Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 25 Апр 2024 18:41

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 107 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Би ли емигрирал?
да! да не съм луд в тая дубка да остана 18%  18%  [ 32 ]
не! аз съм си твърд патриот 16%  16%  [ 29 ]
може ....но определен0 ще е за малк0 и ще се върна! 6%  6%  [ 10 ]
бих отиш/ъл/ла само да уча и пак да съм си тук в БГ! 3%  3%  [ 5 ]
може малк0 да п0раб0тя и пак тука в БГ да си се върна 21%  21%  [ 38 ]
да мечтая си да отида някъде извън БГ и да си заживея там! 21%  21%  [ 37 ]
не съм сигор/ен/на какво все още искам! 16%  16%  [ 28 ]
Общо гласове : 179
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2005 09:05 
dam, varianta da rabotish v chujbina i da se pribirash e po-dobyr, no stava kato maniq(znam go ot roditelite si). Ne navsqkyde gledat kofti bylgarite. Zavisi ot mantaliteta na horata.
az...edva li bih zaminala nqkyde drugade..da porabotq moje, no ne i da jiveq..pyk i nali nie mladite sme bydeshteto na dyrjavata...ako nikoi ne ostane tuk..kvo shte stane


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2005 10:02 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 26 Юли 2004 22:51
Мнения: 306
Местоположение: under the bridge
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Az ne znam kakvo iskam... :confused2: hem mi se jivee jivotec v 4ujbina hem znam 4e nqma glezotiite koito gi ima tuka...i iskam da si ostana!Ima vreme :P

_________________
I wish I can...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2005 11:09 
Offline

Регистриран на: 02 Фев 2005 16:17
Мнения: 2
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Познавам един, дето е работил в Германия и се е пенсионирал там. Сега си живее живота :chew:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2005 13:48 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 11 Дек 2004 20:25
Мнения: 562
Местоположение: ДР Конго
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
abeeeeee,ot 2007 godina,kazaha po moite lyubimi novini,4e 6te ima nujda ot bylgari,deto da zanimavat v 4ujbina v instituciite na EU da prevejdat ot razni ezici,ama trqbva mn zdrava podgotovka.Nay-malkite zaplati,koito polu4avali bili ot 4000 evr,qko

_________________
LügerLuder


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2005 22:09 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
ami da , v Germaniq opredeleno nqma da ima diskotechki , kafeta i vsqkakvi glezotii , da ne govorim che ne trqbva da pravish gaf ( ili shte te vurnat ili shte platish solena globa ) ... ama vse pak ako se stremij da napravish neshto golqmo ,a si probiven i imash ambicii ... povqrvai mi v Bg nqma da go poluchish... az ne se predstavqm sled 20 god v Bg s 2 deca , koito mi slushat chalga , esenta pravq zimnina , a prez zimata se toplq na durva i vuglishta ...tova ne e moq jivot , vse pak taq EG ti dava nqkakuv shans da go napravish , naravno si s dr germanski uchenici koito shte sledvat ...ama spored men , shtom taka mislish , si napravila greshka , che si vlqzla nemski i dori v LK , vse pak nemski se govori v 3 durjavi ... ne e angliiskiq... a i veche nqma vreme , trqbva da se vzimat vajni resheniq za kratko vreme ot koito shte ti zavisi jivota

Ina az ne sum izbral Germaniq , shtoto sum nemski v EG , baba mi e jivqla 10 god tam , imam super mn priqteli , a stranata po princip is me kefi ... inache mersi za chetkata :joy:

това дали децата ти ще слушат чалга зависи от това как ги възпиташ.Или пък дали ще правят буркани...не можеш да кажеш че всички,които сме избрали да останем тук,сме обречени на такова бъдеще.И какъв ще бъдеш там?Какво ще работиш?Ще бъдеш ли щастлив...все пак това не е ли най-важното....

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2005 22:31 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
Ina , ne komentiram poveche temata , kazah kakvoto imam da kazvam , koito razbral razbral , koito ne , da chete pak :chick:

няма да чета пак,защото това, че не те разбирам не е защото не чета внимателно, а именно защото чета какво пишеш те питам:ще бъдеш ли щастлив?

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2005 22:38 
BG не стува. :disgusted:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2005 22:46 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 16 Сеп 2004 23:14
Мнения: 727
Местоположение: planet mary jane
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Нещата ще се оправят


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2005 13:21 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Nadqwam se da zamina ot Bg ... mnaj-skoro wreme

_________________
wildcat.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2005 19:23 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2004 23:47
Мнения: 1
Местоположение: dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
kolko ot vas vob6te sa izlizali v 4ujbina?vseki govori za skapaniq jivot tuk kolko po qko e navun...da donqkude ste pravi qko si e po otno6enie na standart i t.n a 4e v bg si4ko si e na zle nqma spor...no zamislqte li se na seriozno kakvo to4no iskate? taka kato vi gledam pove4eto ste na po 16-17 tuk tam nqkoi po golqm...ne 4e iskam da vi ubidq 4e ste malki naprotiv vie ste tezi koito re6avate kakuv 6te bude jivota vi ot tuk natatuk...dali 6te zaminete,ostanete...ne si mislete 4e v 4ujbina e mn lesno,ako si pri rodnini si e ogromen plius no ako si sam savsem sam e togava e dosta kofti..edno 4e nostalgiq,spravq6 se s vsi4ko sam,tujno ti e ...predi si misleh ebahti qkoto da si nqkude drugade a kogato go izpitah na sobstveniq si grub ne e 4ak tolkova qko no si ima i pliusovete,dava ti mnogo no i si vzima, ne sujelqvam 4e me e nqmalo kogato e trqbvalo da buda tuk v stranata si do blizkite si sega sum tuk v momenta u4a i sum dovolna ot postignatoto...skoro pak 6te zaminavam i pak 6te se vurna za da produlja obrazovanieto si...

_________________
Pla4i tiho , smei se visoko,obi4ai silno,otmu6tavai jestoko!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2005 22:06 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2004 21:52
Мнения: 1
Местоположение: -------D4-------
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ne6tata v bg ako v1rvqt vse po-zle i po-zle pri p1rva v1zmojnost 6te emigrira

_________________
GET OUT!!!!!!!!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2005 22:48 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2004 23:20
Мнения: 267
Години: 40

Местоположение: навсякъде
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
С точно такава дейност се занимавам с емиграции и работа в чужбина ама успяват само тарикатите и сутеньорите и се прибират с пачките купуват си коли апартаменти ала бала връткат си женките започват да менажират апартаменти и квартири под наем и тва е а балъци кат сестра ми и кат тоз онзи дет си мисли че кат е в чужбина и много успял са баси умрелите.Аз може тука да зимам 3 пъти по-малко от някой в чужбина ама всеки случай не съм нечий подгъзурко кат сестра ми да се унижавам и да лижа гъзовете на некви скапани германци.От 2 години се занимавам с такива работи.В чужбина успяват мангалите които са ми редовни клиенти и ги знам кво имат кво нямат и за кво става на въпрос,успяват тарикатите,успяват и разни парантии които се женят за чужденци и зимат гражданство.Другите ако смятат 4е са преуспели _)_

_________________
http://mrloverlover.aha.bg/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2005 23:04 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 20:34
Мнения: 578
Години: 33

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
\


Последна промяна -mInd|frEAk- на 25 Фев 2015 00:43, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2005 23:21 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2005 14:41
Мнения: 130
Години: 31

Местоположение: New York, Manhattan
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Az smqtam da otida da u4a f USA da polu4a dobro obrazovanie i da napraq ne6to komputarno poneje se zanimavam s komp i ...
6e stana kat bil geits :evil_laugh:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2005 11:35 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
uBauJlo написа:
Az smqtam da otida da u4a f USA da polu4a dobro obrazovanie i da napraq ne6to komputarno poneje se zanimavam s komp i ...
6e stana kat bil geits :evil_laugh:

и как по-точно ще отидеш в САЩ да учиш?

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2005 04:39 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
От България за вечно биха емигрирали глезльовци/глезли и ще ви обясня защо си мисля аз така . Обикновенно изнежените ни, чувствителни "сънародници" си казват "Абе еби я тая България, тука трябва да бачкаш като садран за да си купиш хляб, евала ти европа и америка (нарочно с малки букви, показвам неуважение :kill minx: ) там ще си бъркам в гащите и ей така ще ми дават парички". Да ама не ! Не са познали тея хорица, верно, има и такива дето се уреждат и успяват ама са малко ! Другите се бият по кратуните, циврят и съжеляват . Така е ...там за роби ни вземат и обикновенно чужденците им вършат мръсната работа. Ние сме цигани за тях, хора които не разбират от нищо освен от мотика и други градинарски принадлежности... пълни бунаци ! Също така съм забелязал че доста са и тея които ги мързи и си мислят че като отидат там няма да работят а само ще си чоплят в носа...също ненормалници... Колкото и тежко да е в България, ако не останем ние, ако не се трудим и не защитаваме правата си то кой друг ще го стори ? Трябва да сме силни и д а не се предаваме. В България е истината съфорумници, тя ще е такава каквато ние си я направим, всеки политиците обвинява ама ако се позамисли човек ще "открие" че те са избрани точно от него .... Аз не бих напуснал България за дълго време, няма смисъл, тук оставям майка, баша, сестра, баба и дядовци и тн... хора от семейството ми, хора които са ме подкрепяли досега в живота ми, скоро ще стане така че те ще имат нужда от мен, хора на възраст са. Ще съм им нужен аз и не смятам да бъда егоист както много наши сънародници. Айде мир да има и се постарайте да сте по-мили в обръщенията си към мен след поста ми :P . Не написах всичко това за да убидя някой, просто обобщавам наблюденията си от живота до този момент. Знам ли, може да съм прав и да съм вразумил някой а-ха емигрант :rockon:



пп. ^_GangBoy_^ ще ти трия поста докато не ми докажеш че е за тая тема и че има някакъв смисъл (освен да ме убижда)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2005 11:59 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
аз ще се местя януари..преди бях страшно щастлива.. но осъзнах, че една от малките причини, поради която да остана в Бг е заради приятелите, която си струва.. наистина.. но какво да се прави..това решение не го взимам аз.. :tears:

_________________
wildcat.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2005 12:32 
Като завърша, хващам гората и отивам в чужбина. Изкарвам мангизи, връщам се. Правя 2-3 бизнеса и life. :eyebrow:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2005 13:31 
PaKo написа:
От България за вечно биха емигрирали глезльовци/глезли и ще ви обясня защо си мисля аз така . Обикновенно изнежените ни, чувствителни "сънародници" си казват "Абе еби я тая България, тука трябва да бачкаш като садран за да си купиш хляб, евала ти европа и америка (нарочно с малки букви, показвам неуважение :kill minx: ) там ще си бъркам в гащите и ей така ще ми дават парички". Да ама не ! Не са познали тея хорица, верно, има и такива дето се уреждат и успяват ама са малко ! Другите се бият по кратуните, циврят и съжеляват . Така е ...там за роби ни вземат и обикновенно чужденците им вършат мръсната работа. Ние сме цигани за тях, хора които не разбират от нищо освен от мотика и други градинарски принадлежности... пълни бунаци ! Също така съм забелязал че доста са и тея които ги мързи и си мислят че като отидат там няма да работят а само ще си чоплят в носа...също ненормалници... Колкото и тежко да е в България, ако не останем ние, ако не се трудим и не защитаваме правата си то кой друг ще го стори ? Трябва да сме силни и д а не се предаваме. В България е истината съфорумници, тя ще е такава каквато ние си я направим, всеки политиците обвинява ама ако се позамисли човек ще "открие" че те са избрани точно от него .... Аз не бих напуснал България за дълго време, няма смисъл, тук оставям майка, баша, сестра, баба и дядовци и тн... хора от семейството ми, хора които са ме подкрепяли досега в живота ми, скоро ще стане така че те ще имат нужда от мен, хора на възраст са. Ще съм им нужен аз и не смятам да бъда егоист както много наши сънародници. Айде мир да има и се постарайте да сте по-мили в обръщенията си към мен след поста ми :P . Не написах всичко това за да убидя някой, просто обобщавам наблюденията си от живота до този момент. Знам ли, може да съм прав и да съм вразумил някой а-ха емигрант :rockon:



пп. ^_GangBoy_^ ще ти трия поста докато не ми докажеш че е за тая тема и че има някакъв смисъл (освен да ме убижда)


:clap: :clap:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2005 13:35 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 26 Дек 2004 18:54
Мнения: 338
Местоположение: 15 4oveka sme v kov4ega na myrtweca YOXOXO i botilka rom
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Колко хора седят и се питат защо...колко възрастни седят и чакат..чакат бъдещето време...колко хора се надяват че всичко ще се оправи...молят се децата им да живеят в едно по-добро време...Но това време не идва...Минаха пет години от както всичко се обърка...Пет години в които властта прави всичко,надявайки се че ще получи това което иска...Затваряха се реактори;овиличаваха се данъци...Разходите ставаха по-големи докато приходите намаляваха...Останалите страни печелиха на наш гръб...Работата намаляваше...безработицата завземаше България...Това беше причината..това беше най-главната причина за забегването на по-голямата част от населението в други държави...държави които като че ли предлагаха по-платена работа;по-голям шанс за изява и реализация;по-приемлив начин на живот...държави в които стандарта е по-висок...държави в които разходите се приравняваха с доходите...Това ще е и причината да се продължи със емиграцията на българи в чужбина....

_________________
Разни друсалки...изобщо да не ме занимават!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2005 13:43 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Според мен повечето хора който отват са некви дето имат само средно образование.....тука няма кой да ги вземе...там отиват в испания или де на майка си и берат маслини....или в гърция и там гледат некви склерозни дядовци и бабички....има и такива който са мн умни и са ги взели там да си бачкат щото са си интилигентни...не щото са българи и ше ги прецакат с по малка заплата......аз лично несмятам да емигрирам...смятам да си искарам више образование....и да си намеря добра работа.....ако човек си е учил навсякъде ше го вземат....не са виновни само политиците....просто половината от населението в България няма више образование....има някой дето и средно нямат....е каде ше ги вземат да бачкат освен на некви строежи и некви такива.....

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2005 14:01 
Gnom написа:
Според мен повечето хора който отват са некви дето имат само средно образование.....тука няма кой да ги вземе...там отиват в испания или де на майка си и берат маслини....или в гърция и там гледат некви склерозни дядовци и бабички....има и такива който са мн умни и са ги взели там да си бачкат щото са си интилигентни...не щото са българи и ше ги прецакат с по малка заплата......аз лично несмятам да емигрирам...смятам да си искарам више образование....и да си намеря добра работа.....ако човек си е учил навсякъде ше го вземат....не са виновни само политиците....просто половината от населението в България няма више образование....има някой дето и средно нямат....е каде ше ги вземат да бачкат освен на некви строежи и некви такива.....


Не е така. Майка ми и баща ми като са в Кипър, това да не значи, че са само до средно. :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2005 15:24 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Да Вики е права. Даже по е лесно да си намериш работа като среднис отколкото като вишист. Проблема е друг - в заплащането. Хората отиват навън да мизерстват е поне в началото, защото тука немогат да изкарат парите, които ще вземат там. Просто стандарт на живот.
В германия например пенсионерите с една пенсия идват да почиват в Албена, а какво да кажем за нашите пенсионери, които с тези пари стоят на студено зимата и се лишават от много работи. Пък с тези пенсии и един ден в Албена немогат да изкарат. Дори тези дето са от далече няма да имат пари да отидат до Албена пък камоли да почиват.
Далавера е да работиш в чужбина, където си високо платен според нашия стандарт, да мизерстваш в чуждата държава и като се върнеш тук да си купиш жилище например.

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2005 17:05 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Нееее исках да кажа нещо др ама просто немоа да го обесня..... :writers_block:

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2005 18:01 
ivo написа:
Да Вики е права. Даже по е лесно да си намериш работа като среднис отколкото като вишист. Проблема е друг - в заплащането. Хората отиват навън да мизерстват е поне в началото, защото тука немогат да изкарат парите, които ще вземат там. Просто стандарт на живот.
В германия например пенсионерите с една пенсия идват да почиват в Албена, а какво да кажем за нашите пенсионери, които с тези пари стоят на студено зимата и се лишават от много работи. Пък с тези пенсии и един ден в Албена немогат да изкарат. Дори тези дето са от далече няма да имат пари да отидат до Албена пък камоли да почиват.
Далавера е да работиш в чужбина, където си високо платен според нашия стандарт, да мизерстваш в чуждата държава и като се върнеш тук да си купиш жилище например.


В Кипър специално, нито са мизерствали нито нищо. Там българите си помагат. Не като българите в България. В смисъл, като отидат там и се променят. Например, българите, които работят във някаква ферма, дават месо на другите. Тези, които правят хляб, дават хляб и така. И горе-долу се спестяват всички пари. А това, че като се върнели се чуствали с много пари, не е така, защото гледат да ги вложат в нещо и после пак без. Е зависи от нещото де...:)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2005 19:55 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 16 Сеп 2004 23:14
Мнения: 727
Местоположение: planet mary jane
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PaKo написа:
От България за вечно биха емигрирали глезльовци/глезли и ще ви обясня защо си мисля аз така . Обикновенно изнежените ни, чувствителни "сънародници" си казват "Абе еби я тая България, тука трябва да бачкаш като садран за да си купиш хляб, евала ти европа и америка (нарочно с малки букви, показвам неуважение :kill minx: ) там ще си бъркам в гащите и ей така ще ми дават парички". Да ама не ! Не са познали тея хорица, верно, има и такива дето се уреждат и успяват ама са малко ! Другите се бият по кратуните, циврят и съжеляват . Така е ...там за роби ни вземат и обикновенно чужденците им вършат мръсната работа. Ние сме цигани за тях, хора които не разбират от нищо освен от мотика и други градинарски принадлежности... пълни бунаци ! Също така съм забелязал че доста са и тея които ги мързи и си мислят че като отидат там няма да работят а само ще си чоплят в носа...също ненормалници... Колкото и тежко да е в България, ако не останем ние, ако не се трудим и не защитаваме правата си то кой друг ще го стори ? Трябва да сме силни и д а не се предаваме. В България е истината съфорумници, тя ще е такава каквато ние си я направим, всеки политиците обвинява ама ако се позамисли човек ще "открие" че те са избрани точно от него .... Аз не бих напуснал България за дълго време, няма смисъл, тук оставям майка, баша, сестра, баба и дядовци и тн... хора от семейството ми, хора които са ме подкрепяли досега в живота ми, скоро ще стане така че те ще имат нужда от мен, хора на възраст са. Ще съм им нужен аз и не смятам да бъда егоист както много наши сънародници. Айде мир да има и се постарайте да сте по-мили в обръщенията си към мен след поста ми :P . Не написах всичко това за да убидя някой, просто обобщавам наблюденията си от живота до този момент. Знам ли, може да съм прав и да съм вразумил някой а-ха емигрант :rockon:



пп. ^_GangBoy_^ ще ти трия поста докато не ми докажеш че е за тая тема и че има някакъв смисъл (освен да ме убижда)

Никак не си прав.В Щатите получаваш толкова колкото бачкаш.В България НЕ Е ТАКА.Един ден сам ще се увериш


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2005 21:05 
Offline
Търсач

Регистриран на: 14 Апр 2004 16:40
Мнения: 61
Местоположение: SomeWhere In This World
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мечтите са безплатни само едно ще кажа аз.. хубаво е да искаш да имаш желание да могеж НО как ще стане е въпроса някой от вас наясно ли е как стоят нещата с излизането изобщо ж чужбината ;).?

_________________
I.am.still.Alive.Give.Me.some.Miligrams.Adrenaline.Give.Me.More.More.More..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2005 21:11 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
klo` написа:
PaKo написа:
От България за вечно биха емигрирали глезльовци/глезли и ще ви обясня защо си мисля аз така . Обикновенно изнежените ни, чувствителни "сънародници" си казват "Абе еби я тая България, тука трябва да бачкаш като садран за да си купиш хляб, евала ти европа и америка (нарочно с малки букви, показвам неуважение :kill minx: ) там ще си бъркам в гащите и ей така ще ми дават парички". Да ама не ! Не са познали тея хорица, верно, има и такива дето се уреждат и успяват ама са малко ! Другите се бият по кратуните, циврят и съжеляват . Така е ...там за роби ни вземат и обикновенно чужденците им вършат мръсната работа. Ние сме цигани за тях, хора които не разбират от нищо освен от мотика и други градинарски принадлежности... пълни бунаци ! Също така съм забелязал че доста са и тея които ги мързи и си мислят че като отидат там няма да работят а само ще си чоплят в носа...също ненормалници... Колкото и тежко да е в България, ако не останем ние, ако не се трудим и не защитаваме правата си то кой друг ще го стори ? Трябва да сме силни и д а не се предаваме. В България е истината съфорумници, тя ще е такава каквато ние си я направим, всеки политиците обвинява ама ако се позамисли човек ще "открие" че те са избрани точно от него .... Аз не бих напуснал България за дълго време, няма смисъл, тук оставям майка, баша, сестра, баба и дядовци и тн... хора от семейството ми, хора които са ме подкрепяли досега в живота ми, скоро ще стане така че те ще имат нужда от мен, хора на възраст са. Ще съм им нужен аз и не смятам да бъда егоист както много наши сънародници. Айде мир да има и се постарайте да сте по-мили в обръщенията си към мен след поста ми :P . Не написах всичко това за да убидя някой, просто обобщавам наблюденията си от живота до този момент. Знам ли, може да съм прав и да съм вразумил някой а-ха емигрант :rockon:



пп. ^_GangBoy_^ ще ти трия поста докато не ми докажеш че е за тая тема и че има някакъв смисъл (освен да ме убижда)

Никак не си прав.В Щатите получаваш толкова колкото бачкаш.В България НЕ Е ТАКА.Един ден сам ще се увериш
Да, парите са доста за нашите стандарти, но за тяхните са малко :wave:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2005 17:35 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2004 18:06
Мнения: 150
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Arkadietz написа:
някой от вас наясно ли е как стоят нещата с излизането изобщо ж чужбината ;).?


Да аз сам наясно.....


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 107 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов