написа:
Вики написа:
спред мене да ги изловят и да ги кастрират и след това да ги затворят. какъв е смисъла да е кастрирано, след като пак ще е на свобода и ще може да хапе.

права си Вики но не могат да вземат всички кучета в града защото те всеки ден стават все повече и повече


еми стават щото никой нищо не прави. ако някой го беше грижа нямаше да е така...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2005 01:42 
Offline
Тъмен Магьосник

Регистриран на: 21 Сеп 2004 17:07
Мнения: 875
Години: 32

Местоположение: На гости на Хари Потър
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Проблемът с бездомните кучета е работа на общината.
Необходимо е да се изградят общински приюти или изолатори където да се спазва законът за ветеринарномедицинската деиност.



П.П. В край на сметка проблемът опира до съзнанитео хората.Не са виновни горките животни ,а техните стопани , които ги натирват когато им омръзнат или позволяват безконтролното им размножаване.
Според мен проблема е придобил такива големи размери , че без драстични мерки тоест евтаназия неби могъл да бъде решен този проблем.


и това тука е линка към темата http://forum.bergon.net/viewtopic.php?t=7061


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2005 01:51 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 06 Дек 2004 17:28
Мнения: 1008
Години: 30

Местоположение: Greece
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ми онзи ден се прибираме от центъра аз,майка ми,баща,ми и брат ми и стигаме до магазина и майка ми ми вика да взема хляб,влизам нали но магазина има два входа отпред и отзад,аз излязох отзадният и почти стигаме до блока ни и идва едно от кучетата които се въртят до магазин,Кучето са казва Рамбо и то все лае и се опитва да ухапе баща ми,и така стигнах до там,че ние стигнаме до блока ни е идва Рамбо да хапе баща ми и татко вика,Аз майка ти да еба и шибана мастия сега ща убия и тръгна да бяга след мастията,настигна я и просто такива викове от кучето и такива ритници от страна на баща ми напрово ;),сега това куче стои вързано и татко ми вика,добре че не го е набарал отстрани да го ритне,направо му чупи ребрата и те се забиват в белият дроб и умира,той ми каза че вскоро време ще го убие,направо ми каза ТОВА КУЧЕ Е ПЪТНИК затова аз искам да ги избият всички такива пумияри,то егати баща ми нищо не му е направил и то идва да го хапе.

П.С-Това куче преди да се случи това на предишния ден беше ухапало една жена за бедрото,ми то майка ми вика МЕНЕ МЕ ЕСТРАХ ДА ПУСНА ДЕТЕТО СИ НА МАГАЗИНА да измират такива кучета,нямат работа на тоя свят

_________________
anywhere is possible


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2005 02:25 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 06 Дек 2004 17:28
Мнения: 1008
Години: 30

Местоположение: Greece
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вики написа:
Ivoooom написа:
Ми онзи ден се прибираме от центъра аз,майка ми,баща,ми и брат ми и стигаме до магазина и майка ми ми вика да взема хляб,влизам нали но магазина има два входа отпред и отзад,аз излязох отзадният и почти стигаме до блока ни и идва едно от кучетата които се въртят до магазин,Кучето са казва Рамбо и то все лае и се опитва да ухапе баща ми,и така стигнах до там,че ние стигнаме до блока ни е идва Рамбо да хапе баща ми и татко вика,Аз майка ти да еба и шибана мастия сега ща убия и тръгна да бяга след мастията,настигна я и просто такива викове от кучето и такива ритници от страна на баща ми напрово ;),сега това куче стои вързано и татко ми вика,добре че не го е набарал отстрани да го ритне,направо му чупи ребрата и те се забиват в белият дроб и умира,той ми каза че вскоро време ще го убие,направо ми каза ТОВА КУЧЕ Е [color=red]СПЪТНИК[/color] затова аз искам да ги избият всички такива пумияри,то егати баща ми нищо не му е направил и то идва да го хапе.

П.С-Това куче преди да се случи това на предишния ден беше ухапало една жена за бедрото,ми то майка ми вика МЕНЕ МЕ ЕСТРАХ ДА ПУСНА ДЕТЕТО СИ НА МАГАЗИНА да измират такива кучета,нямат работа на тоя свят


пътник ?

Ми Вики демек скоро ще умре ;)

_________________
anywhere is possible


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2005 14:22 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
нет куче нет проблем

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2005 16:44 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2004 20:00
Мнения: 545
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
нет куче нет проблем

хаха най-просто и точно казано :) !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2005 16:51 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
"нет" да не се бърка с интернет от малоумниците във форума [които хич не са малко]

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2005 23:55 
t0xIc написа:
"нет" да не се бърка с интернет от малоумниците във форума [които хич не са малко]
не се съмнявам, че някой може и за интернет да го е помислил.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2005 01:14 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Някой ако може да ми каже на тези които събират кучетата, някакъв телефон. Пред блока имаме едно куче, което на ден хапе по 1-2 човека и дори трудно се хваща :( Ако имам пушка ще го гръмна.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2005 03:03 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Еми аз преди питах на услуги какъв е номера на кучкарника и те ми дадоха някакъв номер, но се оказа, че такива кучета, които са агресивни, трудно ги хващат.

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2005 11:47 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
тогава търся пушка само с 2 патрона за 2 кучета :) ще съм ви много благодарен :)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2005 13:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 06 Дек 2004 17:28
Мнения: 1008
Години: 30

Местоположение: Greece
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
тогава търся пушка само с 2 патрона за 2 кучета :) ще съм ви много благодарен :)

Яворе ставаме двама и аз търся,значи мисля да пробвам друг начин,купуваш си един кренвирш и в него слагаш бомбичка и я запалваш и фърляш до кучето кренвирша,то почва да го яде и като гръмне направо му откъсва главата,знам го от личен опит,ама това беше отдавна,сега не знам дали ще стане

_________________
anywhere is possible


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2005 17:34 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 23 Окт 2004 14:33
Мнения: 176
Местоположение: някъде в Добрич и Русе...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
to4no taka trqbva da se izbiqt tezi pesove mn sa opasni za ob6testvoto ako samo se kastrirat pak 6te prodaljava da hapqt i daje 6te stanat po-zli az naprimer edna sutrin se pribiram v 5 4asa ot disko i do nas kato mi sko4iha 2 ku4eta i az nali sam s 4ehli da vidite kvo stana a ednoto be6e mn edro ama sled nqkolko minuti borba im dadoh da se razberat ama bqha mn blizo da me uhapqt ... im! edva se otarvah ot tezi prokleti zverove ama sega ve4e ne izlizam s 4ehli... :evil_laugh:

_________________
-Обича ме, не ме обича. Обича ме, не ме обича...
-Хайде стига! Знам те аз теб... По - добре звучи:"Съблича ме, не ме съблича. Съблича ме, не ме съблича."
-Замълчи и ТИ се съблечи!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2005 17:53 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
на мене са ми казвали друг начин за хващане, слагам в един кренвирш една няколко риболовни кукички и като ги изяде те ще се приплетат в червата му и умира :)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2005 18:00 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 06 Дек 2004 17:28
Мнения: 1008
Години: 30

Местоположение: Greece
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
на мене са ми казвали друг начин за хващане, слагам в един кренвирш една няколко риболовни кукички и като ги изяде те ще се приплетат в червата му и умира :)

и тоя става,сега тая мастия дето бащата би е вързана и като види баща ми бърза да са крие горкия Рамбо,Явка тоя начин не съм го чувал,ама таман вуйчо ми секи ден за риба,ще искам да ми заеме една ;),ще го пробвам дано да стане

_________________
anywhere is possible


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: мама им и куча
МнениеПубликувано на: 08 Сеп 2005 06:53 
Offline
VIP
VIP

Регистриран на: 02 Сеп 2005 04:28
Мнения: 876
Години: 37

Местоположение: Добрич/Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
VANYA написа:
ами мене ме е хапало домашно куче не улично...мама им и пинчери нещастни...И домашните ли трябва да избиваме...а сестра ми я е хапало едно куче тука на дунав 22 ама спокойно то само"цигани"хапе:):):):):):)(майтап сестар ми не е циганка(поне така мисля:):):):)...но аз лично съм против убиването на кучета но ако е болно от бяс аз бих го убила а за жас не знам...Но мен улично или каквото ще друго куче вече посегне ли ми направо го хващам и убивам...но Гном-а е права за кастрирането и иваило също има право...а те в нашия квартал има две кучета дето едното го кастрираха(така казаха)ама след няколко седмици <b>роди 14 кученца </b>пък другото така и не можаха да го хванат


Чудно ми е на женско куче какво ще му режат . . . :)


Ivoooom написа:
Ми онзи ден се прибираме от центъра аз,майка ми,баща,ми и брат ми и стигаме до магазина и майка ми ми вика да взема хляб,влизам нали но магазина има два входа отпред и отзад,аз излязох отзадният и почти стигаме до блока ни и идва едно от кучетата които се въртят до магазин,Кучето са казва Рамбо и то все лае и се опитва да ухапе баща ми,и така стигнах до там,че ние стигнаме до блока ни е идва Рамбо да хапе баща ми и татко вика,Аз майка ти да еба и шибана мастия сега ща убия и тръгна да бяга след мастията,настигна я и просто такива викове от кучето и такива ритници от страна на баща ми напрово ;),сега това куче стои вързано и татко ми вика,добре че не го е набарал отстрани да го ритне,направо му чупи ребрата и те се забиват в белият дроб и умира,той ми каза че вскоро време ще го убие,направо ми каза ТОВА КУЧЕ Е ПЪТНИК затова аз искам да ги избият всички такива пумияри,то егати баща ми нищо не му е направил и то идва да го хапе.

П.С-Това куче преди да се случи това на предишния ден беше ухапало една жена за бедрото,ми то майка ми вика МЕНЕ МЕ ЕСТРАХ ДА ПУСНА ДЕТЕТО СИ НА МАГАЗИНА да измират такива кучета,нямат работа на тоя свят



@Ivoooom смърт за тези гадини!!!



t0xIc написа:
нет куче нет проблем


Много добре казано :)



Ivoooom написа:
YAVOR написа:
тогава търся пушка само с 2 патрона за 2 кучета :) ще съм ви много благодарен :)

Яворе ставаме двама и аз търся,значи мисля да пробвам друг начин,купуваш си един кренвирш и в него слагаш бомбичка и я запалваш и фърляш до кучето кренвирша,то почва да го яде и като гръмне направо му откъсва главата,знам го от личен опит,ама това беше отдавна,сега не знам дали ще стане


Това съм го чувал, ама то не може да му пръснеш главата с това. Аз съм чувал, че инфаркт получавали, пък дали е така или не . . . Но съм склонен да повярвам в това. Трябва някой ден да пробваме :)


И разбира се за край бруталния бат Явор:

YAVOR написа:
на мене са ми казвали друг начин за хващане, слагам в един кренвирш една няколко риболовни кукички и като ги изяде те ще се приплетат в червата му и умира :)


Това е супер голям зулум :) Много ще се изкефя да го видя това животно да се гърчи, умирайки от разкъсвания по храносмилателната система.

Нека сега аз си кажа историята.
На Добротица до клона на Шуменския Университет едно куче (бездомно) ме нападна без да съм го закачил по някакъв начин. Съответно обувки на 4 дни (супер готини бяха :( ) бяха надрани отгоре, но и я оставих на пътя (за жалост на другия ден я нямаше, а аз мислих, че съм е учистил). Това е без подробностите.


Друга случка:
Около дискотека "Звезда" (по-точно зад нея) едно куче ми скочи, след като го ръчнах малко (ругах го :) ) и то взема че ме ухапа леко в обратната част на коляното. Там всички знаем, че рефлексите са доста бързи и аз съответно се направих на нинджа, а знаейки как майка ми я е страх супер много от кучета така се узлобих (допълнително), че . . . и ебах мамата от всякъде. Тя обаче на другия ден си беше на пътя :)

Така, че аз имам една точка.

Пък да не разправям как съм гонил кучетата по центъра . . . (пък ако има такива, които не вярват - /q __WER)


Та аз съм ЗА бавната, брутална, бавна и болезнена смърт на агресивните пумияри ! ! !

:2gun:

_________________
Лигльо, а? Лигльо ама прави разлика м/у рутер и котка, нали?
Историята на един Недко


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Сеп 2005 15:33 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 07 Мар 2004 16:55
Мнения: 90
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
лудницата е пълна винаги :) Search & Destroy :evil_laugh:

_________________
Deustch macht Spa$ mit Alkohol und viel Gra$
THE WAY I LIVE IS MY WAY !
И на устата в устата


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2005 03:04 
Offline
VIP
VIP

Регистриран на: 02 Сеп 2005 04:28
Мнения: 876
Години: 37

Местоположение: Добрич/Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Точно казано.

Наздваре :drunk:

http://developer.prop-bg.com/me/index.php?id=39

хахаахахаа

_________________
Лигльо, а? Лигльо ама прави разлика м/у рутер и котка, нали?
Историята на един Недко


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2005 04:16 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 25 Апр 2004 13:54
Мнения: 30
Местоположение: In The Middle Of Nowhere!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тея кучета докато не ги избием, няма да се оправи проблема.

Чувал съм как някой съвестни граждани с въздушни пушки се погрижват за псетата гадни, евала. :firing:

_________________
http://blog.vpetkov.com/


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 117 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов