Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 16 Апр 2024 15:29

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 117 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 14:50 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
bacardi написа:
Archangel написа:
това че не са "донесли" нищо хубаво (според теб) на хората, не значи че трябва да се избият. Звучи доста егоистично да убиваш нещо само защото не ти носи изгода. От постовете ви ми идва да повърна, повече глупости на едно място не съм виждал :killnyself:
Нпълно съм съгласен със тебе.На истина не е редно да се убиват животните само и само защото не носят изгода на някой хора.Аз по принцип обичам животните и дет са казва на мравка не бих посегнал и ми е жал за животните.Нека да се създадат кучкарници както ей там към оная новата зърно база ако я знаетекъде е и да им направят къщички и да живеят там ама да се убиват не е хубаво
първо нищо добро не носят това е ясно проблема е че правят лошо като разнасят болести и нападат хората особенно тук на добротица с оная откачалка дето насабрала мастиите

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 14:56 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 22 Фев 2007 18:18
Мнения: 25
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не че не ми носят полза, те са вредни, те са източници на зараза откъдето и да го погледнеш. От бълхите и кърлежите с лаймската треска, до всякакъв вид зарази от тении и други чревни паразити. А една куческа тения може да доведе до премахване на белия ти дроб. А дишай тогава :) Ще умреш като куче от едната простотия да не пипаме "милите животинки" . Каквото искат да ги правят, само да не се разхождат по улиците безстопанствени.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 19:41 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2007 18:21
Мнения: 833
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
lady написа:
Не че не ми носят полза, те са вредни, те са източници на зараза откъдето и да го погледнеш. От бълхите и кърлежите с лаймската треска, до всякакъв вид зарази от тении и други чревни паразити. А една куческа тения може да доведе до премахване на белия ти дроб. А дишай тогава :) Ще умреш като куче от едната простотия да не пипаме "милите животинки" . Каквото искат да ги правят, само да не се разхождат по улиците безстопанствени.

:good post:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 01:03 
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2007 00:54
Мнения: 2
Местоположение: d4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ca$his написа:
lady написа:
Не че не ми носят полза, те са вредни, те са източници на зараза откъдето и да го погледнеш. От бълхите и кърлежите с лаймската треска, до всякакъв вид зарази от тении и други чревни паразити. А една куческа тения може да доведе до премахване на белия ти дроб. А дишай тогава :) Ще умреш като куче от едната простотия да не пипаме "милите животинки" . Каквото искат да ги правят, само да не се разхождат по улиците безстопанствени.

:good post:

с вас съм!!! :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 02:09 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 01 Юли 2005 19:09
Мнения: 891
Местоположение: Next to you
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
проблема ви е, че отговаряте за въпроси върху, които не сте и се замисляли. Логично е първата реакция да е подобна на вашата, но не очаквам да вкарате малко мисъл и доводи :)

_________________
Fall in love or fall in hate
Get inspired or be depressed
Make babies or make art
Speak the truth or lie and cheat
Life is divine Chaos. Embrace it.
Forgive yourself. Breath.
And enjoy the Ride...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 02:14 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
batista написа:
Е..така си е...уж ги кастрираха, уж щяха да се свършат изведнъж пък ко се оказа...къде отидоха парите от Германия...в джоба на оная мазната "природозащитничка" дето е събрала тука 50 мастии да гледа в къщата си !!!! Не може да си припари покрай тях, не веднъж нападаха хората там, а тя вика после по ДК, че кучетата били мънички и хората го предизвиквали...да да....другия път :boi: Щяха да се кастрират всички кучета..."На Добротица вече няма некастрирани кучета" - ми вика по телевизията..елате да ги видите, само пред нашия блок тая година имаше една майка със 7 кученца, за другите части на града няма да говоря там на Бали9к при циганите за кви болести става въпрос...ама всичко е въпрос на пари, докато има глупави германци да си дават парите няма да има оправия !!! Изходът е само един...... :) :)
:beer:

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 02:30 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2006 01:38
Мнения: 104
Местоположение: California
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Нека , умните мозаци в града да спрът да си изоставят кучетата , като уж те били избягали или били откраднати и тн. Много ясно кофти е като те наобиколи глутница кучета(кофти ли ,ужасно е ) ама замислялистесе че точно тези същите кучета са били замеряни с камани и ритани , а да не говорим че преди години имаше масово изтребване на уличните кучета от примерни ГРАЖАНИ ,и ако на някой от тях се случи нещо подобно ами нямам нищо против, с тяхните камани по техните глави :boi: .

_________________
Всичко хубаво в живота е или незаконно и неморално,или те кара да надебеляваш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 02:43 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
И пак стигаме до там...хмм...много добре го каза някой малко по-горе, на запад си има вече изграден метод за действие - прибират кучетата в приют и ако никой не ги потърси до 2 седмици ги умъртвяват !!! Ама не, ние пак трябва да се правим на умни и да ги гледаме с години докато не умрат от старост, така било по-хуманно, било по-европейско...ми да им го начукам на скапаните европейци, те затова нямат подобен проблем с кучетата, защото при тях се убивам на мига, като по този начин се решава проблема с пренаселването на кучкарниците !!! После ми се правят а много хуманни и ми дават акъли как не било добре да ги избиваме и т.н. А защо не попитате десетките майки, който всяка година ходят по болниците и се молят за нахапаните си деца какво им е, или те всички деца ходят с камъни в джобовете с едничката жел да пребият някое бездомно куче :boi: :boi: Елате да ги видите на Добротица, на единия ден му давам да яде, а на другия ми скача на месо и какво се очаква от мене, да го погаля с перце ли..е няма да стане :bang:

А да не говоря сега за т. нар. "кастриране", което всъщност се оказа поредната добре замислена схема за източване на пари от бюджета !!! Въпросът ми е защо след като са кастрирани и маркирани на другата година пред болка ми пак е пълно с малки помияри дето нападат хората....е, те хората са го измислили - ЕФТАНАЗИЯ е единственото решение на проблема !!!
А за тея хора, които викат "не пипайте животинките" не съм видял един, който да даде алтернативно решение на проблема, защото ясно се вижда, че от само себе си мастиите няма да изчезнат !!! :boi: :boi:

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 10:32 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 02 Яну 2007 12:25
Мнения: 200
Местоположение: po rekata...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не смятам, че бездомните кучета трябва да се избиват. Явно има начин да се оправи този проблем, щом в другите страни той не съществува (ако наистина е така). Нека наистина средствата предназначени за целта се използват рационално и съвестно. Съгласна съм, че много хора са били нападнати от кучета, но нека се замислим колко пъти някой, за да се направи на "велик" ги е дразнил. Не мисля, че човек извършил брутално убийство има право да лежи до живот, а кучетата, които все пак са животни, да се убиват.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 10:33 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
erika написа:
Не смятам, че бездомните кучета трябва да се избиват. Явно има начин да се оправи този проблем, щом в другите страни той не съществува (ако наистина е така). Нека наистина средствата предназначени за целта се използват рационално и съвестно. Съгласна съм, че много хора са били нападнати от кучета, но нека се замислим колко пъти някой, за да се направи на "велик" ги е дразнил. Не мисля, че човек извършил брутално убийство има право да лежи до живот, а кучетата, които все пак са животни, да се убиват.
emi da v drugite d1rjavi ima eftanaziq vse pak

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 14:35 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 22 Фев 2007 18:18
Мнения: 25
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ние нямаме и европейско мислене, за да имаме европейски методи за премахване на кучетата от улиците. Евтаназията е вариант, но ако и хората свикнат да не си изхвърлят кучетата на улицата като не им трябват няма да е лошо. Не сме мислели по този въпрос, не сме вкарали доводи, ми като ме ухапе кучето и 2 пъти в годината водя някой близък в болница заради кучешки мизерии извинявай, драги, ама кви доводи други да вкарам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 15:34 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 22 Авг 2006 15:04
Мнения: 125
Местоположение: In a v0id
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
доста пъти са ме изпращали..

_________________
I'm a lonely stranger In this world of pain...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 16:05 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 01 Юли 2005 19:09
Мнения: 891
Местоположение: Next to you
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
-S0uLLeSS- написа:
доста пъти са ме изпращали..


да и мен. Особено малката Тиш и Жоро, винаги ме изпращат точно до нас и вървят с мене, не разбирам как очаква някой като се държи лошо с някое куче, то да стои и да го гледа и да не му прави нищо :)

_________________
Fall in love or fall in hate
Get inspired or be depressed
Make babies or make art
Speak the truth or lie and cheat
Life is divine Chaos. Embrace it.
Forgive yourself. Breath.
And enjoy the Ride...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2007 02:44 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 05 Яну 2006 21:03
Мнения: 78
Местоположение: dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Май-ни трябват 20-тина Виетнамеца за съграждани които да "поддържат" екологичното равновесие--както си е и в природата :beer:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2007 15:52 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 04 Мар 2006 16:03
Мнения: 1190
Местоположение: Under the rain
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Аз не мога да разбера какво им пречи на природозащитниците кучетата да са си в приюти... Щели да бъдат затворени.. Ако мястото е хубаво и има голямо разстояние за разходка.. нищо лошо няма. Даже е по-добре, защото там ще се грижат добре за кучетата, те никога няма да са гладни, ще им се бият ваксини, ще ги къпят и пазят от паразити и ... няма да има никой пострадал...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2007 17:44 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Дек 2005 16:07
Мнения: 414
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Наистина мястото им е там. Аз сега мисля да пусна една жалбичка до общината, че ми писна постоянно някой "пес" да ме дърпа за крачола мъчейки се да достигне и под него. Вече доста хора си пръснаха парите по болници да инжекции след ухапване от улични кучета. И не е вярно, че ако просто си минаваш и не го закачаш то нищо няма да ти стори - от отип. А най-лесно е да ги избиеш, но не е там въпроса - затова си има приюти на които се отпускат субсидии за да ги прибират и гледат.

_________________
Изграждане на системи за видеонаблюдение, профилактика и ремонт на компютърна техника.
http://www.mig-92.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2007 17:49 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
не забравяите че и природозащитниците са хора и те имат същата нужда от пари както останалите ако кучетата се затворят в приют ще поглъщат много пари за храна и поддръжка на приута понеже са многоброини а така се дават средства за кастрации които по никакъв начин немогат да ограничат популацията на бездомните кучета по простата причина че неможе да се обхване 100% от популацията второ че българина не е научен да си стопанисва кучетата и трето че има кучета на часни лица които не са кастрирани и те дават своето потомство било то с уличен партниор или друг.
така че европеиците са с се сблъскали с същия проблем и те са минали към ефтанзазия по тоя начин са се справили с проблема и сега когато не съществува този проблем за тях те искат да се отнасят изклучително хуманно това за нашата страна е невъзможно ако реално някои иска да се справи с този проблем според мен това е поредния проблем които се поддържа да тлее заради нечии финансова изгода понеже за една кастрация са нужни доста повече консумативи отколкото за една ефтаназия да не говорим че ефтаназия мойе да се извърш и с наситен разтвор на Магнезиеф сулфат (английска сол) инжектиран венозно и струва почти нищо а една кастрация струва много а сега някои да ми каже че това не е за източване на параи да не говорим че сигурно кастрациите се правят без всички консумативи които са нужни за да се пестят пари което прави кастрацията по малко хуманна от ефтаназията но по този въпрос може много да се говори стига за сега толкова от мен :)

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Последна промяна Aca на 27 Фев 2007 18:00, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2007 17:51 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
Да, ама същността на приютите не е да прибират и да ОТГЛЕЖДАТ кучетата :) Целта е след като ги приберат, да ги ефтанизират (след нормалния двуседмичен срок, в който някой човек може да го потърси)...а не да се пръскат хиляди левове и да ги чакат да умрат самички от старост, защото тези пари вместо да се харчат за подобни ненужни дейности (като ОТГЛЕЖДАНЕТО на кучетата в приюти) могат да се вложат в нещо много по-наложително - инфраструктура, училища, детски домове и градини..... :) :)

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2007 17:54 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
komy82 написа:
Наистина мястото им е там. Аз сега мисля да пусна една жалбичка до общината, че ми писна постоянно някой "пес" да ме дърпа за крачола мъчейки се да достигне и под него. Вече доста хора си пръснаха парите по болници да инжекции след ухапване от улични кучета. И не е вярно, че ако просто си минаваш и не го закачаш то нищо няма да ти стори - от отип. А най-лесно е да ги избиеш, но не е там въпроса - затова си има приюти на които се отпускат субсидии за да ги прибират и гледат.


никои не отпуска пари за постоянно пребиваване на кучетата в приюти то е и невъзмойно понеже се изискват много средства едно куче живее средно 15 годоини храната му струва около 50 ст на ден с заплати за персонал сигурно става 60-70 ст ами това са хиляди кучета то първо няма такава база която да ги побере (нашия приут може да приути 200 мах 300 кучета
второ няма такъв луд които да дава такива пари за някакви си кучета всеки търси изгода на никои не му пука за кучетата вярваите природо защитници търсят от каде могат да измъкнат пари сигурно 1% от природозащтитниците в света наистина им пука за нещо

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Последна промяна Aca на 27 Фев 2007 18:01, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2007 17:56 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
batista написа:
Да, ама същността на приютите не е да прибират и да ОТГЛЕЖДАТ кучетата :) Целта е след като ги приберат, да ги ефтанизират (след нормалния двуседмичен срок, в който някой човек може да го потърси)...а не да се пръскат хиляди левове и да ги чакат да умрат самички от старост, защото тези пари вместо да се харчат за подобни ненужни дейности (като ОТГЛЕЖДАНЕТО на кучетата в приюти) могат да се вложат в нещо много по-наложително - инфраструктура, училища, детски домове и градини..... :) :)

точно така

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2007 10:31 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 05 Яну 2006 17:55
Мнения: 1208
Местоположение: Somewhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
абе ако нямаше мелези като всички по улиците по добре щеше да е...

_________________
Sometimes we search for one thing but we discover another.Even though i find out something very important about myself... I'm awesome


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2007 22:47 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 22 Фев 2007 18:18
Мнения: 25
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И другото което е, че независимо дали на природозащитниците ще им спрат субсидиите като няма кучета и ала бала, ами да се преориентират към нещо друго като виждат, че няма изгода оттам. Нали затова се развива обществото - като види, че нешо не е наред или си отива по малко да се намери друго, което да има полза, ако въпроса е в ползата. Един находчив човек винаги ще намери начин и подход за всичко, така че природазащитниците въобще не са тема за обсъждане тука. А кучетата ще си стоят още много, защото някой има изгода те да са на улицата а, той без да работи да си прибира парите, които трябва да дава за прибирането и кастрирането на кучетата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2007 23:05 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2005 11:15
Мнения: 639
Местоположение: Amnesia , Ibiza ,Sprain
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Corey написа:
абе ако нямаше мелези като всички по улиците по добре щеше да е...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2007 03:53 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
jslko 4e samo s vazdushna pu6ka ne moje da go iztrebish ina4e 6e ima denq na stra6niq s1d :gun:

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2007 00:18 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 17 Яну 2007 00:17
Мнения: 82
Местоположение: неизвестно
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Da gi izbivat s gas kakto sa praveli predi !!!

_________________
What if I say I'm not like the others?
What if I say I'm not just another one of your plays
You're the pretender
What if I say I will never surrender?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2007 02:25 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
NiGh7_$laYeR написа:
Da gi izbivat s gas kakto sa praveli predi !!!
:531 da we i az tova predlagam da gi celim sas flakoni gaz zarin :)

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2007 18:28 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 25 Юни 2007 15:55
Мнения: 47
Местоположение: nqkade v Astrala
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ot tva neshto spasenie nqma predi se bqha zaeli da gi kastrirat ama sq neshto tva s kastriraneto zamrq ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 117 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов